Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: kako napraviti blizance

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno kako napraviti blizance

    Znam da se stalno prica ako zelis napravti devojcicu onda ova poza, za decaka ona poza, ovih i onih dana. A ja zelim blizance, pa me zanima da li ima nekih "saveta", prirodnim putem.
    Nasa Emica stigla 25.08.2006.

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno



    u kojoj ste pozi napravili emicu???
    e pa sad isto tako
    al dvaput

  3. #3
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Pa zar su te priče istina? :?
    Kako neka poza može utjecati na to koje će spermić (y ili x)doći do jajašca?

  4. #4
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa


    u kojoj ste pozi napravili emicu???
    e pa sad isto tako
    al dvaput



    X

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    , neznam da li ima istine ali ja bih da probam sve sto moze

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa nema tu poze.
    Ili ćeš biti te sreće da se jedna oplođena jajna stanica podjeli ili ćeš imati sreće da ti jajovod izbaci dva jajašca i da doplivaju dva brzića koja će ih oploditi.
    I to je to.

    A za spol..ima nešto u danima kada se seksaš i o tome hoćeš ki svršiti ili nećeš (žena naravno) mada za to moraš sto posto imati točan ciklus.
    A poze, ne znam baš da imaju neke veze. :/

  7. #7
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa


    u kojoj ste pozi napravili emicu???
    e pa sad isto tako
    al dvaput


    hm, ovaj savjet i nije dobar ako želiš, obzirom na prvu curicu, ad barem jednog dečkića.
    šalim se, samo vi uživajte u mijenjaju poza. pa ako upali, dobro upali.

  8. #8
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Nema veze sa doživljavanjem orgazma nego koji dan imaš odnos (ako je za vrijeme ovulacije veća je vjerovatnost začeti dječaka jer su ipsilonci brži a iksići duže žive -pa ako želite curku onda dan dva ranije....).
    I Mukice - -za dva puta, !

  9. #9
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

  10. #10
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    a mozes i ovo procitat:


    izvor: http://www.mojdoktor.hr/default.aspx...6&article=1439

    JEDNOJAJČANI BLIZANCI

    * Oni se razvijaju nakon oplodnje jedne jedine jajne stanice od strane jednoga spermija, a od kojih se stvara zigota (prva stanica embrija). Ona se zatim dijeli što se događa i inače kod jednoplodnih trudnoća. Kod jednoplodnih trudnoća, međutim, dolazi do daljnjeg umnažanja stanica zigote koja za to vrijeme putuje kroz jajovod prema maternici i tamo se smješta u sluznicu i nastavlja razvijati. Jednojajčani blizanci nastaju, kada iz još nepotpuno poznatih razloga, dolazi do podjele oplođene jajne stanice u dvije jedinke, koje su potpuno jednake i istog spola zbog toga što imaju potpuno jednake gene.
    * Ovi blizanci mogu imati odvojene posteljice i odvojene plodove ovoje; mogu imati zajedničku posteljicu i svaki svoje plodove ooje a mogu imati i zajedničku posteljicu i zajedničke plodove ovoje.
    * Kakva će se posteljica razviti ovisi o trenutku u kojem dolazi do podjele oplođene jajne stanice u dvije jedinke.
    * Ako do podjele dođe dok jajna stanica tek putuje prema maternici, razvit će se dvije odvojene posteljice i amnijske šupljine, kao kod dvojajčanih blizanaca, jer se svaki zametak zasebno smješta u sluznicu maternice.
    * Ako do podjele dođe nakon što se zametak već ugnijezdio u sluznicu maternice, nakon početka razvoja posteljice, ali dok se još nisu razvile amnijske šupljine okružene plodovim ovojima, doći će do razvoja zajedničke posteljice sa dvije amnijske šupljine. To je situacija do koje ne može doći kod dvojajčanih blizanaca;
    * Ako do podjele zametka dođe nakon početka razvoja i posteljice i amnijskih šupljina razvit će se jedna posteljica i jedna zajednička amnijska šupljina okružena plodovim ovojima unutar koje se “guraju” oba blizanca. To je također situacija do koje ne može doći kod dvojajčanih blizanaca
    * Neobično je važno istaknuti da se kod jejdnojajčanih blizanaca sa zajedničkom posteljicom i/ili zajedničkim plodovim ovojima mogu tijekom trudnoće razviti teške komplikacije koje su svojstvene samo takvoj vrsti blizanaca (međublizanačka transfuzija krvi kroz zajedničku posteljicu, nejednak rast blizanaca, zapetljanje dvaju pupkovina i slično). Zato je neobično važno već tijekom prvog tromjesečja (najbolje između 8. i 12. tjedna trudnoće) napraviti temeljit ultrazvučni pregled pri kojem se može razlikovati jednojajčane od dvojajčanih blizanaca znakovito lakše nego kasnije u trudnoći. Pritom je dijagnostika znakovito olakšana novom tehnikom trodimenzionalnog ultrazvuka.
    DVOJAJČANI BLIZANCI

    Oni nastaju kao posljedica oplodnje dvije jajne stanice od strane dva spermija. Mogućnost takvog začeća postoji kada u žene, tijekom jednog menstruacijskog ciklusa dođe do izbacivanja (ovulacije) dvije jajne stanice istovremeno. To je i razlog što na ovaj način nastali blizanci ne moraju biti istog spola i ne moraju si međusobno sličiti ništa više nego da se radi o braći ili sestrama istih roditelja iz dvaju različitih trudnoća. Dvojajčani blizanci uvijek imaju svaki svoju posteljicu i svoju amnijsku šupljinu okruženu plodovim ovojima. Kada se očekuju blizanci, redovite ginekološke i ultrazvučne preglede treba obavljati češće. Ultrazvučnim pregledom u prvom tromjesečju trudnoće najlakše se određuje da li su blizanci jednojajčani ili dvojajčani. To je presudno za daljnji nadzor trudnoće i predviđanje mogućih komplikacija.

  11. #11
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    a daaaj muki sad si empirijski ubila svu zabavu....

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    u kojoj ste pozi napravili emicu???
    e pa sad isto tako
    al dvaput




    Mukice carice!!!!!!!!!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Pa nema tu poze.
    Ili ćeš biti te sreće da se jedna oplođena jajna stanica podjeli ili ćeš imati sreće da ti jajovod izbaci dva jajašca i da doplivaju dva brzića koja će ih oploditi.
    I to je to.

    A za spol..ima nešto u danima kada se seksaš i o tome hoćeš ki svršiti ili nećeš (žena naravno) mada za to moraš sto posto imati točan ciklus.
    A poze, ne znam baš da imaju neke veze. :/
    Eto vidis a mi nasu devojcicu napravili bas na dan ovulacije, nema pravila...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Nema veze sa doživljavanjem orgazma nego koji dan imaš odnos (ako je za vrijeme ovulacije veća je vjerovatnost začeti dječaka jer su ipsilonci brži a iksići duže žive -pa ako želite curku onda dan dva ranije....).
    I Mukice - -za dva puta, !
    e o sam htela da citiram...,zbunili me ovi orgazmi

  15. #15
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Mi svoje cure kupili u dućanu...

  16. #16
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Mi svoje cure kupili u dućanu...
    i mi....

  17. #17
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj marči prvotno napisa
    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Mi svoje cure kupili u dućanu...
    i mi....
    i mi cemo u taj ducan, samo dok napravimo konverziju valute

  18. #18
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj jeka prvotno napisa
    Citiraj roby prvotno napisa
    Nema veze sa doživljavanjem orgazma nego koji dan imaš odnos (ako je za vrijeme ovulacije veća je vjerovatnost začeti dječaka jer su ipsilonci brži a iksići duže žive -pa ako želite curku onda dan dva ranije....).
    I Mukice - -za dva puta, !
    e o sam htela da citiram...,zbunili me ovi orgazmi
    Samo je veća vjerovatnost-nije pravilo!

  19. #19
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    a, jeste me nasmijale!

    sad ozbiljno: točno tako - veća vjerojatno nije nikakva garancija!

    iako je možda ubilo zabavu, dobri su tekstovi za dobit osnovne informacije.

    nego, imate li blizića u obitelji?

    a što se tiče poza, po nekim istraživanjima i to može utjecati na vjerojatnost, tipa ako se straga, češći su dečki (opet vezano uz brzinu plivanja i brzinu "hica" , a kod misionarskog curke...naravno, to niš ne garantira. mislim da je to prije u korelaciji s onim navedenim ženinim orgazmom nego s ičim drugim).

  20. #20
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    čuj, jedino što možeš je - molit se Bogu za to. ako On to hoće, i može ti dati.
    samo, po onoj staroj dobroj: pazi što si želiš....

    (ja obožaavam moje duple dupliće, da se razumijemo.... :D :D )

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    :D :D

  22. #22
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Blizići kako se dobiju? Sam Bog zna. Zašto žena izbaci dva jajašca (jako uživa u seksu, jako želi djecu, genetska predispozicija.. sad i ja lupetam) ili zašto se jedno oplođeno jajašce podijeli, opet genetika..
    A za spol? Neću ovo gore u vezi poza i orgazama komentirati, jer mi smo oba puta (a bilo je oba puta sve različito) dobili dečke. Možda zato mislim da sve ovisi o spermićima, koji su brži i sposobniji u tom trenutku.
    I ono "Pazi što želiš", mislim da igra ulogu.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno



    ovo je definitivno tema za ludilo!!!

    fenomenalno!

    mi smo pozeleli, ajde..., i desilo se, ali sam imala situaciju dok sam ih setala u kolicima, prisao mi je jedan mali cigancic, povukao za rukav i sav srecan i nasmejan rekao "mora da si se mnogo dobro k..... kad si rodila blizance"
    "bezi bre mali" i crkla sam od smeha! sta ces, svako ima svoju teoriju!

  24. #24
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Girica prvotno napisa
    Blizići kako se dobiju? Sam Bog zna. Zašto žena izbaci dva jajašca (jako uživa u seksu, jako želi djecu, genetska predispozicija.. sad i ja lupetam) ili zašto se jedno oplođeno jajašce podijeli, opet genetika..
    A za spol? Neću ovo gore u vezi poza i orgazama komentirati, jer mi smo oba puta (a bilo je oba puta sve različito) dobili dečke. Možda zato mislim da sve ovisi o spermićima, koji su brži i sposobniji u tom trenutku.
    I ono "Pazi što želiš", mislim da igra ulogu.
    samo htjedoh malo komentirati pitanje o pozama.

    naime, nije baš bez veze (iako zvuči pomalo nevažno), jer kao što je netko gore i napisao ipsilonići su brži a iksići duže žive.

    tako onda ako je poza takva da je penetracija dublja, pomaže se brzima preplivaju do jajne stanice a budući im je kraći put, veća je mogućnost začeća.

    no s tim valja jako dobro predvidjeti ovulaciju i onda "gađati" - pa ak hoćeš curku, onda misionarski, dva dana prije

    e sad, super to zvuči, al nama nije uspjelo. prvenstveno zato jer smo htjeli biti sigurni da smo "pokrili" plodne dane pa smo se i keksnuli baš na dan ovulacije. al imam krasne dečke pa se ne žalim.

  25. #25
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    jedino što možeš je - molit se Bogu za to. ako On to hoće, i može ti dati.
    samo, po onoj staroj dobroj: pazi što si želiš....
    evo tako nekako je islo kod nas, dakle dosla sam na forum mib i pitala kako , sljedeci mjesec evo mene s duplicima :lol na dobrom si putu

  26. #26
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    ...predbilježila bih se za dvojčeke...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    hvala na savetima, ali mi napravili jedno (ali vredno), staro vec 16 nedelja. :D

  28. #28
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    čestitam :D

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno


  30. #30
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Čestitke na bebaču.

    P.S. Ova me je tema dobro nasmijala.

  31. #31
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno



    I ja bih ovaj recept, molim lijepo, ako ga nađete! Ali bila bih zadovoljna i receptom za trojkiće!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •