Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Crvena flekica u oku

  1. #1
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno Crvena flekica u oku

    naravno, kad će se nešto pojaviti, nego pred vikend???
    Dakle, malena, 13 mjeseci, pojavila joj se crvena flekica, točkica u oku, promjera 1-2 mm, srednje crveno, sa vanjske strane, na bjeloočnici.
    Ne trlja se, ne vidim da ju boli. Je li nečije djetešce imalo takvo što?

  2. #2
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..ehejj..haj.to imam i ja,od rođenja..i nitko me nikad nije pitao od doca što je to a ja ni nisam tome pridavala neku veću pažnju sve do lani kad me u jednoj privatnoj klinici pregledao okulista i rekao da to nije ništa-navodno neka puknuta kapilarica..ali priznajem tko god me vidi i priča samnom ne izbjegnem pitanje " a što ti je to u oku..?"

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa jesi li primijetila da joj je nešto uletjelo u oko? Nama se to dogodilo, vozili smo Leu kolicima po nekoj makadamskoj cesti i očito joj je nešto doletjelo u oko jer je odjednom počela jako plakati, i onda smo vidjeli da joj se pojavila takva crvena mrljica (očito punkuta žilica). Mi smo išli oftalmologu, na Sveti Duh, na hitnu, koliko se sjećam bitno je da nije oštećena šarenica, nešto su joj kapali u oko da bi to vidjeli, i dobili smo Tobrex kapi da ne dođe do infekcije.

  4. #4
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    nije joj ništa palo u oko, barem ne koliko sam primjetila. i ništa ne trlja i ne pokazuje znakove da ju boli. zvala sam pedicu u suprotnoj smjeni, veli da je najvjerojatnije kapilara i da će proći

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •