Stranica 12 od 16 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 778

Tema: koristimo platnene (tetra) pelene

  1. #551
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj crnkica prvotno napisa Vidi poruku
    Lasada pozdrav....
    Nisam ni znala da si trudnica...Čestitam
    Čestitam i ja

  2. #552

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    mi koristimo obicne platnetne i tetre u kombinaciji sa svedskim pelenama. perem ih na 60 i ne peglam. po meni je najveca prednost to sto se brzo suse, suhe su na zraku za par sati vec

  3. #553
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Ja bih dodala i prednost što se dobro operu kad se guza maže kremom. Kad koristimo kremu (povremeno, zbog crvenila i sl), obavezno stavim tetru.

  4. #554
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kopam po netu i ne nalazim pa ne znam je li to nesto sto ne postoji, ili ja ne znam naci. Kako da pronadjem svedsku pelenu na engleskom govornom podrucju? U Americi, jel.

  5. #555
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,209

    Početno

    Ovo, Kaae, to su disanine, najnježnije švedske pelene:
    http://www.ebay.com/itm/DISANA-knitt...item336d9c7c4c

    Ima ih i od frotira.

  6. #556
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Malo off ove teme pa oprostite molim Vas.
    Crnkica i pomikaki tako mi falite ne znam niti kako ste ni kako vaši malci nije me bilo godinu i pol samo se bavim Larom i kućom.Htjeli smo još jedno i čekamo dečka pa na burzi tražim opet zaštitne gačice.
    Opet ću vaditi za par dana tetre iz podruma i moram ih preprati, staviti omekšivač, isprati i ispeglati da vidim hoće li biti mekane jer meni je bitno da prvih bebinih mjeseci bude i mekana tetra za mekanu i nježnu bebinu guzu.
    Ako imate kakvih ideja i savjeta slobodno napišite jer razmišljam dokupiti još 30 - ak tetri novih.
    Pomikaki tvoje su se iznosile

  7. #557
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Ajde nek su koristile
    ostale koje imam su mi većinom negdje na posudbi
    ali sigurno ćeš naći nešto na burzi, platnene i zaštitne često viđam da se prodaju

    ali mislim da ne bi smjela koristiti omekšivač za novorođenče, stavi samo malo bijelog vinskog octa u vodu za ispiranje, odnosno tamo gdje se stavlja omekšivač

  8. #558

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Kaae tie on diaper

    Ja koristim ocat umjesto omekšivača i za pelene i za našu odjeću.

    Malo smo svi previše zabrijali na "mekano".Pelena koliko god kruta bila za pol minute na guzi postane savršeno mekana od topline.

  9. #559
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hvala!

    Potrazit cu tie-on kad dodjem doma (nista od shoppinga s posla...).

  10. #560
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    lasada ja sam isto svoje male zaštitne dala na posudbu, pa ako mi što uskoro vrati javim ti.
    i ja bi isto stavila ocat, a ne omekšivač za novorođenče.
    Draga pa ti još imaš malo dok ne ugledaš svog ljepotana

  11. #561
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    I ja sam pomislila na ocat znam da omekšivač ne valja i ovako su nam djeca već alergična i osjetljiva.
    Ako saznate da netko nudi kakve zaštitne gačice javite mi što prije na PP.
    Tnx curke i kiss

  12. #562

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    ja sam oduševljena vunenim zastitnim gaćicama.Sinoć sam joj prvi put stavila.Malo je guza bila crvena prije spavanja jer je fina guza prdnula i pobeglo je malo drekeca,a majka nije skužila odmah.

    Probudili smo se bez točkice!Pelena je bila skroz mokra,a zaštitne samo vlažne na dodir s unutarnje strane.Vunene smo uzeli zbog ljeta,jer zbilja guza ima više zraka.

    Ako možeš,investiraj u jedne vunene zaštitne.Sigurna sam da ima i rabljenih.Sad mi je žao da ih nisam prije počela koristiti.Samo u njih idu tetre učvršćene svedskom ili kopčicom.


    Koje svedske koristite?Ja sam najzadovoljnija s nekim merkur pitomača.Imaju taman špagice,a oprane su bezbroj puta i dalje super rastezljive.Koštaju 15 kn.

  13. #563
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Mali laf
    Znam da su vunene dobre i prijateljica ih radi ( mama šivalica vještičica), ali moja curka je imala osjetljivu kožu sada ima atopijski dermatitis tako da mi dr. za alergije preporučila da koristim od PUL-a al slažem se da su i one ok ko i ostale. Švedeke sam kupovala u Leptirići od MTČ-a za te iz Pitomače nisam čula, meni je bitno da je sve pamučno samo na koristim kineski pamuk.

  14. #564
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi smo upravo zbog atopijskog dermatitisa morali koristiti vunene jer mi se dijete osipalo na PUL

  15. #565

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    vuna rijetko izaziva a. reakciju...češće ako je malo grublja fizički iziritira,za raazliku od perja koje je isto prirodno ali jako alergeno.

    Ove koje ja imam su jako mekane.Vuna je jako tanka i strojno pletena,pa je na koži sličnije pamučnom koncu nego vuni.Meni je baka saštrikala vunene hlačice.Grublje su nego ove "kupovne",al moja curka ih obožava.

  16. #566
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Hm.

    Moram priznati da me malo strah vunenih, cisto zato sto ja ne mogu nositi nista s vunom, cak ni blagom mjesavinom, ako mi dodiruje golu kozu.

  17. #567

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Ove su stvarno mekane.Ja sam navukla na svoju ruku.Osjećaj je kao da su končane.I mene iritira vuna,doduše,mene sve žulja

  18. #568
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma nema veze s grubom ili tvrdom tkaninom. Problem je u sastavu. Mene svrbi i sva se osujem.

  19. #569
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Mi smo isto krenuli s korištenjem tetra pelena + rodin cover. E sad, sve je ok kad piškimo, ali kad kakimo sve procuri. Mislim da nam hitno treba snappy, on bi to sve dodatno učvrstio pa mislim da ne bi izletjela (tekuća) kakica van. Ako tko ima za prodati snappi, bila bih jako zahvalna!

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Mala guza ide mami na čuvanje,pa sam u potrazi za još tetri.Mama bi povijala s tetrama,a ostaviti cu joj par komada fitted pelena za van.Pa zašto su tetre tako poskupile????Ja sam svoje kupila prije skoro 4 godine i bile su po 80 kn 10 kom,a sad su preko 100 kn...na par mjesta i 120kn.

    Jedino su u kiki bile nedavno na akciji 69 kn 10 kom.Jako kvalitetne.

    Jel netko zna gdje su jeftinije?Ili ima za prodati rabljene?

  21. #571
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Ne znam i ja sam kupovala prije 4 godine za Laru tetre i u hrvatskoj su bile od 90 - 120 kuna paket od 10 komada zato sam i veći dio kupila u bosni, Bihać nam je svega pola sata od Plitvica a cijena je od 18-22 KM ( računaj 1KM = 4 KUNE) za paket od 10 komada. Tako mi računamo. + još dobijete povrat poreza ako vam je računa 100 KM pa nadalje.
    Isplati se tano kupovati to sam htjela reći.

  22. #572
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Citiraj mali laf prvotno napisa Vidi poruku
    Mala guza ide mami na čuvanje,pa sam u potrazi za još tetri.Mama bi povijala s tetrama,a ostaviti cu joj par komada fitted pelena za van.Pa zašto su tetre tako poskupile????Ja sam svoje kupila prije skoro 4 godine i bile su po 80 kn 10 kom,a sad su preko 100 kn...na par mjesta i 120kn.

    Jedino su u kiki bile nedavno na akciji 69 kn 10 kom.Jako kvalitetne.

    Jel netko zna gdje su jeftinije?Ili ima za prodati rabljene?
    u konzumu zna biti 10 kom za 70 kn, ja sam kupila u njihovoj internet trgovini, onlinr konzum...

  23. #573
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Mi bi presli na kombinaciju tetri i rodinih/naturinih platnenih. Zasad smo posudili par naturinih platnenih i svidjaju nam se
    Al imam par pitanja?
    Kako ucvrscujete tetre? Sa svedskima ili sa onim kopcicama s kojima se ucvrscuje zavoj ili ima nesto trece?
    Koliko cesto treba mijenjati zastitne gacice? Sa svakom promjenom pelena ili rijedje (ako su vlazne iznutra)? Ove od PULa ok, mogu proprati svaki put i brzo se osuse... al sto ako nabavim ove od vune... to s vunom mi puno bolje zvuci.

  24. #574

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Kad je bila malecka povijala sam u origami fold(na you tube imaš filmića o načinima slaganja i povijanja u tetre) i učvršćivala snappy kopčom.Uz malo prakse,sve je bilo čvrsto i kakica je ostajala na mjestu.Sad kad je veća koristim svedske.Ponekad samo umetnem u cover.Ovisi kolika je guza i kakve covere imaš.Ako su malo komotniji učvrsti svedkom ili kopčom,ako si coveri uzi dovoljno je samo tetra.

    Za vunene svakako koristi tetru ili kopču.Ove koje ja imam su pull on (disana) i malo su komotnije.Ja ih koristim za noć i ponekad po danu jer imam samo jedne.

  25. #575

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    za vunene koristi svedsku ili kopču.sad vidim da sam gore krivo napisala.

  26. #576
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    A di nabaviti tu snappy kopcu?

  27. #577

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    e bay ili neki drugi web shop
    kod nas nema

  28. #578
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    thanks

  29. #579
    Rinči avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj lasada prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me da li tko od vas koristi platnene tetra pelene one obične koje se peglaju. Pakirane su po 10 komada u pakiranju i cijena im je od 70 do 120 kuna paket ( ovisi gdje ioh kupite). Ima ih tanjih ja koristim (za bljucanje) i debljih (za guzu). Ja ih koristim od larinog rođenja i jako sam zadovoljna. Stavim jednu u trokut a drugu u kocku i na njih zaštitne gačice na čičak koje sam kupila 2 komada npr. imam od luci. Imam i šivane platnene ali mi se one dugo suše. U danu ispeglam između 8-10,tj. 16-20 pelena + par gazica od bljucanja 2-3 bodića il majicu i nije mi teško. Kad je lara bila manja tj. do 3 mjeseca bilo je i do 12/24 pelene sad manje troši kad je veća. Pelene perem na 60 stupnjeva i samo sa praškom za veš a prije nego ih stavim u mašinu isperem mokraću ili u lavoru operem kakicu i bacim u školjku pa tek onda u mašinu. Pedijatrica mi rekla da rijetko vidi da mame previjaju sa običnima. Moja je odluka bila o pelenama zbog financija a i ekološki je. Htjela sam lari staviti pampers kad smo išli sa mjesec dana na pregled (zbog puta)pa je plakala dok joj to nisam skinula i stavila običnu pelenu. A i već u 2. mjesecu nije trebalo široko povijati kad ju i tako na taj način povijam. Po ljeti sam joj stavljala samo gazicu među nogice i jednu u trokut i nije prošlo preko. Kažem vam super sam zadovoljna a preporučam pelene i vama. Pozdrav
    Hvala svim iskusnim mama na ovakvim savjetima.Ja još nisam mama, nego ću tek postati za dva mjeseca i baš sam ovaj tjedan razgovarala sa svekrvom o ovoj temi. Moram priznati da mi je bilo malo čudno kaj me pita hoću li koristiti platnene ili pampersice. Ja imam 24 godine i naravno da osim pampersica za mene ne postoje niti jedne druge pelene. Tko je ikad vidio da se na TV- u reklamiraju platnene pelene? Pa to je srednji vijek! I nisam imala mira nego utipkla platnene pelene u google i skužila koliko mladih majki ih još uvijek koristi. A kad sam uočila koliko prednosti imaju ove platnene (da ne spominjem da mi je zdravlje dijeteta na prvome mjestu) donijela sam konačnu odluku. Definitivo platnene! Još jednom hvala svima i puno sreće svim mama sa stažem te onima koje će to tek postati

  30. #580
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    ma tetre su zakon, mi smo do godinu i pol bili u njima, origami fold+ zaštitne, rodine, sada su nam premale za guzu pa smo u modernim platnenim, koje su mi, u usporedbi s tetrama nekako glomazne, duže se suše... ali, još malo pa ćemo valjda biti bez pelena

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    rinči dobrodošla!

  32. #582

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    126

    Početno

    Cure, imam problemčić! Imam dječaka od 13 mj. i jjjjjaaakooooo je nemiran, jedva mu promjenim pelenu. Prošlog ljeta sam mu stavljala tetre, noću pampers i bila sam zadovoljna. Guza mu je iz tetri bila tako suha i normalne temperature, a kad bih stavila pampers pregrijana i potparena.
    Htjela sam odavno ponovo prijeći na tetre al ga je skoro nemoguće poviti. Jedva mu zakopčam pampers i bude po 3 sata u njemu ako se ne ukaki.
    Koliko dugo smije dijete biti u mokroj pamučnoj? Jer on stalno po malo piški. Jel smije biti duže od 2 sata ako nije potpuno mokra?
    Ne mogu ga preslvačiti svaki sat. On se otima, ja jadna kopčam po njemu kako stignem:DDD Sa starijim djetetom nije bilo nikakvih problema.
    Ili je bolje da još kuburim sa pampersom a kad dobro otopli da nosi samo gaćice i da krenemo sa tuta treningom?)

  33. #583

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    126

    Početno

    Vidjela sam i one moderne pamučne, ne izgledaju mi baš praktično.

  34. #584

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    kaca80 ja ti isto imam tako živahnog dečkića i ja ti njemu složim uložak od jedne ili pola tetrice ( ovisi jel hladno ili toplo ) i stavim ga u najobičnije pamučne gaćice za klince i to nabrzaka navučem na njega i sve stoji na svom mjestu, ako smo negdje vani stavim mu onaj rodin cover da baš ne smoči hlače kad se popiški. probaj, nama super funkcionira!

  35. #585
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    Drage moje,
    koja vam se marka pokazala najboljom za tetre? trazim one "stare", kvalitetne, debele tetre...ali toga izgleda vise nema?! dajte mi neki savjet jer se spremam u kupovinu.

  36. #586
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    koliko vam po noći budu najduže nepremotani?

  37. #587
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,
    koja vam se marka pokazala najboljom za tetre? trazim one "stare", kvalitetne, debele tetre...ali toga izgleda vise nema?! dajte mi neki savjet jer se spremam u kupovinu.
    Ja imam iz DM-a, malo su tanje od starih, ali inače iste, sasvim ok

  38. #588
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko vam po noći budu najduže nepremotani?
    Cijelu noć
    Nastojim da zaspe suha, skužila sam da se popiški tek pred jutro. Ako puno doji onda bude mokra i tijekom noći, ali razbuđivanje zbog premotavanja je veći stres od mokre pelene. (u stvari nisam primjetila da je mokra pelena smeta)

  39. #589
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,
    koja vam se marka pokazala najboljom za tetre? trazim one "stare", kvalitetne, debele tetre...ali toga izgleda vise nema?! dajte mi neki savjet jer se spremam u kupovinu.
    i mene ovo zanima...
    imate li kakve preporuke čije tetre je najbolje kupiti?

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    u jednoj peleni bude cijelu noć.premotam ju baš pred spavanje.

    stare lola ribar su bile puno deblje nego sada.stare mislim na one prje 4 godine kada sam kupila za prvu kćer.pelene iz kike su dosta debele.

  41. #591
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hm, malo me buni to što mi se čini da se može prehladiti ako je po 6-7 sati noću u mokroj tetri nepremotana
    beba ima mj. dana i tek smo počeli koristiti tetre složene u origami tako da nemam uopće iskustva
    inače sam prezadovoljna tetrama
    imam neke starije i dosta su debele a nemam pojma tko ih proizvodi ni gdje su kupljene
    imam i iz dm-a, dosta su tanke...

  42. #592

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    ja koristim ove iz dm-a i super su mi, jesu tanke, ali jako dobro upijaju, puno bolje nego npr.platnene pelene (imam rodine), a šta se tiče presvlačenja, ja sam svog malog presvlačila 2 puta po noći dok je piškio svako malo, a kasnije jednom. sad mi već prespava cijelu noć bez pišanja, dobro ima 1.god i 10mj, al već dosta dugo spava u suhoj peleni

  43. #593

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    e, da flopica ja sam stavljala na tetru složenu u origami još jednu složenu kao uložak po sredini, jel i ti tako staviš?

  44. #594
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    hm, malo me buni to što mi se čini da se može prehladiti ako je po 6-7 sati noću u mokroj tetri nepremotana
    beba ima mj. dana i tek smo počeli koristiti tetre složene u origami tako da nemam uopće iskustva
    inače sam prezadovoljna tetrama
    imam neke starije i dosta su debele a nemam pojma tko ih proizvodi ni gdje su kupljene
    imam i iz dm-a, dosta su tanke...
    Neće se prehladiti. Osim ako se smoći robica - meni se to zna dogoditi ako ne namjestim zaštitne dobro. A i ako skužim da je pre djutro mokra po bodiću, samo pazim da je dobro pokrijem. Jer kad bih je išla presvlaćit npr u 5 ujutro, gotovo sa spavanjem za tu noć
    (moja je velika, vi pričate o malim bebama, ali nismo mijenjali navike)

  45. #595
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Malamaya prvotno napisa Vidi poruku
    e, da flopica ja sam stavljala na tetru složenu u origami još jednu složenu kao uložak po sredini, jel i ti tako staviš?
    Meni je to predebelo, iako moja curka ima već 9 mj. Po sredini znam staviti još četvrtinu tetre, to je dosta za sad.

  46. #596
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ne može se prehladiti, platnena pelena je na bebi topla.

  47. #597
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Malamaya ne stavljam još jednu tetru
    samo tu jednu složenu u origami
    preko toga zaštitne

    znam da je pelena topla ali mi je valjda gadna pomisao da ima nešto mokro omotano oko sebe
    ali ako se vaša djeca nisu prehladila valjda neće ona biti jedina
    malo brijem izgleda...

  48. #598

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    3

    Početno

    cure pozdravljam vas sve koliko vas ima!
    evo da se javim, imam bebača starog tri mj. i motam ga u tetre od 10. dana (kad nam je otpao pupak) mada noću stavljamo jednokratne...
    vidim da su neke mame pitale za jeftine tetre, pa da vas uputim gdje kupiti ako ste iz Zagreba i okolice. mi smo našli jeftine tetre u intertekstilu Stanić, 6 kom 15 kn, nisu baš debele, ali mi stavljamo unutar zaštitnih gaćica dva komada i ako samo piški pelene izdrže i po 4 sata (naravno trudim se što češće ih mijenjati)... ima bijelih, zelenih, narančastih, ljubičastih... odite si pogledati.. ne mogu reći da su najkvalitetnije, ali evo više od 2,5 mj. korištenja nisu se raspale, a s obzirom na cijenu stvarno se isplati kupiti i malo više paketa, pa ak se raspadnu imate rezervu.

  49. #599
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    I nemojte odmah odustati od tetra pelena jer ih se nakupi prljavih, npr. ja sam svaki drugi dan prala u mašini po 30-tak komada. A popišane i pokakane sam isprala i odlagala ih u kanticu sa poklopcem od tix deterdženta i nisu smrdile u kupatilu.
    Sad ću isto tako raditi za drugu bebu nema tih pampersa ni do koljena tetrama.
    Pampers sam stavila kad smo išli doktoru na pregled i to po ljeti a zimi ne.
    Zamazanu tetru bih isprala u wc-u bilo gdje se nalazili i stavila u najlon vrečicu dok nebi stigli kući.

  50. #600

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj Malamaya prvotno napisa Vidi poruku
    kaca80 ja ti isto imam tako živahnog dečkića i ja ti njemu složim uložak od jedne ili pola tetrice ( ovisi jel hladno ili toplo ) i stavim ga u najobičnije pamučne gaćice za klince i to nabrzaka navučem na njega i sve stoji na svom mjestu, ako smo negdje vani stavim mu onaj rodin cover da baš ne smoči hlače kad se popiški. probaj, nama super funkcionira!
    Ovo i ja često radim, pola tetre ili čitava u gaćice. Jeste najlakše za navući ali ipak bude naporno, mali skače po meni ja navlačim.
    Tako sam radila i kod starije curice ljeti, bez problema.
    Ako promoči hlačice presvučem i njih. Boli me briga, ne perem ja već mašina.
    Samo mi bude naporno presvlačiti. Doduše nije ni pampers lakše navući.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •