Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: Hladnjak - udijelite savjet

  1. #1
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno Hladnjak - udijelite savjet

    Kupujem frižider. U naslovu sam napisala hladnjak da zvuči ozbiljnije.

    Odabrala sam preko interneta jedan od Whirlpoola. Evo ga:

    http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...719&zadetek=20

    No, na nesreću u dućanu ugledasmo jedan sličan Electroluxov, koji je još malo veći i više nam se dopao. No, na nesreću to je 'stari model' i imaju samo izložbene primjerke. Ima identičan 'novi model' ali nema ovu ladicu poviše ladica za povrće. A to mi se baš dopalo.

    Ne samo da mi se dopalo nego sam živjela u uvjerenju da je to SVJEŽA ZONA 0 C (te dve ladice) i da ću imati super prostor za čuvanje povrća i odmrzavanje mesa. Ali, prodavačica u dućanu u kojem sam danas bila kaže da ti frižideri uopće nemaju 0 C zonu :/ .

    Slijede pitanja:

    - ima li netko frižider sa tom svježom zonom, koji model, kako to funkcionira?

    - možete li mi preporučiti neki dućan sa velikim izborom frižidera i po mogućnosti prodavačima koji nešto o njima znaju?

    - ima li npr. Electrolux nekakav svoj dućan (ili Whirlpool) u kojem ima više od dva modela te marke?

    - jel' bolji Electrolux ili Whirlpool?

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kupila sam Electrolux !!

    Nije da ste mi pomogli

  3. #3
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    tek sam sad skužila post... ja imam electrolux i jako sam zadovoljna.
    šta je bilo s tom 0 zonom?! postoji ili...

  4. #4
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    šljiviš ga, ja ni ne znam kaj je svježa zona...

  5. #5
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj mislava prvotno napisa
    šljiviš ga, ja ni ne znam kaj je svježa zona...

    ni ja!!!
    A stvarno sam post tek skužila... rado bi birala sad...

    A kako si zadovoljna kupljenim? I koji si kupila, imaš link?

  6. #6
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj mislava prvotno napisa
    šljiviš ga, ja ni ne znam kaj je svježa zona...

    ni ja!!!
    A stvarno sam post tek skužila... rado bi birala sad...

    A kako si zadovoljna kupljenim? I koji si kupila, imaš link?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    med murom i dravom-čk
    Postovi
    96

    Početno

    malo podižem, zapravo trebam savjet

    što sa starim hladnjakom?! :/

    naime, imamo veliki hladnjak- 190-70 Indesit koji smo morali zamjeniti nakon samo 4 godine....
    Uglavnom, prestao da hladi, jednostavno svakih mjesec dana bilo potrebno otapanje leda na sistemu iza, jer je on prestao hladiti,
    naravno hladnjak je inače NO FROST i zapravo se taj led nigdje nije vidio....

    i kupili mi novi Elektrolux jer ovaj ni jedan serviser nije mogao složiti, a taman se počeo kvariti nakon što mu je istekla garancija

    Malo nam prekipilo i kupili novi, jer sam pobacala gomile hrane koje su mi se pokvarile kad bi on prestao hladiti, a ja nisam na vrijeme shvatila, ili nisam bila sigurna da li se već pokvarilo, pa sam iz predostrožnosti bacala.....

    I što sad sa tim hladnjakom,
    prekrasan je, srebrn, veliki, ali nemam kamo s njim

    kako da prodam hladnjak koji nije ispravan?!
    da li itko zna kako se riješiti toga,
    a ne bih ga baš bacila, preskup sport bi to bio?

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    kako da prodam hladnjak koji nije ispravan?!
    da li itko zna kako se riješiti toga,
    a ne bih ga baš bacila, preskup sport bi to bio?
    Mnogi serviseri će ga kupiti za dijelove...

    Ali, jesi li zvala majstora PRIJE nego si kupila novi? Vrlo često je kvar banalan, negdje iscuri rashladna tekućina (a to se može popraviti) ili treba promijeniti gumu (ako se led skuplja unutra). Mislim, kad već zoveš majstora, daj ga popraviti, a onda ga prodaješ "kao novi" jer radi. Ako ti je do love, mogla bi tako bolje proći... U uputama od hladnjaka uvijek imaš popis ovlaštenih servisa, a ostale ćeš naći u žutim stranicama, oglasniku i li na internetu.

    Moj stari hladnjak je imao 10 godina prije nego smo nabavili novi (veći, s ledenicom). Eno staroga, i dalje radi kod susjeda!

    Btw, nisam baš sigurna ni da hladnjak uopće smiješ samo tako baciti, jer on ima nerazgradivih dijelova, kojekakvih plinova/tekućina itd. Opet, vraćam se na upute - tamo imaš i upute za odlaganje. Ako si sigurna da ga hoćeš baciti, zovi Reto-centar (naravno, vrijedi za Zg). Dođu i odnesu! A onda poprave i prodaju dalje...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    med murom i dravom-čk
    Postovi
    96

    Početno

    ma zvali smo mi majstore prije, pokušavali popraviti
    već pri prvom kvaru zvali ovlaštenog servisera, pa dolio neke tekućine, pa napravio svašta, pa opet ista stvar, pa ga odvezli u servis, pa vratili, pa opet ista stvar, pa zvala dobavljača, prijetila se, ali dobavljač nije trzao ni na što...
    uglavnom, tek nakon toga smo odlučili zamijeniti hladnjak

    u međuvremenu smo zvali i drugi servis, stigao serviser, opet odvezli hladnjak, mi bez njega tjedan dana, vratili ga, opet ista stvar, mjesec dana dobro i onda opet iznova, otapanje, pokvarena hrana, ma užas....

    i onda pukli tek pa zamijenili u svrhu da sačuvamo zdravu pamet i želudac!

    i nakon toga smo zvali u servis da li bi oni kupili hladnjak, ali ne bi :/

    iako ne razumijem kako ga ne mogu popraviti, a meni glupo prodavati pokvareno, pa će me netko svaki mjesec kleti kad pobaca pola pokvarene hrane....

    i što mi je sad činiti?!

    a ne bih ga dala baš badava ili bacila.....ipak je to veliki hladnjak s ledenicom :?

  10. #10
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mojoj mami se nekidan pokvario dvije i pol godine star LG hladnjak. Garancija je naravno istekla. Crko motor, popravak košta cca 1600 kn.

    Ja sam nedavno kupila novi hladnjak jer je stari (star deset godina) također krepao i duuuuugo sam se dvoumila koji da uzmem. Na kraju sam odlučila uzeti najjeftiniji među tim velikima kakav sam htjela i sa maksimalno dugom garancijom, mislim da je 5 godina garancija. Pa ako crkne nakon 5 godina mirne duše ću ga frknuti i kupiti novi.

  11. #11
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ako se ipak odlučiš da ga pokloniš, evo ti ovaj link: RETO CENTAR
    njima nije bitno da li je bijela tehnika ispravna ili neispravna, da li se radi o frižideru ili usisavaču, a znaju doći u roku od par sati. dečki su visoki i jaki pa mogu podići vešmašinu u zrak i iznjeti je iz stvarno malene kupaonice. ja sam im već dala šporet, frižider i vešmašinu, mislim da je jedino frižider bio poluispravan. a oni su stvarno fini, pristojni i zahvalni.
    na toj stranici ima broj telefona i u zgb i u st!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Dakle, ne postoji 0 stupnjeva u frižideru. Odnosno, ne bi trebalo postojati. Povrće se oštećuje ako se drži na tako niskoj temperaturi.

    Ne znam jel kupuješ sa friđ zamrzivačem ili bez. Ja imam Whirpool frižider sa zamrzivačem (tri ladice), radi već 5 godina bez problema.

    Kad sam ga kupovala bilo mi je važno:
    da ima dva motora (posebno zamrzivač, posebno frižider),
    da ima dosta mjesta u vratima za boce i bočice, da ima staklene police (a ne žičane) da mi se ne prevrću stvari,
    da ima ručke na vratima jer je tako lakše otvoriti vrata (a i manje se packa frižider), da je dovoljno velik (moj je 183 cm visok),
    da ima ladicu za povrće jer se unutra može držati povrće bez da je u vrećici i ne suši se).

    Ak se još nečeg sjetim, napišem...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    med murom i dravom-čk
    Postovi
    96

    Početno

    hvala na savjetima i na linku za ovaj reto centar.
    iako nisam u zagrebu, možda imaju nekakav centar tu blizu čakovca da me mogu uputiti

    barbi- naravno i nama se te desilo čim je istekla garancija....

    gita75- i mi smo sada tražili sa dva motora, no eto, što dalje, rade se jeftiniji hladnjaci, uglavnom sa jednim motorom, malo ih je bilo na izbor i u merkuru i u frigu sa dva motora.....što je naravno loše....ali jeftinije.....
    i naš je velik ( i stari i novi) i bio 10 cm širi od standardnog- dakle 70 cm jer nemam smočnicu pa mi treba veliki frižider!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ima li tko LG side-by-side hladnjak?

    našla na velikom popustu neki koji inače košta 12500...
    inače sm odabrala samsung (gore hladnjak, dolje zamrzivač s ladicama A+)
    ovaj LG je A, no puno veće zapremnine nego ovaj samsung...
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 14.07.2012. at 00:51

  15. #15
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Ja sam kupila samsung side-by-side i sad jedva čekam da mi ga dostave

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    našla na velikom popustu neki koji inače košta 12500...
    ovaj LG je A, no puno veće zapremnine nego ovaj samsung...
    a kolko to čudo onda dođe na popustu?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kolko to čudo onda dođe na popustu?
    8000

    htjela sam zsebno hladnjak, zasebno zamrzivač ladičar - prosječna cijena svakoga 4000kn, dakle opet bi me ispalo 8000

    no, danas ipak odustala od side-by-sidea
    potrošnja velika, iako je A klasa...
    vrata se trebaju skroz raširiti da bi sve bilo dostupno, a ja nemam taj prostor u kuhinji ...


    no, imam drugo pitanje
    može li se ugradbeni kombinirani hladnjak razdvojiti? tj. mogu li sačuvati samo donji zamrzivač bez gornjeg dijela? imam stari electroluxov hladnjak 10 godina
    kako mi nedostaje prostora za zamrzavanje, mislila sam sačuvati samo taj donji dio
    ugrađen je u komadu, ali s dvojim vratima

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a jel ima 2 kompresora ak ima, i imaš mjesta onda može, jedan kompresor teoretski isključiš, ili unutra isključiš ono kaj ne trba, Ak je jedan kompresor onda ne možeš tako.

  19. #19
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja isto vec dulje vrijeme zelim kupiti novi frizider (kombinirani), i dobro da sam ovo procitala jer ocito nisam dovoljno informirana... nisam imala pojma da treba paziti da imaju odvojene motore.

    Meni su bitne neke cudne stavke, npr:
    - ja bih da ima child lock (da mi dijete napokon prestane stalno otvarati frizider) i alarm ako ostane otvoren predugo
    - mm bi da ima dispenzer za vodu jer 9 od 10 puta kad otvori frizider to je da uzme hladnu vodu za popiti
    - idealno bi bio visok 180cm ali tako niskog s dispenzerom NEMA pa cu izglada na kraju morati dati prekrojiti ormaric iznad njega (radije to nego kompromis oko dispenzera)
    - isto da je malo siri (ali ne side-by-side) jer mi treba mjesta (uvijek mi je prenatrpan)
    - vina ne hladimo, ledomat mi isto nije neka nasusna potreba
    - cesto imam puno voca i povrca, trebam police za to
    - volim inox

    Ima netko koji zgodan prijedlog sto jos treba paziti? Ja kad pogledam katalog tih funkcija nekako izgubim volju uopce se upustati u analizu i najradije bih ga kupila da su dimenzije, ok, da mi se svidja izgledom i da ne kosta previse, bez udubljivanja u broj motora, vrste ladica i sl

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    uh na sta sve treba pazit ja to niti sam gledala niti pazila samo mi je bilo bitno jel mi ok izgledom,vrijeme garancije,i jel mi stane u kuhinji a cini mi se s obzirom na sve da sam super prosla barem meni je ok
    http://svenakredit.ba/upload/image/f...sa_31000-s.jpg

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    adal a čiji je taj tvoj.
    Ima li koji frižider ( može bit i do stropa kaj se mene tiče, s 4ladice leda?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    moj je BEKO
    Posljednje uređivanje od adal : 15.07.2012. at 11:21

  23. #23

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    adal a čiji je taj tvoj.
    Ima li koji frižider ( može bit i do stropa kaj se mene tiče, s 4ladice leda?
    ima

    http://svenakredit.ba/bijela-tehnika...ider-cse-31006

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ja imam gorenje staro 10godina, 1x mjenjan kompresor za led , a led mi je 105litara, ja bi malo više recimo 150litara leda

  26. #26
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Naše iskustvo - šest godina imamo dva ugradbena hladnjaka Gorenje i rade odlično. Jednom je pukla polica na vratima, ali to smo sami krivi jer smo je pretrpali teškim bocama. U servisu su nam za tjedan dana nabavili novu, imaju super podršku...

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    moj je ovakav, samo bijeli http://www.gorenje.hr/hladnjaci/pret...odeli?c=101893 i naravno puno stariji

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto vec dulje vrijeme zelim kupiti novi frizider (kombinirani), i dobro da sam ovo procitala jer ocito nisam dovoljno informirana... nisam imala pojma da treba paziti da imaju odvojene motore.

    Meni su bitne neke cudne stavke, npr:
    - ja bih da ima child lock (da mi dijete napokon prestane stalno otvarati frizider) i alarm ako ostane otvoren predugo
    - mm bi da ima dispenzer za vodu jer 9 od 10 puta kad otvori frizider to je da uzme hladnu vodu za popiti
    - idealno bi bio visok 180cm ali tako niskog s dispenzerom NEMA pa cu izglada na kraju morati dati prekrojiti ormaric iznad njega (radije to nego kompromis oko dispenzera)
    - isto da je malo siri (ali ne side-by-side) jer mi treba mjesta (uvijek mi je prenatrpan)
    - vina ne hladimo, ledomat mi isto nije neka nasusna potreba
    - cesto imam puno voca i povrca, trebam police za to
    - volim inox

    Ima netko koji zgodan prijedlog sto jos treba paziti? Ja kad pogledam katalog tih funkcija nekako izgubim volju uopce se upustati u analizu i najradije bih ga kupila da su dimenzije, ok, da mi se svidja izgledom i da ne kosta previse, bez udubljivanja u broj motora, vrste ladica i sl

    dispenzeri zavodu - mi odustali od toga

    za neke vrste hladnjaka treba imati dovod vode iza njega pa se priključuje cjevčica
    drugima su filteri bolesno skupi (npr. 500kn za LG, mijenja se svakih 6 mjeseci; u trgovini samsungovih hladnjaka ne prodaju zamjenske filtere)
    u treće pak moraš nadolijevati vodu sam
    po forumima ljudi kažu da voda i nije baš nekog okusa - npr. ja ne volim vodu iz brite, pa očito mi s ene bi svidjela niti voda iz hladnjaka...

    zar vam nije jeftinije i jednostavnije uzeti aparat za vodu s velikim bocama?

    ja sam na kraju izabrala samsung, 6300kn, 112 litara zamrzivač, A++
    godišnja potrošnja je oko 250kw

    nadam se da će potrajati ...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    danas su novi u ponudi s inverterima (manje buče i manje troše), no frost funkcija ...

  30. #30
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    dispenzeri zavodu - mi odustali od toga

    za neke vrste hladnjaka treba imati dovod vode iza njega pa se priključuje cjevčica
    drugima su filteri bolesno skupi (npr. 500kn za LG, mijenja se svakih 6 mjeseci; u trgovini samsungovih hladnjaka ne prodaju zamjenske filtere)
    u treće pak moraš nadolijevati vodu sam
    po forumima ljudi kažu da voda i nije baš nekog okusa - npr. ja ne volim vodu iz brite, pa očito mi s ene bi svidjela niti voda iz hladnjaka...

    zar vam nije jeftinije i jednostavnije uzeti aparat za vodu s velikim bocama?

    ja sam na kraju izabrala samsung, 6300kn, 112 litara zamrzivač, A++
    godišnja potrošnja je oko 250kw

    nadam se da će potrajati ...
    mi odusevljeni sa nasim dispenserom i ledomatom...imamo Bosch-ov side by side,iza frizidera je prikljucak za vodu...
    voda izlazi savrsene temperature(okus super,nisam nikad prije toliko vode pila koliko sad),nije prehladna,meni je npr. voda koja stoji u frizideru prehladna za piti....filter ti nemoras uopce koristit,imas cep kojeg mozes stavit umjesto filtera...originalni filteri su skupi ali mogu se na E-bayu naci jeftinije kopije....

    child lock za ovakve frizidere stvarno ne treba jer su vrata tako teska da ih i ja nekad ne otvorim iz prve,moras svojski potegnut....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 17.07.2012. at 00:44

  31. #31
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto vec dulje vrijeme zelim kupiti novi frizider (kombinirani), i dobro da sam ovo procitala jer ocito nisam dovoljno informirana... nisam imala pojma da treba paziti da imaju odvojene motore.

    Meni su bitne neke cudne stavke, npr:
    - ja bih da ima child lock (da mi dijete napokon prestane stalno otvarati frizider) i alarm ako ostane otvoren predugo
    - mm bi da ima dispenzer za vodu jer 9 od 10 puta kad otvori frizider to je da uzme hladnu vodu za popiti
    - idealno bi bio visok 180cm ali tako niskog s dispenzerom NEMA pa cu izglada na kraju morati dati prekrojiti ormaric iznad njega (radije to nego kompromis oko dispenzera)
    - isto da je malo siri (ali ne side-by-side) jer mi treba mjesta (uvijek mi je prenatrpan)
    - vina ne hladimo, ledomat mi isto nije neka nasusna potreba
    - cesto imam puno voca i povrca, trebam police za to
    - volim inox

    Ima netko koji zgodan prijedlog sto jos treba paziti? Ja kad pogledam katalog tih funkcija nekako izgubim volju uopce se upustati u analizu i najradije bih ga kupila da su dimenzije, ok, da mi se svidja izgledom i da ne kosta previse, bez udubljivanja u broj motora, vrste ladica i sl
    Kao da si opisala moj hladnjak!

    Visok 175, 62 širok, inox, dispenser za vodu, ne treba dovod vode, ne treba filtere, samo izvadiš, opereš i napuniš posudu dolje tri ladice ledenice, no frost, 5 godina garancije, elektronski display, alarm za otvorena vrata, nema child-lock, ali tako dobro drže vrata, da dijete ne može lako otvoriti, staklene police, puno različitih posudica na vratima, dvije kutije za povrće, označena najhladnija zona.

    BEKO, kupljen u Elipsu, cijena sasvim pristupačna. Još da mu nađem sliku...

  32. #32
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

  33. #33
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    ups, visok je 185...

  34. #34
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    ups, visok je 185...
    Aha! Rekoh ja - nema! Ubija me tih glupih 5 cm! (ili mozda bolje - spasava me tih 5 cm inace bih imala jos jednu stvar na 12 rata na racunu )
    Meni se svidja neki LG koji ima taj lock, vidjela sam ga za nekih 4.500 sto mi je gornja granica.

    A sto se dispanzera tice - ne bih nikako onaj s brittom jer ne volim okus filtrirane vode, a ni te s prikljuckom vode jer naravno na zidu gdje stoji frizider nema vode. Trenutno jednostavno punimo boce vode i stavljamo u frizider, pa bih taj s ugradjenom "bocom" a da za svaku casu ne moram otvarat frizider, na punjenje vode sam se ionako navikla i nije mi neka tlaka. Dodatni aparat za vodu ne dolazi u obzir, stavila sam odavno veto na nabavu kucanskih aparata koj zauzimaju mjesto na radnim plohama (iako ponekad popustim - srecom, imam vikendicu gdje sve to prije ili kasnije zavrsi) i dodatnih troskova tipa nabava flasirane vode kad imam onu u pipi...

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    A sto se tice ideje da dijete ne moze otvoriti fizider - moja nije imala dvije pune godine a mogla se propeti na prstice, otvoriti mehanizam one djecije zastite koja je bila na vratima frizidera i otvoriti vrata pravilno usmjerenim trzajem. Ne bi me toliko smetalo sto otvara frizider ali sad je u nekoj neodluvnoj fazi pa ga otvori i gleda, gleda, gleda... i nikako da se odluci sto hoce. Pa ako nema lock onda bar da ima alarm nakon 30sec otvorenih vrata.

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Može li se frižider ledenica kombinirati slično onome ko perilica sušilica, jedan na drugi, i gdi ima za kupiti to nešto između?

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Vidim neke nove frižideru kina hisense
    I sad malo čitam i ispada da su kupili 94 posto gorenja
    Ima li ko kaj od njih,i kakva im je servisna mreža?

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Ni najvećem neprijatelju nebi preporučio Whirpool frižider.Kupio sam ga nedavno.800 Eura me ta kutija koštala.Nikad nije hladnio.Ako se obratite whirepool-u za garanciju možete zvati do mile volje.Serviseri prekidaju vezu ako im se ponovno obratite.To je smeće svjetske klase.Sve mi je živce požderao.Evo ga sad iza moje kuće neka ga nosi u tri vražje matere ko god hoće

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •