Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 213

Tema: Životni izazov: mali zalomljenići ;)

  1. #101
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Neka djeca baš okrenu nebo i zemlju da budu rođena, a? 8)

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Neka djeca baš okrenu nebo i zemlju da budu rođena, a? 8)
    E baš, o tome smo MM i ja razmišljali. Pre Nađe smo radili na bebi, skoro tri godine, i ostala sam trudna samo jednom i imala spontani. A onda nam je ova mala bukvalno ispala iz Durexa krvarila sam u trudnoći, imala hematom, serklažu, na kraju trudnoće opet komplikacije i rodila je živu, zdravu i najlepšu...

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Zaboravih: i moja doktorka nam je rekla kad sam prokrvarila u 10. sedmici: ne brinite, ako se izborila na početku, izboriće se i sada, biće sve OK, i videćete, biće žensko. I bi.

  4. #104
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa
    A onda nam je ova mala bukvalno ispala iz Durexa krvarila sam u trudnoći, imala hematom, serklažu, na kraju trudnoće opet komplikacije i rodila je živu, zdravu i najlepšu...
    i onda se cudis sta imas kompetentno i autonomno dijete, pa mora bit mali borac i zahtjevna koliko se pomucila da opstane

  5. #105
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Sramežljiva prvotno napisa
    Kako ste vi, veliki zalomljenići, saznali da ste se zalomili? Tko vam je to rekao, kada i zašto i kako ste to prihvatili?
    matematičkim izračunom sam skontala
    a i ima priča kako su baka i dida saznali da je mama trudna.
    uglavnom, mama i tata su mi bili 6god skupa i već su radili i sve i praktički im je falilo samo ono nešto da ih "natjera" u brak.
    i mama je baki i djedu rekla iza ljetovanja kad su došli i sjeli svi.
    baka kuha kavu. mama veli-neću ja kavu. baka je nudi cigaretom.
    neću cigaretu. pa šta ti je, jesi trudna? jesam
    vjenčali su se najesen, ja sam došla mjesec dana prije maminog 23.rođendana (i sad kad i sama imam 23 godine skroz mi je čudno pomisliti da je u ovim godinama moja mama imala mene, iako i sama već neko vrijeme ludim imati bebu )
    a prvi brat je isto definitivno bio zalomljenić, jer je došao dva dana iza mog prvog rođendana tj mama je s njim ostala trudna kad sam ja imala tri mjeseca (i za tu situaciju ima jedan bakin biser, ali neću ga ponavljati jer je dosta neukusan :/ )

    ispada da je jedino drugi braco planiran, s osam godina razlike,
    iako mama kaže da ga je ona planirala, a tatu je samo iskoristila

    a ovo pitanje kako zalomljena djeca to prihvaćaju ne mogu shvatiti
    jer mi to uopće nije nešto sramotno ili štajaznam nešto što bi trebalo "prihvatiti".

  6. #106
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    ...meni ni malo nije ugodno slušati priče, poput "parila sam noge" jer nisam željela još jedno dijete, nakon iscrpljenosti, a tata se na to hvali kako je on govorio, nećeš ti moju kćer uništiti (imam dva starija brata)

    Naša D. je došla neplanirano... sjećam se tuge nakon pozitivnog testa, i sram me sada zbog toga... jer ne mogu zamisliti bolji život od onoga kojeg imam, i nikada ne bih mijenjala s ničim 11 god provedenih uz tu malu/veliku ljepoticu. Ne bih željela da ona ikada to doživi kao da se "zalomila" jer nije!

  7. #107
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    moj brat je zalomljen i to kad je mama imala 40 godina, tata 42, a ja 17!
    na pocetku smo svi bili u soku, ali ispalo je sve super! :D

  8. #108
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kikica nema s tim problema .

    ja joj znam reći: eto, došla si baš kad nije trebalo! ja bi sad imala vilu s bazenom, vozila ferari, i bila bi na havajima na odmoru...

    a ona se počne , i kaže: a sad si zamisli kakav bi ti bio život bez mene, jer nikad ne bi dobila drugu šansu da imaš ovakvu kćer!


    i ima pravo!

  9. #109
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa
    ja sam došla mjesec dana prije maminog 23.rođendana (i sad kad i sama imam 23 godine skroz mi je čudno pomisliti da je u ovim godinama moja mama imala mene, iako i sama već neko vrijeme ludim imati bebu )
    moja starija seka se zalomila pa je u pocetku zivila s mamom i tatom u studenskom domu . mama je tada bila oko pola godine mlađa nego ja sad i totalno znam kako se osjecas

  10. #110
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    L. je bila planirana...ali ne tada.
    tada se "samo" dogodila.
    i to je naljepsi dogadjaj u mom zivotu!
    jedva cekam sljedeci

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    29

    Početno

    Pošto ne mogu nikako skupiti hrabrosti da skroz planirano krenem na treće, ja čekam jadnu zalomljenku ili zalomljenca ...

    ... koji ustvari to i neće biti ...

    Inače, vjerujem da se u životu ništa ne dešava slučajno. I svi ti zalomljenci su negdje dobro isplanirani kome i kada će doći.

  12. #112
    Daniela32 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    284

    Početno

    koko je tužno,šta ova djeca pišu....samo taj naziv zalomljeno...kako se ta djeca osjećaju i zapravo mi nije jasno kako ti roditelji im mogu tako nešto prezentirati, pa sve da je to i istina.....ne misliti na srca te djece,bez obzira na godine-to strašno boli kad ti neko kaže da si slučajan,neželjen,zalomljen i slično....užas...Ja imam 47 godina i žarko bi željela još jedno dijete,ali ne ide i zbog toga sam žalosna.....Neka vas Bog sve blagoslovi i čuva!

  13. #113
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    slučajan, neželjen ili zalomljen su tri različita pojma. Po meni neplanirano nikako ne znaći neželjeno.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Daniela32 prvotno napisa Vidi poruku
    koko je tužno,šta ova djeca pišu....samo taj naziv zalomljeno...kako se ta djeca osjećaju i zapravo mi nije jasno kako ti roditelji im mogu tako nešto prezentirati, pa sve da je to i istina.....ne misliti na srca te djece,bez obzira na godine-to strašno boli kad ti neko kaže da si slučajan,neželjen,zalomljen i slično....užas...Ja imam 47 godina i žarko bi željela još jedno dijete,ali ne ide i zbog toga sam žalosna.....Neka vas Bog sve blagoslovi i čuva!
    Neplaniran ne znači neželjen. Te dvije stvari ne treba ni stavljati u isti kontekst.
    Meni je tek prvo dijete "planirano", u smislu- hajde, mogli bismo sad ne paziti previše. Sama ta ideja rezultirala je bebom isti tren.
    Svi ovi poslije nisu imali nikakav plan tipa- e, mogli bismo sad "raditi" na djetetu, nikad nismo na tome "radili",
    djeca nam sama dolaze- nenajavljeno.
    Očito nismo baš tipični, samo treba uzeti u obzir da ima i takvih pa da se ne koriste ove teške riječi kako su "zalomljenići" ne znam ti ja šta, da trebaju zbog toga biti traumatizirani. Upravo suprotno, baš su se htjeli roditi, sami su odlučili, roditelje su iznenadili super poklonom.
    Nisu pomno planirani, ali su silno željeni i s veseljem dočekani, u kakvim god uvjetima bili.

  15. #115
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ma, ja sam skužila da svi koji nemaju problema s plodnošću, više-manje imaju te zalomljeniće

    a i ja sam isto jedna od njih.
    mama, 23 godine, usred treće godine teškog faksa. moš mislit kako su me planirali
    al meni je to baš nekako slatko
    dijete mijenja kompletno cijelu perspektivu.
    a i ono što ti se čini kao nekakav ogroman problem, na kraju postane - a neš ti. produžiti faks još koju godinu.


    a i moje su oboje zalomljenići, ja kakva sam, da sam planirala, nikad ne bih isplanirala
    s time da još m kako-tako, al s j mi je bio totalni šok.
    početni šok, ajmemeni, suze i nevjerica, štaćusad, i onda polako privikavanje, a do vremena kad sam svima objavila da sam trudna (računaj tjedan-dva ), već sam bila presretna radi toga.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    početni šok, ajmemeni, suze i nevjerica, štaćusad, i onda polako privikavanje, a do vremena kad sam svima objavila da sam trudna (računaj tjedan-dva ), već sam bila presretna radi toga.
    Aaa, taj početni šok ni ne računam, skužim tek negdje s 2 -3 mjeseca da sam uopće trudna, a onda se redovito pitam- kad, kako, gdje, s kim, zašto?

  17. #117
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    slučajan, neželjen ili zalomljen su tri različita pojma. Po meni neplanirano nikako ne znaći neželjeno.
    bas tako.
    evo gore citam svoj post od prije 4 godine.
    i drugo dijete nije bilo "Planirano", ne u smislu da smo "radili" na njemu. narocito nakon 2 spontana izmedju. i te dvije trudnoce su se "dogodile".
    mogu reci da su oboje bili zeljeni, no da smo prepustili ... (umetni rijec) da se dogodi kad za njih bude trenutak.

    al s obzirom na moj strah nekon cuvane prve trudnoce i dvije nakon nje, mogu reci da nikad nisam bila 100% spremna reci: ajmo sada. a zeljela sam. no imala sam strah. pa sam rekla: nek se dogodi kad se treba dogoditi.
    sva 4 puta bila su van "termina plodnih dana" i rijetki da nismo koristili zastitu.

    to ni malo ne znaci da se ni jednoj nisam veselila, dozivjela ju kao "blagoslov" i da djecu ne volim vise od icega na svijetu.

  18. #118
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cvijeto, takav nam je horoskop

  19. #119
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Aaa, taj početni šok ni ne računam, skužim tek negdje s 2 -3 mjeseca da sam uopće trudna, a onda se redovito pitam- kad, kako, gdje, s kim, zašto?
    lol
    ja sam skuzila zadnja 3 puta prije kraja ciklusa. i svaki je bio..slucajan. evo sare ne bi bilo da sestra nije kasnila s polaskom na more jer je noc prije zaruzila vani i nije se mogla ustati
    i hvala joj na tome <3

  20. #120
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Moji su svi zalomljenići
    Prvi je stigao totalno neplanski! Drugo smo planirali al se drugom priheftao jos jedan pa sam opet neplanski sa jednog presla na troje zalomljenića

  21. #121
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    cvijeto, takav nam je horoskop


    hebaj ga, jedva donesem najbanalniju odluku :ici_u_kino_il_ostati_doma: a kamoli neku životno važnu.

    joj, a jeste čitali za ove riječke trojčeke, ljudi odlučili ići na drugo dijete i dobili trojčeke
    odjednom, puf, četvero djece.
    mora biti zanimljivo

  22. #122
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    eee bas to sto velis.

    a za rijecke...mene MM zeza kak bi nam trece mogli bit blizanci (imamo genetske predispozicije :D) pa ti planiraj trece

  23. #123
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku


    hebaj ga, jedva donesem najbanalniju odluku :ici_u_kino_il_ostati_doma: a kamoli neku životno važnu.

    joj, a jeste čitali za ove riječke trojčeke, ljudi odlučili ići na drugo dijete i dobili trojčeke
    odjednom, puf, četvero djece.
    mora biti zanimljivo
    znam za jedne koji su imali petero djece, pa nisu planirali šesto. A pogotovo nisu planirali šesto, sedmo i osmo, ali eto dobili su ih (odjednom).
    Srećom, sa djecom je sve ok, i već su doma ( jedno nisu bili u novinama pa se za njih ne zna).

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj Daniela32 prvotno napisa Vidi poruku
    koko je tužno,šta ova djeca pišu....samo taj naziv zalomljeno...kako se ta djeca osjećaju i zapravo mi nije jasno kako ti roditelji im mogu tako nešto prezentirati, pa sve da je to i istina.....ne misliti na srca te djece,bez obzira na godine-to strašno boli kad ti neko kaže da si slučajan,neželjen,zalomljen i slično....užas...Ja imam 47 godina i žarko bi željela još jedno dijete,ali ne ide i zbog toga sam žalosna.....Neka vas Bog sve blagoslovi i čuva!
    Kako je to bzvz razmišljanje i blagoslov na kraju Svašta.
    Meni bi bilo fora da mi se "zalomi" jedno dijete, bila bih na 7. nebu.
    Ja sam se zalomila, kad su starci mislili da će brat bit jedinac.
    I nije tužno, i ne boli, nisam neželjena i nisam užas.
    Užas je kad netko drugi tako dramatično prezentira začeće neplanirane bebe.

  25. #125
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Meni svi misle da nam se ovo najmlađe, u poznim godinama "zalomilo". A nije. Pomno sam planirala da se "zalomi". Čak sam i parametre za veću mogućnost curice uzela u obzir.
    Jedino mm nisam baš uključila u detaljan plan, više sam onako" izokola" nagovijestila. No, bilo bi čudo da nije shvatio i da ne zna ženine plodne dane nakon dugogodišnjeg čuvanja po danima. Podsvjesno ili svjesno je pristao na "zalomljavanje" i uspjelo nam od prve. A dva velika sina ne samo da nisu bili ljuti, nego presretni, da ne pričam nakon što su dobili sestru. Jednostavno nam je popunila davnu prazninu.

    A što okolo misle, nije me briga ni minimalno.

  26. #126
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nama se skroz zalomilo skroz planirano dijete. I to se dogadja.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 09.10.2012. at 21:28

  27. #127
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    4 godine nakon mog postanja na ovoj temu i ja ima malog zalomljenića, tj. malu zalomljenicu!
    I jako sam sretna da je s nama i da je imamo! Ona nas je nekako upotpunila.
    Zapravo, moram priznati da sam sretna da nam se zalomila jer svjesno je nikada ne bi imali, a oduvijek sam htjela imati troje.

  28. #128
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Prvo i treće smo napravili k'o od šale, u drugom ili trećem ciklusu (čak smo kao i beti ciljali curicu ).
    Drugo smo planirali početi raditi par mjeseci nakon slučajnog začeća (23 dan ciklusa - inače su mi vrlo uredni), pa nas je ugodno iznenadio. Ne smatram ga zalomljenićem nego vizionarom

  29. #129
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    lajkam vizionara
    onda je i moja L. vizionar, isto 23.-24. dana ciklusa
    sta je onda S.? ona je 10. dana

  30. #130
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    l
    sta je onda S.? ona je 10. dana
    Ranoranilica?

  31. #131
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    materi kojoj je podne jutro...uffff

  32. #132
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    materi kojoj je podne jutro...uffff
    Vidiš da je dosljedna

  33. #133
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma lako za vase dane ciklusa, nas je kombinacija nestajucih jajnih stanica i retardiranih spermica.

  34. #134
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ma lako za vase dane ciklusa, nas je kombinacija nestajucih jajnih stanica i retardiranih spermica.
    hahhah ti ćeš rodit supermena!

    moji su oboje planirani i dobiveni u 2 ciklusu ciljanja...šta da kažem, ide nas
    al zanimljivo je da me sin zana pitat: Mama jeste li vi mene puno želili? i Jesam li ja onakav kako si me ti zamišljala?

  35. #135
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moji su ispali oboje od pve, a Ela od nulte.

  36. #136
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    al sam se nasmijala ana.m.
    Meni oboje od prve, sad čekam jedno od nulte,

  37. #137
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    o, Kosjenka, čestitam!

  38. #138
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cestitam kosjenka!
    nultici su zakon

  39. #139
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    ma ne, nee, nažalost.
    krivo sam se izrazila,ja se nadam da će biti jedno od nulte.

  40. #140
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    i ja bi jedno od nulte!!

    imam dvoje jednog iz prve i jednu iz seštog

  41. #141
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Ja sam jako željela još jedno dijete, željeli smo oboje....dobili smo blizance....

  42. #142
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nama su prvi dvoje bili željeni i planirani, a treći željen, ali neplaniran (5,5 mj nakon drugog poroda)

  43. #143
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj migulica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jako željela još jedno dijete, željeli smo oboje....dobili smo blizance....

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    prvo je jedna komplicirana priča za neki drugi topic,

    druga trudnoća mi je došla prebrzo nakon prve (jedini keks taj ciklus, 8-9 dc),
    bila sam prestravljena kako ću s dvoje tako male djece, a iscrpljena od jednog.
    ispalo je super, puno bolje nego bi sama mogla isplanirati, ekipa su nerazdvojna
    baš zbog male razlike...

    e sad, treće radimo već tri godine, bila sam sigurna da će se desiti od prve, onda od druge,
    ok, onda od 6,12,20,30-te...

    uglavnom iskusila sam sve aspekte dočekivanja roditeljstva, i čekajući ovog 3. Godota, tješim
    se da On odozgora valjda najbolje zna: tko,kada,zašto...

  45. #145
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    nama su se obje dogodile ovo je prvi puta da planiram trudnoću..i kad pričam s ljudima, otvoreno im kažem..mnogi nam ni ne vjeruju, jer je sve više parova koji teško dođu do bebe. Ja ih gledam kao dar..došle su iznenada i u moj život unijele sreću, mir i blagoslov. Da sam planirala, starija bi se rodila možda koju godinu kasnije, jer smo započeli zajednički život, zaručili se i mjesec dana nakon zaruka saznali da će nas biti više <3
    S mlađom je na žalost bila ipak malo drugačija priča, stariju sam dojila, bila je 7 mjeseci..i saznam da sam trudna Istina je da sam htjela malu razliku među djecom, no baš toliku tada i nisam. Sada sam sretna i ponosna što je bilo tako kako je bilo..sve su zajedno prolazile i postale najbolje prijateljice..nadam se da se ne budu u pubertetu promijenile

  46. #146

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    To je zdravo razmisljanje, ovako razmiljaju ljudi koj vole dijecu a ne oni koj se bave s dijecom zbog para. Uvijek sam rekao sreca jedne zene je ta da ima sto vise dijece u zivotu, Stanovnistvo u hrvatsko opada! Mlade, odrasle i stare zene, radaijte sto vis dijece, svaka po pet dijece, nemoj te se bojat to vam produzuje zivot, i priroda ce vas nagradit zbog toga, samo nemojte koristit kontracepciske tablete.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    what??

  48. #148

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    khm..dosla sam malo k sebi. Leo, daj, jel ti to ozbiljno....ima ljudi/zena koje mogu naci ispunjenje i ako nemaju djece, to je njihov izbor i ta nekolicina nece nastetiti izumirucem hrvatskom narodu, nista se ti ne brini

  49. #149
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ignoriraj trola

  50. #150
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    a koliko ti dijece imaš, Leo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •