Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 89

Tema: Privatne jaslice, Zagreb-zapad

  1. #1
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno Privatne jaslice, Zagreb-zapad

    Cure, nismo primljeni u jaslice. Ja sam se nakon 6 mj morala vratiti na posao, malca mi cuva jedna super zenskica. Kupujemo stan i na zalost necemo imati bas priliku dugo placati tetu cuvalicu. Ipak su privatne jaslice duplo jeftinije od tete. Selimo na Malesnicu i kakva su vam iskustva. Molim vas pomozite, ionako sam ocajna vise!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    na Malešnici i Španskom je jako teško dobiti mjesto u državom vrtiću jer je jako puno djece u kvartu i vrtići su prepunjeni a privatnih vrtića baš nema..ima jedan palčica ali je prostor užas a i teško je isto dobiti mjesto...

    tako da te nažalost nemogu utješiti da će biti laksa situacija

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    Na Malesnici postoji Palcica, ali prvo pogledaj pa vidi zelis li tamo ostaviti dijete.
    Mi takodjer nismo bili dobili mjesto pa smo ti Lauru vozili svaki dan u privatni vrtic Nemo, na Jarunu.
    Ako trebas vise informacija pisat cu ti na pp...

  4. #4
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Super, moze pp!
    Čula sam o tom Palčiću i nitko nije oduševljen, pa nebi baš! Čula sam i za neki Bambi na Jarunu. Zna li tko o tome išta? Ili ona Kučica?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Kućica je u Gospodskoj ulici s one strane Bolonje (kontra Malešnice). Jaslice nisam vidjela, ali iz iskustva s vrtićem mogle bi biti sasvim ok. Ima jedna mlada teta i jedna starija (u jaslicama). Kod njih je ljeti kolektivni g.o. pa dva tjedna ne rade, ali inače skroz rade (obično ne spajaju praznike). Mana im je što nemaju svoje dvorište.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj maza36 prvotno napisa
    Kućica je u Gospodskoj ulici s one strane Bolonje (kontra Malešnice). Jaslice nisam vidjela, ali iz iskustva s vrtićem mogle bi biti sasvim ok. Ima jedna mlada teta i jedna starija (u jaslicama). Kod njih je ljeti kolektivni g.o. pa dva tjedna ne rade, ali inače skroz rade (obično ne spajaju praznike). Mana im je što nemaju svoje dvorište.


    Moja curica je sa nepunih dvije godine prošle jeseni krenula u jaslice u Kućicu. Topla preporuka za sve koje zanima. Jasličari na prilagodbi su nošeni na rukama kao i uspavljivani na rukama. Svako dijete koje počne plakati odmah se prima na ruke i umiruje. Znam to po svojoj curki koja je teško prilagodljiva. I mlada i starija teta su naprosto prekrasne, svaka na svoj način. Cijena jaslica prošle godine je bila 1100 kn a od 01.09. radi općeg poskupljenja će biti 1300 kn.
    Mislim da im je jedina mana to što nemaju dvorišta. Djecu vode van na šetnje a ispred vrtića je ogroman park sa jako puno zelenih površina.
    Neki dan sam srela tete iz jaslica i rekle su da još ima mjesta.

  7. #7
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Pogledaj ovdje, nesto info o privat jaslicama Prvi koraci u Preckom

    DJEČJI VRTIĆ (JASLICE) - PRVI KORACI - PREČKO

  8. #8
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Evo mene opet malo podizem temu. Kako selimo nemam komp jos prikljucen, a na poslu ne stignem pisati.
    Kakva su vam iskustva ili saznanja o Nemi i Kućici? Već ste nešto napisale, ali ako imate jos nesto, samo dajte!

  9. #9
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    A nista, upisali se mi u Kućicu za početak, kreće od 01.11. pa ćemo viditi. Sve mi se činilo OK! Drzte fige!!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jordanovac
    Postovi
    34

    Početno

    Cure molim vas da mi kažete ima li netko informacije o jaslicama u "Čigri" ili Dječjoj igri"?

  11. #11
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Ima Leptirić Lu na bolničkoj u vrapču.

  12. #12
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Ima Leptirić Lu na bolničkoj u vrapču.
    Ja sam tu dala Zvjezdicu i bila sam prezadovoljna.

    Mlađi jasličari su odvojeni, u manjoj grupici s dosta teta. Pazi ih se, hrani, nosi, tetoši. Jedino ne znam kako ih uspavljuju.

    Stariji jasličari se često druže sa starijim grupama, tako da ih veći klinci uvode u igre, čuvaju, pospreme za njima. Mojoj je curi to bilo super, jer je uz njih iznimno brzo progovorila i razvila nove vještine.

    Tete su ljubazne i brižne, sva djeca poznaju sve tete tako da nikad nije problem ako nekoga nema. Stvarno imam samo riječi pohvale.
    I da, nije bio nikakav problem što smo vegi. Dobivala je poseban obrok svaki dan, sličan onome koji su imali drugi. Ne mogu prežaliti što smo ih morali promijeniti zbog preseljenja

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno

    ima li još koje privatne jaslice u ovom djelu grada?Lako što nema u državnim jasliama mjesta u zapadnom djelu već nema ni u privatnim....UPOMOČ!!!

  14. #14
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Diva prvotno napisa
    ima li još koje privatne jaslice u ovom djelu grada?Lako što nema u državnim jasliama mjesta u zapadnom djelu već nema ni u privatnim....UPOMOČ!!!
    Nema mjesta ni u Kucici?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno

    Nema, evo zvali smo jutros.Imaju malu slistu čekanja.

  16. #16
    bebolino_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb Malešnica
    Postovi
    125

    Početno

    Ja koliko znam imaju ti u Palčiću na Malešnici još 2mjesta.
    Mi tamo krećemo za mjesec dana, nadam se da će biti dobro. Izdržat ćemo dok ne dobijemo mjesto u državnom.

  17. #17
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    A nista, upisali se mi u Kućicu za početak, kreće od 01.11. pa ćemo viditi. Sve mi se činilo OK! Drzte fige!!!
    Kak je prošlo privikavanje?
    Mi smo bili u Kućici, i od srca ih mogu preporučiti!!!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno

    mi smo u Leptirić Lu i stvarno smo zadovoljni...za sada i duboko se nadam da će tako ostati.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Moram vas pitati nešto - nisam shvatila, ta Kućica jel to vrtić ili jaslice? I gdje se nalazi?
    Ja sam na Vrbanima, tak da tu nema nikakve šanse dobiti mjesto zanimaju me kvartovi Malešnica, Jarun i Pečko - moj mali ima 4.5mj i već polako tražim, jer ako treba plaćali bi da nam se čuva mjesto - znate li možda da li se tada plaća puni iznos?

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mislim da je Kućica i vrtić i jaslice a nalazi se u Stenjevcu, u Gospodskoj ulici (nije ti baš blizu). Ja sam isto čula same pohvale za Kućicu od mama u parku, ali nemam osobnog iskustva.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Mima ti je dobro odgovorila, Kućica ima i jasličku i vrtićku skupinu i nalazi se na Stenjevcu. Za plaćanje čuvanja mjesta se moraš s njima dogovoriti, mada mi se čini da ti je sad malo rano. Ako će ti dijete prije 1.9.2009. napuniti godinu dana možda imaš šanse i za gradski vrtić, samo predaj na što više mjesta, ne samo po mjestu stanovanja nego i po mjestu posla.

    Inače, imaš vrtić Prvi koraci u Prečkom, Nemo na Jarunu (od privatnih).

  22. #22
    bebolino_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb Malešnica
    Postovi
    125

    Početno

    Mi smo plaćali čuvanje mjesta u privatnom na Malešnici 100kn, ne plaćaš puni iznos. Al su nas zato zeznuli kad smo krenuli od 15og u mjesecu na adaptaciju i umjesto pola mjeseca smo morali platiti puni iznos

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    Citiraj bebolino_ prvotno napisa
    Mi smo plaćali čuvanje mjesta u privatnom na Malešnici 100kn, ne plaćaš puni iznos. Al su nas zato zeznuli kad smo krenuli od 15og u mjesecu na adaptaciju i umjesto pola mjeseca smo morali platiti puni iznos
    mi smo u španskom i plaćamo puni iznos ako ide samo jedan ili dva dana u tom mjesecu ako neide ni jedan dan plaćamo 80 kn

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    jel ide netko u djećji vrtić Palčica u Malešnici?vidim da ide bebolino_. zanima me kako je tamo? kakve su tete i općenito kava je situacija tamo.
    naime, vjerojatno će moja curka krenuti tamo početkom svibnja, budući da je ne mogu tada upisati u državni.

  25. #25
    bebolino_ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb Malešnica
    Postovi
    125

    Početno

    Da, mi smo u 12-om mj. bili na adaptaciji. Bilo mu je dobro s obzirom je u vrtiću bilo samo 4djeca i 2tete, ali je zato poslje bilo koma. 2x je bio bolestan u 1,5mj., više se nije htjeo s djecom družiti (tako tete kažu). Ali ne vezano na to kako je mom djetetu bilo tamo, moj ti je savjet da ako ikako možeš upiši ga negdje drugdje. On tamo niti jednom nije bio vani u šetnji ili u parku. Guza mu je svaki dan bila užasno crvena, u par navrata je meni doma vrištao kad bi mu išla mijenjati pelenu, koliko ga je sve peklo i bolilo. Jednu tetu nikako je mogao prihvatiti, a i nama je bila koma. Uvijek nas je tjerala da ga u suzama ostavim, što ja jasno nisam htjela.
    Ma najviše me mučilo to sa njegovom guzom jer mi nije jasno ako potroše 4pelene u 8h, kako je to onda moguće. pa sam pitala da li jedu jako začinjenu hranu, ali kažu da nije. No on je meni svaki drugi dan smrdio po luku tako da znam da ne jedu baš laganu hranu prikladnu maloj djeci.
    Eto je samo naše iskustvo, a ti odluči.
    I da, ispisali smo ga početkom 2mj. jer nam je pukao film kad mi je rekla da dođemo po njega da ima temperaturu u guzi 38,5. ja sam poludila. prvo što mu je uopće u guzi mjerila a drugo što to nije temperatura. A crven je jadničak bio jer je imao na body još 2majice a one ga nisu skinule.....ma bolje da više ne pišem jer ću se opet uzrujati. Eto nakon tog iskustva, nama se svekrva umilostila i ipak odlučila da ga čuva.

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    hmmm...

    moja starija curka je išla tamo prije 2 god. i bilo je ok. bilo je ljeto pa su se šetali s djecom u kolicima, uspavljivali je u kolicima, imali su hranu od vrtića malešnica, i tak, sve u svemu bilo je ok. ali da, i ja sam čula da to nije više isto. zato sam i pitala ovdje, jer mi je i druga curka rođena kao i prva u proljeće kada državni ne primaju djecu.

    a jel mi može netko reći kako je u kućici ili u leptirić lu? franciska, molim te...

  27. #27
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Evo moj je Zumbić već 4 mjeseca tamo i ja sam vam preeezadovoljna! I tetama i atmosferom i svime.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    Evo moj je Zumbić već 4 mjeseca tamo i ja sam vam preeezadovoljna! I tetama i atmosferom i svime.
    Moj je prošli tjedan krenuo na adaptaciju u Kućicu i za sada sam jaako zadovoljna. Lijepo je vidjeti da su i oni koji su tamo puno duže zadovoljni,
    znači da me osjećaj ne vara.

  29. #29
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Mi krecemo za 3 dana na adaptaciju u Kucicu. Jako me strah i malo su me utjesili vasi postovi

  30. #30
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    I curke, kako ste zadovoljne?

  31. #31
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    I ako vidite nekog hahara u Kućici koji je veći od sve starije djece u jaslicama i gnjavi ih to je moj malac! Ne znam stvarno kako vi ostale, ali meni su tamo super. Sad cemo ga opet probati upisati u drzavni, radi novaca, ali mi je stvarno zao ako ode iz Kućice!

  32. #32
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    od frendice mala ide u leptiric lu i prezadovoljna je - nama je to bila jedno vrijeme opcija (bili na razgovoru, upoznali ravnateljicu, tete - sve 5+), ali smo uspjeli dobiti mjesto u drzavnom.

  33. #33
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Mi smo u jaslicama u Kucici i imam samo rijeci pohvale. Ti sa haharom jel on nedavno mozda presao u stariju grupu ili je od pocetka tamo?
    Moj je najglasniji jaslicar

  34. #34
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Ups sad sam skuzila da je jaslicar Kako se zove?

  35. #35
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    franciska i jaffa, na pp se dopisujte, ovdje molim iskustva

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    jel ima tko novih iskustava???

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    30

    Početno

    Moje dijete bi najesen trebalo krenuti u Palčić. Ima li tko svježih iskustava kako je tamo?
    Budući da neće imati godinu dana do 31.8. u državnim jaslicama nismo dobili mjesto. Palčić nam je blizu, ali ako su iskustva loša, tražit ću dalje...

    Molim pomoć!

  38. #38
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    tko nezna sredinom rujna otvara se novi privatni vrtic u g. stenjevcu blizu zelene magistrale..u ul. Dubravica
    malo dalje od Super konzuma..

    ja sam zvala, malo se informirala..novogradnja..

    imat ce jaslicku i vrticku grupu..
    prostorije 60 m 2 ...svoju kuhinju sa kuharom i pom.kuharom
    park preko 500 m 2

    suradnike..tipa nutricionist..
    psihologa i defektologa..koji ce obilaziti 2-3 puta tjedno djecu..

    uglavnom jako mi se dopada ponuda..
    za razliku od Kucice u Gospodskoj koja nema ni svoje dvoriste..
    vode djecu preko ceste u javni park gdje pišaju pesi..
    nemaju kuhinju nego catering..
    a ulaz u isti vrtic je sa ceste kao da ulazis u ducan..

    eto pa vidite..
    neznam smijem li link stavit za taj priv. vrtić ??? :?

  39. #39
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    aha...ovo za prostorije..svaka grupa će imati 60 m 2

  40. #40
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    ...i jos..u dobi od tri godine će kao ponudu imati
    sportske aktivnosti...zbor, strane jezike i to ce sve ulaziti u cijenu vrtica

  41. #41
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    magaly, taj novi privatni vrtić zove se Limač, mislim da se smije staviti link, pa evo, koga zanima:
    http://www.limac.hr/index.html
    sve što piše o vrtiću zvuči super, a znam i odgajateljicu jednu koja će tamo raditi, cura je odlična.

  42. #42
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    meni se svidja jako..
    i jako su pristupacni
    i simpatični a i novi će prostor biti...dakle novogradnja..
    :=)

  43. #43
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Whatever na ovo pljuvanje, meni su tete u Kućici SUPER i to mi je jako vazno. Malac ih obožava i presretan je tamo!

  44. #44
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    Whatever na ovo pljuvanje, meni su tete u Kućici SUPER i to mi je jako vazno. Malac ih obožava i presretan je tamo!
    svaka čast tetama..
    ali prostor,kuhinja ...ne imanje med.sestara,psihologa i ostaloga je koma...

    ne imanje dvorišta je
    katastrofa pa ih preko ceste vode u park gdje sam na svoje oči vidla da psi pišaju !!!!!!!!!!

  45. #45
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Psi pišaju? UUUUUUU....
    Neda mi se komentirati više!

  46. #46
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj magaly prvotno napisa
    ne imanje dvorišta je
    katastrofa pa ih preko ceste vode u park gdje sam na svoje oči vidla da psi pišaju !!!!!!!!!!
    Da, u taj park se poslije gradskog vrtica presele sva ostala kvartovska djeca. Dakle, razlika je u tome sto djeca iz Kucice borave u tom parku ujutro, a ostala djeca iz drugih vrtica popodne s roditeljima.

    Psi pisaju i seru po svim parkovima, a to vise govori o kulturi vlasnika psa, nego o Kucici.

  47. #47
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    sry al prostor istoimenog vrtića je namijenjen igraonici a ne cjelodnevnom boravku djece... i jos..

    bas mi je susjeda rekla kako je išla na razgovor u taj vrtić i djeca su bila kao na spavanju..
    a svi su vrištali siroti ...a teta mrtva hladna obavljala tzv razgovor..

    umjesto da je istog trena otišla toj dječici..
    toliko o vrtiću

  48. #48
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    A ti si draga sve to čula od nekog' ili otvaraš ti taj vrtić novi?
    Inače ne podnosim babetine koje su čule, načule, rekla im od prijateljicine prijateljice prijateljica... pa tako sam i rekla da je svako dalje raspravljanje o ovoj temi bezveze. Ugl, kad sam se raspitivala za vrtiće isto sam čula o nekima svašta, ali tu smo da prenosimo svoja iskustva, a ne ove selo priča priče. Malograđanština živa.
    Ja sam rekla svoje na ovu temu, Kućica ima mozda nekih nedostataka jer suočavaju djecu sa pišakom psa, a ne vode ih vani u plastičnom balonu, ali meni su tete zakon i moj mali ih obožava i trči u jaslice i to mi je najvažnije u životu!
    kisi kisi, ja odo!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    magaly, taj novi privatni vrtić zove se Limač, mislim da se smije staviti link, pa evo, koga zanima:
    http://www.limac.hr/index.html
    sve što piše o vrtiću zvuči super, a znam i odgajateljicu jednu koja će tamo raditi, cura je odlična.
    Pa baš i nema nešto na ovoj stranici. A u galeriji se ne vidi to divno uređeno dvorište i unutrašnjost, nego samo prozori zgrade... Nema čak niti karte da se vidi gdje je vrtić... :/

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Ispravak...našla sam kartu....ma to mi je daleko....iznad Gajnica u brdu...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •