Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: neurolog - molim preporuke

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno neurolog - molim preporuke

    U zadnje vrijeme su mi tijekom noći počele trnuti šake. Liječnik me poslao na hitnu i neurolog i je napisao da sumnja na vratnu kralježnicu i zatražio da se napravi EMNG i RTG snimke vratne kralježnice.
    Imate li kakvu preporuku - gdje (privatno ili u bolnici - svejedno) napraviti EMNG i kod koga na dljnje kontrole.
    Hvala vam!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj hm prvotno napisa Vidi poruku
    U zadnje vrijeme su mi tijekom noći počele trnuti šake. Liječnik me poslao na hitnu i neurolog i je napisao da sumnja na vratnu kralježnicu i zatražio da se napravi EMNG i RTG snimke vratne kralježnice.
    Imate li kakvu preporuku - gdje (privatno ili u bolnici - svejedno) napraviti EMNG i kod koga na dljnje kontrole.
    Hvala vam!
    Emng možeš napraviti vjerojatno u bilo kojoj bolnici, ja sam bila na Rebru kad sam bila tamo smještena, poslije u Varaždinu i u Novom Marofu. Privatno odmah dođeš na red, ali dosta košta. Ne znam koliko je samo za ruke ali meni bi za obje ruke i obje noge bilo cca. 800 kn

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Rebro - dr. Jagoda Stipić - meni je ok.

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    http://www.poliklinika-grbavac.hr/onama.htm
    Ja sam išla kod Božićevića, jako zadovoljna. Mislim da je sad u mirovini, ali da ipak radi par dana u tjednu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •