Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Košara za Inglesina Zippy kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno Košara za Inglesina Zippy kolica

    Imam ova kolica,u kombinaciju bež /narančasto,i jako sam zadovoljna s njima.Imaju navlaku za kišu,lako se sklapaju.Sada čekam drugu bebu i s obzirom da će biti zima kad se rodi voljela bih imati košaru za njih.
    Od kud početi tražiti,da li se košara može sama kupiti,da li treba neka kopča koja će pričvrstiti košaru?
    Imam onu zimsku vreću koja se stavi na kolica,ali bojim se da se tako mala beba ne izgubi u toj vreći.

  2. #2
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Koliko znam u Tintiliniću možeš kupiti košaru za zippy i ne treba ti nikakva posebna kopča, ta košara samo klikne na konstrukciju.

  3. #3
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    košara se pričvrsti isto kao i autosjedalica. nama je bila super!
    sumnjam da u tintiliniću prodaju košaru posebno. ja sam htjela kupiti novu sjedalicu ali nisu mi htjeli prodati, rekli su da prodaju samo komplete, 3u1 ili 2u1. a kad smo kupili kolica (prije 3,5 godina) točno se sjećam da smo košaru i sjedalicu kupili posebno...

  4. #4
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Mislim da se može jer sam nedavno bila u Ilici i tamo košara, kolica i autosjedalica imaju svaka svoju cijenu. Najbolje je nazvati ili otići tamo i raspitati se.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    za vas koje imaju Zippy, da li vam smeta što ručka/e nisu u jednom komadu? i čula sam da se ne okreću tj. nemoguće je bebu stavit prema sebi, istina?

  6. #6
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Možda je malo OT, al imam pitanjce: može li se na zippy montirati as pp primo viaggio? Mislim, oba modela imaju klik sistem, pa me zanima...

  7. #7
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Maya, malo je nezgodno što su dvije ručke ali nije nesavladivoa što se položaja bebe...kada je u košari i AS okrenuta je prema tebi u kolicima nije, čini mi se da je tako sa svim 3u1sistemima

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Pitanje vezano uz košaru...
    Košara je pod nagibom tako da beba klizi. Nakon 15 minuta šetnje beba je na dnu košare, skvrčenih nožica ....
    Ima li pomoći? Kako da ju izravnam?

  9. #9
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Oooo, Vrijeska, pa nisam pojma imala, čestitam!!!

    Moja nije bila pod nagibom, barem ne toliko značajnim da bi klizila. Možda da ispod košare podmetneš nešto čvrsto?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Nije treće još stiglo, ali to je bio slučaj s drugim djetetom tako da mislim da niti s trećim neće biti bolje ...


    Probat ću kada ih iznesem iz podruma....

    Valjda će izdržati dva-tri mjeseca (da ne kupujem nova kolica i uz njih košaru...)

    Jelka, drž se!

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje vezano uz košaru...
    Košara je pod nagibom tako da beba klizi. Nakon 15 minuta šetnje beba je na dnu košare, skvrčenih nožica ....
    Ima li pomoći? Kako da ju izravnam?
    okrani košaru i pogledaj dno-tamo imaš jednu sklopku koju pritisneš pa se izravna. ja uvijek koristim samo tu spuštenu poziciju baš zato što inače beba klizi.

  12. #12
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ja nisam ni znala da se košara može podešavati
    meni je u ravnom položaju.
    do sada smo se super vozali, u zadnje vrijeme šizi u košari, mislila sam da je vrijeme da ga stavim u "normalna" kolica, a kad ono šizi jer me ne vidi
    da sad kupujem kolica kupila bih inglesinu otuuto kojoj se ručke mogu okretati od sebe i prema sebi.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    51

    Početno

    Kod Otutta se ne okreću ručke nego se sjedalo može okrenuti da gleda u mamu ili na cestu.Nisu loša ali mi se ne sviđaju spojene ručke,odn. jedna ručka-nemaš gdje vješati puste vrećice s tržnice

  14. #14
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    istina, treba vješati vrećice na nešto (pošto je prostor za stvari ispod kolica užasno mali).

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    133

    Početno

    Cure, da li je koja kupovala kolica iz Trsta i kako ih je probala prošvercat na granici? Ja sam se definitivno odlucila za Zippy obicni koji je tamo jefitinij dosta, al nisam osim cipela i hrane nikada " švercala" nesto takvo...

  16. #16
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ja sam o tome razmišljala, ali sam ih na kraju kupila u kiki (valjda smijem napisati to?) kad je bio night shopping i dobili smo -15%, pa mi je to bilo ok.
    a vidim da si ti iz ri, bliže ti je it nego meni iz zg.
    proguglaj malo, ima na nekim forumima cura iz ri koje su pisale o tome.

  17. #17
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Podižem ovu temu jer jer imam problemčić.
    Imam Inglesina zippy kolica stara 5 godina i budući sam rodila prije mjesec dana kupila sam samo košaru za njih kao dodatak.
    Stavili smo košaru na kolica, sve 5 ali ne znamo ju skinuti!
    Jednostavn ne ide!
    Postoji li neka caka, neki gumb, nešto što moram stisnuti da ju otkačim??

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    negdje po sredini košare, gore, tamo gdje su đepičići za ručkice napipat ćeš neku vrstu gumba sa svake strane.
    Stisneš prema gore i oslobodit će se košara

    (barem je tako kod mene bilo)

  19. #19
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    uspjela sam, uspjela!!! Jeeee... hvala Vrijeska )) Tko bi rekao da je tako lagano

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Cure, molim vas savjet vezano za Inglesina Zippy tj. pripadajuću autosjedalicu: svidio mi se model 3 u 1, pročitala sam dosta mišljenja o samim kolicima, ali na netu ne nalazim mišljenja / kritike vezano za njihovu autosjedalicu Huggy koja ide u kompletu. Ako netko ima iskustvo molim te javi!

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    scanic, dobrodošla! ako ti ovdje nitko ne odgovori, probaj postaviti pitanje na podforumu "autosjedalice".

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    1

    Početno

    imam problem sa inglesina zippy kolicima, zna li itko kako skinuti sjedalo- sportski dio i montirati košaru, nigdje ne vidim nikakav gumb? hvala?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •