Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 88 od 88

Tema: ima ploda nema otkucaja

  1. #51
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    marmi ne brini. Ni ja nisam ništa krvarila dan poslije kiretaže. A ni dalje. Izgleda da su sve lijepo očistili (postrugali) pa se nema što dalje ljuštiti i krvariti. Samo pij antibiotike (koje su ti vjerojatno dali) i miruj, prati stanje.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala ti Tincha. Mene stvarno nista ne boli, ne krvarim i stvarno se dobro osjecam. Ajde super, jedna briga manje. Saljem

  3. #53
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    marmi, meni se dogodilo da sam nakon tjedan dana počela krvariti obilno i uz bolove. Bilo je sve OK.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    eto i mene...
    savjet gin br.1 je sto prije prekinuti trudnocu, blighted ovum

    gin br 2 se u vecem postotku slaze s br.1, ali bi pricekao koji dan i ponovio betu i UZV zbog mojih neredovitih ciklusa, a i dati sansu da se tijelo samo ocisti, jer nema vidljivog ploda, pa bi to bilo poput jaceg menstrualnog krvarenja.
    kaze da ne postoji opasnost po mene ako pricekamo koji dan tj do cetvrtka...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    31

    Početno

    Lidach nemoj da se brineš. Nekako sam se nadala da ćeš nam se ti javiti sa ljepšim vijestima za razliku od marmi i mene

    I meni je doktor isto rekao da pričekamo koji dan, da se tijelo samo očisti koliko može te mi je onda radio vakumsku kiretažu (za koju čujem da je mnogo bolja od klasične), pogotovo za trudnice koje nisu rađale.

    Šaljem ti veliki pusu i čuvaj se.

  6. #56
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    UH koje tužne vijesti

    Ne dajte se cure...nek prođe koji mjesec i opet u akciju.
    A jesmo i mi žene, stvarno se namučimo u životu. I zaista prođemo toliko tužnih i traumatičnih situacija, sve preživimo i propatimo...ali zato se kad tad dogodi da se malo čudo rodi i sve loše što se dogodilo to sičušno predivno biće nekako poništi

    Kiss cure i da nam što prije prijavite da u buši kucka maleno srce, ili dva

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Drage cure!

    Toliko su me rastuzile vase price...
    Imam dvije prijateljice koje su prozivjele isto iskustvo kao i vi i sada obje imaju mališane. Zelim vam da se što prije oporavite i napravite nove bebice.


  8. #58
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Puno sam suza isplakala na ovom forumu i imam osjećaj kada sam tu da imam puno prijateljica i za sve vac cure, žene, buduće majke koje želite bebu u subotu (danas je 06.11.2008) ću uhvatiti za cicu jednu kamenu damu. Idem na izlet u Veronu i kažu da Julija ispuni želju ako je uhvatiš za ciku. Pa ako je tako ja ću je ćopiti za sve vas pa da imamo za 9 mj. BABY BOOOOOOM na forumu i zaštopan ulaz mj. dana zbog preopterećenosti čestitkama.
    Uostalom to što ju se hvata baš za CIKU ima neki valjda znak.

  9. #59
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    nenaa

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    nenaa bravo koja dobra ideja! šaljem i sretan put

  11. #61
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Super

  12. #62
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Pozdrav svima, molim vas za savjete, mišljenje i iskustva.

    Ovo je željena, planirana i ciljana trudnoća.
    Datum zadnje menstruacije 27.08. Pozitivan kućni test na trudnoću točno 3 dana prije očekivanog izostanka menstruacije.
    Jučer sam bila 6+6 i išla na prvi ultrazvuk za utvrđivanje trudnoće. Uzv je pokazao pravilnu gestacijsku i u njoj plod veličine 10,2 mm, ali nema srčane akcije.
    Dr me odmah danas poslala na kiretažu u bolnicu, ali sam ju ''užicala'' još par dana - da damo ''priliku'' plodu. Možda prokuca, a sljedeći tj bih trebala opet na uzv.
    Danas sam 7 + 0; vadila i betu, koja iznosi 25 516. U sub ću ponoviti.

    Ima li koja s pozitivnim sličnim iskustvima i najsretnijim završetkom?

    Hvala

  13. #63
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    6+6 nije kasno da još nema otkucaja. A pogotovo nije vrijeme kad se govori o kiretaži! Moguče da je srce prokucalo još jučer navečer ili danas...uglavnom,nije kasno.
    Nego,sad u ovim tt trudnoče i nema smisla vaditi betu jer više se ne dupla pravilno svaka dva dana kao na početku,pa se po njoj i nemre puno utvrditi...sad se samo radi uzv.
    Sretno i da na sljedečem uzv-u srce kuca ko veliko!

  14. #64
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Da, ja to ne razumijem. To što ti je zadnja mjesečnica 27.8. ne znači da je isti dan začeto dijete. Ono je moglo, što se svega tiče, biti začeto tri tjedna kasnije.
    Neka me netko ispravi ako se varam.

  15. #65
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Ovo za betu nisam znala, išla sam ju vaditi na preporuku svoje sestre, zabrinute tete.

    @zutaminuta ja imam cikluse oko 6 dana, i plodne dane jako ramo, oko 9og dana ciklusa (potvrđeno cervikalnom sluzi, ultrazvucima i 3 realizirane trudnoće 'gađane' u taj dan)

  16. #66
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Aha...ali uvijek je moguča kasnija implantacija.
    Najgore je kaj nemreš ništa osim najgoreg - čekanja.

  17. #67
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo za betu nisam znala, išla sam ju vaditi na preporuku svoje sestre, zabrinute tete.

    @zutaminuta ja imam cikluse oko 6 dana, i plodne dane jako ramo, oko 9og dana ciklusa (potvrđeno cervikalnom sluzi, ultrazvucima i 3 realizirane trudnoće 'gađane' u taj dan)
    Tipfeler, ciklusi su mi 26 dana, a ne 6...

  18. #68
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    MalaRiba jos uvijek srce moze prokucati..zato neki doktori ne rafe uvz sve do 8tj..jos ako je do zaceca doslo koji dan kasnije..drzim fige za pozitivan ishod
    Takoder, i kvaliteta samog uvz uredaja ima ulogu u svemu..
    Meni na 6tj se nije vidio ni plod ni zumanjcana, samo prazna GV..umirala sam od straha do uvz sa 7tj..

  19. #69
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod mene je sljedeća situacija; zm 29.8. , dakle u ponedjeljak bilo 6tj +2, počela krvariti, na uzv se vidi plod (embrionalni odjek), ali se nije vidio uzrok krvarenja...
    Dr mi dala duphaston i strogo mirovanje... Krvarenje je srednje (puno puno slabije nego uobičajena M),sutra udem na uzv pa ćemo vidjeti dali je to bio sponatni ili se trudnoća nastavila...
    Ovo mi je četvrta trudnoća , nikad ranije nisam imala takvu situaciju..
    Nadamo se najboljem

  20. #70
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    MalaRiba - sretno i tebi!

  21. #71
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Tu smo negdje, hvala, i tebi sretno!
    Posljednje uređivanje od MalaRiba : 15.10.2015. at 17:52 Razlog: tipfeler

  22. #72

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    MalaRiba sa ovako visokom betom ja mislim da možes biti optimistična.
    cak i nije bitno da se dupla, kad je ovako visoka nego samo da raste...
    a priča u kojima su dr.poslali na kiretazu, a onda bi srce prokucalo sam čula barem nekoliko

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz cure,meni menstruacija kasni osmi dan i testovi koje sam uradila su pozitivni.Dr me je prije dva dana narucila na pregled 28.10.E sad:kako oni gledaju po zadnjoj menstruaciji,danas bi bilo 5+5.Ali ja znam da je manje jer znam da smo 16-17 dana kasnije jer smo tad radili na bebi.Zbog toga i ja imam.neki strah da do 28-og mozda jos srceko ne prokuca.Tad ce biti 7 tjedana i par dana po njihovom,a po mom manje.

  24. #74
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    I ja sam joj isto rekla. Beta 25 tisuća je ogroman broj za tek navršenih 7 tjedana, i baš po ps-u. Think pink!

  25. #75
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je sljedeća situacija; zm 29.8. , dakle u ponedjeljak bilo 6tj +2, počela krvariti, na uzv se vidi plod (embrionalni odjek), ali se nije vidio uzrok krvarenja...
    Dr mi dala duphaston i strogo mirovanje... Krvarenje je srednje (puno puno slabije nego uobičajena M),sutra udem na uzv pa ćemo vidjeti dali je to bio sponatni ili se trudnoća nastavila...
    Ovo mi je četvrta trudnoća , nikad ranije nisam imala takvu situaciju..
    Nadamo se najboljem
    Cheerilee, javi kako je bilo na uzv i sretno!

  26. #76
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod mene ipak bio spontani, ali hvalabogu nije trebala kiretaža, sve se samo očistilo... I krvarenje je već stalo...
    Sad čekam prvu M pa da napravimo uzv i papu, nakon toga možemo bez problema krenuti dalje po plusić...
    Ja se dobro osjećam tak da je gin rekla nema potrebe za pauzom... Drugaa stvar bi bila da sam išla na kiretažu, tada se preporuča 3-6mj pauze...

    MalaRiba - kako je kod tebe?

  27. #77
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Jako mi je žao

  28. #78
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Žao mi je, draga... Nije to lako. Danas popodne idem na uzv, u 15 h. Bilo bi divno vidjeti danas malo srce. Simptomi su mi oslabili preko vikenda, nemam mučnine, a dolje me probada, pa znam da je moguća svaka opcija...javit ću vam.

  29. #79
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Nema srca, nazalost... Slijedi kiretaza pa hrabro dalje!

  30. #80
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Malariba zao mi je i suosjecam s tobom jer sam i sama to prosla..budi hrabra i odboluj koliko god ti treba, a jedna zdrava mrvica ce doci..
    Ja sam nakon svog spontanog ostala trudna nakon 3 ciklusa i sada brojim 14tj

  31. #81
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    MalaRiba,a baš mi je žao..drži se.

  32. #82
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene ipak bio spontani, ali hvalabogu nije trebala kiretaža, sve se samo očistilo... I krvarenje je već stalo...
    Sad čekam prvu M pa da napravimo uzv i papu, nakon toga možemo bez problema krenuti dalje po plusić...
    Ja se dobro osjećam tak da je gin rekla nema potrebe za pauzom... Drugaa stvar bi bila da sam išla na kiretažu, tada se preporuča 3-6mj pauze...

    MalaRiba - kako je kod tebe?
    žao mi je draga, znam kako ti je jer sam identično prošla..spontani bez kiretaže, dobila mengu i taj ciklus ostala trudna i evo nas sad 23+2. Sretno i nadam se da će ubrzo +

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    6

    Početno

    cure pozdrav svima, nadam se da nisam fulala temu. nova sam tu ali nisam nova mama . uglavnom imamo +. ovo bi trebalo biti 3 djetešce. ciklusi su mi katastrofa neredoviti. ZM bila 13.9. a ovulacija (a tada i odnos) 3. ili 4.10. e sad ne znam kad da idem na pregeld. Uspjela sam sve zaboraviti u prva dva puta a još uz jednu kiretažu iamala sam svakave situacije. niš se ne vidi, kakvi su vam ciklusi?, beta raste na uzv ništa. e sad da to sve izbjegnem kad bi bilo najbolje da odem? obzirom na zm i ovulaciju ne znam ni u kojemu sam tjednu. naručila sam se na pregled 4.11. kaj mislite što mogu očekivati? havla svima <3

  34. #84
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Candy prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam joj isto rekla. Beta 25 tisuća je ogroman broj za tek navršenih 7 tjedana, i baš po ps-u. Think pink!
    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, molim vas za savjete, mišljenje i iskustva.

    Ovo je željena, planirana i ciljana trudnoća.
    Datum zadnje menstruacije 27.08. Pozitivan kućni test na trudnoću točno 3 dana prije očekivanog izostanka menstruacije.
    Jučer sam bila 6+6 i išla na prvi ultrazvuk za utvrđivanje trudnoće. Uzv je pokazao pravilnu gestacijsku i u njoj plod veličine 10,2 mm, ali nema srčane akcije.
    Dr me odmah danas poslala na kiretažu u bolnicu, ali sam ju ''užicala'' još par dana - da damo ''priliku'' plodu. Možda prokuca, a sljedeći tj bih trebala opet na uzv.
    Danas sam 7 + 0; vadila i betu, koja iznosi 25 516. U sub ću ponoviti.

    Ima li koja s pozitivnim sličnim iskustvima i najsretnijim završetkom?

    Hvala
    MalaRiba i Cheerilee, žao mi je.
    Željka, kako je kod tebe?

    Kad se ultrazvukom utvrdi rana trudnoća, vrijednost Bhcg-a je od sekundarnog značaja. Primarnu prognostičnu vrijednost za vijabilnost rane trudnoće ima ultrazvučni nalaz.

    Kad se izmjeri duljina embrija (CRL) veća od 5 mm obavezno mora biti prisutna i srčana akcija.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno

    Kod mene otkucaja nije bilo do 8. tjedna i dolazim na dogovoreno "ciscenje" i provjera prije i cujemo otkucaje sa 9+2 dana....

  36. #86

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    3

    Početno

    Jučer sam bila na ultrazvučnom pregledu i danas na drugom mišljenju, obadva doktora su potvrdili da srce bebe ne kuca, po mojem saznanju ja sam u 6tt i možda plus 1 dan, po svojem ginekologu 8 tjedana, znači računa od na prvog dana zadnje menstruacije. Veličina ploda je 4,5 mm, i u roku od tjedan dana plod je vidno porastao. Jeli moguće da je rana trudnoća pa nema otkucaja srca. Ne krvarim, i nadam se još čudu. Ako itko može dati neki savjet. Hvala

  37. #87

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Drage žene, nažalost bila sam trudna a7+6 jučer na utz samo mi je rečeno da srce ne kuca. Duša me boli ne znam ima li netko iskustva sa ab tabletama jer me to danas čeka hbala

  38. #88
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Žalost
    Kod mene je bila.ista situacija.
    Isla sam isto na medikamentozni i sve je bilo brzo gotovo.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •