Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 372

Tema: ebay

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno ebay

    pitanje: je li netko od vas kupovao na ebayu? vidjela sam par stvari koje bih kupila ali me zanima kako idu stvari s poštarinama, carinama...molim da me netko uputi...

  2. #2
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    kupuje moja sestra.
    puno puta poštarina i cestarina dobrano premaše samu cijenu proizvoda.
    nekad ispada ipak jeftinije nego tu.

  3. #3
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    kad kupis nesto tamo na samoj stranici ti pise kolika ti je postarina. prvo moras provjeriti da li uopce salju u hrvatsku jer dosta njih ne salje. onda provjeris koliki je s(kršitelj koda)ing za hrvatsku. carina ti nekad dodje nekad ne. ali recimo da ti bude najcesce cca 200 kn.
    ako je neka stvar koja kod nas stavrno dosta kosta ili je uopce kod nas nema onda se isplati.

    prijateljica je kupila brijaci aparat za 500 kn sa shipingom + nesto carine ali taj kod nas kosta 1200 kn pa se to isplati. ili samsonite aktovku koja je kod nas isto preko 1000 kn a nju je dosla isto negdje 500 - 600 kn.

    sve ovisi sta zelis kupit.

  4. #4
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ja kupujem stalno, i na njemačkom i na američkom e-bayu

    poštarina najčešće nije puno, najviše sam platila 25 dolara, a što se tiče carine tražiš da ti napišu vrijednost paketa do 25 eura ili dolara pa ne platiš carinu

    moj buraz je npr. kupio u americi super gitaru kakvu nigdje nije mogao nać ovdje i sve skupa s poštarinom i carinom opet ga je došlo puno manje nego da ju je kupio u njemačkoj

    mm i susjed često tako kupuju i neke tehničke dijelove za kuću

  5. #5
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ja sam zadnje kupila prošli mjesec Evi Starke a sad čekam cipelice. Isplati se sad kad je dolar nizak.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Samo bi htjela upozoriti da bi carina mogla biti puno veca nego roba koja se kupuje na e-bayu! Naime, nabavna vrijednost kod skoro nove ili nove robe nije bitna, vec su bitne tablice koja carina koristi. Kolegica je na primjer kupila svojim necacima legice koje je platila 5 Funti na e-bayu a na kraju su je kostale vise od kn 300.

  7. #7
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    I ja već dugo godina kupujem na ebayu i nisam imala nijedno loše iskustvo, a carinu sam platila samo jednom.

  8. #8
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    I ja već dugo godina kupujem na ebayu i nisam imala nijedno loše iskustvo, a carinu sam platila samo jednom.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    MM je opsjednut ebayom zadnjih dana

    doduše, kupio je maloj Spider jaknu za skijanje koja je ovdje na nekom nemilom sniženju bila 1400 kuna za više nego duplo manje od toga, glanc novu, prekrasnu...

    ja neću ni gledati..ionako sam kreditne kartice sakrila u ladicu

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    hvala curke!

  12. #12
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Podizem topik sa pitanjem: za stvari koje zajedno s postarinom kostaju manje od 100 USD, da li se treba cekati verifikacija PayPal accounta?

    Registrirala sam si PayPal Premier account vezan za kreditnu karticu (Visa), pa mi sad nije jasno da li mogu sudjelovati u aukciji, ili je bolje cekati verifikaciju?

  13. #13
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    ja se još uvijek ne usuđujem na netu ostaviti svoje brojeve kartica...

  14. #14
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Podizem topik sa pitanjem: za stvari koje zajedno s postarinom kostaju manje od 100 USD, da li se treba cekati verifikacija PayPal accounta?
    Ne treba

  15. #15
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Thnx

    U medjuvremenu je verifikacija obavljena, cekala sam niti cijeli dan, a jos je bio neradni :shock:.

    Ono na sto sam se namjerila (nove Hello Kitty patikice) mi je propalo jer je u medjuvremenu aukcija zavrsila.

    No prvi shopping je ipak pao - tek toliko da vidim kako to izgleda - uzela sam jednu novu s etiketom Barbie pidjamicu. Nije neka velika usteda (nekih 6 Eura), no nije mi se dalo cekati kraj nekih drugih aukcija koje su me zanimale, ovo je bila 'buw now' opcija.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Thnx

    U medjuvremenu je verifikacija obavljena, cekala sam niti cijeli dan, a jos je bio neradni :shock:.

    Ono na sto sam se namjerila (nove Hello Kitty patikice) mi je propalo jer je u medjuvremenu aukcija zavrsila.

    No prvi shopping je ipak pao - tek toliko da vidim kako to izgleda - uzela sam jednu novu s etiketom Barbie pidjamicu. Nije neka velika usteda (nekih 6 Eura), no nije mi se dalo cekati kraj nekih drugih aukcija koje su me zanimale, ovo je bila 'buw now' opcija.

    i moja je prva kupovina bila 'buy it now'. nisam mogla dočekati aukciju da završi. ali nakon toga uglavnom aukcije. i ja stvarno puno jeftinije oblačim djecu i kad vidim ove cijene po dućanima, izgledaju mi totalno nerealno :shock:

  17. #17
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    da li se na e-bayu moze platiti Visa elektron karticom. naime ja bas nikada nisam trzila preko neta i nemam pojma kak to sve ide, a kreditne kartice nemam.

    a namjerila sam se na stokke hranilicu, koju sam nasla dosta jeftino i sad me zanimaju te carine. posto je to ipak stolica i bit ce to povelik paket, sto vi iskusni mislite koliko ce doci carina?

    i shiping..to je postarina? i dal mi imaju jos sta naplatit osim carine, postarine i samog proizvoda?

  18. #18
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    da li se na e-bayu moze platiti Visa elektron karticom. naime ja bas nikada nisam trzila preko neta i nemam pojma kak to sve ide, a kreditne kartice nemam.

    a namjerila sam se na stokke hranilicu, koju sam nasla dosta jeftino i sad me zanimaju te carine. posto je to ipak stolica i bit ce to povelik paket, sto vi iskusni mislite koliko ce doci carina?

    i shiping..to je postarina? i dal mi imaju jos sta naplatit osim carine, postarine i samog proizvoda?
    mislim da ne može visom elektron, barem ne onom splitske banke. ima li ti kartica na poleđini nekoliko brojeva? ako ima, može

    za carinu ne znam, meni je za mojih 100njak stvari, na sreću. nisu naplatili.
    i pdv bi ti mogli naplatit, koliko sam ja skužila, plus neke svoje dodatne takse imaju carinici.

  19. #19
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    ja imam Visu elektron od Zg banke, ima neke brojeve po sebi..
    a s cim se onda placa na pay palu?

    dakle mogu mi natovarit jos kojekakve gluposti :/

  20. #20
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    probaj je registrirat na paypal, pitat će te da upišeš i te brojeve. ako prođe, možeš s njom plaćat.
    ebay ti skida samo trošak itema i pp (poštarinu i pakiranje).

    što će ti naši uzet, to je već nepoznanica.

    na jednom drugom forumu imamo veliki topic s raznim problemima oko ebaya. tamo su cure pisale da su im znali svašta naplatit.

  21. #21
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    ja imam Visu elektron od Zg banke, ima neke brojeve po sebi..
    a s cim se onda placa na pay palu?

    dakle mogu mi natovarit jos kojekakve gluposti :/
    Mislim da ta ne može, jer nema CVV. Od PBZa ima, njome sam najnormalnije kupovala preko neta (na eBay se još nisam navukla )

  22. #22
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Visa Electron i Cirrus Maestro Zagrebacke banke sigurno ne idu na internet. Ni u kojem obliku.

  23. #23
    Romana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    258

    Početno

    Ja, kao totalna početnica, sam u problemu i podižem topic u nadi da će mi netko pomoći.
    Regala sam se na ebayu i PayPalu, sve ok.
    Imam PBZ deviznu.
    Trenutno na računu imam nekih 12 €.
    Jel mi pametno sa tom cifrom uopće ići kupovati?
    Kad kupim nešto i bude sa šipingom npr.10€, jel ima još nekakvih naknada koje će me zeznut, pa će sve ispasti i više nego imam na računu?
    Na Paypalu mi piše cifra 0,00. Jel to ima kakve veze? Moram li tamo uplatiti ili mi skidaju sa kartice?
    Help. :? :? :?

  24. #24
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Romana prvotno napisa
    Imam PBZ deviznu.
    Trenutno na računu imam nekih 12 €.
    Jel mi pametno sa tom cifrom uopće ići kupovati?
    Kad kupim nešto i bude sa šipingom npr.10€, jel ima još nekakvih naknada koje će me zeznut, pa će sve ispasti i više nego imam na računu?
    Na Paypalu mi piše cifra 0,00. Jel to ima kakve veze? Moram li tamo uplatiti ili mi skidaju sa kartice?
    Help. :? :? :?
    Ako si povezala PayPal sa PBZ deviznim racunom, nema nikakve veze sto ti na PayPal stanju pise 0. Ako ne primas lovu na PayPal (a pretpostavljam da imas bazicni account, a ne Premier), uvijek ce ti pisati stanje 0, a PayPal onda direktno povlaci lovu s deviznog racuna.

    Naknade nemas nikakve - ako platis u €, na deviznom ce ti skinuti tocno toliko.
    Jedina razlika ti se moze pojaviti npr. ako kupujes u USD ili drugoj valuti osim u €, pa ti se pojavi razlika u tecaju (neznatna) na PayPal ispisu, i naravno kasnije na Internet-bankarstvu.

  25. #25
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hrvatski racuni jos uvijek ne mogu primati uplate na PayPal racun. Stanje svih tih 'nasih' racuna je uvijek 0, osim ako PayPal ne napravi povrat tj. ne doce do storna nekog placanja. U tom slucaju stanje 'hrvatskog' PayPala moze biti vece od nule.

    Sve sto ces trositi skidati ce se direktno s tog deviznog racuna koji si povezala s PayPalom tako da - ako nema love na racunu, nece biti ni kupovine. 1

  26. #26
    Romana avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    258

    Početno

    Hvala cure.

  27. #27
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Evo cure frišku info vezano uz carinu i e-bay. Kupili smo baby monitor (s poštarinom 65 funti), danas je stigao i nisu nam naplatili carinu! :D
    Na paketu pisalo "Oslobođeno od plaćanja carine".
    Mi presretni jer se stvarno obzirom na cijenu nismo nadali proći bez carine i poreza!

  28. #28
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    koliko čekate da pošiljka stigne?
    mi smo naručili pred 2 tjedna i još ništa.

  29. #29
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Najčešće stigne za cca 2 tjedna, ali neke stvari sam znala čekati i po mesec dana.

  30. #30
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    mesec=mjesec

  31. #31
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Za one iskusne na ebayu pitanje:
    probala se jučer registrirati, nisu mi vratili mail, koliko se čeka?
    Jel obavezno plaćanje preko Paypala ili može i nekako drugačije?
    Zanima me njemački ebay i jel oni hoće slati u RH jer piše da šalju unutar D.
    I nadam se da se ne bum navukla, sva sreća nemam kreditnu, ima muž

  32. #32
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo ću ti ja odgovoriti na dva pitanja.

    Citiraj vida prvotno napisa
    Jel obavezno plaćanje preko Paypala ili može i nekako drugačije?
    Ovo nema veze s ebayom već sa sellerom (prodavačem): on određuje uvjete kupnje/prodaje pa u sklopu toga i način plaćanja.

    Citiraj vida prvotno napisa
    Zanima me njemački ebay i jel oni hoće slati u RH jer piše da šalju unutar D.
    Isti odgovor kao i gore.

  33. #33
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Ja ti ipak preporučam PayPal, plaćanje je sigurnije!

    Za dostavu u Hr, pošalješ upit prodavatelju. Ja kupujem na Uk i često piše dostava samo Uk ali pošalju i u Hr, rijetko su me odbili.

  34. #34
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa
    Ja ti ipak preporučam PayPal, plaćanje je sigurnije!

    Za dostavu u Hr, pošalješ upit prodavatelju. Ja kupujem na Uk i često piše dostava samo Uk ali pošalju i u Hr, rijetko su me odbili.
    Potpis na sve.

  35. #35
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa
    probala se jučer registrirati, nisu mi vratili mail, koliko se čeka?
    Odmah dobiješ odgovor. Provaj s nekom drugom mail adresom (ako imaš, ako ne - otvori neku besplatnu).
    Ja nisam dobivala odgovor na adresu s posla, pa sam dala adresu s net.hr domenom i tu odmah dobila odgovor.

    I pazi, lako se čovjek navuče

  36. #36
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Fala na info, ali trebam još pomoć
    Prijavila se, PayPal verificiran , ima onih kaj hoće slati u RH :D ,ali nemaju PayPal. Kak ja sad njima plaćam? Pretpostavljam IBAN, BIC...
    Jel to ide iz ZABE ( visa ili master ?) i koliku naknadu banka uzima?
    I kak se poštarina plaća?

  37. #37
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ti bankovni transferi su ti užasno skupi. :/ A čini mi se i da ti je jedino PayPal nekakva sigurnost kad kupuješ na eBayu, ne znam kako to ide sa drugim načinima plaćanja.

  38. #38
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Kad sam zadnji put nešto plaćala u inozemstvo preko ZABE, minimalna "trošarina" je bila cca. 200kn. Istina, bilo je to prošle godine ali ne vjerujem da su nešto bitno snizili cijene....

    Poštarinu određuje prodavač.

  39. #39
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Registrirala sam se na PayPal još u 7mj.
    Prvi put kupila na ebay jučer. Sve prošlo OK.
    Danas trebala platiti još za 3 stvari, ali mi Pay Pal ne da. Traži verifikaciju kartice jer sam preko 100UDS. OK, zovem ja AmEx, ali oni kažu da im Pay Pal šalje liste sa verifikacijskim kodovima 1x mjesečno!!!!!!
    I mene još nema!!!!

    I kaj sad? Pitala PayPal help, nema odgovora. Kako da ja sad platim naručeno???

    Ako registriram drugu karticu (Master) jel i nju moram verificirati? Odnosno, da li je limit 100USD po kartici ili 100USD ukupno po mom Pay Pal računu?

  40. #40
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa
    Fala na info, ali trebam još pomoć
    Prijavila se, PayPal verificiran , ima onih kaj hoće slati u RH :D ,ali nemaju PayPal. Kak ja sad njima plaćam? Pretpostavljam IBAN, BIC...
    Jel to ide iz ZABE ( visa ili master ?) i koliku naknadu banka uzima?
    I kak se poštarina plaća?
    Jel imaju neki dobar razlog zašto nemaju PayPal??? Mislim, ako mi u Cro možemo otvoriti PayPal account, kakav je problem Amerima?

  41. #41
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Registrirala sam se na PayPal još u 7mj.
    Prvi put kupila na ebay jučer. Sve prošlo OK.
    Danas trebala platiti još za 3 stvari, ali mi Pay Pal ne da. Traži verifikaciju kartice jer sam preko 100UDS. OK, zovem ja AmEx, ali oni kažu da im Pay Pal šalje liste sa verifikacijskim kodovima 1x mjesečno!!!!!!
    I mene još nema!!!!

    I kaj sad? Pitala PayPal help, nema odgovora. Kako da ja sad platim naručeno???

    Ako registriram drugu karticu (Master) jel i nju moram verificirati? Odnosno, da li je limit 100USD po kartici ili 100USD ukupno po mom Pay Pal računu?
    Ne znam ti pomoći. Ali... kad sam se registrirala i ja sam imala ovaj limit. Nakon par sitnih kupovina već sam se mislila što sad, ode 100 dolara, a kad ono - povećalo mi limit na 500 dolara. Kako, zašto, pojma nemam :?
    Ali neka su, hvala im. Jučer smo malenoj naručili prekrasne Pumice, cipelice i čizmice :D Za jesen/zimu spremni!

  42. #42
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Eh da, možemo li mi u Hr primati uplate preko Paypala?

    Jedan paketić mi nikad nije stigao (poslan 10.08.) pa mi nude povrat novca.

  43. #43
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Registrirala sam se na PayPal još u 7mj.
    Prvi put kupila na ebay jučer. Sve prošlo OK.
    Danas trebala platiti još za 3 stvari, ali mi Pay Pal ne da. Traži verifikaciju kartice jer sam preko 100UDS. OK, zovem ja AmEx, ali oni kažu da im Pay Pal šalje liste sa verifikacijskim kodovima 1x mjesečno!!!!!!
    I mene još nema!!!!

    I kaj sad? Pitala PayPal help, nema odgovora. Kako da ja sad platim naručeno???

    Ako registriram drugu karticu (Master) jel i nju moram verificirati? Odnosno, da li je limit 100USD po kartici ili 100USD ukupno po mom Pay Pal računu?
    Ne salje PayPal to njima jednom mjesecno, nego oni salju tebi, na mjesecnom racunu. Amex mora imati uvid u troskove u realnom vremenu i, ako bi im se dalo, mogli bi ti odmah pogledati cetveroznamenkasti broj koji onda upisujes na PayPal stranicu.

    I Zaba salje izvjestaje jednom mjesecno na kucne adrese, ali mi smo u svakom trenutku vidjeli svaku pojedinu transaksciju pojedinom karticom pojedinog klijenta. Inace bi svatko radio sto hoce i nitko ga nikad ne bi ulovio.

  44. #44
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa
    Eh da, možemo li mi u Hr primati uplate preko Paypala?

    Jedan paketić mi nikad nije stigao (poslan 10.08.) pa mi nude povrat novca.
    Ne, PayPal ne zeli imati posla s tim u Hrvatskoj, barem za sada. Mozes primiti uplatu kao storno na karticu, ako si kupovala od neke firme. Na sam PayPal nazalost ne.


    Kad smo vec kod njih, naljutili su me neki dan. Promijenila sam prezime i adresu koja ukljucuje i drzavu i kazu da se to - ne moze promijeniti, tj. moze sve osim drzave, a ako mi je bitno da i nju promijenim (a kako ne bi, hocu i ja primati uplate, napokon), moram obrisati cijeli postojeci account i otvoriti novi. Grrr, budale.

  45. #45
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa
    Eh da, možemo li mi u Hr primati uplate preko Paypala?

    Jedan paketić mi nikad nije stigao (poslan 10.08.) pa mi nude povrat novca.
    PayPal ne uplaćuje na hrvatske accounte. Ali pokušajte realizirati povrat novca preko AlertPay-a. Pošaljem ti PP...

  46. #46
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Mogu ti uplatiti na PayPal ako uplatu naprave kao refund. Provjereno.

  47. #47
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    E da, provjerila danas u zabi, u sustavu je IBANa, ali je naknada bez obzira na iznos i dalje 200 kn . Preko Western Uniona nešto povoljnije, ali ne puno. I sad ću ja za neki paket vrijednosti par eura uz visoku poštarinu platiti i tih 200 kn
    Tak mi i treba kad sam bila nestrpljiva i licitirala prije nego kaj su mi odgovorili kak im se može platiti.
    Pretpostavljam da popravka nema?

  48. #48
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Aukcija je završila?

  49. #49
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa
    E da, provjerila danas u zabi, u sustavu je IBANa, ali je naknada bez obzira na iznos i dalje 200 kn . Preko Western Uniona nešto povoljnije, ali ne puno. I sad ću ja za neki paket vrijednosti par eura uz visoku poštarinu platiti i tih 200 kn
    Tak mi i treba kad sam bila nestrpljiva i licitirala prije nego kaj su mi odgovorili kak im se može platiti.
    Pretpostavljam da popravka nema?
    Pa, probaj nekako zamoliti ljude da budu ljudi (mislim na prodavača) i da to ipak riješite nekako putem nekog internet-servisa za plaćanja...

  50. #50
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Danas trebala platiti još za 3 stvari, ali mi Pay Pal ne da. Traži verifikaciju kartice jer sam preko 100UDS. OK, zovem ja AmEx, ali oni kažu da im Pay Pal šalje liste sa verifikacijskim kodovima 1x mjesečno!!!!!!
    I mene još nema!!!!
    I kaj sad? Pitala PayPal help, nema odgovora. Kako da ja sad platim naručeno???
    Ako imaš net banking provjeri na ispisu troškova. Tamo bi ti mogao biti broj. Meni je bio.
    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Mogu ti uplatiti na PayPal ako uplatu naprave kao refund. Provjereno.
    X

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •