Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Koji auto za 3 sjedalice?

  1. #51
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    navodno u Zafiru ipak ne stanu (pročitala na jednom njemačkom forumu), ali zato stanu ziher u Fiat multiplu.
    Ima 3 pojedinačna sjedala odozada.


    Također stanu u Ford Galaxy


    Isto je o za Citroen C8 ovaj mi je favorit.


    WV Touran čak i onaj sa 5 sjedala (a ima i sa 7, ako odlučite povesti baku i didu) ima pojedinačna sjedala, pa stanu bez problema 3 AS


    A i u ovo doba godine su svi auti nešto pojeftinili.
    Možda nađeš i kakav dobar polovni. Ili na popustu lanjski model.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Mi smo imali ww touran, 5 sjedala...stanu 3 velike sjedalice. Sad imamo mazdu 5, 7 sjedala...i u nju stanu.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj .kala. prvotno napisa
    Citiraj Makano prvotno napisa
    Prema mojim licnim mjerenjima......najsigurnija su vozila renault i citroen...
    oprosti a što si još vozila kad su ti francuzi ispali najpouzdaniji? mislim, vidim da si njemačke automobile odbacila jer ti "nisu baš".(..iako uopće ne znam u kojoj su to fantaziji audi, bmw ili mercedes iza jednog renaulta?) ni japanci ti nisu baš ili? honda, toyota, mazda, suzuki? mislim, zna se koliko su oni pouzdani, pa me evo ovo tvoje svrstavanje ova dva francuza u vrh sigurnosti, najblaže rečeno šokira...

    inače frendica vozi r. espace, ima 3 AS i jako je zadovoljna (renaulti su po cijeni jako pristupačni , daleko jeftiniji od nijemaca i japanaca...), a i rabljeni se nađu jako povoljno.

    također, obiteljski volkswagen i toyota imaju jako lijepe, prostrane, komodne modele, no oni i koštaju...čak i polovni...
    Izvini, ali gdje sam ja to spomenula sigurnost samog automobila?!! Ono sto sam rekla zasnovano je iskljucivo po kriterijumu da straga stanu tri autosjedalice! Dakle, najsigurnije da u automobil staju tri AS. Uostalom to i jeste naziv ovog topika. Kod mene je slucaj da trebam prostor za jednu veliku i dvije srednje AS
    Dakle da ti odgovorim: vozila sam Seat Cordoba, Audi 80, Audi 3, Opel vectra, Opel Astra, SangYong Rodius, Skoda Roomster, trenutno: Renault Clio i Renault Megane. Isprobala sam jos iks modela bukvalno prebacujuci AS iz naseg automobila u izlozbene primjerke u autosalonu.
    U neke od gore navedenih modela staju tri AS, ali sjedala nisu fino oblikovana ( to je ono moje "nisu mi bas nesto"!) te AS nemaju pojas fiksiran u tri tacke, da ne kazem da eto naprimjer u Audi 3 srednja AS josi "klacka" jer je sira od sjedala.
    Ovo je uostalom samo forum gdje iznosimo vlastita misljenja, ne fantazije!...bez obzira sto ce netko time biti "sokiran"

  4. #54
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno

    Citiraj Makano prvotno napisa

    Izvini, ali gdje sam ja to spomenula sigurnost samog automobila?!! "
    :?
    ovdje?

    Citiraj Makano prvotno napisa
    ....najsigurnija su vozila renault i citroen...
    ako si mislila da je najsigurnije jer moraju stati 3 AS, to se iz ove izjave nije dalo isčitati.

    tnx na opširnom pojašnjenju

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Pitanje "koje auto za 3 AS?"
    Moj odgovor " Prema mojim licnim mjerenjima najsigurnija su renult i citroen auta". Ako se nije dalo iscitati zbog tackica koje sam upotrijebila izvinjavam se, ali ona samo predstavljaju pokusaj pravljenja pauze....barem tako vrijedi u cyber space-u.
    Uostalom nema veze, dala sam pojasnjenje za vlastito misljenje koje evo opet ispada opsirno, a to uglavnom izbjegavam.

  6. #56
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    Mi imamo mazdu premacy i ima sva tri pojasa normalna, s tri točke vezanja, ali ne znam kakve tri sjedalicce stanu.Stane jedna MAxicosy toby jako lijepo i odmah pokraj samo ona sjedalica koja povisuje ali se sve kopče vide...

    Ne bi li ekipa koja postavlja sjedalice s Rode mogla već znati iz iskustva koji su auti dovoljno široki?

    Inače sam s tim autom imala problem kako učvrstiti jaje maxicosi, pojas je bio totalno na knap, ali s ovim toby je OK

  7. #57
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    mama jelena, nema teorije da ces znati istrest iz rukava koji je auto dovoljno sirok za tri autosjedalice jer to ovisi o autu, o vrstama i modelima sjedalica i o kombinaciji u kojoj ces ih postaviti. a kombinacija ima previse da bi netko ih isao i sve provjeravat, taman i da moze, a kamoli pamtit.

  8. #58
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Renault espace je sigurno dovoljno veliki, i ima isofix na sva tri sedista pozadi.

  9. #59
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Makano prvotno napisa
    Mi imamo Megana (porodicno) i Clio (sluzbeno) i staju jedna velika i dvije srednje AS. Probano i u Scenic..no problem
    muz mi kaze da su mu u salonu rekli da u Scenic ne stanu 3 AS iza.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •