Stranica 3 od 13 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 633

Tema: Upoznavanje 7

  1. #101
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Hvala

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Mislim da bi bilo vrijeme da se i ja predstavim nakon dugog posječivanja Rode i čitanja Vaših postova i tu i tamo pisanja kojeg mojeg posta.

    Znači ovako.. Imam 27 god., moj dragi 29 god. Već 1,5 godina pokušavamo dobiti jednu malu bebicu, za sada nejde ali trudimo se i dalje i za nekih par mjeseci krečemo sa pretragama, i strah me je užasno..
    Inače u 07/08 imala sam biokemijsku trudnoću.
    Nadam se da me primate, a sad idem ponovo na odbrojavanje po 5 put.

    Pozdrav

  3. #103
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    naravno da te primamo iskrica,dobrodošla! :D

  4. #104
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    iskrica dobro dosla

  5. #105
    kraljica18 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    DALMACIJA
    Postovi
    12

    Početno Pozdrav!

    ....drage cure,odakle da poćmem...zajedno smo 10g,u braku skoro 4,zajedno živimo oko 7...Ja sam *80,mm *76.Kod mene povišen prolaktin-sad u normali,bakterije-sad rješene sve drugo za sada uredu.Kod mm spermiogram lošššš,operacija varikokele,nalaz još uvjek loššš.Između svega obavljen HSG-uredan,odrađen i AIH nažalost 0....trenutno u pauzi čekamo ljeto pa krečemo opet u međuvremenu pijemo čajeve i vitamine jer nikad se nezna.

    nadam se da vas nisam udavila pustim informacijama al eto krenilo me ....nadam se ugodnom druženju i još ugodnijim vjestima

  6. #106
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    dobro nam došla,kraljica18 i želim vam da uspijete do ljeta :D

  7. #107
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno pozdrav

    Još krajem prošle godine registrirala sam se na forumu.
    Nisam se predstavila, nisam zapravo nikad koristila forume, pa nisam niti znala boton za članove.
    Uglavnom ostala sam trudna, tada, i imala spontani u 8t (bar mislim).
    Doktori nisu puno nade polagali u trudnoću, jer se ugnjezdila na septumu, pa sam pila tablete i mirovala...i naravno surfala.
    Dobro sam se osjećala jer sam samo spavala...valjda od hormona, i bila sam jaaako sretna.
    Nije dugo trajalo.
    Sva sreća bio je rani pobačaj pa je sve izašlo bez čišćenja i sl. Samo antibiotici radi preventive.
    Tada su mi rekli ukloniti septum za mjesec dana, to je potrajalo pet mjeseci.
    Onda je i to bilo rješeno...preporuka da pričekam još par ciklusa, i to je prošlo. Zapravo je preporuka doktora bila dobra, jer sam toćno dva ciklusa obilno krvarila, a onda je došao treći skroz normalan.
    Ciklusi su mi kraći 24/4. Točno znam kad mi je ovulacija.
    I sad se nadam da će mi se ponovo desiti t. I da će sve biti ok.
    Inače imam skoro 33g.
    Sretne su curke koje nemaju nikakvih problema, ali one onda ne bi bile s nama.

    Pusa svima.

    I da nisam shvatila kako se mogu prijaviti za odbrojavanje?

  8. #108
    Eva Maria avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    117

    Početno pozdrav cure!!!

    Cure, svaka vam čast na podršci koju dajete jedna drugoj!!!
    I ja kao i vi jedva čekam svoje malo zlato
    MM i ja imamo 24 god, pokušavamo već 4 mjeseca, zadnjih mjesec dana pojačano.. nisam mislila da će biti tako teško..
    i takva žalost kad dođe M.
    Nadam se da nam M više neće doći!

    Cure, imate sad i moju javnu podršku i želim da što prije dobijete svoje male

    pozdrav svima

  9. #109
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Eva Maria dobro nam dosla
    drzim ti fige da ti ne dođe narednih 9 mjeseci

    mozes nam se pridruziti na odbrojavanju

  10. #110

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    4

    Početno

    evo pridružujem vam se i ja i sve vas pozdravljam

    radimo na bebici nekih 2,3 mjeseca i krenuli smo sa osnovnim pretragama,danas gotovi hormoni,ovaj ću mjesec na briseve i tako

    imam 35 godina,a mm 41 i iskreno se nadam da ćemo što prije dobiti plusić što i svima vama od srca želim

    eto toliko od mene za početak

  11. #111
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Oliva

    da cim prije postanes trbusasta

  12. #112
    marmelada avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    56

    Početno

    Eva Maria draga moja prijateljice da mi sto prije budes debela da se moj limač ima društvo

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    22

    Početno

    eto i mene na odbrojavanju...
    Pratim forum, i nikako da se prijavim na odbrojavanje,ali eto me.
    Uskoro će dvije godine kako pokušavamo dobiti malog . Dugo me ginekolog nije slao na pretrage,čak ni one koje sam tražila,te sam otišla od njega. Sad sam napravila hormone,bris grlića maternice pokazao prisustvo bakterije. Izliječili smo je,i ja i MM, te se sad nadamo...
    Danas mi je prvi dan ciklusa otkad smo se riješili bakterije. Možda ovaj mjesec uspije...

  14. #114
    elena-mk avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postovi
    79

    Početno

    Dobrodosla na odbrojavanju i puno srece zelim tebi i TM, da odmah uspijete!

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    22

    Početno

    Danas mi je 5DC i iako sam u ove dvije godine prošla fazu plača kad bi stigla M, večeras će mi biti teško. Rođakinja je došla iz rodilišta sa svojom bebicom i idemo k njima,takav je običaj, a ja bih najradije ostala doma. Znam da drugi imaju djecu, ostaju u drugom stanju bez problema,ali kad vidim takvu malu bebicu i primim je na ruke...
    Znam da nitko neće primjetiti kako mi je,sakrit ću to,ali već mi sad lagano kreću suze na oči.
    Čini mi se kao da svi oko mene imaju djecu,samo smo mi iznimka. Najteže je kad smo svi na okupu,svi pričaju o svojim anđelima,šta su novo naučili, šta pričaju..
    Vjerujem i osjećam da moj anđeo putuje k meni,možda mi uskoro stvarno i stigne.
    Oprostite na patetici,ali tako mi je danas.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BJELOVAR
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima !!!
    sudjelovala sam već na forumu u raspravama o problemima kod odgoja djece (imam kćerkicu od 7 god). Sada radimo na drugoj bebi pa lovim plodne dane - slikovito rečeno. Mjerim tem na ff te ću na temi moliti za pomoć i objašnjenja. Nadam se da ćemo se ugodno družiti i razmjenjivati savjete i iskustva.

  17. #117
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Dobrodosle cure
    anđeo ovaj DC napisi dolje u odbrojavanje lelox-2. dio

  18. #118
    Angia

    Početno

    Dobra vecer svima..... Nakon 3 godine braka i nepunih 30 godina zivota, nekako sazrelo da je vrijeme za bebin plac u kuci..... I prije par dana pao dogovor da idemo praviti malo crno cupavo
    6. DC.... u iscekivanju ovulacije ...
    Nadam se ugodnom druzenju s vama....

  19. #119
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Angia dobro došla i da Vam se želja ispuni što prije. Možeš nam se pridružiti, ako želiš na tekućem odbrojavanju, gde dajemo podršku i djelimo trenutne misli

  20. #120

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    pozdrav svima!

    evo skužih i ovaj topic, malo sam pomućena jer nisam sudjelovala na forumima prije pa....

    Uglavnom, ja sam Točkalica, i eto izgleda da krećemo na drugo dijete. S prvim začećem nije bilo problema pa se nadam da novonastali izostanci menstruacije, ovulacije i PCOS, neće utjecati na začeće!!

    Pozdrav svima i sretno!

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Evo da vam se i ja predstavim.
    Već vas dugo čitam i pratim. "Friško" sam udana (24.4.) ali smo u vezi već 9 godina. Kako smo se približavali mjesecu i danu svadbe odlučili smo da se više nećemo paziti. Pilule sam pila do studenog 2008. A sada, hm, već 3 mjeseca se nadam da ćemo napraviti našeg bebača ali ništa. Pregled kod ginića radim svakih 6 mjeseci i do sada je sve bilo u redu. U veljači mi je rekao da sam super zdrava i neka se samo opustim. :/ Hm, opustim, ajde dobro.

    Eto, to je moja kratka priča. Nadam se da ću uskoro imati veliki trbuh, a i svima vama želim isto. Šaljem vam svima dobre vibre za skoru trudnoću. ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  22. #122
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Bok cure i dobro nam dosle
    i cim prije postale trbusaste

  23. #123
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno Upoznavanje 7

    Lijepi pozdrav forumasicama...ja sam ovdje nova i moram priznati da je ovo super stranica gdje se mogu naci korisne informacije...vec 6 mjeseci radimo na prinovi i nadam se da cemo uskoro biti produktivni...01.07 bi trebala dobiti M i nadam se da ce ovaj puta izostati...

  24. #124
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Evo da se i ja predstavim nakon dugog čitanja foruma.
    I ja i mm imamo 25 godina, na bebici radimo skoro dvije godine. Prošle godine u ovo vrijeme imala sam vanmateričnu trudnoću, laparoskopski mi je odstranjen jedan jajovod i nakon toga mi je doktor rekao da ću bez problema ostati trudna. Ali još nisam.
    Kod mene je sve u redu, uredni ciklusi, ovulacije, brisevi i papa čisti i sad se upravo spremam na hsg. Mm nije radio nikakve pretrage jer kaže doktor ako sam jednom ostala trudna znači da je s njim sve ok.
    Drugi tjedan idem i na razgovor sa jednim mpo-ovcem da vidim da li da od jeseni krenemo u neki postupak ili da i dalje polušavamo ovako.

    Nadam se da ćemo se lijepo družiti jer ste stvarno super

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    DOBRODŠLE , ŠTO PRIJE S OVOG PODGORUMA NAM OŠLE, ZAJEDNO S NAMA!!!!

  26. #126
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Drage moje,

    bila sam na drugim pdf-ima, ali ovdje još ne... Kratko ću se predstaviti jer sam već pronašla topic koji mi je trenutno goruća tema...

    Ja sam dambo, 34 nepune, MM 43, imamo cvrčka D, 2 god i 5 mjeseci...
    Imala sam prije 3 god jedan 'nepotvrđeni' spontani sa 7tj+ 6 dana - nisam bila prije na pregledu i stigla nakon toga kad se sve 'očistilo' pa doc. to ne računaju (ovisi kako tko vjeruje u kućne testove...).

    Išla je trudnoća uz Dabroston, sve OK...

    Sada je bio opet spontani sa 10tj+ 6 dana... & kiretaža. Očajna sam... Kod nas ja želim djecu, MM je neodlučan iako voli našeg D... Uvjeti nam nisu bajni (radimo oboje, ali...) pa ni ne razmišljam o tome kao da 'radimo na djeci'. Ja ih jednostavno želim. Neki će možda reći da nije pametno (ili su već rekli), ja ne mogu protiv toga... (Gdje čeljad nije bijesna... ).

    Pregledi do sada su svi OK: UZV, Papa i vaginalni... Uskoro radim bris cerv. pa ćemo vidjeti...

    Na odbrojavanje dakle još ne idem. Selim se na topic 'Spontani'.
    Svima puno sreće!

  27. #127
    michranj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    118

    Početno

    Cure pozdrav, evo ja sam friška ovdje, pa bi bio red da pustim par riječi.

    Prije svega sve pohvale za ovaj forum i trudu vas cura na savjetima kojima nam dajete. Evo moj MM i ja smo počeli raditi na prinovi već 2 mjeseca...trudimo se te će vrijeme pokazati djelo i spremnost vojske MM inače on je povjesničar pa im je valjda objasnio kako idu taktike kad se započinje borba...mi imamo po oko 30 god, u braku smo 1 godinu i jako se veselimo ovoj aktivnosti i iščekivanju, no kada dođe zločesta teta, kažemo ajmo opet. Nadam se da ćemo biti uspješni, ako ne onda idemo korak dalje.

    ...da nas vidite kad prolazimo baby odjelom....e to je smijeh....

    nadam se da me primate....pusa svima

  28. #128
    Eva Maria avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    117

    Početno

    michranj, dambo, drage, dobro došle!!! i kao što moja draga točkalica kaže što prije otiše na trudnički pdf!!!

    nedajte se neuspjehu, samo hrabro dalje!!! sve smo tu da si pružamo podršku!!!


    pusa svima

  29. #129
    m.c.

    Početno

    bok curke evo i mene.. trudimo se nekih dvije godine i već sam par mjeseci na pretragama..za sad imam ureaplasmu i to lječim s dragim je sve ok..

  30. #130
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo drage moje rode da se i ja predstavim.
    Čitam vas već dugo ali sam se tek sad odlučila registrirati.
    Imam 30g a mm 28g, zajedno smo 4g a u braku 10mj i odlučili smo se pokušati stvoriti novi mali život.
    Ovo je prvi ciklus da pokušavamo sada sam 14dc i nadamo se da će m izostati ali se ne opterećujemo puno jer smo tek počeli a i pročitala sam ovdje da to i nije samo tako, trenutno mi sve to zvuči kao znanstvena fantastika

  31. #131
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    Eto i mene, naravno citam vas vec neko duze vrijeme i upijam sve vase savjete. Muzek i ja smo u braku godinu dana * bas za koji dan* i bas smo postali male trudilice te se nadam da ce nam uskoro i uspjeti.. :D
    Lijepi pozdrav , i zelim vam plusice svima uskoro!!

  32. #132
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Evo i mene k vama

    Iako još ne pokušavamo dobiti još jednog bebonju (imam sineka 3 godine), pomalo se pripremam... D day smo "odredili" okvirno za početak nove godine, a onda se bacamo na "posao"!!

    Hehe, do onda bih trebala skinuti koju kilicu (čitaj 8 ), malo se više baviti vježbanjem, završiti fax i po mogućnosti naći posao...puno toga, malo vremena

  33. #133
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    eto mene isto da se predstavim(bilo mi je več vrijeme)

    mlada sam mama, (ˇ88god) malog štrumfeka koji ima 9mj.
    mm je ˇ81god i u braku smo oko 1god.
    odlučili smo da našem štrumfeku nebude dosadno ,pa smo se prije 8mj bacili na posao,da meleni dobije seku ili bracu... 8)
    za sada je neuspješno..ali eto sutra radimo test,pa čemo vidjeti,dali je garda od mm bila dovoljno radna....

    želim svima vama da ubrzo ugledate +,i za 9 mj nunate svoje malo zlato u svom naručju!!!
    svima velika

  34. #134
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ajme, ja tek sad vidjela ovaj topic.baš sam nepristojna, već sam na odbrojavanju 2 ciklusa .
    Pa eto, kao što vidite iz potpisa imamo jednu malu šeficu i htjeli bi da nam se pridruži još jedan član, pokušavamo sad već četiri mjeseca, jesmo mi i prije bili vrijedni, ali kako ja nisam imala m (zbog dojenja) to ne računam.
    svima

  35. #135
    tara01 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Pozdrav svima!
    Povremeno pratim forum, al došlo je vrijeme da se priključim.
    Friško udana, friško odlučili raditi na potomstvu (drugim riječima ima tek mjesec dana), i trenutno smo u fazi raznih pretraga i iščekivanja nalaza.
    Osim toga, ja sam imala dosta problema sa jajnicima, a doktori me već godinama požuruju.
    Što ćemo i kako ćemo, to ćemo tek vidjeti.

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Dobrodošla tara!! pridruži nam se na odbrojavanju!!

    I što prije odišla na trudnički pdf!!!

  37. #137
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    Tara dobro nam došla!!!

    :D :D Pridruži nam se na odbrojavanju!!

  38. #138
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    bio bi red da se ja i ovdje prestavim.
    29 god, želim bebača, ali nažalost zbog okolnosti odgađa se do daljnjeg. za sad je novi razgovor o tome zakazan za pola godine. mm bi čekao, ja ne bih. :/
    inače, odlučila sam se pripremati za trudnoću da budem super spremna kada krenemo 8)

  39. #139
    tara01 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Hvala cure!
    Samo dok prokužim to sa odbrojavanjem, još se uhodavam :?

  40. #140

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Citiraj tara01 prvotno napisa
    Hvala cure!
    Samo dok prokužim to sa odbrojavanjem, još se uhodavam :?
    ima obješnjenje na početu u pravilima ovog topica, inače ukratko: imamo listu na koju se upišeš s brojem dana ciklusa i to tako da podebljaš dane npr. 5dc, i onda si s nama na listi, do 25 dana odbrojavalica, nakon ne-čekalica...znači odbrojavamo, čekamo nečekamo dane do ovualcije, menstruacije i naravno trudnoće!! tko ostane trudan otvara novu temu tj. svoje odbrojavanje, ami ostali normalno nastavljamo sudjelovat una našoj listi i čekanju kad će netko otić sa liste. ovo što ti pipe odbrojavanje 33/09 npr. smaja..........to znači da je to 33 odbrojavanje u 2009 godini od korisnice po imenu tj. nicku smaja.... samo u početku je malo čudno onda se uhodaš!!!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    26

    Početno bokić

    curke! eto vam mene opet...mozda me se neko i sjeca..tila sam linkat sa "da se upoznamo" ali ne mogu se nać
    bila sam s vama otprilike od siječnja do ožujka prošle godine...isčekivala, odbrojavala...i svaaaaašta pametnog naučila
    nažalost u 9 tjednu sam imala spontani i stvarno bila iznenađena s nekih 3 stranice podrški i suosječanja kad mi je najviše trebalo,krasne ste....
    uglavnom, sta je bilo bilo je..
    od jučer se muž i ja ponovno igramo mame & tate )
    nadam se da ce me sljedeca menstruacija zaobić u šiiiiiiiirokom luku...i da ce ovaj put bit sve u redu...još samo da se malo prisjetim kako tu sta ide, pa da se pridružim odbrojavanju..
    radujem se ponovnom druženju
    vaša Sabba (25, šibenik)

  42. #142

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    pozz Sabba! Ja nisam toliko dugo ovdje,ali eto isto odbrojavamo, iščekujemo..... Dobro došla natrag!
    valjda će te zaobić ta M !!!

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    26

    Početno

    hvala točkalice.....zajedno smo jače!!!

  44. #144
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    sabba dobro nam došla natrag!!!Želim ti da te idučih 9 mj m izbjegne i da ubrzo u svom naručju imaš svog malog

  45. #145
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Pozdrav Sabba i dobro na došla (ili se vratila, kako već)

  46. #146
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    evo mene nakon dugo vremena opet na ovom podforumu. imam 27, a MM 29 i jednog medenjaka od 11 mj. Prvu trudnoću sam čekala 9 mj. morala sam napraviti stankicu od godinu dana(koja je gotovo prošla). Sad krećem na drugu bebu.

  47. #147

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    dobro došla!!

  48. #148

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Hello svima, evo i ja sam nova
    Prebivalište: BiH
    Djeca: jedno, djevojčica od 11 i pol mjeseci

    Eto, htjedoh se predstaviti, pa idem postaviti jedno pitanje.

  49. #149
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Dobro nam došla draga!!

    Imaš pp

  50. #150
    Lois Lane avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Bok svima na ovom podforumu,
    imam 28 godina i od ovog ciklusa smo počeli zaozbiljno raditi na bebi pa vam se odlučih pridružiti i pisanim riječima a ne samo čitati vas.

    13dc mi je i ne mogu dočekati kraj mjeseca da vidim hoće li uspjeti, iako sam malo zabrinuta jer što više čitam, vidim da to i nije baš tako lako.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •