Zanimaju metode koje koristite ili ste koristile dok su twinsi bili skroz mali. Ja sam 90% vremena sama sa svojim duplicima i mogu reći da se borimo. Ima dana kad se divim svojoj snalažljivosti, isto tako ima dana kad bi plakala od muke. Jer nema mi gore dok se obojica plaču i kad neznam više kako bi. Imam metdodu kako ih obojicu primiti i nositi ali to je sve tže jer oni naravno dobivaju na kilaži. Ima trenutaka kad svi legnemo na bok, oni okrenuti prema meni i zaspu blaženo. A isto tako kad pokušam tako a oni udri u protest. Danas je bilo teško cijeli dan ali su zato sad lijepo zaspali tako na bok uz moje pjevušenje. Nekad mi ponestanu ideje kako ih zabaviti a oni ne plaču nego cendraju od dosade.
Voljela bi znati šta vi radite ili šta ste radili kako bi ih utješili ili zabavili ili uspavali dok ste bili sami snjima.
Nekada se dogodi da plaču neutješno ( ili jedan) a ja sama i nemogu si pomoći. Tada zna biti da jedan plače i po pola sata, sat kao da ga nešto boli. A ja bi skupa s njim ...
Molim vas pišite neke dobre savjete ili metode umirivanja ili zabavljanja jer i u daljoj budućnosti mi ćemo se sami boriti....
I još nešto....
Spavali su cijelu noć do 5,6,7h a sada zadnja dva tjedna se bude non stop od kada zaspu... Malo sline ali ne vidim kao da bi im zubići izlazili...
Moju malu je dosta prije izbijanja bolilo i mučilo tako da bi ja to buđenje pripisala zubićima... ma neznam više.....