Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: Što radite dok dojite?

  1. #1
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno Što radite dok dojite?

    Pošto moj F. sisa nekad dosta dugo (jer čovjek uživa dok siki) razmišljam da bi u najmanju ruku za to vrijeme mogla pročitati popriličan broj knjiga

    kod mene se to uglavnom svodi na maženje malenog , i gledanje TV-a..

    zanima me što vi radite dok dojite vaše bebice?

  2. #2
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    ja ga moram gledat i mazit inace ako okrenem glavu on obavezno gleda okolo i trazi sta je meni toliko zanimljivo da ne gledam u njega

    vec dugo je tako, dok je bio mali je isto trazio komunkaciju al cim bi zaspa mogla bi sta ocu dok doji u snu, sta vise raste vise zeli da je to samo za nas, cim ja progovorim s nekim drugim on prekida i gleda s kim pricam, ukljuci se i on, pa se onda opet navraca na siku ako nije posisa dovoljno, pa to traje do beskraja, zato se tih par minuta posvetim njemu, gledam ga, mazim pazim da me ne klepne slucajno dok se baca po meni.

    to je nekako samo nase vrijeme.

  3. #3
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ako je to preko dana, između spavanja - ništa - gledamo se i mazimo.
    Ako je za uspavljivanje preko dana - dok ne utone u san ga mazim,a kad zaspi i još siki - ja čitam National Geographic dok ne pusti siku.
    Za noć ga mazim jer smo u mraku

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    ganjam starije dijete koje redovito tada radi neku svinjariju

    koje čitanje

  5. #5
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    ganjam starije dijete koje redovito tada radi neku svinjariju

    koje čitanje

    Već sam čitajući gornje postove mislila: ajme, neću im sad prizemljiti temu
    Ja i starijoj guzu brišem dok ova sisa

    Cure

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    217

    Početno

    Glavno je da šutim jer čim progovorim ona stane i zvirka okolo...tako da se to svede na to da je zatoj svega šta sam do tada radila jer ona sisa,a ja je mazim

  7. #7
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    ja ga moram gledat i mazit inace ako okrenem glavu on obavezno gleda okolo i trazi sta je meni toliko zanimljivo da ne gledam u njega

    vec dugo je tako, dok je bio mali je isto trazio komunkaciju al cim bi zaspa mogla bi sta ocu dok doji u snu, sta vise raste vise zeli da je to samo za nas, cim ja progovorim s nekim drugim on prekida i gleda s kim pricam, ukljuci se i on, pa se onda opet navraca na siku ako nije posisa dovoljno, pa to traje do beskraja, zato se tih par minuta posvetim njemu, gledam ga, mazim pazim da me ne klepne slucajno dok se baca po meni.

    to je nekako samo nase vrijeme.
    i kod nas ovako. ali, sad se radi o minutama, pa mi je to super. a dok se radilo o satima - gledala sam sitcome - od cosby-ja, preko dadilje i rata u kući pa sve do popodnevnih repriza istih. za filmove nisam imala koncentraciju, za knjige još manje - sitcomi su mi bili spas

  8. #8
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Uglavnom se mazimo. Po noći jede spavajući pa ponekad upalim lampicu i čitam ako sam bila dovoljno pametna i ranije si pripremila štivo na dohvat ruke.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Trenutno moram svima oko mene govoriti da šute jer ništa od dojenja ako nešto šuška iako se sklonim u sobu milion puta neko uđe da me nešto pita

  10. #10
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Sa starijom sam redovno čitala romane, jer je trajalooo...
    S malcem prolistam novine i/li časopise, a ako baš zabrije dugo, surfam. Ili čavrljam sa curom. Samo što moram paziti, jer ako se dečko osjeti pretjerano zakinut u pažnji zna gricnuti

  11. #11
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    dok sisa a budan je onda gledam samo njega. Ako čitam ili pričam s MM, onda L prestaje sa sisanjem i gleda što se to zanimljivo dešava.
    A dok sisa, a spava ili spava s cicom u ustima onda čitam, gledam tv ili spavam

  12. #12
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hehe, ja sam juce scrollala niz ovaj topic, samo nisam mogla do tastature da nesto i napisem. a kak sam se izvjezbala rukovati daljinskim noznim prstima...
    ali to nije da on stvarno papa, nego duda bradavicu i drijema. jer on kad doji, onda guta sve u sesnaest, pa zato u principu kratko. onda volim kad mi se mazi na sisi

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    kad zadrijema na sisi (kao sad) onda na rodu dođem

    inaće kao kod zhabice

  14. #14
    aleksandra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    292

    Početno

    Uzivam i gledam u svoju predivnu bebicu!

  15. #15
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Kako uspijete dojiti i surfati :?
    I ja bi, al ne znam kak bi to izvela :/

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    evo i mene to zanima!

  17. #17
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam surfala tako da bi sjela na stolicu ispred desktopa, vrlo jednostavno
    ili bi mi lapto bio pored mene na kaucu ili krevetu i samo bi mijenjala stranu gdi mi je mis

    nekad sam znala i citati.

    sad vise nis ne radim, jer on mijenja strane ko pomahnitao pa nema sanse da ista drugo stignem, a kad ja citam onda on mora vidit sta je to pa onda nis od dojenja. jedino u dnevnom nekad gledam tv. u biti u zadnje vrijeme samo cekam kad ce me pustit da idem nesto drugo radit

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    imam super jastuk sa r rasprodaje i sve mogu s njim. ona leži na njemu i nema šanse da padne, jednom rukom držim sisu, drugom miša il tipkovnicu. kad zaspe onda ju ninam u krilu i obje ruke su mi slobodne.

    sad više nemrem baš to jer ju je počelo silno zanimat kaj to mama tipka...

  19. #19
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    ja se po noći trudim da ne zaspem

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    dok je bio manji znali smo za kuhinjskimstolom staviti jastuk njega na jastuk ja cicu na stol i on jede a ja surfam,pijem kavu,jedem.inaće gledam tv ako je na krevetu.noću kao leni trudim se da nebi zaspala.

    i više ne smijem prićati dok jede niti ga maziti jer prestaje jesti.sad on mene mazi po licu i siku mazi.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj vlatka5 prvotno napisa
    dok je bio manji znali smo za kuhinjskimstolom staviti jastuk njega na jastuk ja cicu na stol
    predobro. mali gospodin. jede za stolom



  22. #22
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja sam se zbilja načitala dojeći... i sad ponekad, ali samo ako zaspi, inače hoće i ona čitati, ali na svoj način
    Znala sam i pogledati tv, češkati nogom psa koji se jadan osjećao zapostavljen, pa čak sam tu i tamo sjela za komp i prosurfala. Što još... jednom sam brala šparuge po šumi i dojila u slingu
    A noću spavam dok dojim...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    223

    Početno

    citam i bas sam tuzna... prisecam se kako smo i mi ovako do nedavno... kod nas sad jedino pali da se nosamo dok dojimo, inace srkne dva-tri put i otpuzi dalje... a od dojenja ne bude nista... jos jedino sisa u snu, a tad ga koji minut gledam kako blazeno spava, dok i sama ne zaspem...

  24. #24
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    Uglavnom se mazimo! I ne mogu ništa drugo radit (tipa tel. razgovor, surfanje ...), jer mora i on sudjelovat! A po noći - spavamo! Pokušala sam ostat budna, ali ne ide ...

  25. #25
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    evo nesto novo sto radimo dok dojimo: on spava na cici, al je ne pusta, a ja gladujem, jer nisam stigla nista pojesti otkako se pristekao. nenutritivno dojenje je za mene time dobilo novo znacenje

  26. #26
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    moj sada ako mu pričam prestane vući , nego me sluša ali ne pušta siku iz usta..

  27. #27
    pink avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    72

    Početno

    Dojenje nam je uvijek kratko trajalo pa nisam morala ništa smišljati šta bi "radila".
    Često ga namjerno nasmijavam dok doji pa se ceri sa sikom u ustima. Presladak je tada

  28. #28
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Čitam forum, ruka trne, i tako ...

  29. #29
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam forum, ruka trne, i tako ...
    Dap.
    Danju ak je budna, mazimo se... ljuti se kad ju ignoriram
    A nocne podoje u zadnje vrijeme obje prespavamo... samo se trgnem nekad u pol noci i obucem se

  30. #30
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Rezem mu nokte :D

  31. #31
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Uvijek sam zamišljala duge podoje koji bi trajali i trajali da mogu uživati u njima i gledati svoje novorođenče
    onim ludo zaljubljenim pogledom...nažalost sve je ostalo na "zamišljanju". Evo treća cura, podoji brzinski,
    nikad zadržavanje na dojci. Čini mi se da je ova treća još najkonkretnija i ta baš zna što hoće.

  32. #32
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Isto kao i zuta minuta, citam forum, trne ruka, uz nju i vrat i kicma ali to su slatke muke. Falit ce mi to kad mrva poraste.
    A potpisujem i pepitu, moja isto brzinski pociki, ne stignem ni postenu recenicu napisati na forum, ona je vec na drugoj strani kreveta, al zato za pol sata evo je opet.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Bregana-Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Trenutno mi je prištekana na sisi. Malo spava, pa povuče, pa zaspe.
    Ulaganje u kupnju tabletanje najvažnija investicija otkako sam ostala trudna.

    A radim ovo:
    - po noći spavam
    - dopisujem se s curama o platnenim pelenama na Fcb
    - režem joj nokte
    - čitam knjige u digitalnom obliku s tableta
    - pišem kraće poruke rodbini i prijateljima
    - čitam stvari po forumima i portalima
    - pričam s ljudima na skajp

    Skajpanje zna biti jako zanimljivo. Mala prvo sisa mirno i onda se samo odjednom izvine i okrene glavu prema ekranu da vidi tko to priča. Nravno da joj je sisa još čvrsto u ustima i rastegne ju kao žvakundok ja urlam.

    Usavršili smo i zajedničko hranjenje: bebu prištekam na sisu i pridržavam je jednom rukom, drugom hranim sebe.

    I unatoč svemu tome, užasno mi je dosadno.

  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Koja sam ja bila sretna žena - nikad nisam ništa radila dok sam dojila. Samo sam dojila.... Moja djeca nisu bila maratonci.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 30.11.2015. at 13:40

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Bregana-Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Moja mala doji ful često. Ima faze kad pola spava, pola doji. Ako joj uzmem sisu, onda urla. Stalno mi se događa da nešto počnem raditi, mala zaplače pa muž dovrši jer mu se ne da čekati da završim. Ne sjećam se jesam li u ovih pet mjeseci napravila jedan ozbiljan ručak sama. Naprosto uvijek dođe vrijeme idućeg podoja i onda ne mogu ništa. Bar salatu mora on napraviti. Iskreno, jedva čekam da uvedemo dohranu i vrijeme kad se ful zalaufa u papanje krute hrane tako da me oslobodi bar jednog dnevnog podoja.

  36. #36
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Citiraj Lampyris prvotno napisa Vidi poruku

    Skajpanje zna biti jako zanimljivo. Mala prvo sisa mirno i onda se samo odjednom izvine i okrene glavu prema ekranu da vidi tko to priča. Nravno da joj je sisa još čvrsto u ustima i rastegne ju kao žvakundok ja urlam.
    Hahahhahahahahha...ovo me.do suza nasmijala...

    Meni moja neda da ju mazim od pocetka nije htjela,i nesmijem ju gledati jer se pocne odmah smijati a onda se pocne vrpoljiti i nece klopat...
    Prakticki je na "ignore"kada klopa...

    I nedaj Boze da tko progovori dok klopa jer tu prica zavrsava.

    A sto ja radim vecinom imam mobac sa starne pa zujim po netu.
    No mislim da necu vise moci jer je mala madam pocela pokusavat uhvatiti mobac...

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Uglavnom sam na tabletu. Jer ona se fokusira na cicu. Ako okrene glavu ja odmah tablet dolje da joj ne blješti po licu. Čim nastavi podignem ga, i tako, uglavnom ga mislim ne vidi. Jer da ga vidi posezala bi rukom za njim.

  38. #38
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Što radim dok dojim? Branim se.
    Jednom rukom držim njega a drugom hvatam slobodnu ručicu kojom grebe/čupa/udara po meni i namještam hvat. Kad uhvati rub maje ili grudnjaka razmislim da pogledam nešto na mobu ali se brzo opet uzmaše pa me prođe ta ideja. Srećom, dosta brzo jede.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •