Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 213

Tema: Životni izazov: mali zalomljenići ;)

  1. #51
    ive avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    182

    Početno

    Ja sam se zalomila. Oni su imali 18 i priča baš nije sretno završila. Zapravo, nije ni završila, a možda bi bolje bilo da je. :/

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Ok, osim onih 1% pucanja kondoma i sličnih incidenata)
    3%

    piše na kutiji
    Sonja spada u tih 3% ...nije bila planirana ali je itekako bila željena.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    Citiraj ive prvotno napisa
    Ja sam se zalomila. Oni su imali 18 i priča baš nije sretno završila. Zapravo, nije ni završila, a možda bi bolje bilo da je. :/
    skoro pa totalni X...

  4. #54
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    I ja sam isto slučajno ispala, začeta zadnji dan m, tačno znam i u kojem gradu i u kojem stanu 8)
    Situacija je bila katastrofalna, moji su živjeli sa 4 stare i bolesne osobe o kojima su se brinuli+posao oboje+moja sestra koja je tad imala oko godinu i po... moja mama je čak i o ab. razmišljala ali tata nije dao

    Srtobery, priča ti je za roman napisat, pa da snimimo film i pravo na SFF

    Ima i kod mene nešto slično, lijepe su te Sarajevske priče

    A što se tiče tog - da li reći djetetu ili ne? Pa....ako je dijete odraslo okruženo ljubavlju onda to dođe kao jedna zgodna anegdota, ali ako nije tako, mislim da je strašno i prestrašno nekom ko odrasta bez roditeljske ljubavi i topline i već se osjeća kao najbezvrijednije najništavnije biće na kugli zemaljskoj prisjedati na muku.
    Srce mi se kida kad samo pomislim koliko takve djece ima i mogla bih plakati danima, a još kako to inače biva, ta djeca sebe gledaju očima roditelja i tonu sve dublje u ništavilo, ama katasrofa, ne mogu dalje

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja ne znam za sebe, ali MM je definitivno zalomljen. Sveki to priča svima i na sav glas iako MMu to očigledno ni malo nije prijatno ni zabavno. Priča (njena) ide otprilike ovako: Stariji sin mi je imao već 10 godina, ja 35, i eto, slučajno ostanem trudna, htela sam da abortiram ali mi muž nije dao. A ja sam baš htela da imam jedno dete, šta će mi više, to je samo muka. Nismo znali kako starijem da kažemo, kad smo mu rekli bio je ljut mesecima, tukao moj stomak, ljutio se na bebu kad se rodila, a ja sam rekla sad kad se već zalomio ima da ga voliš, brat ti je, ni ja nisam htela drugo dete, ti si mi bio dovoljan, al sad šta je tu je, braća ste.....
    Možete da zamislite kako je MM odrastao, kakvi su im odnosi u porodici i nadasve kakav je njegov odnos sa bratom - tuga i katastrofa

  6. #56
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    ajme vissnja tebi i tm

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    vissnja za svekrvu... ne mogu virovat da netko ne voli svoje dijete i otvoreno ga smatra greškom...

  8. #58
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa
    vissnja za svekrvu... ne mogu virovat da netko ne voli svoje dijete i otvoreno ga smatra greškom...
    Moja nećakinja koja sada ima 17 godina otvoreno kaže za sebe da je ona mami greška!
    Zašto? Jer je mama draga to više puta ponovila, čak je bila jako stroga da joj se dijete ne bi mlado udalo i ponovilo njenu GREŠKU!



  9. #59
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa
    Ja ne znam za sebe, ali MM je definitivno zalomljen. Sveki to priča svima i na sav glas iako MMu to očigledno ni malo nije prijatno ni zabavno. Priča (njena) ide otprilike ovako: Stariji sin mi je imao već 10 godina, ja 35, i eto, slučajno ostanem trudna, htela sam da abortiram ali mi muž nije dao. A ja sam baš htela da imam jedno dete, šta će mi više, to je samo muka. Nismo znali kako starijem da kažemo, kad smo mu rekli bio je ljut mesecima, tukao moj stomak, ljutio se na bebu kad se rodila, a ja sam rekla sad kad se već zalomio ima da ga voliš, brat ti je, ni ja nisam htela drugo dete, ti si mi bio dovoljan, al sad šta je tu je, braća ste.....
    Možete da zamislite kako je MM odrastao, kakvi su im odnosi u porodici i nadasve kakav je njegov odnos sa bratom - tuga i katastrofa
    E upravo na ovo sam mislila dok sam pisala svoj post, tugo moja...da ti se srce prekine napola..
    Vissnja, za tebe i tm

  10. #60
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    joj, strašno.
    moja g se zalomila, ali ja sam već ozbiljno razmišljala o djetetu neko vrijeme, samo mi je trebalo da u glavi sredim ono ljudsko još samo da sredim ovo i ono.
    Nije bila greška, niti bi joj ikad rekla da je greška.
    Ona je moja srećica, onih 1 ili 3%, koliko već piše na kutiji pilula.
    Bila sam presretna i jedva sam je čekala, ipak iznenađena kad sam saznala.

  11. #61
    bubek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa
    Ja ne znam za sebe, ali MM je definitivno zalomljen. Sveki to priča svima i na sav glas iako MMu to očigledno ni malo nije prijatno ni zabavno. Priča (njena) ide otprilike ovako: Stariji sin mi je imao već 10 godina, ja 35, i eto, slučajno ostanem trudna, htela sam da abortiram ali mi muž nije dao. A ja sam baš htela da imam jedno dete, šta će mi više, to je samo muka. Nismo znali kako starijem da kažemo, kad smo mu rekli bio je ljut mesecima, tukao moj stomak, ljutio se na bebu kad se rodila, a ja sam rekla sad kad se već zalomio ima da ga voliš, brat ti je, ni ja nisam htela drugo dete, ti si mi bio dovoljan, al sad šta je tu je, braća ste.....
    Možete da zamislite kako je MM odrastao, kakvi su im odnosi u porodici i nadasve kakav je njegov odnos sa bratom - tuga i katastrofa
    Vissnja !
    Nikako ne mogu shvatiti takve bezosjećajne osobe,ovdje pritom mislim na tvoju ali i na moju svekrvu, koje tako laprdaju gluposti sto na sat bez imalo mozga u glavi!

  12. #62
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Vissnja, svekrva ti je stvarno hladnokrvno čudovište
    A ni mama od Maslačkicine nećakinje nije niš bolja
    meni je to strašno kako neki ljudi nemaju ni trunku volje da stanu i zapitaju se kako njihove riječi utječu na druge, pogotovo na njihovu djecu. Totalno operirani od empatije, užas!

  13. #63
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ja imam suprotan problem - ne mogu ljudima objasnit da su mi djeca sva zeljena i planirana i da se ama bas nijedno nije zalomilo :shock:

  14. #64
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    litala i

  15. #65
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    ja imam suprotan problem - ne mogu ljudima objasnit da su mi djeca sva zeljena i planirana i da se ama bas nijedno nije zalomilo :shock:
    haha, i za Novija su svi to mislili, jer smo im kao bili mladi.

  16. #66
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Litala

  17. #67
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa
    vissnja za svekrvu... ne mogu virovat da netko ne voli svoje dijete i otvoreno ga smatra greškom...
    a eto - ja znam da takvi postoje. ali znam i da se dijete iz toga može izvući ako prestane kukati.

  18. #68
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ...ali znam i da se dijete iz toga može izvući ako prestane kukati.
    Naravno, ali bi mi ja ipak radije da nisam morala toliko vremena i snage potrošiti na spašavanje svog zdravog razuma. Bilo bi mi draže da sam tu energiju mogla utrošiti u nekaj ljepše

  19. #69
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    [quote="kloklo"]
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Bilo bi mi draže da sam tu energiju mogla utrošiti u nekaj ljepše
    pa i meni

    ali što je - tu je. ja sam se oporavila kad sam staroj pokazala vrata .

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Meni su rekli da sam neplanirana i da je mama bila mislila abortirat

  21. #71
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Evo jednog malo drugačijeg pristupa: mojoj šogi, koju je mama rodila u kasnim četrdesetima, kad su sva ostala djeca već bila poodrasla (i koja se, očigledno, "zalomila") lijepo su rekli da su neplanirani bili svi oni prije nje, koji su im došli dok su još bili mladi i ludi i nisu znali što rade A samo je ona, kao, planirana sa zrelom mudrošću Uglavnom, ženska je s vremenom skužila da je baš i nisu očekivali, ali su je lijepo dočekali

  22. #72
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    Sonja spada u tih 3% Grin ...nije bila planirana ali je itekako bila željena.
    ovo kao da su moji starci za mene napisali, sve od imena, kondoma pa i zelje bi potpisali odnosno oni kazu da nisam planirana ali sam voljena.
    a mm isto tako nije planiran, dosao im je iznenada kako kaze sveki.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    mm je zalomljen, i kako sam kaze
    "zahebao" roditelje da se uzmu zbog njega.
    nikad se nisu voleli, mm ima i dve mladje sestre,
    ali deca im nisu donela ljubav u brak.
    i dan danas zive kao pas i macka.
    sreca da se sveki potrudila, pa su joj deca sasvim ok.
    takodje smo i ja i moja mladja seka obe zalomljene
    ja posle tri meseca zabavljanja,
    a seka tri meseca posle mog rodjenja.
    mama se isto uzdala u dojene kao kontracepciju.
    za puno stvari bila je, i ostala glupa.
    nas je obe baka po ocu ocuvala,
    jer se mama sa mojih 18, a sekinih 8 meseci zaposlila.
    moje i sekino dete su oboje planirani.

  24. #74
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Moja E. se isto ''zalomila''. Par dana prije 18. rodjendana sam saznala da sam trudna. Prvo mi je to bio sok, da nije bilo MM.a neznam kako bi to podnjela. starci su to dobro primili, i moji i njegovi.
    Nije mi zao i nikad nebi rekla da je nezeljena jer nije planirana.
    Nema nikakve razlike izmedju nje koja nije planirana i brace koji je planiran.

  25. #75
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moja kćer se zalomila.I bolji "zalom" nisam mogla imati u životu.Jednom me čula di sam s nekim pričala o tome kako je došla neplanirano pa me pitala što to znači.Rekla sam joj da smo za njenu braću znali da će doći a ona je bila najljepše iznenađenje koje sam ikad u životu dobila.Bila je sva sretna i ponosna zbog toga.

    Inače,mm se dogodio slučajno.I njegova majka je bezbroj puta rekla (i dan danas to priča) kako ona uopće nije htjela djecu.Za starijeg sina se ajde nekako odlučila ali njega stvarno nije htjela jer ona ne voli djecu i smetaju joj u životu.Naravno,takva osoba nije ni mogla biti dobra mama tako da su dobrano osjetili to na svojoj koži.

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    A ja sam od svoje 37. godine života silno željela da nam se "dogodi" treće dijete. Čudno? Srce mi je govorilo jedno, a razum drugo. U toj situaciji htjela sam da netko drugi odluči umjesto mene. I dogodilo se nakon dvije godine. I prošla sam razdoblja straha kako će sve to biti; a danas ne može biti bolje. Neopisivo ga volimo. Svi.

  27. #77
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Mama me rodila dok je još išla u srednju školu, ali nikad nije rekla da me ona i tata nisu željeli.

    Možda je to bio neki mladenački bunt i sl., ne znam, ali znam da i danas imam mladu mamu punu razumijevanja i ljubavi.

    Zapamtila sam komentar jedne žene koja je rodila svoje četvrto dijete u četrdesetima: "Nije planirano, ali je željeno i voljeno."

    MM i ja smo željeli našu dječicu, ali nismo planirali točan datum njihova dolaska na svijet. Bilo nam je važno da se rode živi i zdravi. Kad su došli dobro su nam došli.

  28. #78
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Ja sam zalomljena i povod vjencanju je bila trudnoca (tata 19, mama 20 godina). Iz 'greske' nisu naucili puno jer je mama opet ostala trudna kad sam imala 4 mjeseca.

    Prvi put sam nesto o svojoj zalomljenosti cula od zloceste susjede koja je dobacila komentar kako me tata napravio u cizmama i dio koji tada nisam razumjela (pa ni zapamtila) ali sam ga dozivjela kao nesto pogrdno. Ali nikad tu zalomljenost nisam brkala sa nezeljenoscu, jer bila sam prvo dijete i unuce i bila sam obozavana. Tako da mi to ne znaci nista, dapace, kao dijete sam na to bila nekako ponosna . A imala sam preko dvadeset godina kad mi je mama rekla da se i sestra zalomila.

    I ja i mm koristimo 'nesigurne' metode, ali nama su sigurne vec 8 godina. Da nam dijete dodje neplanirano - to neplanirano nikako ne znaci da ne bi bili sretni i da ga ne bi zeljeli i iscekivali kao i ono planirano.

  29. #79
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja sam zalomljena, imam muža koji je zalomljen, brata koji je zalomljen, a skoro sam imala još jednog bracu/sestricu zalomljenika/cu. sve u svemu puno zalomljavanja.
    da ti se slomi jezik.

  30. #80
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Moj A je predsjednik predsjednistva ovih zalomljenih.
    Mislim da bih ovo mogla u potpunosti potpisati!

    Imam malog David Copperfielda...da ne nabrajam svu korištenu zaštitu

  31. #81

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    I mm i ja smo bili neplanirani,

    čak su obje naše mame išle na ab, no moja mama je nagovorila liječnika da kaže njenoj mami da je nemoguće napraviti ab zbog xy razloga- moja mama je htjela sačuvati trudnoću pod svaku cijenu , a mm-ovoj mami fakat nisu htjeli napraviti ab.


    ( ne zbog prigovora savjesti već zbog toga što joj je maternica toliko bila oštećena prijašnjim ab-ovima )


    meni je bilo drago što mi je moja mama ispričala svoju priču, a pokojna baba mi je iskreno rekla da me je zavolila kad sam imala 5,6 tjedana.....

    a mm ?

    hm, nije baš pedagoški da ti dijete cijeli život zna da je trinaesto prase

  32. #82
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Zaboravila sam napomenuti da kad sam ugledala ovu temu, moja E. mi uopce nije pala na pamet, ne dozivljavam je kao malog zalomljencica


    (iako to u svakom slucaju je )

  33. #83
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    A kad su vam roditelji rekli da ste zalomljenići?

    Ja Tinu nisam rekla da je zalomljenić, nego iznenađenje koje je malo uranilo... i on je to prihvatio super, čak mi je jednom prilikom rekao, "mama, ne žalosti se. kad ja budem imao djecu, ti ćeš bit super mlada baka i moći ćes ih stalno čuvat"
    Pametnić mamini...

  34. #84
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa
    Ja Tinu nisam rekla da je zalomljenić, nego iznenađenje koje je malo uranilo...
    Baš sam neki dan surfajući po stranicama od Jeannine Parvati Baker našla na super izraz za "zalomljenu" djecu -- mistimed, tj. dječica koja su samo (malo) fulala vrijeme u koje će doći.

  35. #85
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Mislim da su se djeca mogla zalomiti i desiti prije 20 godina, a i za to vrijeme znam ljude da im se nikako nije zalomilo jer su pazili (Bili su 6 godina u braku bez djece a sad ih imaju petero). Ne vjerujem da se u danasnje vrijeme, informiranost i svu mogucu kontracepciju dijete moze "zalomiti". To mi je kao ono: mislila sam da mi nisu plodni dani i nisam koristila kontracepciju pa mi se zalomilo, ma daj!

  36. #86
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Mislim da su se djeca mogla zalomiti i desiti prije 20 godina, a i za to vrijeme znam ljude da im se nikako nije zalomilo jer su pazili (Bili su 6 godina u braku bez djece a sad ih imaju petero). Ne vjerujem da se u danasnje vrijeme, informiranost i svu mogucu kontracepciju dijete moze "zalomiti". To mi je kao ono: mislila sam da mi nisu plodni dani i nisam koristila kontracepciju pa mi se zalomilo, ma daj!
    E pa draga moja, ja imam ciklus koji traje između 30 i 60 dana i ne mogu odredit plodne dane.
    Sa 18 godina sam se sexala sa dečkom kojeg sam tada voljela , ali nisam s njim planirala ni budućnost ni djecu i mislim da malo tko to i planira s 18 godina. nisam pila pilule iz medicinskih razloga koji se ne tiču nikog, ali smo koristili kondome UVIJEK , pa sam ja svejedno ostala trudna.

    Mislim da je to definicija "zalomilo se"- znači, nije planirano i korištene su metode zaštite. A na kondomu ti lijepo piše koliki je postotak sigurnosti.
    Osim toga, ja znam curu koja je na piluli bila 3 godine i ostala trudna. sve ti je to relativno

  37. #87
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Mislim da su se djeca mogla zalomiti i desiti prije 20 godina, a i za to vrijeme znam ljude da im se nikako nije zalomilo jer su pazili (Bili su 6 godina u braku bez djece a sad ih imaju petero). Ne vjerujem da se u danasnje vrijeme, informiranost i svu mogucu kontracepciju dijete moze "zalomiti". To mi je kao ono: mislila sam da mi nisu plodni dani i nisam koristila kontracepciju pa mi se zalomilo, ma daj!
    Tako je došao moj N na ovaj svijet.
    Pazili se uz Bilingsovu metodu, kondom i računanje dana... do sada je uvijek palilo, ali evo... kao što rekoh dobih malog čarobljaka

    Ako se tebi nije desilo ne znači da nije nemoguće

  38. #88
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj kli_kli prvotno napisa
    Mislim da moze slucajno pod izvesnim okolnostima, ali ipak mislim da svi mogu da budu svesni tih okolnosti, pa ako bas ne zele dete u tom trenutku, da se pobrinu da ne ostanu trudni (kontracepcija).
    To mislim jer me cudi kako onda ja nikad nisam ostala trudna, osim ova 3 puta kad smo to zeleli.
    Zapravo se skroz slazem s tobom.




    Relja je bio neplaniran, ali s ove mi je vremenske distance jasno da se dogodio jer je bio zeljen. Ponekad razum snuje, a srce odlucuje, i tek kasnije shvatis sto ti se dogodilo

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa
    Relja je bio neplaniran, ali s ove mi je vremenske distance jasno da se dogodio jer je bio zeljen. Ponekad razum snuje, a srce odlucuje, i tek kasnije shvatis sto ti se dogodilo
    Lijepo rečeno

  40. #90
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Nijedna, baš nijedna kontracepcijska metoda nije 100% sigurna i ja se fakat ne bi htjela naći u koži onih koji rolaju očima na zalomljeniće, uvjereni kako se to njima ne može dogoditi

  41. #91
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Nijedna, baš nijedna kontracepcijska metoda nije 100% sigurna i ja se fakat ne bi htjela naći u koži onih koji rolaju očima na zalomljeniće, uvjereni kako se to njima ne može dogoditi


    ovako i ja mislim, ali kloklo, ima samo jedna sto posto sigurna - apstinencija.


  42. #92
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Nijedna, baš nijedna kontracepcijska metoda nije 100% sigurna i ja se fakat ne bi htjela naći u koži onih koji rolaju očima na zalomljeniće, uvjereni kako se to njima ne može dogoditi


    ovako i ja mislim, ali kloklo, ima samo jedna sto posto sigurna - apstinencija.

    Slažem se

  43. #93
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    To nije kontracepcija već siguran put u štrik oko vrata

  44. #94
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    To nije kontracepcija već siguran put u štrik oko vrata
    kako kome!


  45. #95
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    MM i ja smo planirali i željeli barem troje djece, samo što se treće "malo požurilo", htjeli smo da bude malo veća razlika u godinama nego što je sad. Ovako mi se teško svima posvetiti onoliko koliko to njima treba.
    Reći im ili ne? - Ja ću svojoj cicoljupki reći ako me bude nešto u tom stilu pitala ili ako načnemo tu temu u razgovoru. Reći ću joj da je ona najljepše iznenađenje koje sam dobila u životu.

  46. #96
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    moji su oboje zalomljeni. bas mi je drago zbog njih (i mene ).

  47. #97
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    moj bebač je bio zalomljen (nisam se pazila jer je rečeno da ne mogu zatrudniti bez pomoći dr). I isprva nisam bila presretna, em ganjam karijeru, em putujem, pa postdiplomski, taman kupila skupi auto i mali stan za sebe, neudana.. al sada ga ne bih mjenjala za apsolutno ništa na svijetu. Što se mene tiče, nek se zalomi i drugo

  48. #98
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    nisam baš sigurna u koju "kategoriju" staviti svojeg sineka... naime, mi se u vrijeme dok smo njega napravili nismo pazili, tj ja sam nekoliko mjeseci prije toga prestala s pilulama i oslanjali smo se na metodu plodni-neplodni dani... baš smo bili u velikim pripremama za vjenčanje, i jednom prilikom na probi vjenčanice u zg mi je teta koja mi je uzimala mjere rekla da će ostaviti malo prostora za svaki slučaj... ja sam ju prvo blijedo pogledala, kao, o kakvom ti to slučaju govoriš, i napomenula da se meni sigurno nebude dogodilo to da se trudna udajem... moram li napomenuti kak mi se smijala kad sam za 2 mjeseca došla i rekla da sam trudna?? 8)

    htjela sam reći da smo svakako planirali dijete, ali nam je nekak bilo u planu da ozbiljno počnemo raditi na njemu recimo na bračnom putovanju... ovak nam se "zalomilo" malo prije ali evo, niko sretniji od nas :D

    a ovu drugu bebicu smo planirali, samo nam je duuugo trebalo da zatrudnim...

  49. #99
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ja sam mislila da se zalomiti može nekome drugome, ne meni.
    Druga stavka u mom potpisu kaže suprotno...... . Što se slučajnosti tiče, rodit će se dan prije Leinog 4.rođendana, dva dana prije tatinog....

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ja sam zalomljenić, 15 g. nakon sestre, uz spiralu koja se pomakla. Jednom smo prebrojavali nas spiralaše i ispalo da je pola mog srednjoškolskog razreda takav.
    I mama mi je išla na abortus u zakazanom terminu, od smušenosti zaboravila poništiti autobusnu kartu (a gdje mi je bio tata da se ona autobusom vozi na abortus ), pa morala platiti kaznu, sjela u čekaonicu, čekala, pa se okrenula i otišla doma. Eto me.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •