Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 213

Tema: Životni izazov: mali zalomljenići ;)

  1. #151

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    a koliko ti dijece imaš, Leo?
    Mislila i ja pitati...al sam se bojala da time nedajboze potaknem jos koju mudru od Lea

  2. #152
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    a valjda 10-ak dijece

  3. #153
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    a valjda 10-ak dijece
    imati 10-tak dijece je jako ljepo

  4. #154

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    a mozda je i pohranio svoje plivace u banci spermija, ne bi li mozda jednog dana hrvatskom narodu zatrebalo. (na foru onih americkih preppers)

  5. #155
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Moja prva trudnoca je bila zalomljenik kojeg sam izgubila u 10.tjednu. odmah smo se bacili na popravni i novi planirani zalomljenik stigao dva mjeseca nakon krietaze! Sad kad imam i drugo djete cesto mi se nekako blesavo cini kao da je ova druga u biti onaj prvi zalomljenik koji se vratio kasnije. Ne znam si ni sama objasniti taj blesavi filing

  6. #156
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
    Moja prva trudnoca je bila zalomljenik kojeg sam izgubila u 10.tjednu. odmah smo se bacili na popravni i novi planirani zalomljenik stigao dva mjeseca nakon krietaze! Sad kad imam i drugo djete cesto mi se nekako blesavo cini kao da je ova druga u biti onaj prvi zalomljenik koji se vratio kasnije. Ne znam si ni sama objasniti taj blesavi filing
    pa ne bih baš rekla da je to blesavi feeling jer se i meni to događa...
    davno prije moje E. sam bila izgubila trudnoću (zalomljenić) i pretpostavljam da je bila curica po nekim simptomima koje su mi se javile i sa E. (btw. i ona je zalomljenić)
    blizići su bili itekako planirani, ali eto nije ispalo kako je trebalo...bili su curica i dečko...
    nakon njih sam opet dobila zalomljenića

    i kad se sve zbroji i oduzme, jedna curica fali...
    makar koristimo zaštitu i ne planiramo više djece zbog hrpe razloga (najviše zdravstvenih i mojih i MM-ovih) nekako cijelo vrijeme razmišljam da će ta curica kojoj bi trebala biti mama nekako naći put do mene...

  7. #157
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Ma daj? Bas mi je to interesantno Boxica, mislila sam da samo ja imam tako uvrnutu ideju! I ja mislim da mi je prva trudnoca-zalomljenik bila curica, al naravno to ne znam, i nisam bas nesto drama puno uspjela odtugovati jer sam odmah imala drugu trudnocu sa svojim prvorodjenim sinom (ja sam bas ludo htjela u vjencanicu s trbuhom). No kad sam 5 godina poslije zalomljenika i spontanog po drugi put rodila, pala mi je na pamet zalomljenik trudnoca i filing da mi je ta curica evo ova koja je sad dosla kao prirodni slijed dogadjaja. Nikad se s tugom ne sjetim te prve trudnoce.

  8. #158
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam bila zalomljena i iako sam uvijek bila i više nego voljena, baš se nisam lijepo osjećala kad sam to saznala.. Al neka sam ja njih lijepo "zeznula" , toliko se vole da su se prije godinu dana, nakon 23 godine veze- oženili!
    Moj malac je itekako planiran, samo ne vremenski, jer smo očekivali da će nam trebati barem pola godine, a ne jedan sex haahahah, tako da je svakako bio iznenađenje

  9. #159
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Zapravo, moram priznati da sam sretna da nam se zalomila jer svjesno je nikada ne bi imali, a oduvijek sam htjela imati troje.
    ja bum ovime podigla ovaj topic i potpisala .

    možda se nikome nitko nije zalomio od kolovoza 2013. kad ste zadnji puta ovdje postale, ali eto, nama se sad "zalomilo".
    fuuuulll neplanirano, ali ono full na entu.
    i ja sam oduvijek željela imati hrpetinu djece, ali ne baš u ovako "poznim" godinama i ne pod svaku cijenu. tako da smo prešutno bili prezadovoljni s ovih dvoje koje imamo. jer, sina smo delali godinu i pol, a kćer čak 4 godine. i nju smo dobili već kao "metuzalemi", iako se mi ne osjećamo tako, ali godina naše proizvodnje govori sve .
    uglavnoj u 2. trudnoći, dakle prije cca 2 godine ustanovljeno mi je da imam dvorogu maternicu i dr. Kos je rekao da je čudno kako sam obje trudnoće lijepo ostvarila jer su mogućnosti začeća manje i pobačaji učestaliji, s obzirom na taj septum koji imam.
    oke, nakon C. se nismo štitili nikakvom kontracepcijom, osim što smo se družili u moje full neplodne dane, dakle, ili prije dolaska M, ili odmah po njenom odlasku. plus da sam ja dojila i tak...prestala sam dojiti prije 3 mjeseca i prije mjesec dana nam se "zalomilo". stvarno ne znamo kak ni u kojem trenutku jer smo, ajmo reći, pazili da to ne bude u neke dane možebitne ovulacije, plus ta moja dvoroga maternica i bla, bla, bla..nit brige, nit pameti...

    odlučili smo zadržati dijete (nakon mukotrpnih tjedana vijećanja i vršenja pritisaka na mene da ipak napravim ab jer kad se to dijete rodi, ja ću biti 42, a MM 44!!) pa što bude, bit će. MM i dalje povremeno šizi i ne miri se s novonastalom situacijom jer: M. na jesen kreće u školu, trebat će mu sva sila opreme i pribora. C. trenutno ima 17 mjeseci, u trenutku rođenja 3. djeteta bu imala 2 godine, možda bu još konzumirala pelene, pa jedva smo našli mjesta za nju u dječjoj sobi jer je tako napravljena da je teško uklopiti neke krevetiće i namještaj i pisaći stol za M. i svaštanešto, pa kamo ćemo s 3. djetetom? definitivno je opcija da se mi preselimo u boravak pa dvoje istospolnih budu u jednoj sobi, a ono 3. se preseli u našu sobu (to se pak meni nikako ne sviđa), pa imamo oboje mala primanja i kredite, pa kopat ćemo po kontejnerima, pa organizirat ćemo humanitarni koncert za preživljavanje jer sami nećemo moći othraniti niti odškolovati djecu pa miloin stvari u kojima se on ždere jer smo ispali totalno neodgovorni i ko neki balavanderi koji nikad nisu čuli za kondom . pa država je u banani, svako malo netko dobije otkaz, pa se smanjuju plaće ili se ne isplaćuju, pa kako će u jednom trenu baka i dida pobrat jednoga iz škole, drugu odfurat u vrtić i dovest iz vrtića i još paralelno čuvati to 3. dijete jer se namjeravam vratiti na posao nakon 6. mj. starosti tog djeteta i tak.

    envejs, on tak povremeno šizi, ja sam blažena u blaženom stanju i ko nadrogirana i sve mi je: ma budemo nekako...
    MM i ja radimo u smjenama, nije da baka i dida čuvaju klince svaki dan, možda 2 dana u tjednu, po nekoliko sati. planiram se vratiti na pola radnog vremena pa će već nekak biti. s obzirom na manaj primanaj, prijavit ću se za dječji doplatak...ma nekak će valjda stvarno biti, samo da su nam dječica zdrava, da mi nismo divlji i da ovo 3. bude živo i zdravo...

  10. #160
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    čestitam!
    nemam nikakav pametan savjet osim da će se sve nekako posložiti.
    E da, kupi ranije djetetu pribor i opremu, iskoristi popuste i ne ostavljaj si nepotrebne poslove za kraj trudnoće.
    Sretno!!!

  11. #161
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hvala .
    je, je, baš smo sad u gledanju (za sad samo na netu) školskih torbi i skupljnaju podataka gdje ima što povoljnije za kupiti.

  12. #162
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    ja bum ovime podigla ovaj topic i potpisala .

    možda se nikome nitko nije zalomio od kolovoza 2013. kad ste zadnji puta ovdje postale, ali eto, nama se sad "zalomilo".
    fuuuulll neplanirano, ali ono full na entu.
    i ja sam oduvijek željela imati hrpetinu djece, ali ne baš u ovako "poznim" godinama i ne pod svaku cijenu. tako da smo prešutno bili prezadovoljni s ovih dvoje koje imamo. jer, sina smo delali godinu i pol, a kćer čak 4 godine. i nju smo dobili već kao "metuzalemi", iako se mi ne osjećamo tako, ali godina naše proizvodnje govori sve .
    uglavnoj u 2. trudnoći, dakle prije cca 2 godine ustanovljeno mi je da imam dvorogu maternicu i dr. Kos je rekao da je čudno kako sam obje trudnoće lijepo ostvarila jer su mogućnosti začeća manje i pobačaji učestaliji, s obzirom na taj septum koji imam.
    oke, nakon C. se nismo štitili nikakvom kontracepcijom, osim što smo se družili u moje full neplodne dane, dakle, ili prije dolaska M, ili odmah po njenom odlasku. plus da sam ja dojila i tak...prestala sam dojiti prije 3 mjeseca i prije mjesec dana nam se "zalomilo". stvarno ne znamo kak ni u kojem trenutku jer smo, ajmo reći, pazili da to ne bude u neke dane možebitne ovulacije, plus ta moja dvoroga maternica i bla, bla, bla..nit brige, nit pameti...

    odlučili smo zadržati dijete (nakon mukotrpnih tjedana vijećanja i vršenja pritisaka na mene da ipak napravim ab jer kad se to dijete rodi, ja ću biti 42, a MM 44!!) pa što bude, bit će. MM i dalje povremeno šizi i ne miri se s novonastalom situacijom jer: M. na jesen kreće u školu, trebat će mu sva sila opreme i pribora. C. trenutno ima 17 mjeseci, u trenutku rođenja 3. djeteta bu imala 2 godine, možda bu još konzumirala pelene, pa jedva smo našli mjesta za nju u dječjoj sobi jer je tako napravljena da je teško uklopiti neke krevetiće i namještaj i pisaći stol za M. i svaštanešto, pa kamo ćemo s 3. djetetom? definitivno je opcija da se mi preselimo u boravak pa dvoje istospolnih budu u jednoj sobi, a ono 3. se preseli u našu sobu (to se pak meni nikako ne sviđa), pa imamo oboje mala primanja i kredite, pa kopat ćemo po kontejnerima, pa organizirat ćemo humanitarni koncert za preživljavanje jer sami nećemo moći othraniti niti odškolovati djecu pa miloin stvari u kojima se on ždere jer smo ispali totalno neodgovorni i ko neki balavanderi koji nikad nisu čuli za kondom . pa država je u banani, svako malo netko dobije otkaz, pa se smanjuju plaće ili se ne isplaćuju, pa kako će u jednom trenu baka i dida pobrat jednoga iz škole, drugu odfurat u vrtić i dovest iz vrtića i još paralelno čuvati to 3. dijete jer se namjeravam vratiti na posao nakon 6. mj. starosti tog djeteta i tak.

    envejs, on tak povremeno šizi, ja sam blažena u blaženom stanju i ko nadrogirana i sve mi je: ma budemo nekako...
    MM i ja radimo u smjenama, nije da baka i dida čuvaju klince svaki dan, možda 2 dana u tjednu, po nekoliko sati. planiram se vratiti na pola radnog vremena pa će već nekak biti. s obzirom na manaj primanaj, prijavit ću se za dječji doplatak...ma nekak će valjda stvarno biti, samo da su nam dječica zdrava, da mi nismo divlji i da ovo 3. bude živo i zdravo...
    ajme, tek sad vidim ovo
    česttttitaaam
    naša priča jednim dijelom nalikuje na tvoju
    prošle godine smo imali malu prvašicu, tek prohodalog dečkića od 14,5 mj , a najmanji je brojio dane za izaći iz trbuha
    bilo je prilično teško, sad je ipak malo lakše
    samo hrabro

  13. #163
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hvala, bucka .

    i kak ste se snašli? može i u inbox, da sad ne offtopičarimo .

    mene malo trta hvata jer M. bu niti mjesec dana išao u školu kad se bu ovo dete rodilo....

  14. #164
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Škicam ovdje, iako nemam zalomljenića, ali mu se nadam. I ja sam izgubila bebu u predprošloj trudnoći, bila je curica, i nadam se da će pronači put k nama.
    Trećeg sam rodila niti mjesec dana prijenego mi je najstariji krenuo u 1. razred. I bilo je super, bila sam doma 3 godine i sigurna sam da je moj školarac profitirao. Nije morao ići u boravak, pomagala sam mu sa gradivom... Sa bebom sam ga odvodila i dovodila iz škole...Baš nam je bilo lijepo.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    I nama stiže zalomljenić.
    Otišli smo prvi put na more bez djece ali se vraćamo s novim.

    Jako smo iznenađeni s obzirom na godine (41 oboje) i to da smo najmlađu jedva dobili, nakon 2 godine pokušavanja.
    Sutra idem na prvi uzv, nadam se da će sve biti ok pa da kažemo svima.

  16. #166
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani
    Posljednje uređivanje od Ginger : 25.09.2016. at 17:28

  17. #167
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Super tema!!!!!
    Mi smo zalomljenčića dobili 2014.!
    Imala sam 38, sina 2002. i kćer 2007.! Taman smo se bili opustili jer su djeca bila velika, pazili jesmo ali očito ne dovoljno...
    Više je mm bio oduševljen nego ja....ja sam se dosta dugo navikavala na sve isponova, voljela sam taj komoditet. Ali, eto, sad je naša maza i razmaženo. A nije nam bajno, mali stančić, doplatka nemamo, radimo...ali nema veze - dok smo svi zdravi dobro je. A i pomladio nas je...

  18. #168
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani
    Čestitke na zalomljeniću! Čini mi se da je ovo šampion zalomljenića )))

  19. #169
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,391

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani

  20. #170
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Čestitam Ginger!!

  21. #171
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno



    hvala cure!

  22. #172
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Aaaa, cestitam, Ginger!

  23. #173
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ajme Ginger, čestitam!!!!!!!

  24. #174
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sjajna priča.
    Čestitam!

  25. #175
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj koryanshea prvotno napisa Vidi poruku
    moja starija seka se zalomila pa je u pocetku zivila s mamom i tatom u studenskom domu . mama je tada bila oko pola godine mlađa nego ja sad i totalno znam kako se osjecas
    a vidi ovog posta



    ginger, tvoj zalomljenić mi je često na umu zadnjih dana, baš je šampion zalomljenića, a tvoja objava "kako, ne pitajte" mi je legendarna

  26. #176
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    ajme ginger, predivno
    čestitam!

  27. #177
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ginger hahaa
    Cestitam!

  28. #178
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Annvili, cestitam!

  29. #179
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    Čestitke svima!

    Iz vlastitog iskustva - trudnoća oko 40-te je hormonska injekcija mladosti.

  30. #180
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Iz vlastitog iskustva - trudnoća oko 40-te je hormonska injekcija mladosti.
    bez obzira sto zvuci pozitivno nemoj nas plasiti

    a za Ginger sam ostala sokirana kad sam vidjela da se vrzma po temama di nema sta raditi, al eto zivot pise romane.
    jos jednom cestitam od

  31. #181
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani

  32. #182
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj annvilli prvotno napisa Vidi poruku
    I nama stiže zalomljenić.
    Otišli smo prvi put na more bez djece ali se vraćamo s novim.
    nisam ni skužila tvoj post, annvilli, čestitam! nadam se da će bit sve školski, i injekcija mladosti kako Peterlin kaže

    kao zalomljenić koji ima svog zalomljenića, silno se raznježim na ovu temu

  33. #183
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj annvilli prvotno napisa Vidi poruku
    I nama stiže zalomljenić.
    Otišli smo prvi put na more bez djece ali se vraćamo s novim.

    Jako smo iznenađeni s obzirom na godine (41 oboje) i to da smo najmlađu jedva dobili, nakon 2 godine pokušavanja.
    Sutra idem na prvi uzv, nadam se da će sve biti ok pa da kažemo svima.
    Čestitam od srca! Ja sam C. rodila u 41. Neka bude školska trudnoća.

  34. #184
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani
    Ajmeeee! Iskrene čestitke!!!

  35. #185
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,623

    Početno

    Bravo Ginger! Tek sam sad saznala cijelu priču. Onda dvostruke čestitke!
    Nama su svi bili po planu do Mazice. Neparne smo uvijek dugo radili, a parne došle samo tako - ne znam kako!

  36. #186
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Nama su svi bili po planu do Mazice. Neparne smo uvijek dugo radili, a parne došle samo tako - ne znam kako!
    genijalno

    ginger, anvili, čestitke!!

  37. #187
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala svima

    mi smo stvarno dozivjeli totalni sok
    uopce nam nije bilo jasno kako je to moguce, lol
    uglavnom, ova mrva je nekako nasla put i iznenadila nas beskrajno

    anvilli, javi se nakon pregleda

  38. #188
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ginger, predivno.

  39. #189
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Sjecam se kad je Ginger nakon rodenja zadnje kceri napisala kako ju hvata tuga jer nece vise biti malih beba, da je ona zadnja... Wrong

  40. #190

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ginger draga, predivna vijest, cestitam i bas ste me raznjezili!

  41. #191
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    a vidi teme
    i nama stize zalomljenic
    nakon 10 godina borbe s neplodnosti, vise mpo postupaka i troje predivne djecice rodjene iz istih
    malo je reci da smo sokirani
    Wow pa cestitam, ovo je stvarno lijepo procitati!

  42. #192
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    cure, divno, čestitam!

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Hvala svima!
    Ginger, koje super iznenađenje i divna priča!

    Bila sam na uzv, s bebom je sve dobro, ali imam placentu previu. Budući da je tek 9tt najvjerojatnije će se riješiti sama pa za sad ne brinemo previše, ali idem od sutra na čuvanje trudnoće za svaki slučaj.

  44. #194
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Sretno, annvilli!

  45. #195
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    annvilli ma bit ce to sve dobro
    prerano je to za takvu dijagnozu, lako se to povuce
    samo malo uspori

    Apsu da, i ta tuga me prosla kad je najmanja navrsila godinu dana...i pocela pokazivati svoj pravi karakter, lol

    i da se nadovezem na ovo sto je Peterlin rekla o trudnocama u kasnijim godinama
    ja sam, onako sva u soku, nakon plusa na testu, plakala muzu da kako cu ja to tako stara
    naime, trebam roditi s 38
    znam, znam, nemojte me napasti, u svoju obranu imam reci da sam stvarno bila u stanju soka
    a zapravo sam ko jutarnja rosa, lol

    i hvala jos jednom na cestitkama

  46. #196
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Čestitam Ginger i anviili!

  47. #197
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    Apsu da, i ta tuga me prosla kad je najmanja navrsila godinu dana...i pocela pokazivati svoj pravi karakter, lol
    kod tebe se potvrdila ona: pazi sto zelis!

  48. #198
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    annvilli ma bit ce to sve dobro
    prerano je to za takvu dijagnozu, lako se to povuce
    samo malo uspori

    Apsu da, i ta tuga me prosla kad je najmanja navrsila godinu dana...i pocela pokazivati svoj pravi karakter, lol

    i da se nadovezem na ovo sto je Peterlin rekla o trudnocama u kasnijim godinama
    ja sam, onako sva u soku, nakon plusa na testu, plakala muzu da kako cu ja to tako stara
    naime, trebam roditi s 38
    znam, znam, nemojte me napasti, u svoju obranu imam reci da sam stvarno bila u stanju soka
    a zapravo sam ko jutarnja rosa, lol

    i hvala jos jednom na cestitkama
    Hehehe, ja sam PRVO rodila s 38, drugo s 39+

    Eno ih sada u srednjoj školi, jedan je u 16. godini a drugi u 17. godini. Ja se još uvijek ne osjećam staro...

  49. #199
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Moja je zalomljenica-s-neba-padalica isto iz 39.g.života, bit će da je to labuđi pjev plodnosti kad se jajne stanice bore za život .
    Nije ti to loše, svi misle da si mlađa jer imaš bebicu, a kasnije na roditeljskim sastancima uvažavaju te ko indijskog mudraca...

  50. #200
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    a kasnije na roditeljskim sastancima uvažavaju te ko indijskog mudraca...

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •