Stranica 170 od 182 PrviPrvi ... 70120160168169170171172180 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,451 do 8,500 od 9079

Tema: Pričajmo o dohrani 7.

  1. #8451
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Nema pravila. 5 - 10 zlica je sasvim solidan obrok za dijete od 7 mjeseci. Ako trazi jos obroka, daj jos. Ako ne, ne treba.
    Kaj ja znam dal trazi. Gleda sve sto jedemo mi i hvata rukama,ali kad dobije skuhano,jedva promrmlja. Ali stalno trazi cicu...mozda se zaditi nje...da mu malo smanjim prije obroka dohrane?

  2. #8452
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja ne bih smanjivala podoje nikako. Do navrsene prve godine zivota, glavna hrana je majcino mlijeko. Ako trazi (rukama, kako god), ja bih dala. Pa nek baci, ako nece jesti. I to je dio ucenja.

  3. #8453
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pocela dohrana, round 2, i u nasoj kuci.

  4. #8454
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    I kod nas,danas treči dan kak papamo tikvicu

  5. #8455
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moja je probala avokado, rizu, ponovno avokado, dvaput krusku, jednom maline i jednom bananu, od koje joj se smucio zivot. Ne bih rekla da je zapravo nesto i pojela. Zadnjih nekoliko dana nije dobila nista.

  6. #8456
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    jeli vi pričate o žlicama ili žličicama?
    moj evo nakon 3 tjedna smlati 3 jušne žlice bez problema, bi on i još ali ja mu nedam jer mi se čini da je previše za njegov mali želudac...
    nakon blitve i tikvice je za divno čudo imao problema sa kakanjem,natezao se i bila mu je tvrda stolica..možda je problem jer baš samo blanširam i hranu sjeckam tako da jede komadiće,ne miksam ništa...a lijepo to mulja po ustima i jede...kuhana šljiva je spasila stvar...

    ful je zaintersiran i sve grabi,provala sam i BLW ali u 2 navrata se gušio i tapkanjem po leđima su izletili komadi dinje i pipuna veličine 2cm...
    (dala mu velike komade koje je tolikom silinom sisao da je odvalio i progutao)

    s prvom sam išla ful polako,po tablicama i novu namirnicu svako 5dn,sada idem puno brže i opuštenije,valjda ću ga uspjet udebljat uskoro...

  7. #8457
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Udebljaj sisom, gdje ces dinjom i pipunom.

    Ja ne mjerim nista zlicama. Dobije u zdjelicu ili u ruku pa radi sto zeli.

  8. #8458
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Uh,mi smo na žličicama i to onoj manjoj i od čajne.
    Treči dan tikvice nije dobro prošao..palenta se baš nije proslavila,danas je mooožda pojeo ukupno jednu tu našu žličicu kuhane sa tikvicom. Sad stajemo s palentom do daljnjega pa bu sutra dobil korabicu..nekak sumnjam da bu i ona prošla
    Pripremila sam se ja da to pe polako,ne žuri nam se nikud. Al on ko da bi mi u usta skočio kak me gleda i mljacka dok ja jedem a nema opče volje uzeti dok mu dajem...pljuje i vozi motora ustima..možda mu je moje primamljivije hahaha!

  9. #8459
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa daj covjeku jesti.

  10. #8460
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Hej kakve to savjete daješ...bebi šest mj dati paštetu,kinderladu i ta srnj koja ja jedem dok mi ne silazi s ruku.

  11. #8461
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    A za kaj jedeš ti ta sr a ja, možeš i ti jest kaj i on pa podneblja još s necim

  12. #8462
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Kaae kad neide sisom,ima bit da lučim low fat mlijeko,mali samo ide u dužinu rodio se sa 3720gr, sad sa 6,5mj ima 6200gr...poduplat će porođajnu do rođendana valjda...
    dug je preko 70cm pa nosi robu za 9-12mj,sve mu preširoko,koma izgleda....
    počela sam ubacivat kokosovo i maslinovo ulje, sad ću preć na avokado i bananu....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 02.08.2016. at 21:51

  13. #8463
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae kad neide sisom,ima bit da lučim low fat mlijeko,mali samo ide u dužinu rodio se sa 3720gr, sad sa 6,5mj ima 6200gr...poduplat će porođajnu do rođendana valjda...
    dug je preko 70cm pa nosi robu za 9-12mj,sve mu preširoko,koma izgleda....
    počela sam ubacivat kokosovo i maslinovo ulje, sad ću preć na avokado i bananu....
    obrok osim masnoca mora sdrzavati i ugljikohidrate ako zelis da dobije na tezini.
    Zitarice , krumpir , batat ...
    Tesko da ce se udebljati od blitve, tikvice i dinje.

  14. #8464
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A za kaj jedeš ti ta sr a ja, možeš i ti jest kaj i on pa podneblja još s necim
    Jedem kuhano za ručak a ovo gore navedeno mi je uglavnom klopa s nogu jer kompliciranije od odvrnut flašicu il namazat na kruh nemrem napravit. Imam priljepka od 8,5 kila koji neće nikam osim se nosit. A jedem ja s njim ovo kaj njemu skuham,ja to jedina i pojedem. Osim korabice..

  15. #8465
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Mi smo krenuli s dohranom kada je mali navrsio 5 mjeseci.
    Prvi dan sam mu dala kuhanu jabuku i to je proslo nikako.
    Vec iduci dan pojeo je cijelu jabuku.
    Jeo je do sada krusku, jabuku, tikvicu, mrkvu, batat i proso. I sve kombinacije toga.
    I pojede cijelu kasicu. Npr. danas sam skuhala cijeli batat, zblendala, dodalamalo maslinovog ulja i sve je pojeo.

  16. #8466
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ajme Medeja zvuči super
    Moj je danas ajd nekak ugural u sebe možda za žličicu i pol korabice.
    Ono kaj me brine je kakanje...jako rijetko i inače kaka pa me sad strah da ga skroz ne zapre

  17. #8467
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    I moj isto od 3. mjeseca zivota manje kaka. S pocetkom dohrane nije 9 dana kenjao. Uzas.
    Ali je to vise mucilo mene nego njega jer on nije pokazivao da ga ista boli.
    Prdio bi i smrdilo je za poludjeti.
    S vremenom sam skuzila sto ga otvara pa to mu fam svaki treci dan i lijepo se pokaka. Kruska ga otvara, proso i maslinovo. Te namirnice kombiniram s drugima.
    Nisam mu uvela bananu, rizu i palentu jos jer zatvaraju.

  18. #8468
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Sljedeca zitarica koju cu uvesri bit ce amarant, a od voca sljiva. Te namirnice otvaraju.

  19. #8469
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Medeja,to za zatvaranje je individulano,mog je npr zatvorila tikvica i blitva,nigdje veze...skužila sam da je više problem u vodi,kad sam mu dala za piti stolica je bila mekša...
    ne čini ti se puno da pojede toliko? ne znam uopće koliki su njima sad želuci...sjećam se usporedbe sa pikulom po rođenju i jajem s mjesec dana...
    jučer mi je pojeo 3 smokve...htio je još,nisam mu htjela dat, MM je isto rekao da pretjerujem i da ćemo mu raširit želudac...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 04.08.2016. at 11:31

  20. #8470
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Moj najduže nije kakao dva tj. To se dva put dogodilo. Prosjek je jednom tjedno a sad je več i to prošlo...zadnjih dana niti ne prducka,kaj inače stalno radi. A i zna imati koju suhu pelenu i nakon dva sata..unatoč dojenju na zahtjev i pijenju vode,koju jako voli. Čitam da ljeti manje pišaju jer se više znoje..a i nočna mu ima tri kile ujutro pa je valjda sve ok.
    Zato sam odgodila rižu za sad i nakon kruške planiram uvesti amarant.

  21. #8471
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    a zakaj ne žgance prije?

  22. #8472
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Znam da je individualno, ali se vodim po sebi. Ono sto mene zatvara necu davati njemu jer mi se ne da eksperimentirati.
    Morala bih pronaci koliko oni smiju pojesti u ovoj dobi. Negdje mi u primozgu odjekuje 150g.
    Ali ja to odokativno procijenim.

    Moj je kajao u utorak, tko zna kada ce opet.

  23. #8473
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kako imaju smisla smjernice s gramima?

    150g rize nema veze s 150g batata ili 150 grama avokada...

    Mi se vodimo preporukom da jedu koliko zele. No to vrijedi kad se hrane sami. Mozda stvarno treba postojati ogranicenje za bebe hranjene zlicom, samo valjda kalorijsko, ne gramsko.

  24. #8474
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Ja nisam opterecena grama. Stavim mu u zdjelicu odokativnu kolicinu i dok jede dajem. Kad nece da otvori usta odustanem. Zdjelicu sam uzela u bubamare pa si mislim da njena velicina odgovara obroku bebe. Sad koliko ne to tocno ne znam. On lijepo napreduje i sve jede. Danas smo papali smokvu i odusevio se.
    Posljednje uređivanje od Ribica 1 : 04.08.2016. at 23:37

  25. #8475
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Kaae,prije mislim na volumen hrane i koliko to ispuni/napuni želudac... i kupovne teglice su sve iste gramaže,sumnjam da su kalorijski identične...
    imaju li i bebe ono 15min pravilo,odrasli mogu utrpat u sebe puno više nego im je potrebno kada prebrzo jedu pa ne shvate da su bili siti i prije svih ekstra zalogaja..
    .ja se trudim davat mu što polakše ali onda se krene ritat nogama i protestira...

  26. #8476
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ah, ja obrnuto, sto joj ne uvalim u dvije-tri minute, nece pojesti ni u iducih sat vremena. A i to su smijesno male kolicine. Da imam dovoljno zivaca za BLW, ne bi pojela nista do desete godine, kako mi se cini.

  27. #8477
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Moj bu žgance dobil dok bu mm doma da ga primi dok ih skuham..ipak im treba malo duže neg palenti..a to nije izvedivo trenutno.

  28. #8478
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Uf, moje je dijete sposobno jesti do sutra ako se u zdjelici nalazi ono što mu je fino.
    Jučer sam kupila šljive pa mu ih planiram dati. Imate li ideju? Oguliti ih i izblendati?

  29. #8479
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Šljive ogulim i nasjeckam. Većinom ne blendam, osim ako ne idemo nekamo pa mu nosim kašicu.
    Nekad ga pustim da se sam hrani, ako je dobre volje, dok se ne iživcira a nekad mu ja dajem. Kad mi je bitno da pojede, ja mu dajem. Jer kad se sam hrani u ustima završi jako malo, skoro ništa, a on se isfrustrira i samo reve.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  30. #8480
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj bu žgance dobil dok bu mm doma da ga primi dok ih skuham..ipak im treba malo duže neg palenti..a to nije izvedivo trenutno.
    Pod žgance i ja možda smatram ono kaj ti pod pslrntu

  31. #8481
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pod žgance i ja možda smatram ono kaj ti pod pslrntu
    Aha.
    A inače su meni žganci,oni bijeli žganci od običnog oštrog brašna zakuhanog u vodi. Na takvima sam odrasla pa me iznenadilo dok sam posle skužila da večina pod žgance misli - kuruzne.

  32. #8482
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Kako to brašno zakuhano u vodi? Kao vaseršpacne?

  33. #8483
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    U vrelu slanu vodu zakuha se brašno,da bude gusto. I stalno se mješa,bar pola sata. Onda se kvaca žlicom/kuhačom na komadiće i prelije po želji. Kiselo vrhnje ili luk sa masti.

  34. #8484
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    O, nisam nikad čula za to!

  35. #8485
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Tak se mogu radit i kukuruzni od kukuruznog brašna, a ne krupice
    Inače ja takve zuzine nisam jela, ali sam jela verziju s krumpirom to se zove bijeli žganci i jedu je baš s masti, čvarci ma.....
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 05.08.2016. at 21:45

  36. #8486
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Da,tak se delaju i kuruzni žganci,baš od kur. brašna. Za ove sa krumpirom sam čula al nisam probala.
    Ja sam znala sebi složiti bijele žgance,mužu ščipance,zagrijati na ulju bohnecovo crveno vrhnje i pol njemu a pol meni
    Ok...sad sam ful of. Dohrana za odrasle..

  37. #8487
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Uf, moje je dijete sposobno jesti do sutra ako se u zdjelici nalazi ono što mu je fino.
    Jučer sam kupila šljive pa mu ih planiram dati. Imate li ideju? Oguliti ih i izblendati?
    Nemoj blendat hranu, ako nemas neki poseban razlog za to. Bolje ribaj na sitni ribež zbog razvoja govora. Ja blendam kad nesto sprckam pa izvlacim situaciju. Moj je vec 10 mjeseci, dala sam mu neki dan kuhanu piletinu i izblendano za prilog u ljusci kuhani krumpir kojem sam dodala malo oguljenog paradajza i zlicu vrhnja. To sam napravila jer sam krivo planirala obrok. Al dobro je ispalo. Meso sam sitno nasjeckala. Uvijek mora vjezbat zvakati.

    Ja jos gulim voce. Sljivu mozes isto kao paradajz pofurit s vrucom vodom pa lagano ogulit.
    Posljednje uređivanje od Christine : 05.08.2016. at 23:40

  38. #8488
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Inace kad je moj bio tako mali, nije bilo sljiva. Imala sam smrznute moslavacke. Ja sam mu onda znala ubaciti sljivu-dvije u prokljucalu vodu. Dodala bih to manjoj ribanoj jabuci. Meni sljive tesko padnu pa nisam htjela da obrok budu bas sljive.

    Sto se kolicine tice, nama je pedica rekla naribati jednu jabuku na sitni ribez. Ja pitala koliku, veli pa tako normalnu jabuku. Uglavnom, ja sam davala cca 100g ribane s 5 mjeseci. Najcesce bi sve pojeo. Kruske jos radje.

  39. #8489
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Nisam kuhala ni kruske, ni jabuke.
    Nas bebek rado jede.
    Danas je jeo gusti cuspajz - kuhani poriluk, krumpir, paradajz i komadic teletine. Do sada je jeo piletinu i puretinu. Danas prvi put neko crveno meso.

    Bila sam skepticna jer ne voli telecu juhu, a pilecu lijepo jede s mrkvicom, mesom i malo rize ili nesto sl.

  40. #8490
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Uf, moje je dijete sposobno jesti do sutra ako se u zdjelici nalazi ono što mu je fino.
    Jučer sam kupila šljive pa mu ih planiram dati. Imate li ideju? Oguliti ih i izblendati?
    Ja bih dala cijelu. Ili cetvrtinu. Sa ili bez koze, ovisno opcenito o spretnosti, a mozda i zubima.

  41. #8491

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    mi imamo 9,5 mj i planiramo uvesti treći obrok.
    ujutro mislim dati neko voće, ili samo voce ili pomiješano sa žitaricama, za ručak meso sa povrćem, ali nemam ideju šta dati za večeru? i da napomenem da sikimo....
    šta vi dajete svojim bebama da jedu? dajte neku ideju....

  42. #8492
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Mi za veceru papamo
    Palentu i jogurt
    Sir i vrhnje
    Abc sirni namaz i rizin keks(ono kao stiropor)
    Griz ili proso s kuhanom jabukom

    Jos užica i malo necega sto mi jedemo
    Poslije toga jos cica

  43. #8493
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Griz od pira, pahuljice s mojim mlijekom. Uveli smo jogurt pa ce i on za veceru. Voce ne dajem za veceru.

  44. #8494

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Jogurt,sir,vrhnje,to još nismo uveli..
    Griz od pira, proso, palentu papamo pomiješano sa vocem. Planiram uvesti zobene pahuljice, ali ne mislim se izdajati. mislim ih pomiješati sa rižinim/zobenim mlijekom? s čim mu miješaš griz od pira ili palentu a da nije voće ili izdojeno mlijeko?

  45. #8495
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Skuhas u vodi pomjesas sa povrcem , mesom ili ribom.
    Ili sa zitaricama zgusnes mesnu , riblju juhu ili varivo.

  46. #8496
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Zobene namocim u jogurtu. Nisam ti bas pomogla
    Zobeno mlijeko mozes sama raditi. Stavis jednu salicu zobenih i tri salice vode i pustis da stoji preko noci. Zatim ih zblendas sa stapnim mikserom. Bude gusto. Mozes onda procjediti da dobijes bas mlijeko.

  47. #8497

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Bok curke, evo vas iste ekipe sa nekih ranijih (zabrinutijih) tema.

    Mi ćemo napuniti 6 mj. za 3 dana i psihofizički se spremamo za dohranu.
    Beba je za sada super napredovala, od porođajnih 2800 g, sada imamo 7250 g.
    No nismo neki spavači preko dana, uglavnom sisa skoro svakih sat, sat i pol, po noći
    ima jedan miran period od 3-4 sata ali pred jutro nastavlja istim tempom još i češće.
    Dakle, tempo hranjenja izgleda kao da ima otprilike 2 mjeseca a ne 6

    Zapravo jedva čekam dohranu da vidim hoće li se nešto u tom pogledu promijeniti.
    Imam par pitanjaca. Dakle koju rižu koristite? Ja inače smeđu pa da li da i bebi dam smeđu?
    I kojeg proizvođača, iz bio dućana?
    I šta se je desilo sa heljdom? Nekada je bila među prvima na tablici, a sada je vidim "ozloglašena".
    Niti mrkvica vise nije za sam početak, a nje ću bas imati domaće.
    Inače bih radije počela sa povrćem, žitaricama, jer su mi starija djeca imala reakcije na voće u tom prvom periodu.
    Oprostite ako ste već o tome raspravljale, nisam ništa našla.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 13.08.2016. at 11:38

  48. #8498
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Ako imas domace slobodno daj djetetu. I tako se tablice dohrane po novom ukidaju. Rizu dajem obicnu bijelu jer mi samo tu jedemo.
    A sto se tice rasporeda dojenja,nama se s dohranom nije nista promjenilo. Pojede svoju zdjelicu i jos trazi cicu za desert.
    Cini mi se da sad cica vise nego prije par mjeseci A sad ce godinu dana

  49. #8499
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nama je smeda riza bila druga namirnica.
    Jedemo smeđu pa i on oduvijek jede smeđu.
    I je, ok je uzet iz bio ducana.
    Smeđa riža bio u jednom ducanu zdrave hrane recimo kosta 29 kn/kg na rinfuzu, meni sasvim prihvatljivo.

  50. #8500
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Kod nas se dohranom promijenilo ono sto vise ne cici po danu nadoknadjuje po noci. Sad se budi ko novorodjence.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •