Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: Gonal F u penkali?

  1. #1
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno Gonal F u penkali?

    Uz pomoć Bebomanke i RužiceSB dobila sam penkalu za Gonal f i iglice! Voljela bi i koristiti penkalu i kupiti taj Gonal za svoj prvi ICSI..Probala sam pronaći na netu kako se radi s tim..ima jedna snimka i to na španjolskom ako se ne varam i nije mi jasno kako, što, kuda??? Ako tko ima savjet-samo dajte! Bilo je u penkali malo Gonala pa smo MM i ja pokušali izbaciti van pomoću iglice i nikako... :?

  2. #2
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Našla sam ovo...
    http://www.fertilitylifelines.com/se...structions.jsp
    Ali bi mi savjet iz prve ruke dobrodošao...

  3. #3
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    baš sam pogledala filmić

    sve je tako lijepo objašnjeno. Da barem meni za Heparin tako ima filmić bilo bi mi jako drago.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ja bih prosirila pitanje.Da super je opisano kako se daje injekcija penkalom ali i nju i mene zanima da li je penkala za jednokratnu upotrebu, ako nije kako se nadopunjava i svi ostali sitni detalji.Znam da dosta cura ovdje ima iskustva s Gonalom u penkali pa ih molim da razumiju nas totalne laike za to i objasne ako mogu kako se koristi.Vjerujem da cemo se i zelimo bebu i ja lupiti po celu kad nas naucite i uvidjeti da ne moze biti jednostavnije ali trenutno nam je to enigma Hvala unaprijed.

  5. #5
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Hvala draga ...to je pravo pitanje...kako nadopuniti i jel smeta što je bilo Gonala neko vrijeme u penkali?? Može li se to "pokvariti"???

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    koja je doza u penkalu?

    ovo sam nasla
    Gonal-f Pens 300IU, 450IU, 900IU – Before first use: store refrigerated (36-46°F) until expiration date OR at room temperature (68-77°F) for up to 3 months or until expiration, whichever occurs first . After initial use: store at room temperature OR refrigerated for up to 28 days. Protect from light. Do not freeze.
    izvor link

    moja frendica je imala najvecu dozu i onda dozirala i ostavljala u frizideru.

    i ovo
    If the pen is stored in the refrigerator, allow the medication to warm to room temperature before use. Learn how to prepare the pen before you use it for the first time. Be sure you understand how to dial and set the prescribed dose correctly. Use only the pen needle provided and a new needle for each injection. Consult your doctor or pharmacist if you have any questions.
    izvor: link

    imas ovaj pen?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    a ovo su uputi u pdf formatu
    GonalF pen

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Citiraj RuzicaSB prvotno napisa
    Ja bih prosirila pitanje.Da super je opisano kako se daje injekcija penkalom ali i nju i mene zanima da li je penkala za jednokratnu upotrebu, ako nije kako se nadopunjava i svi ostali sitni detalji.Znam da dosta cura ovdje ima iskustva s Gonalom u penkali pa ih molim da razumiju nas totalne laike za to i objasne ako mogu kako se koristi.Vjerujem da cemo se i zelimo bebu i ja lupiti po celu kad nas naucite i uvidjeti da ne moze biti jednostavnije ali trenutno nam je to enigma Hvala unaprijed.
    evo Ruzice pitala sam je sada pa da odogovorim
    1. Penkala ima vise tipova, zavisi koji imate? ima neke sa celom dozom za cjeli postupak, neke za jedno dnevne. Nije za jednokratnu upotrebu. Za nadopunu pise na uputima, one u pdf-u gore.
    2. Ovaj sa vecom dozom je za vise upotreba

    nadam se da sam bar malo pomogla
    ako ne sorry

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    nakon prve upotrebe moze stajati na temperaturi od 2 do 25C
    Moze da se upotrebi u roku od 28 dana
    ovo je za one koje nisu jednokratni

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    tu imas neke informacije link

  11. #11
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Drage moje...zaboravila sam vam opisati kako se nadopunjuje Pen.

    Odserafi se na sredini kao normalna pinkala u kojoj hocete zamijeniti ulozak sa tintom.Znaci na sredini je navoj kojega odserafite i samo istresete ampulu van! Te na njezino mjesto,gumicom prema dolje, umetnete drugu ampulu.
    Ja sam koristila ampule od 900iu a ako vam zatreba jos nesto manje,nadopunite ju sa ampulom od manje jedinica.Ampule se OBAVEZNO drze u frizideru a tako i Pen sa ampulom.Prije nego sto stavite ampulu u Pen, gumicu koja dolazi na iglu obavezno dezinficirati sa alkoholom!

    RuzicaSB ako zelis za probu istisnuti ostatak tekucine iz ampule.moras nategnuti jedinice na navoju skroz gore koji na sebi ima brojke.Njega vrtis do zeljene kolicine jedinica (u slucaju ostatka u ampuli,vrti dokle ti to dozvoli Pen jer dalje od uzete tekucine koja je preostala u ampuli nece ici navoj).I onda se normalno stavi igla,upikne potkozno i tekucina se jednostavno pritiskom na navoj istisne van.Usljed istiskivanja se navoj opet zavrce ali vi jednostavno istiskujete tekucinu dok navoj sam od sebe ne stane!!!! Onda je istisnuta zeljena kolicina.Znaci,ako imate ampului od 900iu. a dnevno morate utisnuti 250jedinica,onda navoj okrenete dok crtica(pokazatelj) na Pen-u ne oznacava broj 250 na navoju i to jednostavno nakon uboda istisnete.Vise tekucine, nego sto je odredjeno prije uboda, nece izaci van!

    Uh....nadam se da sam vam nekako uspjela objasniti.Bas mi je zao da vam to ne mogu prezentirati. Jako je jednostavno samo kad se skuzi sistem. Pen se moze koristiti uvijek samo se ampule mijenjaju.A sto se ampula tice, morate se raspitati koja apoteka ih ima.Ne mogu vjerovati da ih kod nas ne narucuju.

  12. #12
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Arkana10 ovaj link (GonalF Pen) ti je odlican!!

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Arkana hvala stvarno si se potrudila.Penkala je mislim za visekratnu upotrebu i cijelo vrijeme je bila u hladnjaku.Bebomanka je uz lijekove koje je poklonila dala i malu hladnjak torbicu u kojoj su injekcije bile dok su transportirane iz ZG tako da nema straha da se gonal iz injekcije mogao pokvariti.Sve ja ovo pregledah ali opet nista bez cura sa iskustvom jer jos uvijek ne kontam sistem nadopune penkala.Sve su upute za prvu upotrebu.Curke pomagajte please.

  14. #14
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Citiraj mackulina prvotno napisa
    sve je tako lijepo objašnjeno. Da barem meni za Heparin tako ima filmić bilo bi mi jako drago.
    I ja sam to pomislila ali na zalost za Heparin jos ne potoji Pen ali postoji za zamjenske preparate kao sto su Lovenox..
    Ja se ipak nisam usudila prelaziti na drugi lijek pa sam ostala pri Fragminu u dnevnim dozama-spricama koje bas nisu ugodne sa pikanje..

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    bebomanka hvala ti, ma znala sam ja da to mora biti jednostavno kad znas proceduru.Penkala je sada kod zelimo bebu pa cemo vidjeti hoce li joj uspjeti prema tvom opisu obaviti sto treba.Nadam se da ste ti i beba dobro, puse tebi i njoj i puuuuno pozdravi svoju mamu.Tako me se dojmila i imala sam osjecaj da je poznajem godinama.

  16. #16
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Hvala Arkana i bebomanka na trudu i objašnjenju...sad je sve jednostavnije ...nisam još došla do Gonala, ali čim kupim ili dobijem i krenem sa pikanjem, javim vam se...

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Draga ja ti od srca zelim da ti penkala niti ne zatreba te da je naravno proslijedis dalje.

  18. #18
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Pošto ću morati koristitiPen, zanima me kako odvrnuti Pen na sredini???? Bebomanka pomagaj, ne da se odšaraviti anas je strah da ne pukne... :? I da, trebat ću po 2 Gonala dnevno, 2 dana...koliko onda uzeti ampulu da bude dosta za ta dva dana???

  19. #19
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Zelimo bebuPoslala sam ti pp.
    Sto se tice kolicine,moras OBAVEZNO dobiti od doktora ili sestre detaljne upute koliko jedinica moras dnevno uspricati.I ako si dobila ampulu za Pen onda postoje samo ampule od 500IU ili 900IU.
    Mislim da je moja bila 900IU i sad se ne mogu tocno sjetiti koliko sam jedinica dnevno spricala ali mislim da sam tu ampulu mogla samo prva dva dana koristiti i onda sam presla na Menogone.A sestra Jasna u MB mi je rekla tocno koliko jedinica Gonal F iz Pena moram spricati sto je jednako kao 4 Menogona na koja sam presla poslije Gonala..

    To su specijalne ampule!!!! [/b]

  20. #20
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Ako je u jednom obicnom Gonalu 75 jedinica onda dva iznose 150 jedinica...Znaci, trebala bi uspricati 150 jedinica iz Gonal Pena.Tako mislim....Ipak se raspitaj kod doktora!!!

    Ja sam prije koristila samo Penove pa nisam morala kombinirati niti puno misliti.Uspricala sam koliko su mi rekli.A u zadnjem postupku u Mb. sam prvi put kombinirala Pen sa obicnim injekcijama Menogona jer sam kupila jeftino preko interneta od jedne zenske ampulu od 900IU koju ona vise nije trebala i ta ampula mi je bila za prva dva dana stimulacije a onda sam presla na Menogon 4 kom. dnevno!

    Molim te.obavezno se raspitaj za Pen!!!!!!!!!!!!
    Gdje si uopce u postupku??

  21. #21
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    U Poliklinici Vili, kod dr Radončića...pitati ću ga koliko treba i moram pitati u ljekarni za koliko mi mogu nabaviti posebnu ampulu...znači po našoj matematici ide 2 dana po 150 jedinici što bi značilo manje pakiranje tj. manja ampula za Pen...još ga pitam pa javim..

  22. #22
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Poklanjam Gonal Pen! Ja sam ga dobila od bebomanke, ali nažalost nisam uspjela nabaviti ampule koje idu u njega....stoga poklanjam Pen i igle za njega....javite se na PP.

  23. #23
    nirvana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    150

    Početno

    Malo dižem ovu temu jer bi trebala kupiti gonal f pen 900IU. Planiram ići po njega u Metliku ili Novo Mesto jer mi je to najbliže, pa ako je netko tamo kupovao bila bi zahvalna da mi napiše cijenu i naziv ljekarne. Može i na pp.

  24. #24
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Ja imam podatak samo od ljekarne u Brežicama, tamo košta 312 Eura

    Adresa je Trdinova ulica 1, kod Lidla, telefon je 07/4994740 a fax 07/4994742. Treba se prije nazvati da oni naruče gonal pa im za to treba faxirati recept.

    Sretno u postupku!

  25. #25
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj rikikiki prvotno napisa
    Ja imam podatak samo od ljekarne u Brežicama, tamo košta 312 Eura

    Adresa je Trdinova ulica 1, kod Lidla, telefon je 07/4994740 a fax 07/4994742. Treba se prije nazvati da oni naruče gonal pa im za to treba faxirati recept.

    Sretno u postupku!
    Ja sam ga u ovoj ljekarni Ljekarna Trnje kupovala u 2 navrata. Nazvala dan prije i naručila, te došla po njega. Platila sam Gonal Pen od 900iu 312 eur, s tim da sam potvrdila merver (dobiješ tax free u ljekarni) i ispalo me još manje.

    Od Zg. imaš cca 45 min. vožnje do tamo, stvarno je super jednostavno!

    Držim fige, nama je Gonal Pen bio super!!

  26. #26
    nirvana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    150

    Početno

    Puno hvala na pomoći! Odmah ću u ponedjeljak naručiti pa da mogu mirno očekivati početak postupka!

  27. #27
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Sorry što opet podižem ovu temu,ali u ponedjeljak idem na dogovor za postupak i odmah bi kupila taj gonal ali već par puta sam pitala da li ga je netko kupio u Zagrebu ili se baš mora ići u Sloveniju?Please odgovor po treći put

  28. #28
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Sorry što opet podižem ovu temu,ali u ponedjeljak idem na dogovor za postupak i odmah bi kupila taj gonal ali već par puta sam pitala da li ga je netko kupio u Zagrebu ili se baš mora ići u Sloveniju?Please odgovor po treći put
    Pitaj u ljekarni Frebel na Dolcu. Ja sam koristila Puregon Pen i mogli su mi tamo naruciti pa pretpostavljam da je ista stvar i sa Gonalom Pen. Na kraju sam ja svoj lijek ipak kupila u Italiji jer me doslo dosta jeftinije. Ja sam Pen morala odvojeno kupiti od ampula s lijekom. Super lagano za koristenje! Pogotovo dobro za pocetnike kao sto sam ja...

  29. #29
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Thanks.Sutra ću nazvati.

  30. #30
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Thanks.Sutra ću nazvati.
    Mislim da ti je dosta velika razlika u cijeni. Za usporedbu ... ja sam gonalPen kupila u Sloveniji (u Brežicama) za 312 Eura, pa ti vidi kakve su cijene u Zg i usporedi.

  31. #31
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Podizem jer se za tjedan dana pocinjem pikati Gonal penom, prije sam uvijek mjesala gonale.

    Gledala sam ove upute u filmicu i super su, samo me zanima ako mi je doza npr 150 iu dnevno, jel 1. dan pen namjestim na 150, 2. dan na 300, 3. na 450 ili svaki dan namjestim tocno na 150 iu? Logika mi govori da svaki dan namjestim iznova svoju dozu ( npr na 150), ali se bojim da nesto ne zabrljam.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ako se dobro sjećam, koristila sam ga 2008., svaki dan na svoju dozu - znači 150. Sretno!

  33. #33
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Hvala!

  34. #34
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    svaki dan ga namjestiš na 150 jer kada ga istisneš mora doći na nulu što znači da si cijelu dozu ubrizgala. sretno!

  35. #35
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    svaki put se namjesti na 150 jer kada se ubrizga cijeli sadržaj brojčanik mora doći na nulu. Sretno!

  36. #36
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Hvala cure, upravo sam se 1. put piknula i stvarno je jako jednostavno. Nije meni problem niti mjesati Gonale, ali ovo je stvarno brzo.

  37. #37
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Da, slažem se, pen je zakon. Dobro je Jelena jednom rekla- to je luksuz koji se bez obzira na sve isplati priuštiti si

  38. #38
    Iva15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    46

    Početno

    Jel su ti penovi uglavnom za jednokratnu upotrebu ili kad kupim jednom npr. Gonal pen 900 IU (spominje se cijena od 373 eura), drugi put samo tražim ampule...?

  39. #39
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    pen nije jednokratan, kad se potroši doza on se odšarafi i zamjeni se ampula u njemu i ponovo se koristi. kad počneš koristiti vidjeti ćeš kako je sve to jednostavno.

  40. #40
    Iva15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    46

    Početno

    Stvarno je jednostavno sad mi decapepty ide malo na živce

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    a ja mislila da je Decapeptyl premija...uskoro me čekaju menopuri i tečaj za medicinske sestre

  42. #42
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Malo podižem temu za sve pikalice gonalom

    Iznazivala sam apoteke po Zagrebu i najmanja cijena za Gonal F pen koju sam uspjela dobiti je:

    300 IU - 1205 kn
    900 IU - 3550 kn

    Slovenija, Lekarna Brežice

    300 IU - 357 eura
    450 IU - 122 eura
    900 IU - 181 euro

    uglavnom, put u Brežice će mi uštediti više od 1200,00 kn

    Kontakt:
    http://www.lekarna-brezice.si/lekarna-brezice.php
    nemaju na zalihama i treba naručiti, a kako im za to treba polog, vidjet ću može li im se platiti internetom u cijelosti ranije da ne moram dolaziti dva puta

  43. #43
    tatjana76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    33

    Početno

    BigBlue, može jedno pojašnjenje,
    pošto je obično Gf 900 IU skuplji, po ovom tvom ispade u Brežicama naj povoljniji.
    Jesuli ovo proverene cijene?

  44. #44
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moje trenutno iskustvo s apotekom u Brezicama je takvo da - cupam kosu. Dopisujemo se mailom, a komunikacija je na razini gluhih i nijemih. Ovaj cas im ne vjerujem ama bas nista, grrr.

  45. #45
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Citiraj tatjana76 prvotno napisa Vidi poruku
    BigBlue, može jedno pojašnjenje,
    pošto je obično Gf 900 IU skuplji, po ovom tvom ispade u Brežicama naj povoljniji.
    Jesuli ovo proverene cijene?
    Sad vidim kaj sam napravila, malo obrnula redoslijed; ispravka i isprika:

    300 IU - 122 eura
    450 IU - 181 eura
    900 IU - 357 euro

    Po tom sam cjeniku ja kupila gonale prošli tjedan; na račun od 895 eura dobila sam povrat poreza nekih 54 eura.

    Kaae, nisam ni ja bila sretna na način na koji su stvari išle; na mail nije bilo odgovora, pa sam morala zvati. Onda su mi rekli da moram položiti depozit barem 50%, a kad sam ponudila platiti cijeli iznos na račun unaprijed internet bankarstvom da ne moramo 2x dolaziti, rekli su mi da samo cash&carry funkcionira (iako uredno imaju oznake kreditnih kartica na vratima, nisu htjeli primiti). Depozit je na licu mjesta ispao 100% (što nisam u tom trenu imala), itd. itd.

    Ali mi je još uvijek jeftinije nego u HR...

  46. #46
    tatjana76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala na informaciji. Ni meni nisu odgovorili na mejl.
    Nažalos nista ne ide glatko.
    Javili su mi se iz ljekarne Ormaž, nemaju GF pen,
    OVO JE NJIHOV ODGOVOR: Pri nas se lahko naroči Gonal F 75 1 amp. cca.29 eur, Gonal F 450 cca 159 eur, to je napolnjena injekcijska brizga s 7 iglami za injiciranje; Gonal F 900 cca 313 eur s 14 iglami, Gonal F pen posebej naš dobavitelj nima; Menopur ima ceno 187 eur, Cetrotide 0,25 pa 39 eur.

    Na zalogi (zalihi) nimamo nič, naš dobavitelj ima vse to na zalogi. Naročujemo vsak dan, tako da je dobava lahko hitro. Problem je to, da je hladna veriga, shranjuje se v hladilniku in naš dobavitelj ne uzima nazad ako vi ne bi imali, tako da ako se odlučite morate biti 100 % da vzamete baš kod nas v Lekarni Ormož. Lahko še kontaktiramo ali po e-mailu ali po telefonu št. 00386 2 7400 133.

    Sretno u postupku i šaljem vam puno pozitivnih vibri

  47. #47
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    i ovi su morali naručiti jer nemaju zalihe. po ovome što si napisala, ormož je i jeftiniji, i ažurniji, i pristojniji, pa toplo preporučam

  48. #48
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma meni ce biti tristopedeset puta jeftinije, sto god ispalo kod Slovenaca, no nikako se ne uspijevamo dogovoriti. Ja pitam za pen, oni vicu ima ampula. Dakle, imate li PUREGON PEN? Da, imamo ampule. I tako u nedogled.

    Izgleda da cu morati zvati i nadati se najboljem.

  49. #49
    tatjana76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    33

    Početno

    Ako sam ja razumia u ovoj ljekarno Ormaz, da je ovaj Gf od 450 smuckani, sto bi u prevodu bio Pen, ko zna mozda se tamo to drugacije kaze. Na zovi pa provjeri, takodje javi nam
    poz

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Ima li tko za posuditi Gonal penkalu za dozu od 900 IU? Plaćam troškove dostave

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •