Drage mame blizanaca...

Trudna sam 15 tjedana,dvojajčani, i veoma me zanima vaše iskustvo sa bolovima u trudnoći. Ja ponekad osjećam neugodan pritisak u trbuhu, ponekad probadanja na lijevoj i desnoj strani, rastezanja maternice (kao lagani grčevi mišića), dosta mi je teško ustajati, mogu spavati samo na ljevom boku...sve u svemu, trudnoća mi je počela dosta teško i uglavnom mirujem kod kuće, ležim i kad imam snage skuham ručak i neke sitnice napravim.
Moja ginekologica govori da je mnogo simptoma pojačano jer uzimam utroestan 3x200 več od 5 tjedna (prestajem ovaj tjedan), i da kada prestanem s tim biti će mi dosta lakše.

Pošto sam izgubila bebu u 6 mjesecu trudnoće, prije 2 godine, možete pretpostaviti da me strah, i sve što osjetim interpetiram kao neku opasnost za svoje bebe.

Nemam niti jednu osobu koju poznajem da je imala blizance, i nema mi tko reći kako se postaviti prema nekim stvarima. Tako vas stvarno molim da podjelite sa mnom sve neke neugodne simptome koje ste osjećale, a koje su zapravo normalne za blizanačku trudnoću.

Hvala