Stranica 25 od 28 PrviPrvi ... 152324252627 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 1370

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama, 15.

  1. #1201
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Je, i ja sam si mislila: pih, koja glupost

  2. #1202
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Potpisujem macu za ME.
    I samo da se pohvalim da i ja imam Miloviu pa je phiphy uskoro možeš isprepipat i uživo. Ostali smrtnici, javim vam dojmove kad testiram.

  3. #1203
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Toooooo, Arđo!!!

  4. #1204
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Potpisujem macu za ME.
    I samo da se pohvalim da i ja imam Miloviu pa je phiphy uskoro možeš isprepipat i uživo. Ostali smrtnici, javim vam dojmove kad testiram.
    Ajme Arđo ja mislim da si i ti postala peleno shopingholičarkakoliko pelena brojiš u svojoj kolekciji?

  5. #1205
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Šuti, počela sam ih dijelit i prodavat One koje je prerasao se ne broje, jel'da?
    Onda sam još ispod 50.

  6. #1206
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    pih...ja nemam miloviu

    o broju pelena se ne govori ko ni o godinama
    Posljednje uređivanje od penny : 25.08.2014. at 09:29

  7. #1207
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Je li rodinih pp ima više veličina?

    U zadnje vrijeme stalno nam propuštaju :grrrrr:

  8. #1208
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Ali milovije su unutra od mikroflisa, a mi bi nešto barem približno prirodno...
    Nije valjda da nitko ne zna od čega je unutrašnjost CP-a? Znači, ne insert nego ono oko nogu i džepić u koji insert ide.

  9. #1209
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    lulu-rodina ima za novorođenče i os. prije je bilo ako se dobro sjecam bambusica u dvije velicine
    a mozda je problem u coveru?

    konfuzija-o vanjskom djelu CP
    Replacement Pop In Nappy outer shell from Close Parent. Made from gorgeously soft brushed bamboo fabric.
    Outer shell inner 100% brushed polyester TPU coated, Outer shell outer 100% peached polyester with water repellent TPU coating; Stretchy tabs water repellent polyester uncoated with spandex
    bilo je rijeci o onom djelu flisa u CP-to je za dodatnu zastitu od procurivanja
    zastitne treba svaki put nakon koristenja proluftati pa ce se ipak kasnije usmrditi

  10. #1210
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Nije valjda da nitko ne zna od čega je unutrašnjost CP-a? Znači, ne insert nego ono oko nogu i džepić u koji insert ide.
    na CP coveru piše ovako: inner and outer 100% polyester.

  11. #1211
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Gledam Milovie...je l' mi se samo čini ili su baš jako skupe? Pocketica bez uloška 160 kn?! Ima li netko samo cover njihov?
    Posljednje uređivanje od phiphy : 26.08.2014. at 08:45

  12. #1212
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Veliki minus za Natura pelene. Ja sam umalo kupila još 7 komada Natura pelena i srećom nisam. Jako sam nezadovoljna s njima, moć upijanja je užasno slaba. I modeli maleni. Govorim o OS pelenama s kojima dođe uložak koji se polaže unutar njih. Nisu pocketice. Možda budu za malu bebu, ali za curu već od 15 mj su učinkovite ako ćeš ih promijeniti čim se upiški jednom! Sve ostalo je vjerovatno da će promočiti (bez obzira na dobar cover) i da ću ju morati cijelu presvlačiti. One su mi sada samo za nedajbože ako se druge pelene ne stignu osušiti.

  13. #1213
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    A nedavno sam kupila veći cover (L). :/ E. kreće u vrtić i mislila sam inzistirati na pp, ali ako će svaki put promočiti baš ne vjerujem da je to pametno
    Citiraj penny prvotno napisa Vidi poruku
    lulu-rodina ima za novorođenče i os. prije je bilo ako se dobro sjecam bambusica u dvije velicine
    a mozda je problem u coveru?

    konfuzija-o vanjskom djelu CP

    bilo je rijeci o onom djelu flisa u CP-to je za dodatnu zastitu od procurivanja
    zastitne treba svaki put nakon koristenja proluftati pa ce se ipak kasnije usmrditi

  14. #1214
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Lulu-mama, koliko sam shvatila, vecina mama za vrtic prakticira AIO pelene jer na njih tete u jaslicama bolje reagiraju, jednostavnije su im i brze.
    Provjeri sa tetama i nosi samo pelene koje ne promacu.

    Koje sve pelene i covere imas?

  15. #1215
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Hvala na odgovorima. Što se tiče Amazona, od toga ništa. Distributeri cheapies-a (u prijevodu: jeftinijih pelena) ne žele dostavljati u Hrvatsku, ove srednje cijene mogu kupiti i ovdje, a za pelenu od 400 kn nešto nemam volje.

    Flaficama su svi uglavnom zadovoljni, zar ne?

  16. #1216
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Flafi konoplja/bambus upijaju mrak. Uz njih dobiješ i manji (bez drukera) i veći uložak (sa drukerima), dakle vrijednost za uloženi novac je tu.
    Jedino je meni nekako ipak draži taj realno čudan kroj od ME, ali od njega nikad nije imao niti crticu nakon skidanja pa njih uvijek biram za noć.

  17. #1217
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Konfu, koje su to od 400 kn, s tima se (srećom) još nisam srela - jel vidiš phiphy kako je Milojka jevtina

    Dosta ljudi je nezadovoljno s Naturama, meni su to super male pelene i vrtim ih svaki dan. Ono, za sat-dva, mada su mi znale poslužiti i na duže, maksimum koji sam držala je bio možda 3. Sviđa mi se materijal koji imaju iznutra (mislim da je to mako :stručnjak, uzak i relativno dubok kroj i to što dijete u njima može stati i u traperice svog broja. Minus im je cijena, mislim da je premala da bi koštala 89 kn

    S dobrim, dobro namještenim coverom ispravne veličine meni ne propušta nijedna pelena. OK, vjerojatno bi propustile da ih držim nerazumno dugo, nećeš Naturu staviti za noć...
    ali jesu nekad, prvih par mjeseci sam morala po noći presvlačiti mada sam koristila iste pelene i iste covere...valjda se većina pišanja prebacila na dan...

    Flafi su mi tak-tak, osim konoplja/bambus, ona je vrh.
    Kod njih ne volem što su glomazne, a ni uzorci im baš nisu bogzna šta. Kupila sam iz zezancije neke preružne planinske životinje, neke orlušine i divokoze k'o kemijskom nacrtane...ma tko li osmisli taj dizajn

  18. #1218
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I još da poiksam macu, iako sam to već napisala preko nekoliko puta: za noć Flafi k/b i ME. Kad god eksperimentiram s nekim drugima, samo se iznerviram.

  19. #1219
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Recimo, Flafi Ema bambus i ta na divojarce isto potegnu cijelu noć ali bude toliko natopljene da mi bude muka kad ih skidam, baš mi se čini da se jadničak usaftao. Fk/b i ME nekako bolje upijaju, pa i kad ih skineš i imaju kilo, svejedno nisu na opip toliko mokre...

  20. #1220
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Divojarci i orlušine - zakon! ... A zašto nemaju neke alternativne uzorke, recimo pankerske ili bajkerske, to bi mi bilo mrak.
    Stavit ću link na tu posh pelenu.. čim ufatim vremena.

  21. #1221
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Prošle su godine otkad sam imala posla s platnenim pelenama, a uskoro će mi ta tema opet postati aktualna. Zato molim svježi info: gdje se sada nabavljate papiriće i po kojoj cijeni? Još ako znate koji su najbolji po omjeru cijene i kvalitete, bit ću zahvalna. Pitanje se odnosi na Zagreb i web shopove.

  22. #1222
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moji favoriti su rodini papirici iz rodinog webshopa i popolinijevi iz pelenko webshopa.

  23. #1223
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Slažem se sa S2000, s tim da su Popolinijevi bolji za dojenačke kakice, Rodini se svi pogužvaju od previše vode. Ali kad se kakica počne formirati (o yeah, kad pojede koji keks i popije dec soka doguramo i do paštete) onda su Rodini vrh. I kad se operu su kao neka mekana tkanina

    Dužna sam vam dojmove o Miloviji - preoduševljena sam!! Mekana, mala, kontam da bi se moglo u njoj u normalne traperice.
    U taj se "cover" ne može staviti druga moderna platnena pelena, samo ulošci ili tetra. Ja stavim tetru. I potegne dugo - mislim, nisam probala preko 3 sata, toliko je izdržala - bila je potpuno mokra ali nije propustila. Onaj njihov defaultni sintetički uložak je onako, so what - funkcionalan ali neću plastiku stavljati na dječje dupence kad već koristim pp. Može poslužiti za duže nošenje kao osiguranje ispod tetre.
    Reklama kaže da se tetra/insert može promijeniti do 3x bez da se cover smoči, ali ja sam jedan dan cijeli dan vrtila Milojku i samo mijenjala tetre u njoj (to je bilo 6 ili 7 presvlačenja) i flis na njenim rubovima (oko trbuha i leđa) nije ništa popio. Tako da je to po meni idealna pelena za tetroljupce koji drže do estetskog doživljaja.
    Opet, možda je bio samo dobar dan...kakica nije bila tekuća...javim vam ako se dojam promijeni. Zasad 5+, mislim da se neću moći suzdržati od nabavke još jedne

  24. #1224
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Arđo, a da odgodiš feštu da vidim tu hvaljenu Milojku uživo?
    Koju ti zapravo imaš? Milojku cover ili Milojku pocket?

  25. #1225
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Dakle, da pojasnim - to nit je obična pocketica, nit je cover - ne postoji sam cover. Taj mikroflis je samo koji cent oko trbuha i leđa, uostalom zguglajte si sliku milojka insajd. Zato i jesu tako tanke i mekane.

  26. #1226
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Razlika između cover i pocket je u tome da za 160 kn dobiješ praznu krnju pocketicu, a za 200 i ta dva uloška koja idu unutra

  27. #1227
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A ako sam u zabludi, onda bih rekla da imam cover. Ali cover u koji se ne može strpati mpp

  28. #1228
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    bit će onda cover. To je valjda kao popica, cover za njihove uloške ili tetre, a mpp ne stane.
    A gdje si je kupila, u eko boutiqueu?

  29. #1229

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    bit će onda cover. To je valjda kao popica, cover za njihove uloške ili tetre, a mpp ne stane.
    A gdje si je kupila, u eko boutiqueu?
    Ja imam 2 Milovia covera i uz to sam uzela coolmax uloške na koje stavim još i bambus. Naručila preko eko butika. Sad ću si uzeti još ali ovaj put preko babipura. Nas par preko FB grupe naručuje ekipno da manje platimo poštarinu.
    Drugo što me oduševilo je Tots Bots Stretchy wrap cover, nešto fenomenalno, isto babipur.
    Daj daj bambusice su najbolje, no suše se tri gladne godine.

  30. #1230
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno Pričajmo o platnenim pelenama, 15.

    Argente kak ti izdrzi Milojka?!?
    Meni promoci za pola sata sa tetrom unutra...
    Imam pocketicu, ne cover..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Bubimitka81 : 10.09.2014. at 22:24

  31. #1231
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Kupila preko babipura.

    bubi, promoči za pol sata? Jel ti to flis povuče van kraj nogica? Tako meni Wonderoosulja...doduše, ne za pol sata...onda dobro da sam uzela cover verziju...

    Tots bots stretchy wrap mene baš nije bacio na koljena. Prvo sam imala jednobojni koji je ful puštao, al ful, po cijeloj površini, sad imam s printom koji je OK ali pusti (klasika, uz nogu) nakon 3 sata - dakle, nije za noćno korištenje. Ostale karakteristike su kao što opisuje Cyber Girl, čak sam pomislila da bi mogao oteti krunu ME airflowu...ali ne, ne, i da nije pustio ima taj minus da je na čičak, a moj je mališa otkrio kako se otvara čičak...

    maco, kako ti se čine dajdajke?

  32. #1232
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ah sad vidim da CG nije napisala kakve su to karakteristike TBSW zabrijala sam
    dakle, mekan je, savitljiv, krasnih uzoraka i to sve skoro isto ko Milojka (zeru tvrđi ipak)
    samo još unutra ima nekakvu tkaninu (to mi se isto ne sviđa, jer se smoči)
    Posljednje uređivanje od Argente : 10.09.2014. at 23:01

  33. #1233
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Arđo , pa je l' ima nešto u tvojoj kolekciji što nemaš? Planiraš još Milojki uzeti s babipura ili iz butika? (čitaj: javi kad budeš uzimala da se ukrcam na taj vlak).

    Iako me nitko nije ništa pitao , evo i moj obol: dajdajke - debljina odlična, koristimo ih za noć s još pokojim uloškom za svaki slučaj. Pelena je moćna, a nije jako debela pa i u robici solidno izgleda, a može dugo izdržati. E sad, ja sam navikla na Rodine bambusice koje su dosta pliće pa mi se dajke čini preduboke, možda je bitno za dečkiće, ali za curice je sasvim ok plića pelena. Drugo, ne sviđa mi se što pelena izgleda dosta neuredno, rubovi su pocufani kao da je pelena prošla sito i rešeto. Ne utječe na funkcionalnost, ali nije oku ugodna. I dajka je dosta uža među nožicama od Rodine, što je s jedne strane super, ali se pitam kako to funcionira s tekućom kakicom, no trenutno nemam mogućnosti isprobati .

  34. #1234
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Meni su dajdajke savrsene!!!!
    Imam dvije odnedavno i planiram jos uzeti, uskoro im cijena ide malo gore, bit ce jos jedna isporuka po starim cijenama za HR
    Da, dosta su duboke, ja ih kopcam na najmanju velicinu, a malisa ce sad 11 mjeseci




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #1235
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Koji sam ja tutlek, nije mi palo napamet smanjiti ih, a nije mi baš bilo drago da dođu do pupka i da joj je cijeli trbušić u pišalini.

  36. #1236
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Hahaha phiphy..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #1237
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja, kad vas citam, vidim da sam stvaaarno streberko-konzerva sto se pelena tice.

    Imam tj. imala sam, dok Ardo nije uplela svoje prste, samo dvije vrste pelena.
    I to one koje su na najvise mjesta po forumima koje sam posjetila dobile najbolje ocjene.

    Sto se covera tice, prvi put sam kupila ME Rikki i AF i otad sam vjerna AirFlowkama i nemam ama bas nikakvu zelju isprobati ista drugo.
    Iznevjerile su me samo sad kad mi je Klempo pobrao crijevnu virozu, al te rafale bi, vjerujem, rijetko koja (platnena) pelena uspjela zadržati tj. upiti.

    Tek sad kad čekam drugo, razvila se potreba za nadopunom zbirke pelena.
    Pa, kad već moram, tražim tanje, manje glomazne, a opet dobro upijajuće pelene za veću guzu koja je puuuno u pokretu.
    Još istražujem, ali mi se sve više čini da ću tražiti neke dobre pocketice i puniti ih konoplja ulošcima

    Što se DajDajke tiče, primijetila sam ovu ocufanost koju Phiphy spominje. Nisu baš manekenke.
    Super su duboke (Klempo je veliki dječak, a po svemu sudeći, i brat će mu biti), mekane, uske između nogica.
    Bilo bi mi draže da se uložak prikači drukerima, al to je iz navike.

    E, sad, meni je pravi test kakve će biti nakon 10-15-100 pranja i sušenja u sušilici.
    To ćemo vidjeti.

    Litlle lamb su pale na tom testu. Čičkovi su se počeli rastvarati tijekom pranja/sušenja i lijepiti za sve.
    Toliko su se stisle da je uložak 4 cm duži od pelene.
    Daju se one nategnuti pri oblačenju, nisu se baš stvarno smanjile, ali čim nešto moram natezati, pa skraćivati... nije to to.

    Pišem ovaj post dva dana, zato malo ima, malo nema interpunkcije.
    Da mi je netko rekao da dijete može biti tako dosadno i toliko puta izgovoriti "mama"...

  38. #1238
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Isproban Milojka cover, jednom do sad, ali ne mogu, a da ne podijelim svoje oduševljenje!!! Prezadovoljna!

  39. #1239
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Dijelim i ovdje...


    Zlo mi je opet eto od jednokratnih, potvrdujem po stoti puta prelazak na platnene. Mom novorodencetu se sve osulo oko nogica, guze i dodatne opreme od babylove pelena. Donijeli smo paketic iz rodilista i stavili na njega kao samo par dana dok ne izadje crna stolica dok ja ne stanem jace na noge i eto ti zla. Ma gadi mi se, tetre i platnenice, ljubim ih.<br/>

  40. #1240
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Pitanje: da li su vam rubovi na coveru, međunožni dio, promijenili boju? Nama su nekako požutili/smeđili i to ne ode u pranju. Možda je od kreme za dupe? I kad je cover čist, ne izgleda čist zbog tih rubova, kao da su dobrano popišani. Neki savjet?

  41. #1241
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Kupi nove ili se pomiri da i coveri stare

  42. #1242
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Jesu i tvoji žuti/smeđi? Ma nije meni bed zbog mene, znam koliko su coveri čisti (ili nisu) jer znam kad ih perem, ali imamo tetu čuvalicu i kad smo negdje u gostima mi je bed, ispada da djetetu stavljam šporke gaće, a naravno da svi bulje jer stavljam platnene pelene pa je interesantno. Novi? Možda, ako ostanem opet u 2. stanju, kao ti . Ima li kakav provjereni receptić za skidanje fleka od bademovog ili nekog drugog ulja (tvrdim da je to krivac za žuti, okolonožni rub).

  43. #1243
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Kupi nove, cicijo
    Neće ti to otić ni sa čim kad cover ne možeš oprat na više od 60 stupnjeva.
    Meni nisu požutili, ali neki jesu malo posivili...mislim taj til, kako bi maca rekla...

  44. #1244
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi nove, cicijo
    Neće ti to otić ni sa čim kad cover ne možeš oprat na više od 60 stupnjeva.
    Meni nisu požutili, ali neki jesu malo posivili...mislim taj til, kako bi maca rekla...
    Ja sam ih znala par puta stavit na 95, niš im nije bilo

  45. #1245
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ha, ha, moj til je još uvijek aktualan termin.
    E, pa imam i ja muke po coverima.
    Jedan je taman prerastao, na drugom se na jednom dijelu oko nogice odšio taj til, a treći mi je tri puta u dva dana promočio s prednje strane na sred sridce covera, kao da je probušen!
    Znam, znam, kupi nove cicijo...

  46. #1246
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Phiphy, moguće da je do ulja, meni je jedan bijeli cover posivio u području pulla, malkoc se obojao u pranju, ali tilovi su svi lijepi svijetli (čak i ovaj odšiveni ).
    Ja svoje ne bih stavljala na 95

  47. #1247
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    a ne, ne, dok se ne raspadnu, niš' od novih .

  48. #1248
    Lidača avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    25

    Početno

    Malo "upadam" u temu, ali za iskusne mame s platnenim pelenama imam jedno pitanje.
    Između ostalih koristimo i CloseParent pelene i dobro su funkcionirale do bebinog 6.-og mjeseca,
    a sad mi skoro redovito promoče po rubu na trbuhu.
    Jel moguće da već toliko mokri da ne mogu izdržati više od dva sata?
    Stavit ću još jedan uložak, ali onda su tako velike.
    Kakva su vaša iskustva s tim pelenama?

  49. #1249
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jesu smanjene na drukere?

  50. #1250
    Lidača avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu smanjene na drukere?
    Pa u biti drukere sam otvorila jer mi se nekako čine male.
    Misliš da je prelabavo?
    Bile su mi super u početku, sad su mi najlošije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •