Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 58

Tema: Maclaren Techno XLR

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno Maclaren Techno XLR

    Zanima me ima li netko ova kolica ili ih je imao priliku vidjeti uživo. Naime, na službenim stranicama www.maclarenbaby.com piše da su prikladna za djecu od rođenja, no nekako mi se čini da nemaju onaj skroz ravan položaj :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Dolazim u napast da narucim OVA

  3. #3
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Nećeš pogriješiti! Mi imamo Quest i od kad vozimo njih zaljubljeni smo u Maclaren. No Quest nemaju skroz ravan položaj, pa zato pitam za Techno XLR (za novu bebu)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Nesmijem...promjenili smo pet komada kolica

  5. #5
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    i mi smo 4 ( i na ovima smo se zaustavili) 8)

  6. #6
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    bila ja i vidjela i imaju ravan položaj za bebu. Odnosno imaju jedan dodatak za novorođenčad i definitivno ću ih uzeti kada će mi opet trebati

  7. #7
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Nice

    baš si me razveselila. Kakav dodatak imaju? Onaj za glavu kao i u AS? I još jedno pitanje, ako se sjećaš... može li se onaj "footmuf" navući skroz do gore da pokrije cijelu bebu ili je to baš samo za veću djecu koja sjede pa im pokrije noge i dođe do pasa??

  8. #8
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Kolica su zakon: vozimo se od 3. mjeseca, jer sam prva 2 isključivo maramarila.
    Ima onaj jastučić za glavu kao kod nekih AS, i baš idu skroz na ravno. Čak ni moj sitni G2 nije djelovao "čudno" u kolicima. Footmuf je takav da bi ga pokrio cijelog - i sad kad sjedi dođe mu do brade. I kišna kabanica je cool - kolica se tako lako upravljaju jednom rukm da možeš nositi kišobran za sebe u drugoj.
    Apsolutno mi zadovoljavaju sve kriterije, s tim da "problem" ne gledanja u mamu sam riješila tako da smo se više nosili dok je budan, a kad bi mu se prispavalo bih ga polegla.

    Opća ocijena: :D :D :D

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Da li se za cijenu 270 EUR u BUŠI trgovini dobiva i footmuff ili se on plaća extra?
    Zna netko?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Cure, jesam li vas dobro razumjela da u zadnjih par postova komentirate Mclaren Techno nabavljiv u busi (www.busi.si)?
    Ja sam sad gledala tu stranicu i piše da je cijena:
    354,00 €
    http://www.busi.si/shop/index.php?pa...&podskupina=59

    Pise da su teska 11.7. kg i da idu u ravni polozaj (sto je super)
    Jel tko skoro isao tamo po njih?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Uh, sorry, malo sam se zaletila, ja trazim za blizance a sad kužim da vi pišete o http://www.maclarenbaby.com/gb/conte...89526/lang,en/

    Nema veze, ako su kolica tako dobra kako kažete, valjda su i za blizance isto
    Zapravo, trebaju mi dvoja jer cemamo trojčeke

  12. #12
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Otvoren je ducan sa Mclaren kolicima, u Ilici, blizu Crnomerca.
    I imaju ih sada i u Baby Centru u Brezicama.

  13. #13
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Otvoren je ducan sa Mclaren kolicima, u Ilici, blizu Crnomerca.
    I imaju ih sada i u Baby Centru u Brezicama.

    evo i link: http://neonato.hr/

  14. #14
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    bok, ja sam jučer bila u busiju u Ljubljani i imali su samo jedna xlr kolica i to roza, a kod mene to ne igra, iako su mi najljepša. Zato sam svoja kupila odmah u dućanu do, narančasta, dućan se zove baby centar. Usput sam još nakupovala hrpu stvari.
    Inače maclaren je inovirao liniju kolica i sada imaju neke dodatne boje,a i sklapanje jednom rukom, tako kažu. Ja nemam baš puno iskustva s kolicima jer mi je ovo prvo dijete, ali mi se kolica čine zbilja super, jako su lagana, lako se sklapaju. Kupili smo i AS. Ali sad da znate, dok ne dođe nova pošiljka, nemaju nijedna, ja sam kupila zadnja.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    s koliko mj. ste stavile svoje bebače u najniži položaj?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    nitko?

  17. #17
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Mi idemo idući tjedan u Baby centar u Brežice po svoja :D
    Izabrali smo navy blue-sky blue i moramo pričekati da im stignu iz centralnog skladišta.

    G. je sad tri mjeseca i ja ga planiram odmah stavljati u njih.

  18. #18
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Ja planiram stavljati bebu u ta kolica od početka...pa piše da su od početka...

  19. #19
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Olivija prvotno napisa
    Kolica su zakon: vozimo se od 3. mjeseca, jer sam prva 2 isključivo maramarila.
    Ima onaj jastučić za glavu kao kod nekih AS, i baš idu skroz na ravno. Čak ni moj sitni G2 nije djelovao "čudno" u kolicima. Footmuf je takav da bi ga pokrio cijelog - i sad kad sjedi dođe mu do brade. I kišna kabanica je cool - kolica se tako lako upravljaju jednom rukm da možeš nositi kišobran za sebe u drugoj.
    Apsolutno mi zadovoljavaju sve kriterije, s tim da "problem" ne gledanja u mamu sam riješila tako da smo se više nosili dok je budan, a kad bi mu se prispavalo bih ga polegla.

    Opća ocijena: :D :D :D
    Olivija, gdje si ih kupila? I jesi li taj jastučić, footmuf i kišnu navlaku dobila kao osnovnu opremu uz njih ili si kupila posebno?

    Ja baš sada malo gledam na stranicama babycentra pa vidim da su puno jeftinija nego kod nas, ali isto tako vidim da se nigdje ne navodi ova oprema da li dolazi s kolicima ili ne?
    Moram zvati sutra i pitati, ali ako netko ima informaciju molim da se javi jer sam sad nestrpljiva

  20. #20
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    S kolicima dolazi navlaka za kišu, taj dio za glavu novorođenčeta i navlaka za noge. Posebno treba kupiti AS za malu bebu koja se može montirati na kolica napred navedena...

    Usput, suncobran ne postoji jer nadstrešnica ima neki dio koji se produlji pa je zaštita od sunca...

    Kolica nemaju torbu, ali imaju neka 2 džepa i košaru dolje.

    Nadam se da sam pomogla...

  21. #21
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Super, hvala ti!

  22. #22
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Iva M. - Evo - sve ti je misliteljica rekla. Ja sam ih kupila u ZG od jedne forumašice...

    Suncobran ide i onaj iz TL - kad je jako nisko sunce onda zna uletiti, ali mi smo izdržali i bez...

  23. #23
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Cure koje imate ova kolica imam još jednu zamolbu

    Jel mi možete izmjeriti dužinu kolica kada se sklope?
    Znači od vrha ručke pa do kraja kotača.
    Tnx

  24. #24
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    110 cm

  25. #25
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj znatizeljna prvotno napisa
    110 cm
    Hvala

  26. #26
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Stigla naša kolica :D
    Danas smo bili u prvoj šetnji i pre, pre, prezadivoljna sam, a i G. se dopalo.
    Ja sam se malo bojala da se možda neće htijeti voziti u njima jer mu je ovo bio prvi susret s kolicima
    (do sad smo se nosili u slingu), ali on je prespavao skoro cijelu šetnju.
    Jedva čekam da zatopli da možemo svakodnevno u skitnju...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    upravo uplatila Maclarena Neonatu! jedva čekam da stigneeee

  28. #28
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    sada ih ima i u baby media centru

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    uplatila, stigla sljedeći dan... oduševljena

  30. #30
    mlada-mama

    Početno

    istina,ima ih u baby media i u adaxu,ali ja ih nebi tamo kupovala,ipak je ovaj ducan u ilici ovlasten dobavljac maclarena za hrvatsku a i kolko sam vidjela imaju veci izbor kolica nego adax i baby media

  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    dajte mi recite kada u "sljedeći položaj" (dakle, ne nulti, nego onaj "sljedeći" povišeni), s 3 mj. ili kasnije? mi imamo 5, ali još oklijevam iako je glavica čvrsta...

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Ima ih i u KIKI.

  33. #33
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    imam techno xt model i jako sam zadovoljna, samo mi se cini da bi jos dobro dosla i ona preckica poprijeko da se klinci mogu malo uspraviti kad pozele. a kad vec stavljam mak na konac, mozda i mrvu veca kosara ne bi skodila...

  34. #34
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Mene smeta što je košara kada su kolica u ravnom položaju praktički nedostupna.

  35. #35
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    ...i to

  36. #36
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Da, ta prečka ne bi bila na odmet.
    Ali generalno kada gledam najviše me oduševljava što ih mogu voziti jednom rukom i vrtiti kako poželim.
    Nema dugo smo bili kod bake i nismo nosili svoja kolica već kod bake imamo chiccova (još od starijeg klinca) i bila su mi skroz nespretna i teška za voziti
    (iako sam nekada bila super zadovoljna s njima).

  37. #37
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    slazem se, meclaren samo klize.... 8)

  38. #38
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    moja sisterica (odnosno njem MM) je nabavil spitfire
    http://www.maclarenbaby.com/global/c...89500/lang,en/
    fakat su jako lagana(imaju nulti polozaj i jastucic za glavu) i zgodna za po gradu (nisu bas za off-road, ali to nisu ni trazili)
    Prolaze kroz bilo kakva vrata i sestra nosi bebu u kolicima uz i niz stepenice (kaze da joj je max 2.kat)

  39. #39
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    mi imamo maclaren techno xt i jako smo zadovoljni

  40. #40
    GrgurovaMama avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    380

    Početno

    molim one koji imaju mclaren XT ili bilo koja druga da mi kažu kako podnose vješanje vrećica na ručke..,.

    njihova konstrukcija mi malo izgleda ko da će se prevaliti na pod ako objesim jedan kruh...a možda me oko vara 8)

  41. #41
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj GrgurovaMama prvotno napisa
    molim one koji imaju mclaren XT ili bilo koja druga da mi kažu kako podnose vješanje vrećica na ručke..,.

    njihova konstrukcija mi malo izgleda ko da će se prevaliti na pod ako objesim jedan kruh...a možda me oko vara 8)
    ne vara te,
    doduše kruh bi mogla objesiti, ali nešto puno teže baš i ne

  42. #42
    GrgurovaMama avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    380

    Početno

    dakle ipak imaju manu!!! baš mi izgledaju tak kao da nemreš na plac s njima....mislim ja naše chicco caddy bez problema natrpam sa potrepštinama sa placa ako je G u njima...kad ga izvadim, naravno, kolica padaju na pod...ali mclaren mi izgleda kao da bi i dijete u njima poletjelo na pod....a u potrazi sam za novim kolicima pa mi je bitno iskustvo iz prve ruke...

  43. #43
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Dok je dijete u njima, i Maclaren možeš opteretiti. Po tom pitanju nisu "lošija" od Caddy-a.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Mi imamo za blizniće, ali se ne usuđujem opteretiti jer sam ih previše platila. :/
    Kod nas je 7 kg razlike među djecom pa možda da vješam vrećice na ručku di je mlađa :?
    Totalni je minus to što ne mogu do košare ispod mlađe. A ispod starijeg stane samo 2 kg i prostor je premali.
    Ne sviđa mi se niti što kabanica ne ide preko cijelih kolica, pa kad pada kiša, torba mi pokisne.
    Za sad sam osuđena na guranje kolica jednom rukom, a drugom vučem plac kolica. Još samo moram nabaviti kabanicu za sebe i za plac kolica i mogu i po kiši u dućan
    Ili da si nađem ljubavnika da obavlja šoping dok muža nema.

  45. #45
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj GrgurovaMama prvotno napisa
    dakle ipak imaju manu!!! baš mi izgledaju tak kao da nemreš na plac s njima....mislim ja naše chicco caddy bez problema natrpam sa potrepštinama sa placa ako je G u njima...kad ga izvadim, naravno, kolica padaju na pod...ali mclaren mi izgleda kao da bi i dijete u njima poletjelo na pod....a u potrazi sam za novim kolicima pa mi je bitno iskustvo iz prve ruke...
    evo ja probala danas, kad je E (11kg) u njima trebalo bi poprilično toga objesiti da ih se izvrne, baš sam se iznenadila koliko su stabilna, jer sam zadnji put to isprobavala kad je bila sasvim mala i naslon u ležećem položaju, tada nije trebalo puno pritisnuti da se iskrenu

  46. #46
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj GrgurovaMama prvotno napisa
    molim one koji imaju mclaren XT ili bilo koja druga da mi kažu kako podnose vješanje vrećica na ručke..,.

    njihova konstrukcija mi malo izgleda ko da će se prevaliti na pod ako objesim jedan kruh...a možda me oko vara 8)
    vara te.. ja objesim PP torbu na ručke i još wc papir iz DM-a i vrećicu dvije s placa...
    ne prevaljuje se ali da je tako ugodno hodati pa i nije

  47. #47
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj GrgurovaMama prvotno napisa
    dakle ipak imaju manu!!! ..
    mana je mrežica dolje.. jako malo stvari stane.. i ona kao šatro torbica iza - stanu cigarete i upalajč u jednu i u drugu tri dude i mini bočica...

    eto brutalno sam iskrena

  48. #48
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    ja imam PP Switch, Maclaren i koristim još susjedov Zapp.
    u usporedbi svih tih kolica

    PP su ko traktor - glomazna pogotovo ako imaju košaru i teška su na rizole, ali imaju donju mrežicu dosta prostranu i svašta stane, ona torba je fenomenalna svašta stane
    Maclaren - ja praktičnija kolica u životu nisam vozila.. tako su lagana za manevre, lagana za sklapanje, ali nemaju baš puno mjesta (mrežice, torba) sve to fali kome je bitno

    Zapp nije za usporedbu sa ovim gore jer nisu kišobran kolica

  49. #49
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    stari su postovi... jel Maclaren Techno XT ista napredovao?

    Konkretno me zanima ovaj nulti polozaj, jel skroz ravan i moze li za novorodence? I da li ih je lako voziti ako se za njih nakaci buggy board?

  50. #50
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Znam samo da Quest ima sada skroz ravan, nulti.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •