Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 59

Tema: Koji auto za 3 sjedalice?

  1. #1
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno Koji auto za 3 sjedalice?

    Naslov sve govori. Trenutno imamo malog matiza, ali uskoro moramo prijeci u veci i nemamo pojma koji auto kupiti za smjestiti 3 AS otraga.

    Gledali smo skodu octaviu karavan i kiu ceed karavan ali iza nema mjesta za normalno vezati 3 sjedalice. Vec se jezim od pomisli da cemo morati hodati po salonima sa sjedalicama i mjeriti. Uh!

    Imate li iskustava?

  2. #2
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Renault scenic. Mi ga imamo i jako smo zadovoljni.

    http://www.autosport.hr/content/view/4140/122/

  3. #3
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    picasso.

  4. #4
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Tako nesto smo i razmisljali, plus mozda renault kangoo, ali nam je kupovina novog preskupa a dizati kredit za rabljeni auto....hm...dvojbe

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    60

    Početno

    mi imamo opel astru, stanu jedna velika sjedalica za 1-3 godine i dva jaja za bebeke..

  6. #6
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    bolje da šutim.
    mi digli kredu za rabljeni, nije bilo izbora. treba stati četvoro, od toga dvoje u AS.
    kupili Kiu Joice, takvih je svega par u Hr, ali poanta je - treba razmišljati i o monovolumenu. djeca će rasti, a auti baš i ne rastu.

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    opel zaphira

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj riba prvotno napisa
    mi imamo opel astru, stanu jedna velika sjedalica za 1-3 godine i dva jaja za bebeke..
    mi imamo dvije velike, i jedno jaje.
    kako utrpati još jednu veliku?? (umjesto jajeta)?

  9. #9
    andjeli avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    622

    Početno

    Mi imamo Fiat Ullise auto sa 7 sjedala,kupili smo ga u salonu rabljenog i super je sva se sjedala vade osim dva prednja.Povoljni su djelovi a osiguranje ništa skuplje nego i kod malog auta,a uz to kupite namještaj nemorate nikog plaćat sve vam stane,selite se sve vam stane.Jedino mi imamo benzinca pa smo ugradili plin da i na to uštedimo i svakom bi preporučila jer je pravi obiteljski pogotovo di ih ima malo malo više.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Stanu 3 velike u C4.

  11. #11
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    stanu u većinu većih citroena.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    SUV

  13. #13
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Hej paljetak, blizići???
    Pa to je prekrasno. Čestitam!

    Ajd sretno u potrazi za autom

  14. #14
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Pala odluka o autu: novi renault kangoo, stanu 3 sjedalice, gepek je oooogroman, prvo mi je bio gadan a sad mi je super. Jedino kaj cemo cekati Novu g., mozda bude akcija.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Mi čekamo trojčeke i isto smo naručili novog Kangoo-a. Računamo da moraju stati 3 sjedalice, ali sad kad vidim ovu vašu temu, pitam se, jel 100% stanu? Mislim, nismo ih niti probali niti igdje vidjeli, samo smo po nekoj logici (veliki auto) to zaključili.
    Naravno, zanima me kombinacija sa 3 jednake sjedalice i to velike (za "jaja" se ne brinem).
    Jel to netko od vas stvarno probao staviti i pravilno pričvrstiti?

  16. #16
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ja bi probala. ziher je ziher.
    zato smo mi i išli na auto s tri reda sjedala, a nama su samo dve AS, veća djeca sjede na sicu, pa ipak nisu stali svi u normalni auto......

  17. #17
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    sad te plašim. nadam se da ćete lijepo stati.

  18. #18
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj annabell prvotno napisa
    Mi čekamo trojčeke i isto smo naručili novog Kangoo-a. Računamo da moraju stati 3 sjedalice, ali sad kad vidim ovu vašu temu, pitam se, jel 100% stanu? Mislim, nismo ih niti probali niti igdje vidjeli, samo smo po nekoj logici (veliki auto) to zaključili.
    Naravno, zanima me kombinacija sa 3 jednake sjedalice i to velike (za "jaja" se ne brinem).
    Jel to netko od vas stvarno probao staviti i pravilno pričvrstiti?
    Uf, 3 I su najveće sjedalice. Ali mislim da će stat, u xsaru picasso pouzdano stanu.

  19. #19
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj dupla duplica prvotno napisa
    ja bi probala. ziher je ziher.
    zato smo mi i išli na auto s tri reda sjedala, a nama su samo dve AS, veća djeca sjede na sicu, pa ipak nisu stali svi u normalni auto......
    normalno da nisu kad svako dijete treba svoj pojas, ti imaš 4 djece i 3 pojasa, šta ne, tebi je NUŽNO imati 2 reda sjedala. annabell nije.

  20. #20
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Mi probali u salonu kangooa staviti jednu do druge samo 2 od 3 sjedalice(trecu nismo imali pri ruci), velika i jaje i stanu normalno, tak da mislim da i 3.stane ok, ali cemo se isto nakititi svim sjedalicama i ici probati. Ali ga kupujemo sigurno, jer ak tam ne stane onda ne znam u koji bi auto stale ak ne u taj, osim da je kombi

  21. #21
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    kangoo je super auto. ima moj tata a mi ga posudimo svako malo. imamo za sada samo jednu sjedalicu. kolica stanu u prtljažnik bez da ih zatvorimo, samo ih parkiramo unutra i to je to. stražnja klupa je prostrana. ima 2 isofixa (možda se može naručiti i 3, ne znam), isto tako ima sve pojaseve u 3 točke, tako da sjedalicu stavimo i u sredinu (naš seat u sredini ima pojas u 2 točke pa sjedalica ne ide).
    osim toga, auto uopće nije glomazan a stvarno je prostran. s unutarnje strane krova stavi se dodatna mreža za učvršćivanje tereta (npr. kad se ide na more na malo duže) i stane svašta...
    mi ga jako volimo

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Prema mojim licnim mjerenjima......najsigurnija su vozila renault i citroen...
    Mi imamo Megana (porodicno) i Clio (sluzbeno) i staju jedna velika i dvije srednje AS. Probano i u Scenic..no problem
    Citroen Xsara Picasso ...super staje ista kombinacija.
    Zafira Opel : isto staje, ali onako nisam bas zadovoljna.

    Sve u svemu: francuska auta ove dvije firme imaju straga (na zadnjoj klupi) fino oblikovana tri sjedista na koja se smjestaju tri AS. Veca auta i monovolumeni su prostraniji i zbog prtljaznika.

    NJemacka autame nisu bas odusevila, jer iako imaju prostora straga (npr.Zafira) klupa nije fino oblikovana i AS mi nekako malo klackaju (tj. srednja AS).

    Sto se tice sasvim velikih auta ....tipa espace (reanult) ili Rodius (Ssang-Yong) tu zasigurno necete imati problema....naravno ako simozete priustiti auto koji kosta vise od mog stana

  23. #23
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    u renault kangoo ne stanu jedan booster i dvije sjedalice 9-18kg! provjereno i sigurno!

    stanu, u istoj klasi vozila, u fiat doblo'

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    161

    Početno

    Kangoo nisam mjerila....sorry...vjerujem litala

    Mislim da je u toj kategoriji i Skoda Roomster...moja kombinacija (2 srednje + velika) staju...

    Mislim da je vazna i tipa AS...nisu bas sve iste sirine....mi imamo veliku i jednu srednju Maxicosin i jednu srednju Brevi

  25. #25
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Kaj ni u novi kangoo ne stanu tak 3 velike sjedalice? Pa onda ne stanu ni u xsaru picasso. Ali kak onda stanu 2 jajeta s bazom i srednja??? Hm, a onda koji auto a da za njega imamo love? Pa necu valjda sad traziti bustere da bi isprobavala? E sad vise nis ne znam. :? :? :?

  26. #26
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Fiat doblo nam je skuplji od kangooa

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    Mi imamo trojke i imamo ww sharan, 3 reda sa ukpno 7 sjedala, putpvali na more sa kolicima, hrpom njihove hrane, pelena, svega, super sve stalo.

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    Mi imamo trojke i imamo ww sharan, 3 reda sa ukpno 7 sjedala, putpvali na more sa kolicima, hrpom njihove hrane, pelena, svega, super sve stalo.

  29. #29
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    u renault kangoo ne stanu jedan booster i dvije sjedalice 9-18kg! provjereno i sigurno!

    stanu, u istoj klasi vozila, u fiat doblo'
    Izasao je novi Kangoo, siri je od starog.

  30. #30
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj paljetak prvotno napisa
    Kaj ni u novi kangoo ne stanu tak 3 velike sjedalice? Pa onda ne stanu ni u xsaru picasso. Ali kak onda stanu 2 jajeta s bazom i srednja??? Hm, a onda koji auto a da za njega imamo love? Pa necu valjda sad traziti bustere da bi isprobavala? E sad vise nis ne znam. :? :? :?
    Mozda je litala mislila na stari Kangoo.

  31. #31
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Kaze mi i mm da je novi kangoo siri od starog. Ja digla paniku doma

  32. #32
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ok, ne znam za novi mi smo imali 2004. godiste kangoo, nisu stale. tj. fizicki jesu stale jedna pored druge, al se nisu mogle zakopcat jer su sve kopce bile ispod sjedala i fizicki nisi nikako mogao izvest da sve tri zakopcas (kamoli da zatezes...)


    al ako je novi siri - bujrum

    kangoo je super auto

    predlozila bih, ako ikako mozete, da odmah narucite one avionske pretince koji se stavljaju unutra, iznad vratiju - stvarno izgledaju ko avionski pretinci steta tog praznog prostora, kad smo mi uzimali, kontali smo kasnije uzet ih pa skuzili da kod naknadne narudzbe kostaju svetogpetrakajganu i uzet s dvoja klizna vrata da imate pristup s obje strane! nama je u gepeku podloga bila od neke smotane tvrde plastike pa je sve letalo po prtljazniku dok nismo nabavili neku gumu od koje smo napravili podlozak (oridjidji podlozak kosta isto svetogpetrakajganu )... sta jos? ugradit mrezu izmedju prtljaznog prostora i zadnjeg sica - da stvari ne mogu poletjet iz gepeka i nekog ozvizdit u glavu... ja sam imala i mrezu montiranu na ledja zadnje klupe i tu sam drzala neke tanke stvari (tipa vrecice za kupovinu, 1-2 rezervne pelene, pokoju tanku igracku (slikovnicu i sl.)...

  33. #33
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Klizna vrata smo i mislili uzeti s obje strane, ali to je u tom modelu standardna oprema. Avionski pretinci sad u novom kangoo-u nisu sa strane nego ispred straznje klupe popreko i to u zivo nikak ne izgleda, mm sjedne otraga i ne vidi van naprijed. To je u starom modelu bilo bolje rijeseno. Kopce za pojaseve stoje izvan sjedala jedna do druge.

    Citroen picassa je sa sjedalima otraga ok, ali opcenito je manja, zbijenija u odnosu na kangoo. A mm je 192 cm i 105 kg zive vage

    I kad se zbroji (a mm bi uzimao na leasing prek firme) izaslo bi nas 1600 kn mjesecno/7g.


    Eto, nekak nam je to glavni izbor, jedino jos da vidimo u chevrolet jel imaju kaj, ipak su jeftiniji. A kvalitetom ok, mi imamo matiza 8,5 g. i fakat nije bilo problema, zao mi je tog autica uzasno

  34. #34
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    e, nisam ti rekla - mi smo, kad smo kupovali kangooa (radi treceg djeteta ) prodali - matiza

    mogu ti rec da ga nisam prezalila

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Hellou...
    Evo mi imamo trojke i ja vozim Peugeot 307SW, a moj mužek Passat Variant. U Peugeot bolje stanu 3 sjedalice.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Novi Renault Kangoo pao na ADAC-ovom testu sigurnosti.
    Kod naglog izbjegavanja predmeta na cesti (npr. istrči dijete i naglo skreneš), velika je opasnost od prevrtanja. Čovjek koji je testirao auto je jedva "izravnao" auto. Vele i da je opasnost još veća ako je na krovu onaj kovčeg za prtljagu.
    Renault veli da će preprogramirati ESP, pojačati ovjes i svašta nešto.


    Pročitala u današnjim novinama, a evo našla sam i video:

    http://www.expertmotor.com/news/vide...adac-test.html

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Ajde da vasi ja pitam za savjet. Mi bi kupili astru karavan. Trebaju nam stati dvije as recaro, dakle 1-2-3i jedno jaje.(planiramo za koju godinu još jednu bebeu, a lakše je sad kupiti dobar auto,nego ga zbog as za par godina mijenjati.). A i to jaje ćžejednom postati neka veća as.

  38. #38
    paljetak avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zapresic
    Postovi
    193

    Početno

    Amalthea, hvala na obavijesti, sve smo pregledali. Sad smo u bedu, nemamo pojma kaj cemo, kangoo nam je bio idealni izbor. Pise da ce u renaultu kakti ispraviti greske. hm

  39. #39
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj marica prvotno napisa
    Ajde da vasi ja pitam za savjet. Mi bi kupili astru karavan. Trebaju nam stati dvije as recaro, dakle 1-2-3i jedno jaje.(planiramo za koju godinu još jednu bebeu, a lakše je sad kupiti dobar auto,nego ga zbog as za par godina mijenjati.). A i to jaje ćžejednom postati neka veća as.

    marice, vi sad imate te recaro sjedalice? mozda mozete provjeriti u autosalonu stanu li njih dvije u astru i bi li bilo mjesta za trecu?

    tesko da ce se potrefiti da netko bas ima i astru karavan i dvije (ili tri ) recaro sjedalice

  40. #40
    zorana niko anja

    Početno

    JA I MOJ SUPRUG SMO TAKOĐER IMALI VELIKIH PROBLEMA OKO MONTIRANJA TRI SJEDALICE I DOŠLI SMO DO ZAKLJUČKA DA BIO TO KARAVAN ILI OSOBNI AUTOMOBIL VEĆ KLASE(MISLIM NA OSOBNI AUTOMOBIL DO 5 SJEDEĆIH MIJESTA= NEMOGU SE NIKAKO MONTIRATI TRI SJEDALICE.ZAPRAVO MOGU ALI KAKO? VELIKA VEĆINA AUTOMOBILA NA STRAŽNJEM SJEDALU NEMAJU ODGOVARAJUĆE POJASEVE TJ.SREDNJI POJAS JE UVIJEK KRATKI ODNOSNO NEMA TRI TOČKE VEZANJA KAO DVA BOČNA POJASA.AKO ŽELITE STAVITI TZV RECARO SJEDALICE ODNOSNO SJEDALICE ZA DIJECU OD OTP. 3 GOD. PA NA DALJE KOD KOJIH POJAS IZ AUTOMOBILA VEŽE DIJETE I DRŽI STOLICU NEKAKO IH NE MOŽETE STAVITI U SREDINU TO JE TAKOĐER NAGLAŠENO I NA PROSPEKTIMA SJEDALICA I KOJU BILO DA ŽELITE KORISTITI SJEDALICU U SREDINI NAČIN ZA SIGURNO JE PRIVEZATI JE PO MOM MIŠLJENJU NIKAKAV, A SAMA POMISAO DA SE TROJE BEBAČA NALAZI SKUPLJENO U ŠIRINI OTP.140-150CM KOLIKO SU OTP. ZADNJE KLUPE U KARAVANA JE ZA MENE LUDOST.ALI DA SE RAZUMJEMO BOLJE I TAKVA STISNUTA SOLUCIJA NEGO VOŽNJA BEZ SJEDALICA.MI SMO NAŠ PROBLEM RIJEŠILI KUPNJOM AUTOMOBILA SA 7 SJEDALA.NAŠ AUTIĆ JE STAR 12GODINA ALI ZADOVOLJAVA NAŠE POTREBE VRHUNSKI ŠTO JE NAJBITNIJE SVI SU SMJEŠTENI I VEZANI PO PROPISIMA. DRAGI RODITELJI DOBRO RAZMISLITE PRIJE KUPNJE AUTOMOBILA I DOSLOVNO S METROM U RUCI U KUPNJU AUTA AKO TO NEĆE BITI MINI KOMBI (VITO,MULTIVAN) ILI MONOVOLUMEN(VOYAGER=naše vozilo,SHARAN ,ESPACE ITD.)

  41. #41
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj zorana niko anja prvotno napisa
    DRAGI RODITELJI DOBRO RAZMISLITE PRIJE KUPNJE AUTOMOBILA I DOSLOVNO S METROM U RUCI U KUPNJU AUTA AKO TO NEĆE BITI MINI KOMBI (VITO,MULTIVAN) ILI MONOVOLUMEN(VOYAGER=naše vozilo,SHARAN ,ESPACE ITD.)
    moram ovo komentirat. prijatelji nedavno kupili vito. prekrasan, prostran, ima u 2 redu 3 odvojena sjedala, milina. ALI!!! svi su pojasevi na stražnjim sjedalima u samo 2 točke tako da se ne može vezati niti jedna autosjedalica!!! sad su naručili normalne pojaseve pa će riješiti dio problema. drugi dio, koji neće riješiti promjenom pojaseva je sljedeći: sjedala imaju totalno debilni oblik i autosjedalica u njih ne stane (imaju ono kockasto udubljenje koje je jako malo). uglavnom, ljudi sad imaju hrpu problema jer nisu ni pomišljali da bi mogli dobiti takva sjedala i takve pojaseve, a kupili novi auto baš zbog djece...a sad ga ne mogu koristiti.
    tako da osim metra, definitivno treba ponjeti i sjedalice i pokušat ih montirat. kako kažu englezi: better safe than sorry.

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Mi se odlučili na škodu octaviu. Valda će biti mjesta...
    A netko me pitao imam li recaro? Nemam. Sad imamo maxi-cosi 9-18,ali na godinu kupujem recaro i za dvije-tri godine planiramo imati jošjedno dijete. Tako da za sada ništa ne mogu izmjeriti kako bi htjela.

  43. #43
    zorana niko anja

    Početno

    sorry nisam naglasila da se moj izraz vito odnosi na v klasu tj. vito je uglavnom namjenjen kao putnički a v klasa je više komfornija i ima manje sjedala uglavnom 2+2+klupa.Eto ja se još jednom isprićavam i u potpunosti podržavam onu izreku s metrom i Sjedalicama u ruci Mi imamo Voyager-a i pre zadovoljni smo svi su pojasevi s tri točke vezanja osim na ZADNJOJ KLUPI POJAS U SREDINI koji nam i onako ne znači ništa u vezanju sjedalica.

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    peugote partner super auto iza komotno tri sjedalice se vezu. vozili tri bebaca raznih dobi i sad su na akciji mi kupili novi 7 mj.2008 godina s kaskom i tim stvarima za 87000 kuna

  45. #45
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja opet reklamiram xsaru picasso.
    Jer ima 3 odvojena sjedala.A to je prava stvar za 3 sjedalice, nije stražnja klupa, nego su baš sjedala :/
    a auto je veeeeeeliko, a nema guzu, pa je lagano za vožnju i jeftino i ima ogroman prtljažnik

  46. #46
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    krumpiric sorry ali kako je jeftin košta 150 000kn
    a vidi gore peugeot partner 87 000kn a isto ima mjesta puuuuuno
    i normalne pojaseve iza

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    marice, u octavii bi trebalo biti mjesta. meni je taj auto superrrrr!!

    u našu astru stanu sve tri velike sjedalice!!! :D

  48. #48
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno

    Citiraj Makano prvotno napisa
    Prema mojim licnim mjerenjima......najsigurnija su vozila renault i citroen...
    oprosti a što si još vozila kad su ti francuzi ispali najpouzdaniji? mislim, vidim da si njemačke automobile odbacila jer ti "nisu baš".(..iako uopće ne znam u kojoj su to fantaziji audi, bmw ili mercedes iza jednog renaulta?) ni japanci ti nisu baš ili? honda, toyota, mazda, suzuki? mislim, zna se koliko su oni pouzdani, pa me evo ovo tvoje svrstavanje ova dva francuza u vrh sigurnosti, najblaže rečeno šokira...

    inače frendica vozi r. espace, ima 3 AS i jako je zadovoljna (renaulti su po cijeni jako pristupačni , daleko jeftiniji od nijemaca i japanaca...), a i rabljeni se nađu jako povoljno.

    također, obiteljski volkswagen i toyota imaju jako lijepe, prostrane, komodne modele, no oni i koštaju...čak i polovni...

  49. #49
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno

    ..da, dosta povoljni su i fordovi, a nađu se zgodni modeli za obitelj...

  50. #50
    mamin jo

    Početno Prodajem Mazdu Premacy

    MIJA 32 obrisala neprimjereni sadžaj
    molim vas pročitajte pravila foruma
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=12239

    posebno naglašavam ovaj dio:

    6. Zabranjuje se komercijalno oglašavanje bez odobrenja administratora otvaranjem topica, uključivanjem u postojeće topice, postavljanjem linkova u potpis ili profil. Izuzetak je podforum Forumska burza gdje je korisnicima foruma (koji ispunjavaju uvjete) dopušteno oglašavanje ponude i potražnje rabljenih artikala.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •