Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 161 od 161

Tema: koliko ste dugo čekali ili čekate???

  1. #151

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    29

    Početno

    Predivno!

  2. #152

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    56

    Početno

    Super! Čestitam i sretno!

  3. #153
    prpa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Amondi, čestitam Drago mi je što ste pronašli svoju dječicu i želim vam puno sreće i ljubavi

  4. #154
    prpa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Htjela bih se samo osvrnuti na raniju raspravu o vezama i čekanju. Mi smo mogli bi se reći kratko čekali i nama je od strane djelatnice koja radi u CZSS-u rečeno da ako imamu vezu posvojit ćemo, ako nemamo nećemo. Mene je to iskreno razljutilo i MM i ja smo odlučili da nikakve veze nećemo povlačiti, jer ako nam je suđeno posvojit ćemo, ako nije onda je valjda tako moralo biti, S time da ja do tih riječi iz CZSS-a baš i nisam držala, jer je i sama rekla da su zadnji slučaj posvojenja imali prije dvije/tri godine... Radimo oboje, zvali smo oboje, u načelu željeli smo (ako se to može nazvati želja) malo starije dijete, znači ne bebu i to upravo iz razloga jer smo znali da su nam šanse za bebu male iliti nikakve. Naša kćer je godinama imala čiste papire, no zbog rasnih predrasuda nitko prije nas nije ni izrazio želju da sazna više o njoj, jer kako nam je rekla socijalna radnica čim bi rekli njeno podrijetlo nije bilo zainteresiranih. I vjerujem da je tako trebalo biti, ona je pronašla nas i mi nju, s njom su se sve kockice posložile na svoje mjesto.

    Potpisujem sve što su cure ranije rekle, treba biti uporan, pa makar i dosadan, no u jednom trenutku će sve doći na svoje. Znam da čekanje nije lako, ali zato kad stigne vaša srećica/e, veselje je neizmjerno i sve loše ode u zaborav...

  5. #155

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    181

    Početno

    Nama stvarno nitko nije spominjao veze, a kako i ti kažeš, baš ta veza nešto znači kad mnogi centri nemaju posvojenje i po 5 godina!

    Što se tiče vaše djevojčice, dobili ste ju zasluženo!

  6. #156
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Citiraj prpa prvotno napisa Vidi poruku
    Amondi, čestitam Drago mi je što ste pronašli svoju dječicu i želim vam puno sreće i ljubavi
    Hvala Prpa!

  7. #157
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Amondi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me! Dakle, iza nas je jedan vrlo vrlo emotivan dan. Neizvjesnost, trema, strah, znatiželja- sve pomiješano. Bilo je zaista super! Ono što mogu reći nakon današnjeg susreta s dječicom; ZAISTA treba biti otvorenog srca i duše i sve nekako dođe k tebi. Svemir se jednostavno za to pobrine.
    Sve je bilo tako prirodno, komunikacija, igra; vrijeme je naprosto proletjelo. Sad nam slijedi odluka za dalje, ali nekako mi se čini da smo MM i ja odlučili čim smo sjeli u auto, a miceki nam mahali za sretan put
    aaa što si me razveselila....

  8. #158
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Drage moje,recite mi jeste li slalle molbe i mailom ili samo poštom?

  9. #159
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Citiraj Anitsirk 84 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,recite mi jeste li slalle molbe i mailom ili samo poštom?
    Mi smo slali prvo poštom-svim Centrima (zamolba, mišljenje našeg Centra, preporuke, potvrda o edukaciji za potencijalne posvojitelje). Nedugo smo sve to posllai i mailom na sve Centre. Isplatilo se!!!

  10. #160
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Amondi čestitam što ste se pronašli sa dječicom!! Smijem pitati kakve ste preporuke slali? Od koga?

  11. #161
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Citiraj Dulcinea prvotno napisa Vidi poruku
    Amondi čestitam što ste se pronašli sa dječicom!! Smijem pitati kakve ste preporuke slali? Od koga?
    Dovoljna je i jedna (bliski prijatelj), nema pravila. Mi smo poslali 3 preporuke (dvije od bliskih prijatelja, jedna od poslovnog suradnika i prijatelja). Preporuke nisu obavezne, ali ne škodi poslati. Kud sve, tud i to.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •