Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: oftalmolog

  1. #1
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno oftalmolog

    Treba mi dobar oftalmolog za mužića, bio na operaciji oka u Vinogradskoj al nismo zadovoljni , pa bi drugo mišljenje. Preporuke?

  2. #2
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Zar stvarno nitko?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb,Maksimir
    Postovi
    26

    Početno

    Hmmm..dr.Gabrić,Poliklinika Svjetlost u Bukovačkoj.Mužev dida bio u subotu na operaciji oka,čovjek sretan ko malo dijete,jer opet vidi drveće,ptice..bez naočala :D

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    doktorica ????(zaboravila sam ime ). uglavnom, ima privatnu ordinaciju na ribnjaku, preko puta garaže na langiću. pregled je 100kn. prošetajte se pa ćete vidjeti, ima natpis na zgradi.

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    doktorica ????(zaboravila sam ime ). uglavnom, ima privatnu ordinaciju na ribnjaku, preko puta garaže na langiću. pregled je 100kn. prošetajte se pa ćete vidjeti, ima natpis na zgradi.
    nju toplo preporučujem i mogu poslati kontakt

    inače je specijalist za leće

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    I ja mogu samo pohvaliti doktoricu Ćuruvija-Opačić s Langovog trga. Jedina osoba koja je uspjela nakon 5 godina mog brata naučiti na leće!
    Osim što je specijalist za leće, vrlo je savjesna i pažljivo prati svakog tko joj dođe. Osim toga, uvijek ima vremena za razgovor i da objasni sve što vas zanima.
    Kasiopeja, na kakvoj operaciji je bio muž? Moja mama je prošla svoju kalvariju s očima na Rebru, i još uvijek to traje i traje...

  7. #7
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    tanja, baš mi je drago da ste zadovoljni s njom, ona je obiteljska prijateljica. i krasna osoba.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    o kakvoj se operaciji radi,ja sam u tome možda mogu pomoći,može i na pp.Inače sve ovisi za što se treba ,postoje da tako kažem puno subspecijalnosti(leće,katarakta,glaukom itd)i pojedini liječnici se bave određenim problemima .I svakako dr Ćuruvija je odlična.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj lavica prvotno napisa
    Hmmm..dr.Gabrić,Poliklinika Svjetlost u Bukovačkoj.Mužev dida bio u subotu na operaciji oka,čovjek sretan ko malo dijete,jer opet vidi drveće,ptice..bez naočala :D
    Ja bila kod nje, i SUPER mi je žena!! Vrlo elokventna, sve ti lijepo kaže, popriča s tobom (meni je to nekak važno kod dr., a ne da se prave ko da smo idioti i da niš ne kužimo pa ti niš neće ni reći nego samo ordiniraju...).
    U svakom slučaju, za preporučiti! 8)

  10. #10
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Hvala cure, mislim da ćemo kod dr. na Langovom trgu...
    A operirao je oči jer je problem bio estetski ( puuno je škiljio), no operacijom su se pogoršali i drugi problemi od prije pa je sad vid na desno tek jadnih 10%, i konstantno ima dvoslike..dobio leću za jedno oko al od nje mu još dodatno mutnija slika..

    Ići ćemo na pregled sigurno,fala na preporukama!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    da li bi preporučili tu doktoricu i za klince, tj. radi li s njima
    moja A. ima 14 mjeseci, i već smo dobili dijagnozu, no ja bih na drugo mišljenje

  12. #12
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno

    Mi smo na pregledu bili kod dr. Nade Deban koja ima privatnu očnu ordinaciju za djecu i odrasle u Magazinskoj 25 u Zg-u. Doktorica je prije radila na Sv. Duhu i nama se svidjela. Ima OK pristup djeci i zaista se potrudila kako bi pregledala Leu bez da ju istraumatizira.

    Ordinacija je malo oronula, ali nama to nije od presudne važnosti.

  13. #13
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    apsolutno dr. Ćuruvija-Opačić, kod nje idem od svoje 7 godine i totalno sam prezadovoljna, a frendici koju sam poslala kod nje je spasila oči od razvijanja svega i svačega.

    žena je zakon!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •