Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: rano (kasno) buđenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno rano (kasno) buđenje

    sto napraviti kada se dijete budi u pola 3 ili pola 4 ujutro i spremno je za igranje?

    ne svaku noc...svaku drugu a nekad i trecu

  2. #2
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    igrali se
    zato sto nije nista drugo dolazilo u obzir, postajala bi jos nervoznija, ovako se odigrala svojih sat-dva i nastavila spavati

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    a znam da ema druge nego igrati se...ali kako tome stati na kraj?

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ne igrati se, nikako...
    Naci neku smirujucu aktivnost, uz priguseno svjetlo, citati, tiho pricati. Nauciti djete da je noc za spavanje a dan za igru. Ako se pocnes igrati po noci, buditi ce se svaku noc i ocekivati igru.

  5. #5
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mi smo imali tu fazu, proslo je za neka 3 tjedna- mjesec dana. Neznam tocno. Prvo sam probala ovako kako kaze Deaedi i nije palilo, on je i dalje skakutao po krevetu i po meni i to je znalo trajati po 3 sata. Pa sam odustala od toga i prepustila se igri, sto smo se vise igrali to se prije izmorio i zaspao, tako smo skratili na sat i pol.
    To ga je proslo samo do sebe.

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    mi smo nedavno imali neke pokušaje igre u sred noći.
    kašalj bi ga razbudio i onda bi on počeo tražiti autiće, slikovnice, peseka... prvu noć sam pala na to i bio je budan 2,5 sata.
    drugu noć sam mu dala vodu, mazila ga, pjevala i nakon nekog vremena je zaspao.
    i bez toga mi katastrofalno spava, stvarno mi ne treba još i igra u sred noći.

  7. #7
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    I mi smo imali nekoliko takvih noći koje su dolazile svakih nekoliko dana. Prvi put nismo znali što napraviti i na kraju smo se igrali skoro 3 sata, naravno usred noći. Sljedeći put smo je stavili u krevet između nas, ona se okretala, smijala, gugutala, a mi smo se pravili da spavamo. Ja sam imala otkrivenu i ponuđenu cicu, okrenuta na bok - pa kad je skužila da joj je dosadno ipak je uzela cicu i zaspala. Sveukupno trajanje = 1 sat. Imali smo još nekoliko takvih događaja i ovaj način je uvijek bio uspješan. Trajanje je uvijek bilo oko 1 sat.

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    ako te tješi, to je kod nas prestalo nakon treće godine

    i nije da se nismo trudilia, ali nije išlo

    njoj je bilo najbolje biti budna do četiri ujutro ili ranije zaspati pa se probuditi u jedan-dva u noći i plesati do sedam

    baš me zanima kakva će biti ova manja (8,5 mj) - za sada smo se igrali samo par puta

  9. #9
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    I Luka je imao fazu takvog buđenja po noći.
    Šta god da sam radila bio je budan oko 2 sata i onda zaspao.
    Tada je imao oko 3-4 mj. njenu bi dala neku igračku u ruke a ja bi čitala nešto. Tako smo bili u tišini i s prigušenim svjetlom dok mu se nije počelo spavati.
    I sada se zna probuditi u sred noći, ali leži, gleda, vrti se, malo plazi po nama i kad skuži da nema neke akcije i da je mrak, prišteka se na siku, malo gušta i zaspi.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    R je još premali da bi se želio igrati ali želi gimnasticirati i to uz moju podršku i to traje sa hranjenjem i prematanjem ( probavica obično proradi nakon toliko razgibavanja )do negdje 5-6 jutro a onda ako je sreće još odspavamo najviše sat dva u komadu. Ne znam kako to promijeniti. Ali našla sam dobar korektor za podočnjake.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •