Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: Koja sve kolica imaju adaptere za Maxi Cosi AS?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno Koja sve kolica imaju adaptere za Maxi Cosi AS?

    Dobit cemo na poklon MAXI Cosi AS i htjeli bismo da se AS moze ufixirati na kolica. Culi smo da se navedena AS moze ufixirati na QUinny i Stokke kolica, uz jasno Maxi COSi kolica. Da li mozda jos neka kolica koja imaju takve adaptere?
    Hvala!

  2. #2
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Bubu

  3. #3
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Neka me netko ispravi ako griješim, ali zar nije bebi bolje na ravnom?
    Drugo je AS, tu ne može drugačije, ali u kolicima može biti na ravnom. :/

    Nama su barem te šetnje dugo trajale, po dva, tri sata pa mi to nekako izgleda dugo... :/

  4. #4
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ali AS u autu koristi obavezno

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    bugaboo cameleon

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala na odgovorima!
    Ne namjeravam dijete cijelo vrijeme voziti u AS na kolicima, ali ukoliko zelim nesto brzo obaviti u roku 2 sata a dijete je zaspalo tijekom voznje u AS, da ga ne vadim iz AS i ne probudim, rado bih imala i tu pogodnost da ga vozim to kratko vrijeme u kolicima. Ne kazem da bi to bilo uvijek i precesto, vec cisto kao neki backup.

  7. #7
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    S time da fizijatri preporučuju boravak u AS za hipertoničnu djecu. Čisto eto ako nekome fizijatar nije spomenuo pa da zna pitati

  8. #8
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    ja imam pegperego sherpa kolica i Maxi cosi sjedalica ide unutra, ne znam za druge modele

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Pegperego sherpa? Nisam mogla pronaci taj model na netu...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zadar-split
    Postovi
    20

    Početno

    Mutsy isto ima ima adaptese za as maxi cosi

  11. #11
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Odgovor je: samo na kolica za koja je Maxi Cosi specificirao da moze ici na njih. Bubu nije Maxi-Cosi/Dorel marka, pa sumnjam da je Bubu napravljen za Maxi-Cosi as, kao i suprotno. Slicno kaj se tice ostalih marki (Quinny je dorel pa vjerojatno odgovara, al isto treba provjerit).

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Na Bubu novu trokolicu - onu od oko 700 kn s dva spojena kotača naprijed - MC sjedalica 0-13 ide. Nama pokazali u TL, a susjedi isprobali.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Stokke xplory

  14. #14
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Kad spominjete kolica na koja ide Maxi Cosi jaje (Bubu, PP, Mutsy), a koja nisu iz iste "grupacije", mislite li na to da uz njih dolaze adapteri koji savršeno "prikuju" AS za kolica? Ili mislite da se na njih može odložiti jaje?

    Jer upravo ovo što Ancica kaže, ja bih vjerovala samo originalu, odobrenom od strane MC/Quinny.

    Mi recimo imamo Zapp. Kad se beba rodi, Zapp će služiti kao baza za jaje (jer nijedna druga AS ne dolazi u obzir osim MC), za one slučajeve koje je opisala salsawoman.

    Za "prave" šetnje ćemo kupiti neka tipa Inglesina, PP, Graco, s potpuno ravnim položajem, lako sklopiva, lagana (nakon noćne more Hartan kolica od 14 kg, to mi je glavni pokazatelj dobrih kolica). A koja će u poslužiti i za Janu, ak joj se neće hodati, pa će bebač u maramu/sling.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Da, uz Bubu trokolicu su adapteri na koji pase MC sjedalica.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    navodno i na Bebe Confort iako sam u RH puno puta nailazila na info da ne može, ali...
    http://www.pramworld.co.uk/product/4...iofix_Adaptors

  17. #17
    ineska111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    30

    Početno

    Koristi li tko Bubu trokolicu na koju paše autosjedalicu 0-13 Maxi Cosi?
    Zanima me, kada se montira AS na kolica, može li se skinuti onaj cijeli stortski dio s kolica da sama AS ostane na konstrukciji?
    Tražim nekakvu takvu kombinaciju po prihvatljivoj cijeni, jer mi je glupo sve to voziti odjednom, i sportski dio kolica i AS, ako bi se nekada na kratko vozili u AS.

  18. #18
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    ja imam teutonia kolica i posto smo odmah znali da cemo uzeti maxo cosi as odmah smo uzeli adaptere original teutoniine metalne i sjedalica pase ko salivena.......jedva cekam prvu voznju :D

  19. #19
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Quinnie Zapp, mi imamo..

  20. #20
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    dobila sam informaciju da za JANE kolikca posotoji adapter za MC cabriofix sjedalicu.

    zna netko?

    zvala sam adax - nemaju pojma o čemu pričam, pregledala sam maxi coxi stranice pa ništa ne nalazim...

  21. #21
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    dobila sam informaciju da za JANE kolikca postoji adapter za MC cabriofix sjedalicu.

    zna netko?

    zvala sam adax - nemaju pojma o čemu pričam, pregledala sam maxi coxi stranice pa ništa ne nalazim...

  22. #22
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi imamo Mutsy kolica, uz kupljene adaptore možemo ne njih staviti Maxi Cosi auto sjedalicu. Savršeno pristaje.

  23. #23
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    a gdje ste nabavili adaptere?

  24. #24
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj Tonja_1 prvotno napisa
    a gdje ste nabavili adaptere?
    Ako pitaš za Mutsy ja sam jih ja naručila u Baby centru u Slo, a vjerojatno ti jih mogu narućiti i u baby media shop, meni so bez problema naručili nove kotaće za Mutsy Spider.

  25. #25
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    loola, loola up, a pretpostavljam i high trek. Nažalost, adapteri se još uvijek ne mogu kupiti u Hr,ali mogu preko e-baya (došli su za 3 dana). I imate ih na stranicama bebeconforta ili maxi-cosija navedene kao dodatnu opremu, pa pretpostavljam da bi ih Tl i babymedia shop mogli naručiti.

  26. #26
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Spunky, imaš neki link sa ebaya na tu temu? Čisto terminologije radi

  27. #27
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Pronašla sam

  28. #28
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Cure, hitno mi treba pomoć! Ima li koja komplet Maxi Cosi (košara, AS, kolica) da mi kaže jesu li ulazi u AS jednaki onima u Dreami košaru. Planiram kupiti adaptere s Loole za Maxi Cosi AS pa me zanima vrijede li mi i za Maxi Cosi košaru (dosta je jeftinija od Bebe Confort Windoo). Hitno mi je pa vas molim brzi odgovor! Sa slika koje sam pronašla na Internetu mi se čini da bi moralo odgovarati!

  29. #29
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    cvijetak-vidi, ja sam imala košaru za quinny speedija, koja je išla na iste adaptere kao i mc cabrio (as). Pa bi teoretski trebala ići. A može i ovako, ja imam loolu, adaptere, pa ako nam netko hoće posuditi košaru da isprobamo ide li na te adaptere. --) sad sam ga zakomplicirala.

  30. #30
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Spunky125, hvala ti na ponudi no ja sam u međuvremenu odustala od Loola jer sam skužila da nema položaj za novorođenče (a njihova košara košta puno, rabljenih gotovo da i nema)... Sad sam u potrazi za svojim adapterima Zapp - MC Cabrio ...

  31. #31
    hejena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    73

    Početno

    Imam ABC design kolica i super sam zadovoljna njima i imaju adaptere za sjedalicu .. evo link da vidite samo o kakvim se kolicima radi..
    http://www.abc-design.de/produkte/dr...gen/3-tec.html

  32. #32
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Da li na peg perego pliko kolica ide Maxi coxi cabrio as?!
    Nemislim s adapterima, nego da se zakači na one polugice koje su na sjedištu kolica?!

  33. #33
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    mene zanima da li sve maxi cosi Dreamei košare imaju iste adaptere i pašu li na sva njihova kolica?

  34. #34
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    AnneMAry adaptere sam uvijek dobila s kolicima od MC/Quinny-a. imala sam dvoja njihova kolica, adapteri za njih nisu bili isti. tocnije na obje vrste adaptera je isla kosara. dakle adaptere narucujes prema kolicima a ne prema kosari.

  35. #35
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Maxi cosi autosjedalica uz adaptere - koji se mogu kupiti - ide i na Stokke kolica, te na određena kolica ABC design-a. Provjerila u Baby media shopu.

  36. #36
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj spunky125 prvotno napisa Vidi poruku
    loola, loola up, a pretpostavljam i high trek. Nažalost, adapteri se još uvijek ne mogu kupiti u Hr,ali mogu preko e-baya (došli su za 3 dana). I imate ih na stranicama bebeconforta ili maxi-cosija navedene kao dodatnu opremu, pa pretpostavljam da bi ih Tl i babymedia shop mogli naručiti.

    jel netko ima noviju informaciju za adaptere maxi cosi cabriofix na loola up?

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Evo ja poklanjam adaptere za Maxi Cosi jaje koji idu na High trek, kolica su mi se doslovno raspala. Javi se na pp

  38. #38
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Dižem.
    Kako da znam za koja kolica postoje adapteri za Maxi Cosi Pebble AS? Ima li negdje na e-bayu neki prodavač da ima toga? Neki popis? Hvala! Pretpostavljam da bi AS trebala ići na čistu konstrukciju, bez sportskog dijela?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Jel zna netko dal postoji adapter sa Peg Perego GT3 na Maxi Cosi jaje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •