Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Tko je rodio u Merkuru 2005 ????

  1. #1

    Početno Tko je rodio u Merkuru 2005 ????

    Hello,
    Evo me prvi puta na forumu.
    Molim da se jave mame koje su rodile nedavno u Merkuru (recimo ove godine) sa svojim iskustvima, tipa šta očekivati, šta ponijeti, doktori, sestre itd. Termin mi je 25.06.
    Pomagajte !!!!

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    dobro nam došla i dugo se s nama družila!
    ako odeš na pretražnik i upišeš "merkur" ili "zajčeva" naći ćeš hrpu postova na tu temu, vidjeti da su iskustva šarolika, pronaći praktične savjete tipa što ponijeti a što ne... pa onda pitaj sve što te još zanima!

  3. #3

    Početno

    Hvala, hvala,
    odoh sada sve spregledati, pa se javim ponovno....

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Evo, ja rodila u Merkuru prije dva tjedna.
    Moj savjet ti je ako tamo nemaš neku vezu idi roditi negdje drugdje.....a možda čak i ako imaš vezu.

  5. #5
    ingas

    Početno

    Ja rodila u Merkuru 18.05.2005.
    Sve u svemu dobar dojam. Porod-relativno brz i lagan, dr. OK, sve puno humora i zafrkancije, jedina zamjerka je bila hebeno nadrkana babica koja me nakraju i porodila i to tako da me je svinjski razrezala. Nezgodno je bilo to sto su u tom periodu mnoge mame odlucile roditi i za mene nije bilo mjesta, tako da sam noc provela na hodniku ispred radjaone (sva sreca pa sam rodila u 6 popodne) i krevet sam dobila tek sljedeci dan oko 1, a isto tako i svoju bebu. Naime, na hodniku ne mozes dobiti bebu, a ujutro kad sam zatrazila da ju bar vidim, morala sam dopuzati do djecje sobe i gledati svoju bebu, ali ju nisam smjela dotaknuti nii se nasloniti na njezin krevetic (iz nepoznatih higijenskih razloga). To je sve lose cega se sjecam.
    Onda dolazi super cista i uredna trokrevetna soba, sa drugom trokrevetnom sobom spojena WC-om i tusem (dvije odvojene prostorije). Mislila sam da sam u hotelu! I naravno kraj mog kreveta je bebin krevetic i unutra beba, koju malo uzmu i odnesu presvuci ili pregledati (taman toliko da se stignes otusirati i popiti kavu) pa vrate. I preporucujem da uzmes SVOJU spavacicu i ogrtac i papuce i svakako grudnjak za dojenje jer u bolnici nisu culi za omeksivac, a njihove stvari mozda jesu "sterilne" ali su grube do bola (ja sam si na plahtama ostrugala sve laktove i koljena). Sta jos reci? Sestre su super ljubazne, spremne pomoci i pokazati, a s bebom mozes i nemoras biti po noci. Ja prvu noc nisam htjela bebu jer nisam imala mlijeka (mislim da ipak mozes traziti sestre da ti daju (kršitelj koda) pa ga sama nahranis dudom), ali drugu noc je bio samnom i uzivala sam.
    Sve u svemu, vise dobrih nego losih stvari, makar mislim da nigdje nije sve savrseno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •