Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Madrac sa poliuretanskom ili opruznom jezgrom?

  1. #1
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno Madrac sa poliuretanskom ili opruznom jezgrom?

    Narucili smo malom sobicu, Hespo funky, i u sklopu toga podnicu Legenda (200X90). Madrac jos nismo kupili. Ne znamo koji: Hespo, Oriolik, Meblo? I sa kojim punjenjem? Koji je preporucljiv za malo dijete od skoro 3 godine? Ne planiramo da mu bude dok krene na fakultet. Vasa iskustva i prijedloge, molim.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    Ja želim nadodati da i mi imamo hespo funky (žuta boja) i da smo jako zadovoljni,ormari baš imaju mjesta.

  3. #3
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Takodje zuta boja. Ma pravi odmor za oci. Cak je juce poslije podne i stigla. Ormar trokrilni, ima mjesta i za moje stvari. A koji ste madrac uzeli? :?

  4. #4
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Jučer su klincima stigli novi madraci - Hespo latex prima. Najstarija ima taj latex madrac već 3 godine i super smo zadovoljni. Legenda podnica izdržava sve "napade" neumornih klinaca.
    Jest da su skupi, ali jedan hint, u Primi su jeftiniji nego u Hespu, i puno jeftiniji nego u Lesnini.

  5. #5
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Da, da, dobar hint , ali ako dodjem do Prime, ispast ce me skuplja pita neg' tepsija . Jedino ako besplatno ne isporucuju u Sarajevo. Znam da kod nas Hespovih ima samo na jednom mjestu.

  6. #6
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    I mi smo uzeli Lari Hespo od Latexa. Mogu reći da kad legnem s njom na njezin krevet nerado odlazim spavati u svoj . Madrac je super udoban

  7. #7
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja sam baš neki dan naručila madrac u Orioliku za N. sobicu i preporučili su mi model super flex.mjera 180*90 =500 kn
    ima i jeftinija varijanta, model Miki (takav imamo u njenom kinderb.)ali mi je ljubazni gosp. preporučio ovaj super flex jer on traje vječno za razliku od Mikija koji bi nas poslužio par godina....razlika na toj dimenziji je cca 100-150 kn.inače imamo njihov i veliki madrac160*200 model Ortoflex i zadovoljni smo.kupujem direktno iz tvornice, pa su i cijene povoljnije.

  8. #8
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Hvala puzic , danas cemo u potragu. Nadam se da latoflex odgovara takvoj vrsti madraca. Samo jos da pitam da li su PU madraci premekani u poredjenju sa dzepicastim? Jos se dvoumim izmedju te 2 vrste.

  9. #9
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Nasli smo Oriolikov Ortoflex, ali ne u Sarajevu, nego u Vitezu. Jutros zvala, kasnije cemo po njega. Pitala sam i za Superflex, ali njih nemaju na stanju. Nadam se da je i ovaj dobar. A razlika u cijeni u Vitezu i Sarajevu 55KM (=200kn). I kao bonus, u Sarajevu bi morali cekati mjesec dana do isporuke. Hvala lijepo. Jedina mana Ortoflexu je sto se ne moze skidati presvlaka madraca. Superflex i Vitasan to mogu... :/

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Kojim kriterijem se voditi pri izboru između ove dvije vrste madraca( kupujemo madrac 180x 200 cm) ? Imate kakve preporuke ?

  11. #11
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/83454-N...reporuke/page3

    Mislim da su ovi s oprugama u džepićima ipak trajniji i dulje zadržavaju izvorni oblik.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Iznenađuje me kako ima dosta madraca visine 27 do 30 cm što mi na prvu izgleda dobro, no jel klasične plahte na gumice idu na tu visinu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •