Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 105 od 105

Tema: Recikliranje

  1. #101
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    dobre ideje za perilicu, nasa je na izmaku

    ja se trudim reciklirati koliko mogu, odvajam papir, staklo, baterije, ljekove i plastiku (iako je na zutom pet kontejneru napisano-za boce) svejedno ubacujem plasticnu ambalazu....neznam dali grijesim, ali ne postoji alternativa... sto juznije to tuznije, nema tu ni reciklaznog dvorista konkretnog (koliko znam) tako da ove sprejeve pod pritiskom niti ne kupujem (jedino mm jednom u 2-3mj pjenu za brijanje, pa ona mora u smece )
    ali postaje mi sve veca tlaka tegliti to sve s otoka... pogotovo sad kad stigne i druga beba....

    jedino sto stvarno mogu, je misliti na potrosnju...zao mi je sto tako malo ljudi misli o tome

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    on se svaki dan brije, veli mi muž da njemu gel traje više od pol godine

  3. #103
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    moj muz je celav

    tj brije i glavu tako da je to ipak veca povrsina....potrosnja

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Mi imamo doma kompost,plasticne boce prodajemo i pokusavamo sto vise odvajati otpad

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    45

    Početno

    Malo podizem temu.
    Ja sam frik po pitanju recikliranja. Svaku stvar prije nego ju bacim tri puta prevrnem i razmišljam sto bih mogla sa njom. Puno ideja sam našla na internetu. Standardno je kompot, papir, boce, staklo, limenke, baterije, lijekovi. Plastiku ne bacam nego skupljam u jednu kutiju i kad se napuni planiram napraviti okvire za sliku za dječju sobu. Plastičnih dijelovi (npr.kvacica, kotači autica, istroseni flomaser, figurice, cep...) slažu se kao mozaik.
    Za rođendan se spreman napraviti party baner od tkanine koje skupljam ( stare košulje i sl). Vidjela sam zgodnih ideju za recikliranje bocice od baby hrane. U njih se složi tiramisu ili panacota, taman jedna porcija, zacepi se i trakicom zaveze zlicica za staklenku. Dekorativno i praktično.
    Od kartonske ambalaže keksa, pahjuljica i sl.izradujem nakit.
    Posljednje uređivanje od Fimo : 02.05.2013. at 00:00

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •