Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Osiguranje prek HZZO za strance

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno Osiguranje prek HZZO za strance

    Buraz za 3 tjedna dolazi iz Amerike i zanima ga da li HZZO sklapa neku policu sa stranim drzavljanima, ako da - trebam sto vise info. Naime njima (zena i 2 male djece) americko putno pokriva 45 dana, a oni ostaju duze.
    hvala!

  2. #2
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Mislim da im je to najbolje preko nekog privatnog zdravstvenog osiguranja, ne vjerujem da HZZO ima takvu opciju...

  3. #3
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Mi kad putujemo iz hrv.u inozemstvo kupimo putno osiguranje za onoliko dana koliko hocemo tj.koliko ostajemo u inozemstvu! Bas me cudi da to u americi nema mogucnost,tj.samo 45dana!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ne kuzim u cem je caka, sigurna sam da postoji i duze putno osiguranje, ali i prosle i ove godine im se desilo isto - samo nam jave - opet smo "dobili" samo 45 dana. prosle godine su ostavili 20-ak tisuca kuna hzzo-u zbog raznih komplikacija trudne sogorice, ove godine dolaze s bebicom od 4mj. i ne bi htjeli da im se to ponovi. pitanje je i kaj nasi privatnjaci nude...

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pogledaj croatia osiguranje. oni imaju sad neke kartice osiguranja i svoju mrezu lijecnika. nazovi ih i pitaj. ovo je samo kao ideja, jer nemam pojma o tome.

  6. #6
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    X na spajalicu,a mozes i basler! Mi smo ubasleru,i preezadovoljni

  7. #7
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    u co mogu samo rezidenti, tj mora imati i naše dokumente, tj ne može on sa hrvatskom putovnicom plačati putno i koristiti ga unutar granice hr.
    A privatno ne pokriva nikakve hitne slučajeve, tj pokriva pregleda specijalista u ogromnoj mreži doktora, ali ono se sklapa minimalno na godinu dana.
    Nazovi hzzo i pitaj. Ne vidim način na koji bi se to izvelo preko co ili baslera.. ako može onda ide samo preko hzzo-a!

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •