Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Servis inglesina kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Početno Servis inglesina kolica

    Da li netko zna gdje se može napraviti servis kolica. Naime čekamo drugo dijete, a kolica od prvog su jos skroz dobra (malena se nije bas puno vozila ) ali treba promjeniti kotace, malo ih pregledati i sl. Puno hvala unaprijed

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno

    I mene ovo zanima!

  3. #3

  4. #4
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    I mene zanima. Vidim da Magic baby ne drzi Inglesinu. Nama se prošle godine nešto dogodilo na osovini kola, pitali smo u Tintiliniću (tada smo bili u ST-u) pa su nam dali neki broj čini mi se negdje u Sesvetama (servis s kojim surađuju); no nakraju smo riješili stvar kod prijatelja automehaničara!; bilo nam je komplicirano dostavljat kolica u Zg. Broj više nemam.

  5. #5
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    mi smo bili pregazili kolica PegPerego (uvijek sam mislila koji debil pregazi kolica s autom - i onda se desilo meni LOL), popravili ih u Beba Centru u Sloveniji i gdje smo ih kupili, k'o nova su.

    Beba Centre ima sad i u Zagrebu, možda bi se nešto moglo sa njima dogovoriti? Ovisi koji dio treba servisirati, naš je bio poprilično kompliciran (neke opruge, mehanizmi, svašta pomalo je trebalo promijeniti)

  6. #6
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Mi smo peg perego nosili u filip trade na jankomir i napravili su nam servis, nije nista bilo puknuto al neki sarafi su se odsarafili, decki su sve sredili i nisu nista naplatili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •