Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Comformil

  1. #1

    Početno Comformil

    Moja Tara (2 mjeseca) od 6 obroka dnevno, 2-3 jede formulu (PRE ****), a 3-4 moje izdojeno mlijeko. (Cicu smatra utjehom, a ne izvorom hrane, ona joj je prijateljica kojoj se redovito smije. U bolnici su joj dali bočicu, i od onda imamo problema s dojenjem)
    Već sam na forumu tražila pomoć što se grčeva tiče, i jedino što nam MOŽDA malo pomaže je Mylicon, talijanska verzija Sab Simplexa. Sve ostalo smo probali, ali grčevi su stalno tu. Sad su se pojavile neke nove kapi, ali ja jednostavno više ne želim ulijevati u Taru opet neki novi "lijek", kad su ionako svi na istoj bazi, a zbilja pomogao nam nije ni jedan.
    Da ne davim dulje, u apoteci su mi rekli da je Comformil hrana namijenjena djeci s grčevima.

    - Da li je nekome stvarno pomogao?
    - Ima li uopće smisla mijenjati formulu pošto se hrani kombinacijom moje mlijeko / ****?

  2. #2
    Maza avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    174

    Početno

    Nama je pomogao i to jakooooooooooooooooooooooooo....prvo smo jelii comf1 pa onda comf2.
    Ali jedna stara jako dobra pedijatrica je rekla da je jako bitno da dijete papa recimo svaka 3 ili 4h.Tako dijete dobije ritam crijeva ili tako nešta...pa nema grčeva .I mi smo probali svašta , i eto comformil nam je pomogao.Sretno !!!!

  3. #3
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    i nama je pomogao

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    144

    Početno

    malo je ublazio grceve,puno je bolji od onog "bubimira" i "(kršitelj koda)a mlaznjaka" ali problemi su nastali da nije mogao zasititi moju gladnicu pa ga je jela svakih sat i pol/dva, pa smo na kraju presli na (kršitelj koda)

  5. #5
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Sven je od 1,5 mjesec starosti bio isključivo na adaptiranom (Comformil 1) i nikada nije imao grčeve. Da li zbog Comformila ili smo sretnici pa ne bi imao niti da je jeo bilo koje drugo mlijeko, ne znam.

  6. #6

    Početno

    Nakon dosta premišljanja, **** smo zamijenili Comformilom. Ne znam da li je to slučajnost ili ne, ali dan nakon što smo počeli s Comformilom grčevi su potpuno prestali. To je bilo prije 2 tjedna.
    Tako da ako netko ima sličan problem toplo preporučam!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •