Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 633 od 633

Tema: Upoznavanje 7

  1. #601

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav, samo da mahnem na prvu, citam vas vec dugo a sada je vrijeme za upoznavanje. Imam kcer od 16 i zadnje 2 godine radimo na novoj prinovi. Izgleda da smo tu - drzofig- pa naravno trcim po savjete

  2. #602
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bok svima,tek sam sad naisla na ovu temu predstavljanja. Nova sam na forumu pa moje isprike. U postupcima i pokusajima vec nekih 7 godina,sa pauzom od neke 3 godine jer eto na kraju nam je lose zavrsilo. Moralo je tako jer eto tako upoznala nekoga ko me drzi ko kap vode na dlanu,ozenili se i pokusavamo i trudimo se . Nakon zaredanih biokemijskih u godinu dana gin nas poslala za mpo. Navodno sve ok kod nas. Prije nisam imala ovulacije,sada sve ok,vidjet cemo kad napravim hormonski status. MM nalaz normo,mora ponovit jer je raden prije godinu dana pa eto drzimo fige. Svima zelim puno srece i plus do neba.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Pozdrav svima!
    Priključila sam se forumu prije nekoliko dana jer sam imala missed ab. sa prvom trudnoćom. Tu sam naišla na neke dobre savjete i iskustva, a kako vidim da ima još
    toga do čega nisam stigla doći, mislim da ću ostati pratiti i povremeno se javiti s kojim pitanjem
    Inače dragi i ja već dugo planiramo trudnoću i sve prognoze doktora su bile da bi trebali odmah na potpomognutu. Jedva sam se izborila za to da probamo barem tri mjeseca sami.
    Nakon zadnjeg pregleda kada mi je doktorica rekla da ´nije nemoguće, ali malo vjerojatno´, sljedeći mjesec sam ostala trudna. Međutim nije dugo trajalo.
    Sad se pokušavamo posložiti i tješiti da je dobra stvar da je došlo do trudnoće.
    Ugl, to je naša kratka priča, nadam se da ćemo se bolje upoznati

  4. #604

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Bok ženice, evo da se predstavim prije nego se ukljucim u raspravice.
    Dugo pratim forum, i sada kada sam krenula raditi na djetetu- znam da zvuci glupo, ali ne znam kako se drugacije izraziti

  5. #605
    Miss92 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! Dugo vas čitam i pratim, a sada sam se napokon okuražila i registrirati. Pa evo, dragi i ja planiramo kroz neko vrijeme krenuti s pokušajima, a obzirom da sam PCOS-ica bez redovitih menstruacija, došla sam ovdje po savjete i podijeliti svoja iskustva. Veselim se čitanju i pisanju

  6. #606

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima drage moje, pridružujem se formu u želji da što prije krenem u novo poglavlje života zvano - imati bebu! Isto želim i svima onima koje se iz mjeseca u mjesec nadaju i iščekuju

  7. #607
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Dobro dosla i sto prije ukoracila u novo poglavlje svog zivota!

  8. #608

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pozdrav curke, dobrodošle, slobodno nam se pridružite na temi Odbrojavanje!!!

  9. #609

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pozdrav, nova sam ovdje iako cesto citam teme. Imam malog sina od cc 2 god i nedavno prozivljeni spontani. Tko zna sto dalje...

  10. #610

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima

  11. #611

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Bok ja imam spontani iza sebe i jedno pitanje s obzirom
    da ne mogu nac temu . zanima me dali je test pozitivan ??

  12. #612
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Bok svima! Ja sam jedna mama prekrasnog djecaka od 8 godina. Vec 5 godina se borimo za drugu trudnocu ali ne ide. Prije 8 mj. dogodila nam se trudnoca ali u 11. tt izgubili smo je. Bila sam shrvana. Dr.je rekao da mozemo odmah raditi na novoj trudnoci sto ja nisam htjela dok ne napravim sve pretrage. Kako je s nalazima sve ok,zadnja 4 mj aktivno radimo na bebi ali nema rezultata. To me jako opteretilo. Promijenila sam se. Zatvorila u sebe. Nemam s kim pricat o tome. Nakon spontanog sve mi je drugacije. A svi govore da je tako trebalo biti i da imam vec jedno dijete. Da,imam,ali osjecaj nemoci kad me dijete pita kad ce dobit seku ubije me i neznam sto bi mu rekla. Suprug se brzo oporavio od gubitka,ja nisam i imam osjecaj da sam sve gore. Psihicki. Prije par dana bilo je 6 mj.od gubitka i skupilo mi se sve. Ovaj mjesec mi je bio i termin da je sve bilo ok i ja sam jednostavno potonula. Suprug je primjetio moje ponasanje ovih dana i pitao me zasto sam takva. Rekla sam mu da i ako mu kazem da nece razumijeti. Bio je uporan a ja ga zagrlila i pocela plakati,ridati,grcajuci u suzama kao nikad prije u zivotu. Isplakala sam dusu ispred njega. Bio je to prvi put da sam tako plakala pred njim. Sve ove godine borbe tugu sam drzala u sebi,kao bila snazna. Zbog drugih bila hrabra a sebe ubijala. Trebao mi je samo njegov ne osudujuci zagrljaj i ja sam se pustila. Mislim da mi je to pomoglo da ne zaglavim u depresiji. To je borba. Tko nema problem sa neplodnoscu,tko nije izgubio bebu,ne razumije. A vrlo lako se izgubiti u tim osjecajima,zatvoriti u sebe. Ja sad mogu reci da sam malo bolje ali nije lako. Trudnoci se nadam ali znam da nece tako skoro. Ali nadam se. Da ovaj moj mali slatkis napokon bude veliki brat. Za sad je brat samo bebici na nebu. Nju nikad necemo zaboraviti. Bilo je to prekrasnih 11 tjedana. Mrvice nasa,vole te brat,tata i mama. Cuvaj nas!

  13. #613

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Dobar dan,nova sam ovdje imam pitanje, do sad se nisam susrela sa ovim pa me zanimaju vasa misljenja.
    Ugl ukratko, zadnju sam imala 5.6 M i trajala je samo 3 dana i to ta tri dana vise me zezala nego kaj je curila no medutim ovaj mj je jos nisam dobila kasni mi 4 dana, niti imam neke naznake tipa bolnih grudi. Pa sad inace radimo na bebi i ne znam jel bi trebala napravit test ili da sacekam jos malo?
    Jedino imam tu i tam neka lagana probadanja u jajniku malo lijevom malo desnom i tu i tamo se javi bol u donjen djelu ledja. Ostale naznake nista niti da bi bila M niti T
    Jel se ko susreo u kakvoj slicnoj situaciji?

  14. #614

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Nikee prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan,nova sam ovdje imam pitanje, do sad se nisam susrela sa ovim pa me zanimaju vasa misljenja.
    Ugl ukratko, zadnju sam imala 5.6 M i trajala je samo 3 dana i to ta tri dana vise me zezala nego kaj je curila no medutim ovaj mj je jos nisam dobila kasni mi 4 dana, niti imam neke naznake tipa bolnih grudi. Pa sad inace radimo na bebi i ne znam jel bi trebala napravit test ili da sacekam jos malo?
    Jedino imam tu i tam neka lagana probadanja u jajniku malo lijevom malo desnom i tu i tamo se javi bol u donjen djelu ledja. Ostale naznake nista niti da bi bila M niti T
    Jel se ko susreo u kakvoj slicnoj situaciji?
    Nikee, ako ti kasni menga, napravi test i to će ti biti najbolji pokazatelj

  15. #615

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, nova sam ovdje te me zanima vase misljenje.Posljednju M sam imala 8.7 te prema simtomima i iscjedku ovulaciju sam imala oko 5.8....Prema bolovima u jajnicima a pogotovo u lijevom vec tjedan dana ocekujem M,medjutim jos nista. Prije 3 dana imala sam svjetlo rozi mlijecni isjedak na papiru nakon mokrenja...nakon toga nista.Dakle, bolovi u jajnicima su prisutni, grudi malo narasle i bolne bez naglasenih vena i drugih promjena na njima a raspolozenje koma...sve me pogadja i konstantno se borim da se ne rasplacem. Zbog jajnika koji su nalik na policisticne M su mi neredovite i umorna sam od kupovanja testova i razocarenja. Svi simptomi su klasicni simptomi pmsa medjutim ono sto mi je dalo nadu je rozi iscjedak koji nije uobicajen kod mene i stalna potreba za plakanjem. Da li je netko mozda u slicnoj situaciji?

  16. #616

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello! Ja kako stalno trcim, cesto upadnem kao padobranac ali sta da radim. :D
    Da ne duljim, na novu trudnocu moram cekati dok se rijesim ciste na jajniku, ciklus mi izostao (inace nikad prije nije nego sam stalno dobivala) te sam dobila Diane 35 koje nikako ne podnosim i nakon 15 dana uzimanja sam prestala i danas je drugi dan kako cekam krvarenje. Zanima me da li se kojoj desilo da prestane prije kraja pakovanja i da li je sve bilo OK. Vjerujem da ako ne dobijem u roku od jos nekih 5 dana trebam doktoru. Hvalaaaaa! Pozdrav svima.

  17. #617

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj DeeDee3107 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, nova sam ovdje te me zanima vase misljenje.Posljednju M sam imala 8.7 te prema simtomima i iscjedku ovulaciju sam imala oko 5.8....Prema bolovima u jajnicima a pogotovo u lijevom vec tjedan dana ocekujem M,medjutim jos nista. Prije 3 dana imala sam svjetlo rozi mlijecni isjedak na papiru nakon mokrenja...nakon toga nista.Dakle, bolovi u jajnicima su prisutni, grudi malo narasle i bolne bez naglasenih vena i drugih promjena na njima a raspolozenje koma...sve me pogadja i konstantno se borim da se ne rasplacem. Zbog jajnika koji su nalik na policisticne M su mi neredovite i umorna sam od kupovanja testova i razocarenja. Svi simptomi su klasicni simptomi pmsa medjutim ono sto mi je dalo nadu je rozi iscjedak koji nije uobicajen kod mene i stalna potreba za plakanjem. Da li je netko mozda u slicnoj situaciji?
    Kod mene je slicna situacija, s tim da je kod mene zadnja menstruacija bila 10.7., a tackasto krvaruckanje (rozi iscjedak) 3.8. Izmedju ovoga mi je otkrivena cista. U biti imam skracen ciklus (25) dana pa sam 3.8. trebama dobiti ali nisam. Testovi negativni, beta negativna i 8.7. pocinjem piti Diane 35 koje nikako ne podnosim. Nisam ni ispila pakiranje nego sam prestala prekjucer. Krvarenje mi jos nije doslo. :/ Ukoliko ne dodje u narednih nekoliko dana javit cu se ginekologu. Sil ti isla na UZA da provjeris?

  18. #618

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je slicna situacija, s tim da je kod mene zadnja menstruacija bila 10.7., a tackasto krvaruckanje (rozi iscjedak) 3.8. Izmedju ovoga mi je otkrivena cista. U biti imam skracen ciklus (25) dana pa sam 3.8. trebama dobiti ali nisam. Testovi negativni, beta negativna i 8.7. pocinjem piti Diane 35 koje nikako ne podnosim. Nisam ni ispila pakiranje nego sam prestala prekjucer. Krvarenje mi jos nije doslo. :/ Ukoliko ne dodje u narednih nekoliko dana javit cu se ginekologu. Sil ti isla na UZA da provjeris?
    Daa Napravila sam ipak test 22.8. i pokazao plusic.Isti dan sam otrcala kod ginekologa jer mi je krenuo obilan smedji iscjedak.Vidi se vrecica i gin kaze da sam trudna 4 ipo tjedna ) Jos ne vjerujem..za tjedan dana imam opet pregled da se vidi dal se plod razvija.

  19. #619

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Evo i ja da se pridruzim ovdje....meni je 27...mm 32....6god se borimo....3 spontana i vanmatricna ...sa odstranjenim jajnikom....ove god jos nista....tako da se nadam da ce nam proci vrijeme ovdje brzo pa da se druzimo na drugoj temi

  20. #620

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Pozdrav svima evo nazalost i ja se pridruzujem
    6god sam u braku....3 puta spontani...i prosle god vanmatericna...odstranjen mi je desni jajnik....i jos uvjek evo borba....zelim vam svima od srca da ugledate svoje plusice sto prije

  21. #621

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima....eto i ja već neko vrijeme čitam po forumima sve i svašta pa sam se odlučila priključiti...na žalost vidim da nas ima puno sa raznim problemima...pa ukratko žene, imam 34 godine, napokon smo se MM i ja odlučili na bebicu i naravno tu je sve krenulo naopako...prvi spontano 10.05.2019 blighted ovum 8+2, abnormalni produkt začeća, nespecifiran, uspjela proći bez kiretaže...drugi puta 20.08.2019 ista stvar 6+5 no ovaj puta sam poslana na kiretažu i sa time smo išli na citogenetiku na Sv. Duh...nalaz pokazuje kariotip 45,X...monosomija X kromosoma...Turnerov sindrom...( koliko sam čitala na netu ) poslani smo na gen savjetovanje, kariogrami i štošta još...molila bih ako netko ima nedavnih iskustava da se javi...ludim polako...pozdrav

  22. #622

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Pozdrav buduće mame, da se i ja predstavim... imam 29 godina, MM 32. U vezi smo 12 god, u braku 1 mj. Nakon vjenčanja smo odlučili da želimo proširiti obitelj i prestali smo se šititi. Ciklus mi je redovan i traje 28 dana...Od prve nismo uspjeli stoga idemo dalje Sretno nam svima!

  23. #623
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene ovdje... 38 godina i jako želim još jedan plusić. Prošle godine spontani u 9 tt.
    Nadam se da nije kasno i da nas ima još kojima je bez problema uspjelo.

  24. #624

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Dobro večer svima, imam 20 godina, imala sam sa deckom spolni odnos bez zastite

  25. #625

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Lijepi pozdrav. Imam 35 godina i protekle dvije godine pokušavam zatrudnjeti. Ljetos sam krenula na pretrage, ispalo da imam ureaplasmu i mikoplazmu, ali smo ju uspijeli riješiti. U ponovljenom testu, nakon kure antibiotika za oboje ih više nije bilo. Sperimogram je uredan, kao i HSG jedino su mi hormoni u disbalansu. MM želi da još malo pokušavamo, a meni je već dosta plakanja svaki mjesec kad ugledam novu menstruaciju. Forum i cijeli portal smatram korisnim i želim doprinijeti i svojim iskustvima. Lijep pozdrav

  26. #626

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Dea25 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro večer svima, imam 20 godina, imala sam sa deckom spolni odnos bez zastite
    Draga Dea25, u tom slučaju postoji opcija da u roku od 48 sati odeš svom liječniku, ginekologu ili na hitnu, to kažeš i zatražiš tzv. "pilulu za dan poslije". Ako je to slučaj?
    Osim neželjene trudnoće, zaštitom se štitiš i od spolno prenosivih bolesti.

  27. #627

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo svima!

    Želim da moj prvi post bude ovdje

  28. #628

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Bok Jabuka i dobro došla.
    Predlažem da nam se pridružiš na odbrojavanju - http://forum.roda.hr/threads/94286-O...by-Klooo/page3
    Ove druge teme baš i nisu nešto aktivne...

  29. #629

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    2

    Početno

    bok Beck,

    Napisala sam veliki post, ne znam zašto nije proslo. Javim se na odbrojavanje ❤️

  30. #630

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Hej, curke! Ja bih se isto rado pridruzila vama ovdje, sve vas pozdravljam i veselim se druzenju
    Pokusavamo vec neko vrijeme, ima nekoliko mjeseci, bezuspjesnih Znala sam vidjeti neke sjenice, ali se nikad nije nista „primilo“, tako reci.

    Planiramo uskoro na detaljnije pretrage i u smjeru MPO, ako se ovako nastavi, ali nadam se da ce se uskoro ipak nesto ostvariti.

    Imamo oboje 30 godina, od mojih pretraga, zasad napravljenih je sve ok, decko ceka sa spermiogramom jos malo, pa bi i in to onda radio. Eto, pokusavamo i cekamo, nadamo se i veselimo.

  31. #631

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav!

    Meni je ovo bila turbulentna godina. MM i ja smo u braku 10god. Imamo dvoje djecre starih 9 i 7 godina. Prošle godine smo krenuli na trecu bebu. Prvo smo u 9/2020 imali biokemijsku, onda smo u 12/2020 imali pobacaj u 8tj trudnoće. Missed ab i medikametozno ciscenje. U 7/2021 sam ostala trudna opet, ovaj put blizanci. Jedna gestacijska se razvijala bez ploda a u drugoj je srce prestalo kucati u 9t3d. Prvo sam isla na medikametozno ciscenje. Nakon 10 dana su otkrili da bi je beta još uvijek preko 9000 te sam u petak bila na aspiracijskoj kiretazi. Trenutno sam doma na oporavku posto je bilo malih komplikacija. Sada su nam rekli da nakon sto dobijem sljedeću menstruaciju da krecem s pretragama. Hormonske, dijabetes, trombofilija.
    Zanima me ima li tko situaciju ko mi. Da nakon nekoliko uspijesnih trudnoća krenu problemi?
    Rekli su da suprug ne mora na pretrage osim ako se pokaže da je kod mene sve ok a on kaze da bi ipak obavio sve da ne razvlacimo s tim pretragama duze od potrebnog.
    Psihicki sam još uvijek lose, odatle i nadimak zika-zivcenjaca

  32. #632

    Datum pristupanja
    Jul 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,

    Ne znam je li tema jos ziva, opcenito kao da nema friskih upisa..

    Uglavnom, dosla sam ovdje u gluho doba noci po utjehu i olaksanje duse.

    Naime, suprug (33) i ja (33) radimo na bebi nekih 5 mjeseci. Obzirom na relativno stresne zivotne okolnosti i godine obavili smo klasicne pretrage. E sad, dok je moj AMH u granicama, ipak je na nizem spektru (cca 18), dok spermiogram kaze izrazito niska plodnost (gro nepokretnih, gro nepravilnih).

    Po prirodi sam sklona katastrofiziranju i negativi, i nekako me zivot dosad mazio jrr inace ko zna sto bi bilo. Ovaj spermiogram me dotukao. Uz ono klasicno: svi oko mene trudni ili s djecom plis jedinica sam pa silno zel da i starci dobe unuce. Strah me za moju psihu i ne mogu prihvatiti da smo oni sa problemom. Na spomen borbe koja je pred nama gubim volju za ustajanjem iz kreveta.

    Eto.. Svima koji pokusavaju zelim snagu i srecu

    LP

  33. #633

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Draga Studena11,

    mislim da imaš razloga za pozitivu, jer imate ispred sebe puno mogućnosti i godine su vam OK za dobiti barem jednu bebicu. Napravite si plan kako, kuda i što želite i možete i sve će se polako posložiti.

    Definitvno treba strpljenja ako odlučite ići putem podpomognute, pa ako nemate živaca i volje za to, razmisliti o donaciji spermija ili o posvojenju koje je takodjer može biti dugotrajno.

    Uglavnom, odi i psihologu, ako misliš da će ti pomoći. Sretno!

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •