Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Bearfoot cipelice

  1. #1

    Početno Bearfoot cipelice

    U Turbo limacu ima hrpa cipelica / slapica marke Bearfoot po prihvatljivim cijenama.
    Zanima me da li su to OK cipelice / slapice ili su i dalje Bambi / Ciciban / Valek zapravo jedine dovoljno kvalitetne za njihove nogice?
    Hvala

  2. #2
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Ja sam djeci kupovala samo ciciban i frodo i jaaako pogriješila. Super su, lijepe, izdržljive, imaju i "anatomski" uložak...ali. Kad mi je Karlu liječnik rekao da ima ravna stopala, i to zbog tog "anatomskog" uloška, požalila sam. Djeca dok hodaju s tim povišenjem ne mora im raditi neki mišić u stopalu (sorry, nisam ortoped), pa se noga prilagođava kalupu i gle na kraju imamo ravno stopalo.
    Ok, važna je i genetika, ali treba pustiti mala stopala da se prirodno razvijaju.
    Pisalo se o tome i na forumu, malo potraži, informiraj se i odluči

  3. #3
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno Bearfoot cipelice

    Nama je fizijatar rekao da ne kupujemo cipelice s uloškom, da to nije dobro. A i meni se činilo nelogično kad mu ionako kupujem malo preveliku cipelicu pa mu noga raste, kako bi bilo zdravo da ima uložak kad je stalno na drugom mjestu?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno Re: Bearfoot cipelice

    Citiraj kendra prvotno napisa
    U Turbo limacu ima hrpa cipelica / slapica marke Bearfoot po prihvatljivim cijenama.
    Zanima me da li su to OK cipelice / slapice ili su i dalje Bambi / Ciciban / Valek zapravo jedine dovoljno kvalitetne za njihove nogice?
    Hvala
    Mi smo za prohodavanje doma imali te cipelice, slučajno i iz najpraktičnijeg mogućeg razloga - nogica se u njima nije klizala po parketu. Doma nemamo nigdje tepiha, znači samo parket i pločice. Ni čarapice sa onim gumenim stopicama nisu pomagale. Te cipelice su od mekane kože, brzo se prilagode nožici, stopalo je u njima nesputano, kao da je bosa ..... Još je premala da mogu govoriti da ima/nema ravna stopala, ali sam ja Bearfoot cipelicama bila zadovoljna.
    Kada je zaista prohodala i kada su nam za van trebale baš cipele jer je postalo hladno, prešli smo na Ciciban .....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    250

    Početno

    kad god bih kupovala cipelice i starijoj i mladoj prvo bih pogledala sta ima od bearfootica...jako su kvalitetne,izdrzljive i mekane tocno koliko moraju biti...i dan danas nakon 5 god i dalje trazim bearfootice...cizmice,tenisice....ja jako zadovoljna

  6. #6
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    meni su isto ok, nije da se trgam za njima ali kad je povoljna cijena kupim i nemam primjedbu ( bar do sad ).

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj bundevica prvotno napisa
    Ja sam djeci kupovala samo ciciban i frodo i jaaako pogriješila.
    Nisi pogriješila ti, nego proizvođači dječjih cipela koji u veliku većinu cipela trpaju taj "anatomski uložak", a on je najčešće nepotreban.
    Mi iz drugog razloga iz svih takvih cipelica vadimo te njihove, kakti anatomske, uloške. Iz cicibanki se taj uložak bar da lijepo izvaditi (tj. izguliti, a da tabanica ostane u cipeli).

  8. #8
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    meni su bearfoot isto dobre cipelice/papucice - ako mi se nesto svida, kupim. isto tako dobre, ako smijem preporucit, su i marka "elefanten" iz Deichmann-a (ako netko ima deichmann trgovinu u blizini) i isto nisu pretjerano skupi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •