Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: Šta bi ovo moglo bit?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno Šta bi ovo moglo bit?

    Ima par dana da mi se nešto poremetilo u vaginalnog flori ... mislim da nije upala jer je iscjedak proziran više kao vodenast koja ima jako neugodan i jak miris... ne mogu ga usporediti ni sa čim ali je grozan i živcira me za popiz... nekako žestok....
    ginićka mi je na go do polovice rujna (od jučer) a ne volim druge giniće ...
    ima li koji savjet...
    ništa ne peče, ne svrbi i nije crveno...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako ti nije bed , de reci kako konkretno miriše.....


    ja sam imala groznih problema dok u intimnu higijenu nisam uvela ulje čajevca

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    jednostavno žestok, amonijakast... ne znam s čime bih ga usporedila... znam samo da ga mogu nanjušit dok sjedim... možda i prašak za robu u kombinaciji s tim iscjedkom daje taj miris :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    mislim da tako mirišu gaće od onih koji ih mijenjaju jednom tjedno ovo je baš bed

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa
    mislim da tako mirišu gaće od onih koji ih mijenjaju jednom tjedno ovo je baš bed


    a ne znam, dok se ne javi neki ginekolog na topic, ili netko tko je imao slično

    evo ti i i kupi si čajevac u dm-u

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ajd, brže kako ću ga aplicirat... moran krenit u grad za koji minut....

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    opereš prijateljicu s vodom i naneseš malo na prst i prijeđeš preko velikih usmina, ja ne guram ruku do lakta

    onako malo u dubinu, eh da ,ako nisi navikla ,razblaži malo s vodom, jer jako hladi , možda će ti biti nelagodno

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno


    ali to je za vanjsku dezinfekciju jel' da? čini mi se da ovo dolazi iznutra... svejedno... taman mi je dm usput pa ću kupit....

  9. #9
    Zoranova draga avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Balkan & Bliski Istok
    Postovi
    193

    Početno

    Da se meni to desi, probala bih sa vagitorijama sa kantarionovim uljem ili povidon jodom. U apotekama mogu da se nabave bez recepta.

  10. #10
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    ja bi rekla da su gljivice. ne mora te nuzno svrbit a da su ipak gljivice. ovaj ostali opis mi "smrdi" na njih.

    probaj sa acidosalusom, probiotik, imas vaginalete al ih ne mos svugdi nabavit, ja ih kupujen u jednoj biljnoj ljekarni u st. ili u obicnoj ljekarni neke sa lactobacilusom, vagisal, lactogyn ... al ako ti je veca upala morat ces ipak u gin da ti da nesto protiv njih.

  11. #11
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ja imala istu (il opako sličnu stvar) - također sam je mogla "osjetit" i prek hlača i gaća ( a bojim se i drugi), a nisam imala niakave druge simptome. Dobila sam plimycol vaginalete i kremu i sve 5! Prošlo dok si rekao keks!
    Eto, ak ti pomaže moje iskustvo...

  12. #12
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa
    Dobila sam plimycol vaginalete
    znaci gljivice su bile.

  13. #13
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Je, je gljivice i to prava invazija njih!!! Poslije sam još otkrila da mi i detergent radi probleme, al to je već druga priča...

  14. #14
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Probaj sa lactobacillusom, on ce uciniti prevagu 'dobrih" nad 'losim' mikroorganizmima u vaginalnoj flori. Mozda ce biti dovoljno da pobijes gamad bez posete ginekologu...

  15. #15
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    čajevac u dm-u
    u kojem to obliku dođe? kao ulje...?
    jel to u stvari TEA TREE PURE OIL?
    na kojem odjelu - da ne lutam?

    THX

  16. #16
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Imam i ja sličnih, da ne kažem istih problema.
    Isto tako neki ružan iscjedak, samo je više žućkast, a mirisa kako si opisala.
    Prati me od iza poroda, kako sam prestala krvariti pojavilo se nakon nekog vremena tako.
    Bila sam i kod ginice, pregled - veli sve ok.
    Napravila mi i 2 papa testa s razmakom od mjesec dana, prvi je nekaj bilo i koristila sam canesten i još nekaj, a drugi - nalaz uredan :?
    Stvarno ne znam šta da radim, luda sam više.
    A da stvar bude bolja, odnosno gora, koristim dnevne uloške jer ne mogu niti zamisliti da drugi osjete

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    u dm- u imas samo taj jedan čajevac u maloj bočici

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    u dm- u imas samo taj jedan čajevac u maloj bočici
    u mom dm-u nema čajevca ... sinoć sam malo irigirala sa otopinom octa (savjet poznanice apotekarke na koji sam bila priboravila) i jutros je definitly puno bolje...
    ako se vrati u toku dana pokušat ću vidit šta se da kupit u ljekarni bez recepta jer moja dr opće prakse ne daje recepte za gin probleme...

  19. #19
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Imam i ja sličnih, da ne kažem istih problema.
    Isto tako neki ružan iscjedak, samo je više žućkast, a mirisa kako si opisala.
    Prati me od iza poroda, kako sam prestala krvariti pojavilo se nakon nekog vremena tako.
    Bila sam i kod ginice, pregled - veli sve ok.
    Napravila mi i 2 papa testa s razmakom od mjesec dana, prvi je nekaj bilo i koristila sam canesten i još nekaj, a drugi - nalaz uredan :?
    Stvarno ne znam šta da radim, luda sam više.
    A da stvar bude bolja, odnosno gora, koristim dnevne uloške jer ne mogu niti zamisliti da drugi osjete
    s jednom razlikom ,oba pape su mi bila uredna, išla sam i na briseve, sve je uredno, tj. negativno, a iscjedak i dalje ide, miris je koma, i pojavio se nakon poroda, i znači prisutan je već 13 mj. koristila i vaginalete: rojazol

  20. #20
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Imam i ja sličnih, da ne kažem istih problema.
    Isto tako neki ružan iscjedak, samo je više žućkast, a mirisa kako si opisala.
    Prati me od iza poroda, kako sam prestala krvariti pojavilo se nakon nekog vremena tako.
    Bila sam i kod ginice, pregled - veli sve ok.
    Napravila mi i 2 papa testa s razmakom od mjesec dana, prvi je nekaj bilo i koristila sam canesten i još nekaj, a drugi - nalaz uredan :?
    Stvarno ne znam šta da radim, luda sam više.
    A da stvar bude bolja, odnosno gora, koristim dnevne uloške jer ne mogu niti zamisliti da drugi osjete
    ko da čitam svoj post!?
    upravo ratujem na veliko: počela sam uzimati lactogyn, čajevac, a bome i češnjak... cijeli dan se time bavim, ali šta ću, stvarno mi je dosta!!!
    sad kad vidim da ima i drugih s istim problemima nakon poroda sve si mislim: a da nije možda povezano nekako s hormonina i njihovim ludovanjem?

  21. #21
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    to si i ja nekak mislim, da nisu hormoni?

  22. #22
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ma joj, ne znam.
    Stvarno sam već luda

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    došla do čajevca (maria ) i nakon 2 dana razlika nebo i zemlja... a da dam i mm malo da ga namaže? :? jel mere to?
    sve ja nešto kontam da se ja mogu liječit koliko hoću ali da on to sve lipo meni vrati pri prvom sljedećem seksu?

    inače od prekjučer sam na platnenim ulošcima i oduševljena sam osjećajem... nema žarenja, pečenja, mjehurića po koži, osipa... ma ničega... divotica... uopće nemam osjećaj da imam mengu... doduše flekice mi se baš neskidaju najbolje ali preživit ću ja to...
    upale koje sam imala većinom su bile vezane uz uloške i higijenu donjeg rublja - odkad ne koristim omekšivač puno je bolje, a nadam se da sam sada riješila i problem s ulošcima :D

  24. #24
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    štrigica može pojašnjenje s tim čajevcem?
    Što, kako, kada, koliko?

  25. #25
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    štrigica može pojašnjenje s tim čajevcem?
    Što, kako, kada, koliko?
    X
    koji čajevac?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    sory, nisam prije vidila...

    u nekim dm-ovima ima ulje čajevca u bočici (njihov proizvod).. par kapi na vrh prsta i time premazati ulaz u rodnicu (1-2 cm duboko)... vanjsko pranje vagine isto obaviti u vodi s par kapi čajevca...
    osjećaj je kao kad udahneš mentol - rashlađujuće osvježavajući... prvi dan me češalo nakon primjene ali već drugi se osjetio drastičan pomak na bolje.,...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    e da... odgovor na kada - ja jednom dnevno obično ujutro kad se otuširam apliciram unutra a navečer se operem izvana...

  28. #28
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja ne znam.... moji simptomi su smrdljivost i to je od gardnerelle vaginalis koja ni makac - doduše ništa ni ne poduzimam na tom planu, tj. ne znam ni šta da napravim!

  29. #29
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    maria

    Samo, pogledala sam na bočicu - na mojoj (isto iz dm-a) piše:

    Nicht auf Schleimhäuten anwenden.
    Tj.: Ne aplicirati na sluznicu.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja to baš ne unosim preduboko, biše onako površinski....

    na zadnjem gin. pregledu i papa testu je sve bilo ok, a prije sam imala "životinjsko carstvo "

    i imam ugodan osjećaj svježine cijeli dan.bez dnevnih uložaka,

  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    hmmm...ja sam imalo isto takve simptome pa radila urinokulturu i bila je e.coli 10 na 4...al dobro ja sam s njom imala i prije problema..isto sam mislila da su gljivice, a i jesu al zajedno s tom beestijom ..moze biti da je bas sam dole e.coli to se radi onda vaginalni bris...ak nisi prije imala frku s e.coli vjerojatno su sam gljivice..ne znam meni gin odmah kaze da radim urinokulturu bez obzira kaj nema nekih simptoma, nista te ne kosta da ju i ti napravis

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    malo sam se ulinila sa čajevcem i vratilo se... ovaj put je bijelo i gusto... nema neki posebno intezivni miris - onako asocira na mliječno nešto po svemu...

    mislim da ću morati ipak zajedno sa mužem u posjet doktorici...
    inače - vadim spiralu u listopadu pa možda i to pomogne :/

  33. #33
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Pitanjce vezano uz acidoslaus. Naime nosila sam ih na more pa nazad i nisam ih sve iskoristila. Dakle nisu bile na 8-18 C. Dapače rastopile se pa opet u frižider. Elem ja sam to zaboravila i sad sam već stavila dvije. Kaj kažete, jel to može ispasti neki bed? Enivej onaj ugodni efekt čajevca i kakao putra je prisutan, a ostatak priče?

  34. #34
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali vezano uz oduševljenost za uljem čajevca: neki dan sam u dmu kupila gel za intimno pranje s uljem čajevca. neki češki proizvođač. stoji kraj uložaka.

    plus još jedna nuspojava koja me preugodno iznenadila - nema više prištića na stražnjici muku sam mučila sa sitnim, crvenim točkicama i bijelim prištićima povremeno.
    isprobala pudere, masti, losione. u dva dana pranja s tim gelom - guza ko bebina

  35. #35
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Da ne otvaram novu temu...imam pitanje....

    Neki dan sam bila kod ginekologa na redovitom pregledu, sve je bilo ok, radio mi je samo UZV, nije bilo klasičnog pregleda.

    Nakon 2 dana imala sam s dragim odnos i odmah od početka me peklo unutra, malo za vrijeme odnosa, a nakon odnosa peklo je i mene i njega i to grozno. Ujutro sam imala i dan danas (2.dan) crvenilo, nema svrbeža, nema isjetka niti nekog mirisa...ne peče me dok mokrim.

    Vozila sam bicikl, osjetila sam da me peče.

    Od čega sada to?

    Inače nemam problema s nikakvim upalama niti gljivicama.

    Da nije možda od kondoma kad mi je dr. radio UZV?

    Što i kako liječiti?

    Ako sutra ne prođe, morat ću opet na kontrolu.


    Hvala unaprijed

  36. #36
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Netko please...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav! Meni nakon pregleda zna svrbuckat malo, a moguće od onog gela sta stavlja kod ultrazvuka. a meni pak nakon odnosa s dečkom tako imam peckanje i crveno mi je,a to sam primjetila da mi se zna desiti kada sam suha dole i onda mi se sve nažulja ili kod malo dugotrajnog odnosa! dva tjedan super i onda opet. misliam da bi i njemu trebala nabavit kremicu da se maže jel primjetila sam gusti bijeli iscjedak.

  38. #38
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    u dm- u imas samo taj jedan čajevac u maloj bočici
    hmmm ja sam cula da je taj dm cajevac smece, sta sad?

    imam ga doma, ali cisto u svrhu ciscenja....

  39. #39
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Imam i ja nekakvih smetnji doli. Prije par dana sam imala bolove u trbuhu i to ne premale ali bila mi je ovulacija pa sam povezivala s tim. A sad imam nekakav čudan iscjedak. Bijeli, nekako sirast, ne znam kako bi to opisala. Bez sluzi, skroz bijeli i bez ikakvog mirisa. Mrzim ginekologe i ne želim ići tamo, makar po cijenu da mi se to nastavi. Što da napravim Lastane?

  40. #40
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    A jel te svrbi ili peče? Takav bijeli sirast iscjedak je obično od gljivica.

  41. #41
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Malo je. A mogu li se vaginalete kupiti bez recepta? Prije par godina sam kupovala Geonistine na taj način, sad čitam nešto da njih više nema. što je sad u điru?

  42. #42
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Ja ne znam, meni ih je uvijek davala gin. Sad sam baš nedavno imala canesten vaginalete i kremu, popravilo se, ali sad mi se čini kao da se ponovno vraća. :/

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    9

    Početno

    da li kantarionovo ulje pomaze kod candide?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •