Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Nateknuto grlo

  1. #1
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno Nateknuto grlo

    Patrik je prehlađen već 2 tjedna, nosić mu curi i u srijedu smo otišli do doktorice pa mu je dala Efedrin kapi i već nam je puno bolje. Jako je hrkao i hroptao po noći no evo i to se sada smiruje. Nikakve temperature niti drugih znakova nije bilo. Ona ga je i pregledala taj dan pa je rekla da ima povećane krajnike i da mu je veći taj treći krajnik te da zato hropće po noći. E sada....danas je podigao glavu i uočila sam da mu je malo nateknuto ne direkt ispod ušiju nego kod vilice, kao nekakva žlijezda. To se vidi samo kad podigne glavu i popipala sam pa sam to osjetila. Doktorica ga je pregledala pa je valjda to osjetila jedino ako se u međuvremenu to nije pojavilo. Jel to mogu biti ti krajnici, ja ih nemam pa ne znam. Još uvijek mu je nosić začepljen i dosta diše na usta, ali je bolje i nikakve druge znakove bolesti ne pokazuje. Sada me strah tog nateknuća jer ga nisam prije primjetila, a nisa iskreno ni popipavala ni gledala. Kako kod vaših bude grlo? Molim pomoć

  2. #2
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Koliko ja znam, na tom mjestu što ti opisuješ, su limfne žljezde koje obavezno natiču kod upala grla.
    Vjerujem da nije ništa zabrinjavajuće.
    ~~~~~~~~~~~da prije prođe

  3. #3
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    i noa je imala tako nateknuto kod upale grla,dobila je antibiotik i prošlo je.

  4. #4
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    E super....nazvala sam i jednu prijateljicu koja mi je potvrdila isto što i vi. Ma zabrinulo me zato što mu nikada prije nisam to pipala ni obraćala pažnju, a sada se sjećam da je i meni grlo malo otečeno kada imam kakvu upalu ili mi je začepljen nos. Hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •