Stranica 15 od 16 PrviPrvi ... 513141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 778

Tema: koristimo platnene (tetra) pelene

  1. #701
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ma sigurna korist od nepeglanja je sto to vrijeme mozes iskoristiti za nesto drugo. a ovo za smanjenu moc upijanja je mozda moj mozak izmislio
    uskoro mi stize i 16 fitted pelena a kupila sam i 20ak polovnih tako da cemo mi sigurno za pocetak koristiti tetra+svedska+cover a onda kad cure malo narastu ubacivati fitted. jedino me brine sporo susenje za vrijeme juzine i velike vlage, ali kad bude tako onda ce tetre biti zakon. i naravno kad svega nestane uljetat ce jednokratne. to je plan za sada...a javit cu kako ide i sigurno ce nam krenuti jos 1000 pitanja kad dodjemo do prakticne primjene

  2. #702
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    znaci Rodini i Mother Ease coveri. kupit cu po dva small od svakog. a vunene bi mogla "naruciti" za poklon

  3. #703
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    legal alien, stanu tetra, uložak od čak 2 tetre i švedska u cover. doduše, mi smo odmah počeli s coverom veličine M (motherease airflow) s 3 tjedna, iako je bebo tad bio još sićo.

  4. #704
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Jesen u meni, ti imaš nekog opakog popičanca? 3 tetre i švedska za bebu od 3 tjedna?! Naša cura ima 2 mjeseca i još uvijek koristimo jednu tetru + jednu za široko povijanje, ali nju stavljam preko covera.

  5. #705
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    znaci Rodini i Mother Ease coveri. kupit cu po dva small od svakog. a vunene bi mogla "naruciti" za poklon
    Moj ti je savjet kuputi covere one size. Stvarno ti se ne isplati kupovati sve velicine jer oni to tako brzo prerastu . Pogledaj si i na e- bayu, neke "no name. Mi smo 2 takva narucili, nisu skupi a jos uvijek su OK. Sa drugom bebom ih isto planiram koristiti. Ustvari- sve pelene koje sam koristila i covere, kao i sa 1. bebonjom, jer su mi sve kao nove

  6. #706
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    phipy, nije on toliki popišanac, koliko sam ja prvi put mama pa sam u početku mislila da to treba doooobrano nafilovati

  7. #707
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Jedva cekam da cure stignu da mozemo testirat I vidjet koja nam je najbolja opcija. Dobila sam od sestre na poklon 16 fitted pelena I 3 covera S pa sad kad vec imam te covere njih cu koristiti. A fitted cu ostaviti kad malo porastu ili za presvlacenje vanka. Odnosno kad je sunce ili bura da se mogu osusiti.
    Pronjuskat cu jos malo po ebayu za covere.

  8. #708
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    A imam I produzivace za body-e da im pelenama filovana dupenca mogu spakirat u body.

  9. #709
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    sad ja imam jos pitanja, haha
    One Size pelene su nam jos prevelike za nasu malu guzicu. tako da kombiniram newborn i jednokratne... a sad bi htjela kombinirati new born i tetre. Imam dosta tetri, ali sad ne znam kako vi to koristite u smislu jeste li odvojili one tetre koje su vam za guze, i one koje idu ispod glave i sl za po doma... Ili koristite i perete isto?
    Imam i one tetre na neke psice, uzasne su, ne sluze mi za nista, tako su tanasne i ''pune zraka' ni peglat se ne daju... Ne znam bi li ih koristila za ispod glave ili za pelene, ne cini se dobre ni zajedno ni za drugo. Najbolje su one lijepe stare guste cvrste tetre!

  10. #710
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Nisam razdvajala. Robicu, gazice, tetre, pelene, sve perem skupa. Nije mi to idealno, ali nisam uspjela naći praktičnu, a zadovoljavajuću metodu pranja pa eto...

  11. #711
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    i ja sve perem skupa, a za upotrebu razdvajam, gaze i zelene tetre za brisanje mlijeka, bijele za guzu, iz estetskih razloga: ove bijele znaju imat zute mrlje

  12. #712
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ima li neka razlika u bijelim i zelenim tetra pelenama (by Lola)?
    Tipa, možda su zelene za sloj koji ide na guzu jer se mrlje od kakice manje vide?

  13. #713

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Razlika je u boji

    Nema razlike, koliko sam skužila neke žene zelene koriste za pelenski dio,a bijele za lice (podmetanje pod glavu i sl.)

    Ja sve njih koristim i za jedno i za drugo (moja se uspavljiva sa tetra pelenom - ona joj je krpica), sve ih zajedno perem, a ako koja i ima fleku to je samo pigment

  14. #714
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Dodala bih...pigment koji nestane ako se pelene suše na suncu.

  15. #715
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ok su te lola pelene, al one na psice i medice su mi koma! Uzasne su mi i za guzu i za lice...

  16. #716

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Sunca nema :/

  17. #717

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Meni su te lola najbolje od svih koje imamo, čak sam neke isjekla pa ih koristim umjesto blazinica za guzu, nisam ih porubila i skroz su se malo iscufale

  18. #718
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj jarčica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su te lola najbolje od svih koje imamo, čak sam neke isjekla pa ih koristim umjesto blazinica za guzu, nisam ih porubila i skroz su se malo iscufale
    E ja sam isto nasjekla blaznica od jednog poderanog pamučnog covera za jorgan. Tako je bio mekan pamuk da ga nisam mogla baciti, pa sam se sjetila da mi možda za blaznice mogao koristiti.

  19. #719
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Odustala sam jer od kako je dečkić jeo pomalo svu hranu i pio puno tekučine, bilo je 1 pišanje odmah na prematanje. Bilo mi je tako lakše. Sada kako smo skoro već 18 mjeseci, razmišljam da mu na proljeće nazad uvedem platnene, do izlaska iz pelena.

  20. #720

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    17

    Početno

    kako slažete tetre bebi od 6 mjeseci (uz napomenu da ima 10 kg)? zaštitne gaćice imamo L i one se lagano urežu u debele nogice.

  21. #721
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    pupica-ovisi koje zastitne koristis, npr, u bambino mio uvijek se slazu kao prefold, dok u neke sire ima milion nacina koje je najbolje ucvrstiti sa snapijem

  22. #722
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Jucer smo probali staviti tetru u origami foldu. Ajme koji uzas! Sve se zafrce i zguzva na njegovoj guzi. Na kraju sam odustala
    Da li se i vama zguzva pelena? Koji jednostavniji fold koristiti? Neki za totalne pocetnike
    Posljednje uređivanje od lulu-mama : 18.01.2014. at 17:35

  23. #723
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Mi smo na početku tetru motali kao za široko povijanje. Ma nije to ni motanje, nego slaganje . Znaš onako, na pola, pa još na pola, pa onda po dužini na pola pa na dupe.

  24. #724
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Misliš kao neki uložak? Kako onda zamotaš guzu u to?

  25. #725
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Pa da, kao uložak. Znaš kako ide široko povijanje? Isto tako staviš tetru, ali direkt na guzu. Nama je funkcioniralo dok se phiphyca nije počela više mrdati, tada nam je počelo često procurivati pa smo se prebacili na origami. Trebaš jače stisnuti cover da ti drži tetru na mjestu.

  26. #726
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Idem googlat to široko povijanje. Nemam pojma kako se to radi.

  27. #727
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ok, ako sam dobro shvatila filmić, samo staviš tetru složenu u „uložak” na guzu. I to je sve? Učvrstiš coverom?

    Aj,aj, al će biti kakice svugdje.
    Idem mu staviti sad, pa javim dojmove

  28. #728
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Stavi i švedsku (preko tetre a ispod covera) ako imaš.

  29. #729
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Nemam svedske.

    Ovo prematanje kako je phyphy rekla opet nije uspjelo. Stavila mu taj "ulozak" od tetre, pokusala staviti u cover, ali toliko se ritao da mi je sve plesalo dok sam ga zakopcavala.
    Onda sam probala neki angel fold, pih, tek to je bio promasaj!
    Nis, moram vjezbati. Tako lako izgleda kad se gleda na tim filmicima na utubu

  30. #730
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ma kupi si švedske i/ili snappi kopču.

  31. #731
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Snapy imam.
    A valjda cu uspjeti u nekom od slijedećih pokušaja

  32. #732
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    a probaj i ono po starinski... samo na pola u trokut a na sredinu jednu slozi ko ulozak

    a ima i jaaako praktican i ravan nacin...cek da progooglam neznam kak se zove a bome ni kako objasniti

  33. #733
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    aha, evo ga....
    to sto sam mislila je taj angel
    jel to to?
    http://www.kittykins.co.uk/advice/id/22

    a na link ispod (ljevo tamo na izboriiku stranice) zgodni su mi i kite i neat fold

  34. #734
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Da, taj angel sam pokusala koristiti. Ali s tetrama koje imam (Lola), presiroko je kad se tako slozi. Ako stavis Lola tetru na trecinu, to je stvarno siroko za bebinu guzu (novorodjence od 3.8kg).

  35. #735

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Lulu-mama, vjezba cuda cini, pa sjeti se kad si prvi put stavljala tus na oci, sigurno je bilo grbavo, a kasnije si postala majstorica. Tetra u trokut, pa opet trokut, namjestis da je na guzi dobra visina i onda zafrknes naprijed.

  36. #736
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    tuš je i dalje grbav.
    Ali tetre ću vježbati, malo sam sad odustala, no krenut ću u novu akciju

  37. #737
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    origami fold je za manje bebe. kite je za veće.
    Posljednje uređivanje od marta : 30.01.2014. at 22:16

  38. #738
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

  39. #739
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    ja sam bas svoju slikala kad sam joj stavljala tetre kad je bila skroz mala(u planu da pratim kako raste, tako mijenjam povijanje)...moram to slozit pa cu imat ko mali tutorial

  40. #740
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Pozdrav cure, samo da pridonesem ovdje naše iskustvo, ja sam curki koristila origami fold do 2 godine sa time da sam u sredinu stavila prekrojenu tetru, znači ne 80x80 nego 40x40 složenu u uložak, taj uložak stavljen u sredinu od pelene 80x80 cm složena u origami fold i na to samo cover ili ti zaštitne gačice.
    Kasnije smo nakon 2 godine prešli na kite fold pa na kombinaciju sa tuticom i jednokratnima.
    Sa dečkićem sam iskustvo sve već napisala




    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku

  41. #741

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Bokić iskusne i manje iskusne mamice imam nekoliko nedoumica pa vas molim da pomognete...

    Naime očekujemo prvu bebu i već odavno, dok ni nisam bila trudna, su mi zapele za oko pelene koje su zdravije za bebu, više ekološke, i naravno nije zanemariva ni financijska ušteda. Međutim, kako nam stambena situacija nije baš pogodna za moderne platnene (jer se dugo suše, a za to još nemamo uvjeta), onda sam mozgala kako bih ipak čim više mogla izbjeći pampersice i sl.

    I nakon puuuno čitanja, ne mogu ni sama tome vjerovati, ali zagrijala sam se totalno za tetre da, svi mi se čude, i ne kuže zašto se želim ''vraćati u prošlost'' po tom pitanju ... Ali iz čitanja raznoraznih iskustava žena po forumima, vidim da itekako ima zadovoljnih korisnika tetra pelena. Posebno mi se sviđa što se mogu slagati u razne varijante, a nije u pitanju samo onaj trokut+uložak kak su naše bake radile. I što se brzo suše, a kad beba malo stasa, ne bih ih ni peglala više.

    Naravno ne mogu biti potpuno isključiva jer ne znam kako ću se snaći u svemu tome i hoće li funkcionirati sve skupa, ispiranje, čuvanje, pranje, sušenje pelena, hoće li curiti, hoću li ih dobro znati namjestiti... itd. Ali jako sam voljna probati i već skupljam zalihe. Dakle uvijek bih imala pri ruci i jednokratne, ako nekud idemo ili po potrebi, ne znam kako će se pokazati po noći... U svakom slučaju nisam isključiva, ali imam veliku volju za ovo

    Dakle, pokušala bih zamijenjivati jednokratne s tetrama čim ranije, odnosno ovisi koliko budem sposobna kad dođem iz rodilišta . Ono što sam otprilike zamislila, je krenuti s origami foldom jer čitam da je super za tako malu bebu. Možda ubaciti još jednu tetru složenu u uložak radi širokog povijanja prvih tjedana. Imam zasad 30-ak tetri, znam da trebam dosta više. Imam i 5 švedskih onih običnih s vezicama. E sad, konkretna pitanja :

    1. Za novorođenče, pretpostavimo da slažem u origami (već ga znam složiti ''u prazno jupiii ). Da li je dovoljna samo jedna tetra ili ipak dvije?

    2. Hoće li se moći dobro učvrstiti samo sa coverom ili ipak u tu svrhu trebam švedsku na tetru, pa onda cover? Ili da švedske koristim samo u svrhu širokog prvo vrijeme?

    3. Tetre sam našla u Intertekstilu Stanić jako jeftino, 6 kom za 15 kn. Jasno mi je da su tanje i sigurno manje kvalitetne od recimo ovih iz DM-a, ali mogu li i te poslužiti ako stavljam duplo? I da stavljam dvije umjesto jedne, opet su daleko jeftinije.

    4. I najvažnije i najveća dilema, koje zaštitne gaćice da kupim, a da imate iskustva da pašu dobro s tetrama? Razmišljala sam o Rodinom coveru, jel dobar za tetre? Drukeri ili čičak? Čičak mi djeluje da se brže istroši, a opet s njim mogu bolje regulirati koliko hoću zategnuti. Jesu mi dosta dva covera veličine S?

  42. #742
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj Emmalia prvotno napisa Vidi poruku
    1. Za novorođenče, pretpostavimo da slažem u origami (već ga znam složiti ''u prazno jupiii ). Da li je dovoljna samo jedna tetra ili ipak dvije?

    2. Hoće li se moći dobro učvrstiti samo sa coverom ili ipak u tu svrhu trebam švedsku na tetru, pa onda cover? Ili da švedske koristim samo u svrhu širokog prvo vrijeme?

    3. Tetre sam našla u Intertekstilu Stanić jako jeftino, 6 kom za 15 kn. Jasno mi je da su tanje i sigurno manje kvalitetne od recimo ovih iz DM-a, ali mogu li i te poslužiti ako stavljam duplo? I da stavljam dvije umjesto jedne, opet su daleko jeftinije.

    4. I najvažnije i najveća dilema, koje zaštitne gaćice da kupim, a da imate iskustva da pašu dobro s tetrama? Razmišljala sam o Rodinom coveru, jel dobar za tetre? Drukeri ili čičak? Čičak mi djeluje da se brže istroši, a opet s njim mogu bolje regulirati koliko hoću zategnuti. Jesu mi dosta dva covera veličine S?
    1. Vjerojatno će ti biti dosta jedna. Kad su mali, većina dosta često kaka pa ćeš mijenjati često pelenu, neće se ni stići 'natopiti'. No ako bude veliki popišanko/a, dodaš još jednu.

    2. Ja sam radila ovako: tetra, cover, tetra za široko, švedska.

    3. Teško mi je komentirati jer ne znam kakve su u Staniću. Računaj da ti više tetri znači više pranja, više stavljanja na štrik, više peglanja i više posla oko slaganja/stavljanja dvije tetre...drugim riječima, ako imaš financijske mogućnosti, uloži u malo deblje tetre, možda se isplati. U DM-u uvijek možeš iskorititi 15% na cijelu kupnju i možda neke druge pogodnosti, možda u onoj knjižici za trudnice ima nekih popusta na tetre ili sl.

    4. Za tetre bih preporučila ili cover na čičak ili korištenje snapi kopče, kombinacija tetra bez kopče i cover na drukere = raspad sistema
    Posljednje uređivanje od phiphy : 11.04.2014. at 20:40

  43. #743

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala na odgovoru

    Gledala sam malo po oglasima pa da uzmem te male covere za početak nečije rabljene. Svakako planiram 2 komada uzeti, veličina S. A sad našla sam Rodine (za koje sam čitala da su dobre za tetre), i nude mi se još i Popolini i Racman zaštitne gaćine, koje nemam pojma kako bi služile po tom pitanju, pa još promišljam. Snappy kopči svakako planiram kupiti, nek bude za svaki slučaj.

    A našla sam i preko oglasa rabljene tetre, pa si mislim možda radije uzeti njih, nego nakupovati hrpu ovih tankih/rijetkih u Staniću, baš što kažeš zbog tog pranja i to... još sam u dilemi

  44. #744
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    S prvom curicom nisam koristila tetre, nego modern platnene, tako da ti ne mogu dati neki koristan savjet. Ovo što kaže phiphy je sigurno ok.
    Samo ti želim pružiti podršku Ne vraćaš se ti u prošlost, baš naprotiv.
    Lijepo je što razmišljaš o zdravlju svog djeteta vise nego o svojoj komociji.

    Samo naprijed!

  45. #745

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala vam na savjetima, više manje su dileme razriješene, nadajmo se da će se kad beba stigne pokazati funkcionalno i da ću ja ustrajati . Tetri imam ukupno 42 komada samo u svrhu povijanja, to bi svakako trebalo biti dovoljno. Od toga polovica su rabljene koje sam dobila (šogorica ih koristila ali ne za previjanje), ali čini mi se kvalitetnih uglavnom. Od novih sam ipak odlučila kupiti za ovu svrhu deblje, kvalitetnije, pa sam uzela Lola baby i od butika ''Mali anđeo''. Uglavnom su bijele, jer vidim da su ove šarene ipak manje gustoće, a koliko god mi predivni uzorci bili, ipak mi je tu najbitnija funkcionalnost.

    Ove tanke koje sam kupila u Staniću sam dala baki da mi napravi krpice tj. da ih obrubi za razne svrhe, tako da i njih imam sad hrpu. Imam i 5 komada običnih švedskih s vezicama ako zatreba (bar za široko prvo vrijeme, preko covera).

    Sad evo upravo idem naručiti od Rode, 2 covera Small na čičak (nakon duuugog premišljanja, ali mislim da mi se neće stići uništiti čičak u tim prvim mjesecima), i snappy kopču da imam za svaki slučaj. Ne očekujem veliku bebu pa se nadam se da će mi veličina S trajati barem prva 3 mjeseca dok ne vidim što ćemo dalje.

    Inače mi se generalno više sviđaju drukeri, ali kao što rekoh najbitnija mi je funkcionalnost pa sam od silnog iščitavanja skužila da je ipak bolje krenuti s čičkom.

  46. #746
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Bravo!
    Moj sin je bas puno trzao na cicak, prepao bi se na odljepljivanje cicka i plakao. A malena nema konta za to

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  47. #747

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    33

    Početno

    Mamice koje ste od početka odnosno još skroz male bebe imale u platnenima, do kad ste mogli koristiti cover veličine S? Odnosno mogu li se nadati da će beba u njih stati barem cijela prva 3 mjeseca? Zasad ne očekujem veću bebu, ako to ima veze, i covere sam uzela Rodine na čičak. I u pitanju su tetre, a ne moderne platnene ako je bitno, ne znam kakva je razlika u veličini pa napominjem...

  48. #748
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    To je skroz individualno. Moja je bila u Smallu i new born pelenama do skoro svog 6.og mjeseca, a nekom small postane mali sa vec dva mjeseca. Al racunaj tako 2-6mj (nisam pomogla)

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  49. #749
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Moj je u small covere stao do 6 kila.

    edit: u modernim platnenim ispod
    Posljednje uređivanje od Argente : 28.04.2014. at 01:08

  50. #750
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Mi smo uzeli rodine covere velicine M, poceli smo s modernim platnenim kad je imao 1,5 mjesec i bio nam je dobar i jos uvijek ga koristimo (ima 6 mjeseci)...
    Definitivno su mi bolji na drukere iako sam bila uvjerena da ce mi biti bolji ovi na cicak ali nisu... Srecom imam samo jedan na cicak i koristim ga samo dok su mi ovi na pranju...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •