Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 122

Tema: sto kad prijeđemo 40tjedan trudnoće?

  1. #51
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    baš sam tužna i osjećam se kao najveća kukavica sutra idem tamo i probat ću ih zamoliti da mi daju još vremena
    hvala ti od

  2. #52
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    nemas ti sta njih moliti, draga moja. o tvom tijelu odlucujes ti. ja ne znam sta da ti savjetujem, moras sama odluciti. ako hoces roditi prirodno, najbolje je da ides na uzv pregled posteljice i eventualno ctg. tamo bi se trebalo vidjeti jel sve ok, obavlja li posteljica i dalje svoju funkciju. mozes traziti da te puste doma i reci da ces doci kad trudovi pocnu. ako hoces palicu prepustiti njima, onda vidi sta ce ti reci na pregledu i napravi sto mislis da je najbolje. ono sto bi svakako trebala je da im kazes svoje zelje (najbolje napismeno, plan poroda--pa kazes--ako dode do indukcije zelim to i to a ne zelim to i to, npr. ne zelim epiziotomiju) koje ce znati i pratnja, da u bilo kojem slucaju porod prode povoljno za tebe, jer si ti najvaznija.

    samo se naj bedirati

  3. #53
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    hopsam po sobi ko blentara, nadam se da će biti učinka

  4. #54
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    predi na seks na lopti

  5. #55
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa
    Ima još jedna stvar, idem preko nekog tko je iznimno cijenjen tamo i znam da ako bih tjerala po svom dovela bih tu osobu u neugodnu situaciju a to ne želim.
    Draga Kristina, nemoj da ti ovo bude glavni motiv za ici linijom manjeg otpora, zapamti u ovoj prici bitni ste ti i beba, a ne netko tko ti nije nitko i nista osim lijecnik ... ako je lijecnik moze ti savjetovati, moze te podrzati u tvojim odlukama, a ne da ti radis nesto protiv sebe samo zato sto je on lijecnik, zapamti on je tu zbog tebe i tvoje bebe!

    Govorim ti ovo jer sam ja na dan termina otisla u bolnicu iz slicnog razloga, lomila sam se u sebi sto ako pogrijesim, i sto ce mi reci poslije 'moja veza' preko koje sam dosla do izuzetno cijenjenog lijecnika ... sad ja nesto izvoljevam.

    Uglavnom ja sam pristala na hospitalizaciju i trazila iscrpan razgovor o svemu, stalno sam postavljala pitanja 'da li je sa bebom sve ok?', sto ce se dogoditi ako pricekamo jos dan-dva ... obzirom da je odgovor bio u stilu 'pa sto vise cekati vi ste u terminu' ja sam rekla da zelim cekati da pocne samo ako to ne ugrozava bebu i mene, nije im bilo po volji ali cekanje nije nikoga ugrozavalo osim sto sam zauzimala krevet.
    I krenulo je samo tu noc ... porod je prosao kako je prosao ... ali hocu ti reci da taj 'cijenjeni' doktor je samo doktor i njegov je posao i duznost da brine da ja i beba dobijemo najbolje i maksimum, bez obzira dosla ja tamo preko veze ili ne.

    Ti i beba ste najvaznije u ovoj prici, a ne sto ce selo poslije pricati

  6. #56
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    ne, nije mi to glavni motiv ali je jedan u nizu..Bilo kako bilo ja se još uvijek nadam da stigne krenuti samo od sebe, pa i u subotu kad bi me trebali zadržati tamo namjeravam tražiti da samo prate stanje bebe..
    bit će i današnji dan naporan, vježbat ću do mile volje (od keksića već odavno ništa a kamoli sada kad mi je trbuh do zuba, ja bih ali MM je taj koji se unatoč silnim objašnjenjima boji da ne povrijedi bebu )

  7. #57
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa
    ne, nije mi to glavni motiv ali je jedan u nizu..Bilo kako bilo ja se još uvijek nadam da stigne krenuti samo od sebe, pa i u subotu kad bi me trebali zadržati tamo namjeravam tražiti da samo prate stanje bebe..
    bit će i današnji dan naporan, vježbat ću do mile volje (od keksića već odavno ništa a kamoli sada kad mi je trbuh do zuba, ja bih ali MM je taj koji se unatoč silnim objašnjenjima boji da ne povrijedi bebu )
    reci mu nek ti da ili ces poslati njega na indukciju 8)

  8. #58
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    osvetit će se svemir

  9. #59
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    hm...valjda se neću ureknut..no... KRENULO JE!!!!! :D

  10. #60
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    razmak između prvog i drugog 5 min!! čekam da vidim kad će treći..

  11. #61
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    evo i treći na 5 min...jel bih ja trebala u bolnicu ili još mogu čekati??

  12. #62
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    cuj, to samo ti znas

    ja bi cekala zadnji cas, ili doma, ili negdje oko bolnice.

    ajd, sretno

  13. #63
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    hvala

  14. #64
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Sretno kristina!

  15. #65
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Ako se osjecas dobro, beba mrda ne idi jos nikamo, neka se trudovi uhodaju slusaj sebe i bebusku i sretno

  16. #66
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Sad vidim da pisem sa razmakom od skoro 8 sati od tvog posta mozda si vec i rodila

  17. #67
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    i ja se nadam da je vec prirodno rodila... ako ima koja cura koja je u kontaktu s kristinom neka javi kako je bilo


  18. #68
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    kristina - sretno, nadam se da je to bilo to i da vec u rukama imas svoj mali zamotuljak

  19. #69
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Evo upravo tipkam sa svojom curkom u naručju Oko ponoći sam došla tamo, otvorena 5 prstiju, dok su me spremili za box (u 2 ujutro) već sam bila 7 prstiju otvorena!!! Nagovorio me na par kapi dripa i u 4 sata sam rodila!!! :D Rezali me nisu, pukla sam- šivanje je boljelo jače neg trudovi ali zato se sada odlično osjećam jer me niš ne boli Nevjerojatno koliko mi je ovaj porod bio bolji i lakši od prvog, koliko zapravo znači kad sve kreće prirodno, onda kada je beba spremna..(no ja ne mogu reći da sam imala prirodan porođaj, bilo je i prokidanje vodenjaka i drip no bitno mi je da je sve krenulo prirodno) Hvala vam svima na podršci i savjetima

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    cestitke!!

  21. #71
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    cestitam kristina, drago mi je da se vec doma mazite

  22. #72
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    hvala na čestitkama

  23. #73
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    da se i ja pridruzim cestitkama bravo!

  24. #74
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj L&L0809 prvotno napisa
    da se i ja pridruzim cestitkama bravo!
    aaaaaaaa sad vidim u potpisu...i ti si rodila!! Čestitam od srca!!! Nadam se da je prošlo onako kako si htjela

  25. #75
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    L&L, rodila si na moj rockas

    uuu, koliko blizanaca...

  26. #76
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    pa mikka, s malim zakasnjenjem - SRETAN RODJENDAN!!!

    i mislim da si mozes promijeniti potpis - dovoljno vas je

  27. #77
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Meni sutra je 2 tjedna od termina i doktor me šalje u Split na iduciranje. Po ultrazvuku se vidi da je beba 9 dana mlađa, ali moj gin ne želi čekati - kaže da u makarskom rodilištu nema uvjeta za rizik uz čekanje. Ako ne krene nešto noćas eto me sutra na iduciranju. Joj, jako mi se to ne sviđa...

  28. #78
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Aneta~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    malo vibrica da krene večeras

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    69

    Početno

    Što da radim? prvorotkinja, danas sam 40. tjedan + 4 dana, otvorena samo 1 prst i neide dalje Rečeno mi je da čekaju još ta 3 dana jel, pa će me inducirat jer je to to,beba je prenešena A u slučaju da otvaranje i dalje nebude išlo nakon indukcije onda ćemo na carski.
    Ja sam u komi Dosad se uopće bojala nisam, mislila sam da ću istrpit bilo kakve bolove,trudova jel (pošto neznam kak je to) za moju mrvicu ali sada s ovim "komplikacijama" .... dođe mi da se kilnem koliko mi je mučno ....

    Jel mi bolje da tražim da onda odmah idem na carski? umjesto da me induciraju pa se mučim satima i onda da me ipak na carski......
    Vaše mišljenje? :/

  30. #80
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Osječanka, sama prenešena trudnoća nije indikacija za carski.
    Jesu li ti oni spominjali neke komplikacije ili si ti to sama zaključila, ovih 40+3 po amenoreji uopće ne znači da je trudnoća prenešena, možda je beba kasnije začeta, pa pravi termin tek slijedi.
    U svakom slučaju opusti se koliko možeš, najvjerojatnije će ipak trudovi krenuti prirodno.
    Sretno!

  31. #81
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Na sljedećem linku ima par informacija zgodnih za ovu temu:

    http://roda.hr/forum/viewtopic.php?t=78955

  32. #82
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Citiraj Osječanka9 prvotno napisa
    Što da radim? prvorotkinja, danas sam 40. tjedan + 4 dana, otvorena samo 1 prst i neide dalje Rečeno mi je da čekaju još ta 3 dana jel, pa će me inducirat jer je to to,beba je prenešena A u slučaju da otvaranje i dalje nebude išlo nakon indukcije onda ćemo na carski.
    Ja sam u komi Dosad se uopće bojala nisam, mislila sam da ću istrpit bilo kakve bolove,trudova jel (pošto neznam kak je to) za moju mrvicu ali sada s ovim "komplikacijama" .... dođe mi da se kilnem koliko mi je mučno ....

    Jel mi bolje da tražim da onda odmah idem na carski? umjesto da me induciraju pa se mučim satima i onda da me ipak na carski......
    Vaše mišljenje? :/
    Ja sam prije pola godine rodila neinducirano u osječkoj bolnici u 41+2
    Standardna procedura je prijem u bolnicu s napunjenih 41 tjedan, zatim dan do dva čekanja i onda indukcija (prvo geliranje dan, dva pa onda drip).
    Carski rez zbog prolaska termina nisam nikad čula da se radi tako da ne trebaš brinuti (osim ako ima nekih drugih indikacija)
    Sama otvorenost tj. zatvorenost isto ništa ne znači, ja sam bila skoro skroz zatvorena prije poroda koji je ekspresno završio za 2,5h
    Moj ti je savjet da se probaš što više opustiti i uživati u ovim posljednjim danima, dok si napeta i uplašena porod neće krenuti

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    69

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Osječanka, sama prenešena trudnoća nije indikacija za carski.
    Jesu li ti oni spominjali neke komplikacije ili si ti to sama zaključila, ovih 40+3 po amenoreji uopće ne znači da je trudnoća prenešena, možda je beba kasnije začeta, pa pravi termin tek slijedi.
    U svakom slučaju opusti se koliko možeš, najvjerojatnije će ipak trudovi krenuti prirodno.
    Sretno!

    Ma ne, mislim na "komplikacije" što ih dr. stvore Njima je to normalno, rutinski - ak nekrene u tom i tom vremenu mi tebe na indukciju...... itd
    Zahebite radnju,ja na drip nepristajem Valjda će moja beba sama uskoro
    I hvala na tješenju

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    69

    Početno

    Citiraj Inda_os prvotno napisa
    Citiraj Osječanka9 prvotno napisa
    Što da radim? prvorotkinja, danas sam 40. tjedan + 4 dana, otvorena samo 1 prst i neide dalje Rečeno mi je da čekaju još ta 3 dana jel, pa će me inducirat jer je to to,beba je prenešena A u slučaju da otvaranje i dalje nebude išlo nakon indukcije onda ćemo na carski.
    Ja sam u komi Dosad se uopće bojala nisam, mislila sam da ću istrpit bilo kakve bolove,trudova jel (pošto neznam kak je to) za moju mrvicu ali sada s ovim "komplikacijama" .... dođe mi da se kilnem koliko mi je mučno ....

    Jel mi bolje da tražim da onda odmah idem na carski? umjesto da me induciraju pa se mučim satima i onda da me ipak na carski......
    Vaše mišljenje? :/
    Ja sam prije pola godine rodila neinducirano u osječkoj bolnici u 41+2
    Standardna procedura je prijem u bolnicu s napunjenih 41 tjedan, zatim dan do dva čekanja i onda indukcija (prvo geliranje dan, dva pa onda drip).
    Carski rez zbog prolaska termina nisam nikad čula da se radi tako da ne trebaš brinuti (osim ako ima nekih drugih indikacija)
    Sama otvorenost tj. zatvorenost isto ništa ne znači, ja sam bila skoro skroz zatvorena prije poroda koji je ekspresno završio za 2,5h
    Moj ti je savjet da se probaš što više opustiti i uživati u ovim posljednjim danima, dok si napeta i uplašena porod neće krenuti

    Ajme odlično, samo nek oni mene puste neželim ni ležati tamo. Mislim čemu hospitalizacija ak je sve ok. pa radije bi bila doma, gdje sam slobodna i udobnije mi je čekat prirodu da pokuca nego tamo ležat i mislit hoće li im past na pamet da mi nešto rade ili će me ipak još ostavit na miru.
    Uplašila sam se svega jer su curu u istom stanju u kakvom sam sad ja ostavili na dan termina ležat. Nakon 3 dana stavili gel i neznam jel dobila drip, al nevidim nikog od njenih sad kad idem na kontrole da mogu pitat jel rodila,al vjerujem da onda dosad već je. Jer ipak od gela je prošlo 3-4 dana
    A carskog se nebojim zapravo, već te indukcije A pošto mi je to mrtvo hladno rekao upravo primarius Čuržik, ak se neotvaram ni nakon indukcije slijedi carski, nije mi svejedno.
    Sama pomisao da se mučiš nekoliko sati drip i ostalo a da te onda ipak idu rezat..... neznam baš .......

    Zato bi radije odmah carski,al navodno neide to tako, na osobni zahtjev
    Vidjet ćemo,hvala na savjetima i utjehi Nadam se da ću se uspjet izborit za sebe

  35. #85

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    ja prvu bebu rodila sa 41/2, na srecu jer su me to jutro narucili na amnioskopiju, a ko zna, vjerojatno bi i inducirali il me sigurno ostavili u bolnici. al smo ih zeznuli, rodila u 9, 10, a oni me narucili u 10. sretno!!!!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    69

    Početno

    blago tebi,odlično Baš mi je drago da je tak ispalo.
    Hvala Nadam se da će se i za nas priroda pobrinut

  37. #87
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mene su inducirali u zagrebu sa puna 42 tjedna. da je sada takva situacija ne bi pristala niti na hospitalizaciju (sa 41+3 je rutinska) niti na indukciju.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Citiraj Osječanka9 prvotno napisa
    blago tebi,odlično Baš mi je drago da je tak ispalo.
    Hvala Nadam se da će se i za nas priroda pobrinut
    zelim ti isto!!

  39. #89
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    osječanka nemoj se unaprijed brinuti. ja sam oba puta prenijela. prvi puta sam hospitalizirana sam 41+1 i tu noć bebin ctg više nije bio uredan pa sam morala na indukciju i sve je prošlo ok. otvorena tek prst i pol bez ijednog svog truda rodila sam pomoću dripa normalno. drugi puta sam također toliko prenijela i ctg je ponovno postao loš isto sam i hospitalizirana i taman noć prije geliranja dobila svoje trudove, ali i intrauterinu infekciju pa je na kraju sve završilo carskim rezom. znam kako si očajna jer neide sve kako si htjela i zamislila no vjeruj mi da je najbitnije da rodiš zdravo dijete i da na kraju sve bude ok. nemoj se bedirati zbog indukcije jer to ti i nije tako strašno.
    ja sam bila ubedirana što me požuruju, što toliko forsiraju ostanak i porod tjedan dana nakon termina, koji su to idioti itd jer sam kao i ti čitala ovdje, a i dalje o tome. a na kraju mi je dijete zaista bilo prenešeno i koža mu je bila toliko isušena, ostao je bez zraka, morao je primati infuziju i kisik itd. pedijatrica je rekla da se vidi kako je baš prenešeno dijete.
    ja ti šaljem da krene prirodno, a ako ne da indukcija završi sretno~~~~~~~~~~~~~

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    slazem se u potpunosti sa doroteom.

  41. #91
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ja sam danas 39+4 (termin u subotu, IVF trudnoća), danas na pregledu zatvorena, ctg očitava trudove. dr. me naručio u pon. na kontrolu, je li to ok ili me je trebao naručit prije???? :?

  42. #92

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    mislim da je to ok, mene su u 40, narucili sa 41 i onda svaka dva dana.

  43. #93
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Podižem malo temu..

    Danas 40+5. Jutros na pregledu potpisala da odbijam hospitalizaciju i inducirani porod. Bebač je dobro, plodne vode dovoljno, mliječna. Ctg ne očitava nikakve trudove, otvorena prst.

    Sutra opet imam pregled i sad si pokušavam posložiti odluku u glavi. Čitam ovu temu i naišla sam na neki stari post da ima tumačenja da se ne smije dopustiti da trudnoća traje preko 283 ili 287 dana. Meni je danas 285. dan. Dosad sam znala samo za rizike pravog prenošenja, pa zapravo i ne bih potpisivala to što sam danas da sam došla do 42.tt.

    Znam da mi nitko ne može reći što da napravim, ali možda mi netko može reći što je sa tih 283/287 dana? Stara je tema, pa jel takve informacije još uvijek vrijede ili rizici nastupaju tek od 42.tt?

  44. #94
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ja sam završila tako u bolnici na planiranom induciranom porodu (prvi porod). Dok sam od petka ležala tamo i kakti bila pod kontrolom, čekajući ponedjeljak i doktora s kojim je bilo sve dogovoreno, bebač se sam odlučio pokrenuti i rođen je u nedjelju popodne

    Sretno!

  45. #95
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Inače, to su preporuke Svjetske zdravstvene organizacije - evo, našla sam izdanje iz 2018: https://apps.who.int/iris/bitstream/...550413-eng.pdf

    Čini mi se da je sve isto. Želim ti brz, ugodan i prirodan porod.

  46. #96
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Peterlin, hvala ti!

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ista ova priča da je samo krenuli trudovi se desilo mojoj frendici,u pon. je trebala ići na carski,a već je u nedjelju krenulo treći porod

    Kod mene 41+4 drugi porod ja naravno ne kužim trudove ali su jaki, stavili drip,bušenje vodenjaka ,i naglo tlak i opet carski

    Sretno
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.04.2021. at 20:00

  48. #98
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Kad prije Riri bome proletjelo!
    Moja oba poroda su bila prenešena, 41+3 i 40+6. Kao ti sam odbijala hospitalizaciju i indukciju, ali iskreno ne znam dokad bi i šta bi prevagnulo. Oba puta je porod krenuo sam od sebe trudovima uz curenje plodne vode i oba su bila laka i brza, takav i tebi želim.

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Jesu u komadu ili samo ne možeš do telca?

  50. #100
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Riri, sretnoooo!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •