Dobro jutro svima!

Tj. ne bi vam bilo "dobro" da me sad vidite.. U 33. tjednu sam trudnoće (prva trudnoća) i već skoro 2 mj otičem u stopalima. Ispočetka je bilo po meni u granicama "normale" al u zadnjih 2 tj. mi otiču i stopala i kompletno noge, listovi, koljena, bedra to je oticanje je zbilja jako, ujutru bude mrvu manje al malo stajanja sjedenja i brzo postignu svoju punu veličinu da mi sve bridi. Držanje noga na povišenom i masaža od strane MM-a mrvicu smanji bar to bridenje al i dalje su oteknute.

To oticanje je kako vidim po web-u dosta često al ono što me plaši je to što se ujutru budim kao čudovište u licu koliko sam oteknuta.. To popusti nakon nekih sat-dva, ali je prestrašno.

Jel još neko ima takvih problema???

Loše spavam po noći pa si mislim da je djelomično i zbog toga, ne znam više ni sama.. Poslije idem do doktorice opće prakse pa ću je tražit da mi izmjeri tlak i napravi pretrage bjelančevina u urinu. Kod ginekologa sam za 2 tj., mada nisam uopće zadovoljna s njegovim pristupom, šta ga god pitam dobijem podsmijeh. Nisam paničarka po prirodi, i ništa mi nije teško za našeg malog anđela kojeg smo čekali skoro 2 godine ali upravo zbog toga želim čuti i vaše mišljenje i o oticanju noga i o oticanju lica i šta bih eventualno trebala poduzeti..

Unaprijed hvala..

Slonica Nelica..