Stranica 18 od 18 PrviPrvi ... 8161718
Pokazuje rezultate 851 do 864 od 864

Tema: rodiliste rijeka 2. dio

  1. #851
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Pratnja se od Nove godine ne plaća, apartman valda ako je slobodan možeš ga dobiti?

    Sad, da li su se stvari promijenile, to ćeš nam javiti

  2. #852
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Ako stignem do Rijeke.

  3. #853
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    To bi možda bio i najbolje rješenje hehe

  4. #854
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Citiraj Danci_Krmed prvotno napisa Vidi poruku
    To bi možda bio i najbolje rješenje hehe
    Ali kao nece biti namjerno. B-)
    Da li treba imati uputnicu sa sobom? Kolika je cijena apartmana po danu? Netko je spominjao cak varijantu da se moze drugi dan ici doma?

  5. #855

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Možeš ti ići drugi dan doma ali potpisuješ da ideš na svoju odgovornost a bebu ionako moraš donijeti na još jedan pregled ili cijepivo(ne sjećam se sada točno što su cimerici rekli kada je pitala dal može prije otić) pa bolje onda strpit se i to obavit sve usput

  6. #856

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Moje iskustvo poroda nije najsvježije, rodila sam 2013. u 5. mjesecu, ali iskustvo je slično ovima koje su nedavno rodile. Sestre na 4. katu nisu uvijek najljubaznije, ali da se podnijeti. Na 5. katu je super, iako i tamo ima svakakvih sestara. Uglavnom, meni su bile odlične.

  7. #857
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Ima li tko svježe iskustvo iz riječkoga rodilišta?

  8. #858
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ja sam rodila u 4. mjesecu. Ako mogu kako pomoći, reci

  9. #859
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Zanimaju me iskustva s poroda i dali su se pridržavala tvojih želja ako si ih imala, zanima me i kakva su ti iskustva s 5.kata i šta si sve ponijela sa sobom u torbi a šta si smjela imati u rodilištu?

  10. #860
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Na žalost, neću ti moći puno pomoći jer sam ja imala dogovoren CR zbog prijevremenog poroda. Suprug je bio sa mnom u rađaoni i što se tiče toga svi su bili korektni.

    Meni osobno je 5. kat katastrofa. Sestre neljubazne, od njih svih možda su dvije, tri ok. O ostalima bolje da ni ne pričam. Jedino je dobro ako ti je beba ok ides brzo kući. Bebe odnosi po noći ako se želiš odmoriti, inače je stalno sa tobom u sobi. Hrana podnošljiva, wc papira je bilo. Pitaju da li želiš lijekove protiv bolova i daju ih ako tražiš.

  11. #861
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Piksi1909 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimaju me iskustva s poroda i dali su se pridržavala tvojih želja ako si ih imala, zanima me i kakva su ti iskustva s 5.kata i šta si sve ponijela sa sobom u torbi a šta si smjela imati u rodilištu?
    Piksi, jel čestitam ili čekam dok bebi ne bude u rukama?
    Uglavnom poštuju želje, savjetuju što bi bilo dobro, imaš pravo odbiti sve što misliš/smatraš da ti ne treba a na njima je da te pokušaju uvjeriti u suprotno.
    Meni je isto bio dogovoreni CR, ali i da nije, stanje se popravilo znatno u odnosu na prije tri godine. To je što se tiče rađaone.
    5.kat mi je bio valjda 10x gori nego prošli put. Lako za ljubaznost, kućni odgoj il ga imaš il ga nemaš, al koliko im se ne da raditi to je fascinantno. Na kraju moraju odraditi više nego da su prvi put napravile ono što se traži od njih i što im je posao.
    Al kako reče dino, kad je s bebom sve ok, nakon CR ideš za 48h kući. Ako je prirodan porod možda čak i ranije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  12. #862
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Draga eryngium, morat ćeš još malo pričekati za čestitke, očekujemo našu srećicu u 9mj,borimo se polako, na mirovanju smo i mazimo se i polako pripremamo, pa eto išla malo pročitati iskustva pa vidim da odavno nitko nije pisao ništa pa da malo podignem temu i saznam nešto korisno. Kako si mi ti? Hvala vam na odgovorima, možda se javi još netko

  13. #863
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ok, držim fige, imam te u mislima i pričekam 9mj.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. #864
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Hvala ti puno eryngium, svakako se javim... Šaljem zagrljaj☺️

Stranica 18 od 18 PrviPrvi ... 8161718

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •