Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 78

Tema: Iskustva sa Bambinomio pelenama

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    42

    Početno Iskustva sa Bambinomio pelenama

    Dobar dan

    Da li netko ima iskustva sa ovim pelenama čine mi se lijepima a ima ih za nabavit navodno u bilo kojoj ljekarni? Meni je ovo prvo dijete i htjela bi koristiti platnene pelene sad ih ima vec toliko da sam izgubljena u vremenu i prostoru. Sada sam u 33.tjednu i beba je po procijeni teška oko 2800 pa ne znam ni koju veličinu tražiti.

    Oprostite na smetni i gnjavazi ali pocet cu cupat kosu jer ne znam sta da radim

    Hvala unaprijed na odgovorima
    Lucija

  2. #2
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    I mene ovo zanima, ja bih takođe malo eksperimentisala sa platnenim, a ove su mi lako dostupne u DM-u. I od koje su one vrste? Ima li koja iskusna mama platnenopelenaša da nam to lijepo ukratko objasni? Hvala.
    To su ove: http://www.bambinomio.com/v06/hom.cgi

  3. #3
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Uh!
    Cover - to je onaj dio koji izgleda kao gaće?
    Pelena koja se presavija i umeće u cover je dio koji će da upija?
    Kad korisnik obavi posao , bude li to sve mokro ili samo pelena koja se onda može promjeniti, a cover ostaje, ili sve fura na pranje?
    Znam , al mi smo do nedavno bili u Pampresicama, i eno mi još izvjesnog broja pomenutih u kupatilu.

  4. #4
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Da li se to samo meni čini, ili su prefolds neki najjednostavniji oblilk pp, pogodan za ove što veze nemaju. Ili ima nešto još jednostavnije. Ono dok se ne uštelim, i krenem sama šit
    Coccinella hvala ti na strpljenju i izvini što peglam.

  5. #5
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Strobery, bas mi je drago sto te vidim na ovom pdf.
    Ja sam sa svojim prvim koristila platnene. Nikakva mudrost. Samo sto moras sama skontati sta ti je najprakticnije za koristiti. Da li te prefold pelene, fitted (ja preferiram) sa zastitnim, sve-u-jednim (AIO), pocket (koje se pune uloscima i sama odredjujes koliko tanke odnosno debele trebaju biti- zbog upijanja). Imas puno linkova unutar teme "pricajmo o platnenim" i o sivanju na "sivanje platnenih". Protabiri i sretno!

  6. #6
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Ništa valja mi se bacit na detaljno čitanje, a imam kod kuće započetu "Knjigu o dojenju", pa Julla na čekanju, a ostalo još malo do trenutka kad čitanje pauzira na par godina

  7. #7
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Mi ih koristimo, ali sada kad je B veći. Nisam sigurna upijaju li dovoljno kad je beba mala i kad puno piški. Možda ti je najbolje da za početak uzmeš jedan probni set u newborn veličini (jedne zaštitne gaćice, pelena i papirić). To ti je oko 130 kn. Računaj da ti te zaštitne gaćice vjerojatno neće funkcionirati i sa nekim fitted pelenama jer su uže krojene. Ali u njih uvijek možeš ubaciti posloženu tetru. U svakom slučaju, ja za početak ne bih uzela cijelu količinu pelena od jednog proizvođača, mislim da je bolje malo šarati dok ne nađeš što vama najbolje paše.
    Inače imam malu zamjerku Bambino mio pelenama. Nakon nekoliko pranja i nisu više toliko nježne. Ali ja to rješim tako da ubacim neki finiji uložak do guze (papiriće ne koristim). Ima još jedna tema o tim pelenama:
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...44cf1ead1dbd1c

  8. #8
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Bambino mio pelene navodno DM više neće imati,ali mogu se kupiti u Bebinom svijetu, okretište Dubrava u Zagrebu.

  9. #9
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa
    Bambino mio pelene navodno DM više neće imati,ali mogu se kupiti u Bebinom svijetu, okretište Dubrava u Zagrebu.
    Kako ja nikad u DM-u nisam vidjela te pelene???

  10. #10
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Ni ja ih nisam nikada vidjela, no kako sam počela istraživati o platnenim pelenama, jer trebam roditi za 2 mjeseca, onda sam na forumu pročitala da ih cure kupuju u DM-u.

    Obišla sam nekoliko DM-ova no nigdje ih nisam našla, kada sam pitala jednu prodavačicu da li ih imaju, rekla je da su ih imali, ali da ih najvjerojatnije više neće imati.

    Bebin svijet ih sigurno ima, jer sam bila u dućanu osobno provjeriti za svaki slučaj.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    U Bosni u DM-u

  12. #12
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj triplemama prvotno napisa
    U Bosni u DM-u
    X
    u hrvatskoj ih NIKAD nisu imali. ne znam šta je toj prodavačici bilo, ali krivo ti je rekla...
    mislim da ih ima za kupit u ljekarnama, ako ih nemaju mogu ih naručiti.

  13. #13
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Svašta :? Bila sam u onom velikom DM-u u Petrinjskoj i stajala ispred police sa pelenama i pitala ženu za Bambino mio. Zašto mi je to rekla, stvarno ne znam. Tko zna, možda je nakada radila u Bosni.

    No, dobro, bitno da znamo da ih 100% ima u Bebinom svijetu u Dubravi.

  14. #14
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Ja sam MM slala u Samobor u Kadulju da ih kupi prije mora jer sam ih morala imati hitno. I onda dođemo u Pag u apoteku i vidimo ih u vitrini. Baš me je lijepo pogledao. Mislim da većina apoteka naručuje od Kadulje (jer oni imaju (kršitelj koda) i sl.) pa se da dogovoriti da naruče ako nemaju.

  15. #15
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Cure, ajd molim vas napišite i kakvu cijenu.
    Je li povoljnije kupiti te pelene u Samoboru ili su cijene iste kao i u ljekarnama?

  16. #16
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa
    Cure, ajd molim vas napišite i kakvu cijenu.
    Je li povoljnije kupiti te pelene u Samoboru ili su cijene iste kao i u ljekarnama?
    Evo cijene iz Bebinog svijeta u Dubravi

    1. paket sa 12 nježnih pelena i 3 zaštitnih gačica do 5 kg - 540 kuna

    2. paket sa 12 malih pelena od 5do 7 kg i 3 zaštitnih gačica 540 kuna

    3. Početni paket - ruksak torba sa 24 nježne pelene od 2-7 kg i 4 nježnih gačica + 24 pelene od 7-10 kg i 3 zaštitnih gačica small, 3 zaštitnih gačica midium i 3 zaštitnih gačica large i 3 zaštitnih gačica extra large, dobije se i ruksak uz to. 2.599 kuna

    - 15% na gotovinu

    Ne znam gdje je povoljnije, ali mislim da su cijene tu negdje.

  17. #17
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Borka

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    U paketu je definitivno jeftinije nego pojedinačno i to ohoho :shock:

  19. #19
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja sam ih vidjela samo jednm, nakratko pa pitam vas koje imate iskustva.
    zar to nije isto ko da koristiš tetru i zaštitne gaćice? koja je uopće razlika?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Razlika je u tome što su zaštitne prilagođene prefoldersima a i prefoldersi su deblji i puno bolje upijaju od tetri.

  21. #21
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    ja sam ih vidjela samo jednm, nakratko pa pitam vas koje imate iskustva.
    zar to nije isto ko da koristiš tetru i zaštitne gaćice? koja je uopće razlika?
    Mi smo trenutno u gaćicama veličiine 9-12 kg i tetra mi savršeno paše unutra. Ali je, naravno original pelena deblja i više upije.

  22. #22
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja se sjecam da sam ih vidjela prije 2,5 god. u brezicama
    mislim da je cijeli paket bio cca 50 eur

  23. #23
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Ja sam oduševljena!
    Kupila sam onaj paket od 12 pelenica i 3 najmanja covera, a kupila sam još i 20-ak tetri, tak da je to sve što mi treba, a nije me koštalo sve skupa više od 700 kn, mislim.
    Jest da ih koristimo tek tjedan dana otkad smo došli iz rodilišta, ali su stvarno super. Procurile nisu niti jednom, dovoljno su male da je pupak vani, a još bolje je što u cover tako lijepo sjedne obična tetra, samo treba malo uhvatit grif da se presavije na pravu veličinu. Doduše, tetre malo slabije upijaju (al se zato suše brzinom munje :D ), pa njima punom cover po danu kad se češće presvlačimo, a oriđiđi pelenicom po noći.
    Što se mene tiče, jednostavno, jeftino - idealno rješenje za novorođenče :D

  24. #24
    svizac avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Samobor/Zagreb
    Postovi
    382

    Početno

    Meni su isto super. Na pocetku nam je malo trebalo da se uhodama i promakale su prvih par puta ali sada sam odusevljena.

  25. #25
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Update

    Ovaj novorođenački cover (3-5 kg) je baš malički. Doduše, to je stvarno super za novorođenče od oko tri kile, jer mu barem nešto nije veliko

    Ali ovaj moj gladuš je u tri tjedna dobio preko kile, sad ima cca. četri i tristo i najmanji coveri su mu knap, pogotovo su mu s leđne strane mali i znaju spuznuti na pol guze. Ovi veći (za 5-7 kg) su mu još malčice veliki pa ćemo neko vrijeme biti u gabuli, ali kak on brzo raste, za čas će mu ovi drugi biti taman

    I dalje mislim da su super i vrlo praktične pelenice, samo rekoh, da napišem ovo kako bi mame većih bebuški znale da bi možda bilo najbolje odmah kupiti 5-7 covere ili kupit male, ali bit spremna na to da će ih brzo prerasti

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Ako nekoga zanima, ove pelene su vam u Beby centru u Slo na 50% popusta.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Mi ih koristimo. Počeli koristiti kad je J imao 7,5 kg, ali koristili covere za 9-12 kg.
    Mislim da se ne isplati kupovati sve jer su coveri od 5-7 i od 9-12 sasvim dovoljni.
    Nama je potrebno 5 covera i 12 nježnih pelena. U paketu je bilo 3 covera i 12 pelena. Inače bi i to bilo dosta, ali moj miš ne javlja kad kaka, a poprilično je živahan pa si sve rastrlja na cover.
    Perem svako 2 dana. Kad mjenjam pelenu, promjenim i cover i onaj korišteni ostavim da se prosuši i tako u krug koristim 2 kroz dan dok ne počnu smrditi.
    Kad mi ponestane pelena, stavim jednu ili dvije tetre..... može i tetra+tanji mali frotirni ručnik ili neki sličan uložak. Ne slažem ništa posebno samo ih presavinem da mogu stati.
    Pelenu prvo namjestim u cover, a onda stavljam na guzu, zakačim sa čičkom i onda poravnam. Nema potrebe prvo namještati pelenu, pa onda cover. Ovako je lakše.

  28. #28
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    I ja sve radim baš kao i ti

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Zaboravih napomenuti.... nude i još one papiriće za kakicu..... 200 kom za oko 60-70 kn. Mogu se baciti u wc školjku. Ja popiškene operem skupa s pelenama u vrećici za osjetljivo rublje-da mi ne zaštopaju mašinu. Izdrže 3-4 pranja na 60, a onda se raspadnu.
    I kantu njihovu koristim; prljave pelene držim u kupaoni bez prozora i sa slabom ventilacijom, a pokazala se jako dobra-ništa ne smrdi (stara kanta bila koma). Kupila sam i one vrećice za kantu i tu sam bacila novce..... Dobre su, lijepo se namjeste u kantu, ali ja nisam gadljiva pa mi nije problem rukom prebaciti u mašinu (inače služe da sve pelene skupa s vrećom prebacite u mašinu). A i moram probrati listiće sa pelena pa samo prebacivanje u mašinu ne dolazi u obzir.
    Nadam se da sam malo pomogla u odabiru.
    Fitted pelene nismo probali pa ne mogu komentirati.

  30. #30
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Ms.Mar. pošto su nam klinci slične dobi (moja cura 12/07) zanima me kako taj sistem samo s prefoldicom i coverom funkcionira kod živahnog djeteta još k tome munjevitog puzača i već pomalo hodača. Meni se to nekak čini ok za bebu koja još previše ne mrda, tj , do prije full puzanja. Ja koristim već godinu dana pp, al sad mi fali pa bi probala taj sistem Bambino mio, al jako me frka da će to sve curiti?? :/

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    svima koji su zainteresirani za ove pelene savjetujem da kupe probni paketić. skoro sam se odlučila kupiti cijeli veliki paket i sva sreća što nisam. osobno nisam zadovoljna, svaki puta kakica nam se razljepi po coveru i ne upijaju nešto posebno. u ideji su super, dizajn genijalan, no u našoj praksi baš se i nisu pokazale nešto...

  32. #32
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja sam kupila 2 covera za korištenje s tetrama(kojih imam tonu), jel ko još to tako upotrebljava?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    ja sam kupila 2 covera za korištenje s tetrama(kojih imam tonu), jel ko još to tako upotrebljava?
    da li si zadovoljna?

    to sam i ja planirala i iskreno nisam bila zadovoljna. morala sam tetre slagati u origami i još jednu kao bambino mio pelenu, sve to pričvrstiti snapyjem... onda tek ne bi otišlo po coveru. maltretiranje i bebe i mene dok sve naštimam.

  34. #34
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj EvaMONA prvotno napisa
    Ms.Mar. pošto su nam klinci slične dobi (moja cura 12/07) zanima me kako taj sistem samo s prefoldicom i coverom funkcionira kod živahnog djeteta još k tome munjevitog puzača i već pomalo hodača. Meni se to nekak čini ok za bebu koja još previše ne mrda, tj , do prije full puzanja. Ja koristim već godinu dana pp, al sad mi fali pa bi probala taj sistem Bambino mio, al jako me frka da će to sve curiti?? :/
    Oprosti, tek sad vidim. Meni se čini da funkcionira isto kao obične fitted pelene sa coverom. Ako staviš tetru umjesto original pelene onda da, hoće se onak nekak malo zgužvati i procuriti ponekad. Ali s originalom nismo nikad imali problema. S tim da moram dodati da B u pelenu ne kaka vać dugo, a nakon piškanja presvlačim odmah uglavnom. Tak da evo ne znam kak bi to izgledalo da je duže u njoj, ali prema svemu sudeći isto kao i npr. Rodina Pusa sa ME coverom.

  35. #35
    Dionea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    Meni su pelene skroz super. Kad je bila manja, kakica bi uvijek izletila, ali to se događalo gotovo sa svakom pelenom. Sad ih mešto manje koristim jer joj se dok sjedi urezuje gornji rub zaštitnih u trbuščić i ostaje joj jako crvenilo. Kako ima AD i jako osjetljivu kožu, na žalost ih moram zaobilaziti. Sa tetrom funkcioniraju, ali mora se mijenjati skoro svakih sat vremena ako dijete dosta pije.

  36. #36
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj Dionea prvotno napisa
    Sad ih mešto manje koristim jer joj se dok sjedi urezuje gornji rub zaštitnih u trbuščić i ostaje joj jako crvenilo.
    E da, i ovo im je nedostatak, skoro sam zaboravila. Taj gornji rub se kod sjedenja hoće malo presaviti pa urezati u trbuščić. To vjerojatno ovisi i o građi djeteta. Ali, moram biti iskrena - meni baš svaka pelena ima neki nedostatak. Najljepše je kad je guza gola.

  37. #37
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Ja sam naručila svekrvi platnene (fitted) iz Švedske i slučajno dobila dva probna uzorka ovih pelena jer druge nije našla i sestrična mi je ustupila svoje jer se ipak na kraju nije odlučila za platnene pa smo ih baš imali cijelu hrpu. To je bila najmanja veličina do 5 kg (newborn) i stvarno su mi dobro služile-istina je da je kakica znala "pobjeć" ponekad po coveru,ali obzirom da male bebe imaju uglavnom tekuću stolicu tako mi je bilo i sa drugim pelenama. Ja bi cover samo na ruke odmah oprala i za čas je opet bio za upotrebu, nikad nije izašlo po odjeći. Sad smo prešli na vel. 5-7 kg i tu mi je malo problem jer smo ipak malo premali još (5,5 kg) pa je sve još kao labavo. Obično ga stavljam kad pretpostavljam da neće kakati neko vrijeme pa mi je super jer za čas zamijenim uložak i vozi dalje. Mislim da bi sada trebala nabaviti veće uloške koji bi bolje popunili cover jer su ovi najmanji baš nekako mali-vidjela sam da i Roda sada ima takve prefold pelene. Tetre mi nekako nisu dovoljno "guste". Sad sam još dobila i veličine 7-9 kg i 9-12 kg pa ću vas izvještavati kako napredujemo.
    I da ona elastika u struku je baš nekako jaka i ako je buša okrugla može biti problem, tj. ako pelena dođe visoko na trbuh.

  38. #38
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    sve nam je super kod ovih pelena, no jel se nekom desi da nakon pranja ostane malo prljavog od kakice u gumicama. kako i s čime perete svoje gačice? pelene se super operu i upijaju nam za 5.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    sve nam je super kod ovih pelena, no jel se nekom desi da nakon pranja ostane malo prljavog od kakice u gumicama. kako i s čime perete svoje gačice? pelene se super operu i upijaju nam za 5.
    Uvijek isperem kakicu sa gaćica, ali ostane pigment na njima još par pranja (ako ih ponovo ne zakaka ).
    Perem ih na 60 s predpranjem skupa s pelenama.
    Ja sam se jednostavno prestala zamarati s tim pigmentom. Navodno, ako ostaviš da se suši na jakom suncu, trebalo bi nestati. Mi koristimo sušilicu pa nemam iskustvo.

  40. #40
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    ja takodjer isperem rucno, pa perem na 60 s pretpranjem, suse se na suncu, a sad vidim sa se tek u drugom pranju gacice isperu. mislila sam da samo meni ostanu flekave.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    12

    Početno

    Znate li koliko košta njihov cover kada se kupuje posebno bez pelenica?

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj tenči prvotno napisa
    Znate li koliko košta njihov cover kada se kupuje posebno bez pelenica?
    Oko 70 kn

  43. #43
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Da li bi mi netko mogao reći kojih su dimenzija ulošci vel. 2?
    Prešli smo na vel. 7-9 kg i sad su mi oni manji ulošci premali, a imam covere još i za 9-12kg.

  44. #44
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    skoro duplo veci. mi nase posudili mojoj seki jer smo kupili cijeli veliki paket, pa da ne stoje neiskoristene. njen malisan ima 9.5kg, kaze da su joj prevelki ulosci i da cesce koristi tetra pelene.

  45. #45
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Razmišljam o tome da ih naručim od neke tete šivalice ili ih sama sašijem pa sad ne znam koliko bi trebali biti veliki. :/

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Jel ima netko cover Bambino mio za novorođenče (do 5 kg) za prodati?

  47. #47
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    Mi ih koristimo od početka. U početku dok ih još nisam prokužila znalo mi se dogoditi da iscuri kakica van,ali brzo sam ušla u štos i sve 5. sada kada je veća čine mi se sve bolje i bolje.kombiniram ih i sa tetrama,složim tetru onako kao i njihovu,samo znam staviti dvije tetre i nema da nešto iscuri....

  48. #48
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Da li je netko probao kako Bambino mio pelenice funkcioniraju s nekim drugim coverima. I nekak mi je čudno da direktno na tijelo, npr. preko bokova i skroz gdje nije prefold pelena koža bude u direktnom kontaktu s PUL materijalom? Kako to vaši malci podnose, tj, njihova koža?
    Najviše sam bila zadovoljna s ME coverima pa bi njih koristila s Bambino mio pelenama, što mislite o tome?
    Uostalom, Bambinomio najveći cover mi izgleda malen, a XL je.
    Moja cura ima već preko 13 kg pa ne znam što da radim?

  49. #49
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Ja često kombiniram inserte Bambino sa nekim drugim cover-om, tj. često ih stavljam u AIO pelene umjesto njihovog uloška npr. kod LHC ili Muttica. Tako AIO ili poketicu mogu koristiti više puta,ali mi piškimo na kahlicu inače pa mi je to samo kad mu pobjegne.
    Ni meni se baš ne sviđa što na kožu dolazi samo PUL na bokovima pa Bambino cover koristim samo kad baš nema ništa drugo čisto.

  50. #50
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Kužim, ali u biti me zanima da li Bambinom. p. netko koristi baš s nekim drugim zaštitnim gaćicama i kako to paše, jel žulja, jel curi???

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •