Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 249 od 249

Tema: Varazdin 3. dio

  1. #201

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    77

    Početno

    Drage cure
    ja se vec tjednima premisljam gdje roditi i napokon sam se odlucila za VZ. Strah me jedino da se sve ne bi odvijalo tako brzo da ne stignemo iz ZG do bolnice na vrijeme. Htjela sam se naruciti kod dr. Jukica ali ga nisam uspjela dobiti pa su mi u trudnickoj rekli da on radi cetvrtkom i da tad dodjem. Mene zanima jel stvarno mogu ocekivati da ce on biti u ambulanti cijelo jutro i jel mogu izricito traziti pregled kod njega? I da li ste vi koje je porodio dogovorile unaprijed s njim prisustvo na porodu, porod na stolcicu i ostale detalje ili se to podrazumijeva za sve zene koje dodju roditi tamo.
    ja sam sad u 37 tjednu i planiram tamo drugi cetvrtak dakle u 38om.Jel to prekasno po vasem misljenju?Puno hvala na odgovorima.

  2. #202
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Hvala Ginger, Lutonjica i Eva Mona na info o hotelima.

  3. #203
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj sarah prvotno napisa
    I da li ste vi koje je porodio dogovorile unaprijed s njim prisustvo na porodu, porod na stolcicu i ostale detalje ili se to podrazumijeva za sve zene koje dodju roditi tamo.
    ne mozes s nekim dogovoriti prisustvo na porodu. biti ce ako ce mu biti smjena.

    ne podrazumijeva se. ako zelis prirodan porod na stolcicu, neprobijanje vodenjaka i nedavanje dripa, sve to trebas naglasavati, jer ako ti se zalomi ekipa nesklona prirodnom porodu, podrazumijevat ces da zelis interventan porod.

  4. #204
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    sarah možeš u četvrtak tražiti da pozovu dr. Jukića, ako je slobodan sigurno će doći

    a prisustvo na porodu ne možeš dogovoriti, dobiješ onoga ko radi u smjeni (ovisi kakve si sreće :/ , tako da se pripremi na sve)

  5. #205
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    sarah, ja sam imala potpuno prirodni porod na stolčiću, a u smjeni mi nije bio dr jukić

  6. #206

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    19

    Početno

    molim vas samo za jednu informaciju.
    Razmisljam o porodu u Varazdinu iako zivim u Splitu, medjutim rodom sam iz Cakovca, tako da cu prije doci mami i tamo cekati dok krene.
    Zanima me ovaj tecaj, naime mi smo planirali obaviti tecaj tu u Splitu. Jel onda ta potvrda vrijedi i za Varazdin?
    Ili se da bi mm bio prisutan na porodu bas mora u VZ na tecaj?
    Jer tu se tecaj placa 400kn, pa da ne trosimo duplo.

  7. #207

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Navodno dr. Jukić odlazi u privatnu polikliniku (vidjela sam oglas u kojem traži primalje, u Varaždincu). Zna li itko (pouzdano) znači li to da odlazi iz rodilišta ili će raditi i u rodilištu i privatno?

  8. #208
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj shesna prvotno napisa
    molim vas samo za jednu informaciju.
    Razmisljam o porodu u Varazdinu iako zivim u Splitu, medjutim rodom sam iz Cakovca, tako da cu prije doci mami i tamo cekati dok krene.
    Zanima me ovaj tecaj, naime mi smo planirali obaviti tecaj tu u Splitu. Jel onda ta potvrda vrijedi i za Varazdin?
    Ili se da bi mm bio prisutan na porodu bas mora u VZ na tecaj?
    Jer tu se tecaj placa 400kn, pa da ne trosimo duplo.
    Tečaj možeš obaviti u Splitu, ali ipak moraš platiti u Varaždinu :/ . Mislim da je 300 kn.

  9. #209
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Navodno dr. Jukić odlazi u privatnu polikliniku (vidjela sam oglas u kojem traži primalje, u Varaždincu). Zna li itko (pouzdano) znači li to da odlazi iz rodilišta ili će raditi i u rodilištu i privatno?
    ja sam čula da već dosta dugo tamo radi, ali radi i u bolnici ...

  10. #210
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj nn24 prvotno napisa
    Citiraj Ms. Mar prvotno napisa
    Cure, samo sam vam htjela javiti da vas iz prikrajka pratim. Prošle godine sam u ovo vrijeme i ja išla na tečaj i pregled... i sad mi je tak nekak slatko kad vas čitam i prisjećam se tih dana. Želim vam svima da ostvarite porod kakav želite. Varaždin je za to dobar izbor.
    ptpisujem Ms. Mar!!
    mi smo zajedno bile u to vrijeme na istim mukama i ja mogu reci d ami je porod u VŽ-u ostao u predivnom sjećanju a niko mi ne vjeruje kad to pricam
    jer mnogo zena nema takvo iskustvo. dr. jukic mi je bio na pregledima a na samom porodu dr. tot kojoj je dr. jukic objasnio sve moje zelje i bilo je super! a primalja viktorija ak se dobro sjecam. zena se stvarno trudila oko mene, a sjecam se da me morala rezati i bila na sto mukama sto to mora učiniti. drugdje bi me sigurno rezali cim prije :/
    Ms. Mar!!! bok, kako si? malo ot al kako beba? dugo se nismo tipkale!
    Oprosti, nisam dugo svraćala ovdje. Javim ti se malo na pp da nas ne zašpotaju.

  11. #211
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    martinaP ja sam čula da će i dalje nastaviti raditi i u bolnici
    ako još nešto saznam, javim

  12. #212
    Spider Pig avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    zna li netko koja je procedura kod prijavljivanja djeteta nakon rođenja u varaždinu?

    naime, suprug mi je stranac, pa bi htjela na vrijeme pribavit dokumente koji su mi potrebni da bi bebaca prijavili u matični ured.

    i zanima me da li možemo prijaviti dijete u zagrebu ako bude rođeno u varaždinu? ili ga moramo prijaviti u mjestu gdje se rodi - tj, u najbližem matičnom uredu?

    oko čega se ja zamaram, he-he... a još mjesec dana do poroda...
    a šta ću kad imam vremena na pretek pa mislim na svakojake gluposti

  13. #213
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Spider Pig, i mene isto zanima, jer je i moj muz stranac.
    Da li netko od cura ima informacije o tome???

    I cure, da li je istina da je predivna primalja Erika o kojoj sve pricaju sve najbolje ustvari predsjednica Udruzenja Primalja Hrvatske?

    I zadnje pitanje, planira li neka od vas krenuti sa tecajem u Varazdinu uskoro?

  14. #214
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    http://www.udrugaprimalja.hr/content...G3=0&G4=0&ID=7

    barbara finderle je predsjednica, a erika spiric dopredsjednica - obje genijalne primalje

    dijete se prijavljuje po mjestu rođenja, a u ovom slučaju je to varaždin.

    možete dijete i prijaviti preko matičnog ureda u zagrebu, pa oni srede sve papire, a vi dokumente dobijete poštom iz varaždina.

    sve papire u budućnosti isto možete rješavati poštom.

    za dobivanje naknade od grada zagreba nije bitno mjesto rođenja, vec adresa na koju je dijete prijavljeno. dakle, zagrebačka djeca rođena u varaždinu imaju pravo na onih 3000, 6000 odnosno 9000 kn

  15. #215
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mrs happy, mislim da cemo frendica i ja na tecaj u 11. mjesecu.

  16. #216
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    I ja bi na tečaj u 11. mjesecu, nego, pročitala sam negdje na forumu da na tečaj primaju tek poslije 30.og tjedna. Ja sam sad u 26-om i htjela bi sad na tečaj jer prosinac je već sav blagdanski i strka i zbrka, a u siječnju mi je već knap do termina. Zna koja točno da li je tako?

  17. #217
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    koliko znam, nema ogranicenja (ali je bolje kasnije da ti vise ostane u glavi )

  18. #218
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    koliko znam, nema ogranicenja (ali je bolje kasnije da ti vise ostane u glavi )
    Ma joj..idem rodit treće dijete, imam dva različita poroda iza sebe, poznam svoje tijelo, a načitala sam se knjiga i knjiga i iskustava i svega i stručnih knjiga također tak da mi je ovo čisto za neko druženje, upoznavanje s bolnicom i ekipom, a i naravno ponajviše da tatica može biti na porodu

  19. #219
    Spider Pig avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    SunčicaVŽ - ja sam bila na tečaju u 9-om mjesecu, a termin mi je 22.11. Nisam htjela čekati 10-i mjesec - htjela sam to obaviti na vrijeme, a i bila sam znatiželjna vidjeti bolnicu, osoblje.. čuti iz prve ruke šta me čeka u vž...
    Nije me nitko pitao u kojem sam tjednu - mislim da to nije toliko bitno.

  20. #220
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Koliko nas onda bude odavde u studenom na tečaju?
    1. Felix
    2. Frendica
    3. SunčicaVŽ

  21. #221
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj Spider Pig prvotno napisa
    SunčicaVŽ - ja sam bila na tečaju u 9-om mjesecu, a termin mi je 22.11. Nisam htjela čekati 10-i mjesec - htjela sam to obaviti na vrijeme, a i bila sam znatiželjna vidjeti bolnicu, osoblje.. čuti iz prve ruke šta me čeka u vž...
    Nije me nitko pitao u kojem sam tjednu - mislim da to nije toliko bitno.
    Hvala Spider Pig, hvala Felix

  22. #222

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    19

    Početno

    hvala cure na odgovorima

    imam jos jedno pitanje:
    dali mm moze biti cijelo vrijeme prisutan, znaci koliko god da traju trudovi, ili samo tipa zadnjih sat vremena dok oni procjene da si se dovoljno otvorila?

    jer u nekim rodilistima muza posalju van radi guzve ili ne znam cega, a meni je bitno da smo skupa cijelo vrijeme.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    a gle...ja sam dosla u 22 inekaj..mm su poslali vam dok ja obavim klistir na sat vremena i pozvali ga natrag te je bio samnom cijelo vrijeme...sto je bilo do 20h drugi dan

  24. #224

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    19

    Početno

    angelina_2 to je super.
    Jesu vam dali setati ili si morala lezati?

  25. #225
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    suprug je tamo cijelo vrijeme, kod nas je to bilo nekih 10 sati.
    setali smo oboje, skakali na lopti, sjedili na lopti, isli na wc, MM se i prilegao na krevet

  26. #226

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    molgi smo setati...jedino je mm morao zvati dok je htio na wc da zatvore vrata od ostalih cura...

  27. #227
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Cure i ja cu onda u 11 mjesecu na tecaj.
    Bas se veselim da cemo se imati sansu upoznati. Ja sam ona mala sa velikim muzem
    Znate li vec tocno kada pocinje?

    Mozda je vec netko rekao, ali da li su u Varazdinu bebe na roomin-inu?

    I koliko kreveta u svakoj sobi?

    Imaju li oni privatne apartmane?
    Nisam ja nedrustvena (dapace), ali tesko zaspem a ako netko u sobi hrce, okrece se, stenje, place i sl. onda nemam sanse. Doduse, ako budem slusala moj hypnobirthing CD mozda cu moci, ali onda cu ja mozda nekome drugome smetati...

    I zna li netko kakva je higijena u Varazdinu? Posebno mislim na kupaonice.

  28. #228
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    A sto ako mi sve dodjemo u Varazdin roditi isti dan?? Nas pet, a sestra Erika samo jedna!!! (Pod uvjetom da joj je smjena).
    Morat cemo pisati ministru za zdravstavo i HZZO-u da povecaju budzet Varazdinske bolnice s obzirom da osoblje tako dobro radi pa je kao rezultat bolnica tako popularna

  29. #229
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Morat cemo pisati ministru za zdravstavo i HZZO-u da povecaju budzet Varazdinske bolnice s obzirom da osoblje tako dobro radi pa je kao rezultat bolnica tako popularna
    jako dobra ideja. ne morate tražiti povećanje budžeta, ali možete poslati grupno pismo zahvale i zadovoljsta, kao poticaj i priznanje.

    ne postoje apartmani.
    međutim, sobe u rodilištu su trokrevetne, dvokrevetne i jednokrevetne. ako zelite, i ako su slobodne, možete tražiti jednokrevetnu. to je potpuno normalna i potpuno besplatna soba.

    SVAKA soba ima svoju posebnu kupaonicu s wc-om, tuš kabinom, i lavaboom.
    SVAKA soba ima klimu.
    SVAKA soba ima kadu i prematalicu za bebe.

    i cijelo rodilište je renovirano prije par godina, sve je novo, čisto i lijepo.

    zapravo, u usporedbi sa zagrebačkim bolnicama, u varaždinu je svaka soba apartman

  30. #230
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    zapravo, u usporedbi sa zagrebačkim bolnicama, u varaždinu je svaka soba apartman
    X

  31. #231
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Cure, imam molbu, jel mi može koja napisati koje su teme predavanja na tečaju?

  32. #232

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa
    Cure i ja cu onda u 11 mjesecu na tecaj.
    Bas se veselim da cemo se imati sansu upoznati. Ja sam ona mala sa velikim muzem
    Znate li vec tocno kada pocinje?

    Mozda je vec netko rekao, ali da li su u Varazdinu bebe na roomin-inu? jesu

    I koliko kreveta u svakoj sobi?imaš jednokrevetne, dvokrevetne i (najmanje) trokrevetnih

    Imaju li oni privatne apartmane? koliko ja znam -ne
    Nisam ja nedrustvena (dapace), ali tesko zaspem a ako netko u sobi hrce, okrece se, stenje, place i sl. onda nemam sanse. Doduse, ako budem slusala moj hypnobirthing CD mozda cu moci, ali onda cu ja mozda nekome drugome smetati...

    I zna li netko kakva je higijena u Varazdinu? Posebno mislim na kupaonice.

    Ja imam "bolest" dići dasku kad sam negdje drugdje i sve dezinficirati ak treba. U mojoj sobi, gdje je inače sve bilo (prividno) čisto, ispod wc daske je bilo puuno zasušene krvi....fuj....

  33. #233
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa
    Cure, imam molbu, jel mi može koja napisati koje su teme predavanja na tečaju?
    otprilike:
    1 opcenito o porodu
    2. primalja erika - obavezno doci
    3 komplikacije u porodu
    4 dojenje i njega djeteta

  34. #234
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    točno ovako kako je Felix napisala
    i potpisujem za primalju Eriku!!

  35. #235
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    otprilike:
    1 opcenito o porodu
    2. primalja erika - obavezno doci
    3 komplikacije u porodu
    4 dojenje i njega djeteta
    Hvala puno
    Onda nema šanse da ne idem na sva predavanja, iako mi je treći porod, uvijek mogu naučit nešto novo i čuti nešto što još nisam , a i tata će znati nešto više iako je medicinske struke

  36. #236

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    56

    Početno

    I zna li netko kakva je higijena u Varazdinu? Posebno mislim na kupaonice.[/quote]
    Ja imam "bolest" dići dasku kad sam negdje drugdje i sve dezinficirati ak treba. U mojoj sobi, gdje je inače sve bilo (prividno) čisto, ispod wc daske je bilo puuno zasušene krvi....fuj....
    [/quote]


    o pa dobro da ste imale dasku, ja rodila 16.01 u vž-u ,bila tamo 6 dana i koristla zahod bez daske! nemojte misliti da nismo pitale zašto daske nema..

  37. #237

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    meni je higijena bila super (mozda zato jer sam bila sam u sobi)

    al cisti se...znam da mi je cistilica isla na zivce sto je dolazila i lupala

  38. #238
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Hvala cure na odgovorima.
    Tko zna kada tecaj tocno pocinje?

  39. #239
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    prvi utorak u mjesecu u 18h

  40. #240
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Hvala Giger.
    Jos jedno pitanje. Da li je netko od vas bio na cuvanju u Varazdinu?

  41. #241
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Bok cure,

    I muž i ja smo se odlučili za porod u Varaždinu, jer svi imaju dobra iskustva iz varaždinske bolnice, a i čula sam iz prve ruke da je nakon renoviranja bolnica totalno promijenila odnos prema pacijenticama, svi su extremno ljubazni, bolnica je super uređena i što je najbitnije "prijatelj djece". OK i ja sam tamo rođena i živjela do svoje 30-te godine, pa mi je to ujedno i poznati teritorij , a put iz Zagreba do Varaždina i nije nešto otkad je autoput, 1 sat zbilja nije puno, toliko nekad treba s jednog kraja Zagreba na drugi. Mi smo na Malešnici pa možemo zaobilaznicom od izlaza Zagreb zapad koji nam je blizu, što nam je još jedan plus.
    Nego, htjela sam pitati, obzirom da ću sutra navršiti 17 tjedana, zanima me da li ima koja cura na forumu sa terminom početkom 4.mjeseca iduće godine (moj termin je 10.4.) i da planira roditi u Varaždinu? Bilo bi super da imam poznato društvo tamo, a i možda da isplaniramo zajedno tečaj tamo

    thnx,
    Nia

  42. #242

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    61

    Početno

    Toplo i još toplije preporučam Vž rodilište! Priča o našem drugom sunašcu i njezinom dolasku je u nastanku! Sretno svima!

  43. #243
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa
    Koliko nas onda bude odavde u studenom na tečaju?
    1. Felix
    2. Frendica
    3. SunčicaVŽ
    Djevojčice, vidimo se u utorak u Vž!

  44. #244
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ja na zalost i dalje na strogom mirovanju kod kuce, ali vi cure uzivajte i javite sta ste sve naucile

  45. #245

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    sarah, ja sam imala potpuno prirodni porod na stolčiću, a u smjeni mi nije bio dr jukić
    X
    Same here

  46. #246

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sv.I.Zelina
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav svima

    budući da je meni jedna osoba s foruma, kojoj se i ovom prigodom zahvaljujem, puno pomogla s informacijama pri odabiru vž rodilišta (a i ovaj forum) stavljam se na raspolaganje svima onima kojima su informacije potrebne.

    Rodila sam u Vž 3.9.2008. Imala sam sreće da mi je na porodu bio dr. Jukić, ali sam sigurna da bi bilo sve u redu i da je bio netko drugi jer se stvarno svi izuzetno humano odnose prema pacijentima. Svi su odlični, nitko nije mrzovoljan niti bezobrazan. Iako, moram savjetovati da se dobro informirate o dojenju (hvala Rodama na odličnoj Maloj školi dojenja). Meni je sestra nudila glukozu u bočici (i to poveću količinu za mali želudac) jer je Luka plakala drugu noć života. Budući da sam odbila, cijelu noć sam probdjela jer se htjela nacickavati svaki čas - tako je dobila nadimak cickajući manijak, a mene su drugi dan pitale je l sam ja iz Rode
    Inače, stvarno, sve pohvale svima - od prijema do izlaska iz rodilišta.

  47. #247
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    JB, najprije cestitke na prinovi!!! :D Jos malo pa prvih mjesec dana iza tebe
    htjela sam te pitati da li si mozda dosla u kontakt s nekim zenama koje su lezale/cuvale trudnocu tamo?

  48. #248
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    i jos nesto, da li planiras poslati pismo zahvale osoblju sto te nije ometalo da imas porod kakav zelis? (jer kad se vec mnoge od nas slazu da im treba slati pisma pokuda i primjedbi, http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=68357 bilo bi bolnicama dobro slati i pisma pohvale, ili barem e-mail, sta kazes?)

  49. #249

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Postoji tamo jedan sanducic na koji i sama Erika ukaze nakon svog predavanja, al na vidljivom je mjestu i dapace, bilo bi im drago cuti (procitati) lijepo i poz iskustvo i pohvalu.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •