Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Merino posteljina..

  1. #1
    *S@nj@*

    Početno Merino posteljina..

    Nadam se da imate merino posteljinu...
    Mi smo si kupili za spavaću, i također komplet "jezero" merino našoj princezi za njezinu sobicu. No uglavnom sve je bilo super, fino, toplo i ugodno dok nisam skužila nekakve tkz. "Moljce" u njoj. Ja bih prije rekla da su to nekakve gusjenice ili crvi u nekoj ljušturici, doduše niti ne znam kako moljac izgleda jer se nikad nisam srela s njima.
    Što da činimo, maknula sam to s kreveta, i kako da se toga riješim. Ormari su čisti, kuhinja također, nigdje nikakve gamadi, samo u toj vuni..tj. posteljini. (A majku joj koštala me 12.000 kuna )

    Brzo molim savjet.

  2. #2
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    vrati je nazad

  3. #3
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Tako je. Reklamiraj.
    Moji imaju, stric i strina također, već par godina i sve super.
    Stvarno su zadovoljni.
    Znaš kad je moj tata zadovoljan, a uvijek svemu traži "dlaku u jajetu".
    Kako si je održavala? (Mislim da to ne može biti uzrok moljcima, ali moram pitati)?
    Dali si koga zvala od njih i pitala što?

  4. #4
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja je imama, ali takve beštijurine u njoj nisam nikad vidila. :?
    reklamiraj je i uzmi drugu.

    ja sam prezadovoljna svojom, pa sam uzela i za L.

  5. #5
    *S@nj@*

    Početno ...

    Održavala sam je kako inače oni savjetuju, znači zračenje vani, kad nema sunca, i prala sam ju u kadi s njihovim šamponom za merino posteljinu, također ga kupila kod njih za 100kn. Što se tiče čistoće stan mi je kao apoteka, tako da ni sama ne znam od čega je to, no uglavnom sve sam ja to fino opet oprala, čak i ormare pretresla...u njima nema ničega od gamadi.

    Muž kaže da sam ja to najvjerojatnije i unijela s merinom u stan, nakon prozračivanja vani....
    samo frka mene sad opet s tim se pokriti

  6. #6
    *S@nj@*

    Početno ...

    Održavala sam je kako inače oni savjetuju, znači zračenje vani, kad nema sunca, i prala sam ju u kadi s njihovim šamponom za merino posteljinu, također ga kupila kod njih za 100kn. Što se tiče čistoće stan mi je kao apoteka, tako da ni sama ne znam od čega je to, no uglavnom sve sam ja to fino opet oprala, čak i ormare pretresla...u njima nema ničega od gamadi.

    Muž kaže da sam ja to najvjerojatnije i unijela s merinom u stan, nakon prozračivanja vani....
    samo frka mene sad opet s tim se pokriti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •