Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 473

Tema: Prve cipele- 2. dio

  1. #51
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Ina33, jesu li to ovakve cipelice
    http://www.ciciban.je.to/ContentDeta...24452348100000
    Kako se kreću cijene cicibanki?

  2. #52
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Uglavnom, išle smo moja bebe i ja danas tražiti cipelice. Cicibanke br. 17 su kod nas 330 kn :shock: . Pala sam na guzu. Sad se pitam ima li smisla kupovati joj cipele koje će vjerujem brzo prerasti. Doma smo bosi, ali budući se ona počela dizat, kad idemo negdje van možda ne bi bilo loše. Što iskusne mame misle, pliz konstruktivan savjet.

  3. #53
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Juls prvotno napisa
    Ina33, jesu li to ovakve cipelice
    http://www.ciciban.je.to/ContentDeta...24452348100000
    Kako se kreću cijene cicibanki?
    Da. Ja sam kupila zimske i bile su nešto snižene - tipa dvjesto i nešto - a prethodno sam bila kupila Bambi i Goljaklije su i rekli da su pretvrde pa sam ih mijenjala za neke svoje patike, ali cijena ti je isto tako neka oko 250-300 kn, ako se dobro sjećam. Isplati li se - teško mi je reći - moja je u tim cipelicama već mislim 2 mjeseca i njoj su ključne jer je dobila uputu zbog distonog sindroma da mora u njima biti 50% vremena i kad je doma.

  4. #54
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    za one sklone barefoot cipelicama. imamo ove http://www.softstarshoes.com/index.c...Product_ID=869
    i prekrasne su! super stoje na maloj nožici. i 100 % vegan su!!

  5. #55
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj tm_zagreb prvotno napisa
    Mi smo nosili STONZ cipele/čizme - i bile su nam super ugodne i tople. Čak i sad kad je počeo ozbiljno hodati koristimo ih kao papuče. Prilagodljive su i mekane i mogu se koristiti dosta dugo.
    Super su u kombinaciji s maramom ili slingom jer drže hlačice na mjestu i noge nisu stegnuta. Kupili smo ih u Kanadi, ali vidim da ih sad ima i u HR.
    to su bile naše najprvije cipelice! potpisujem!

  6. #56
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Nisam čitala postove nemam vremena pa pomozite savjetom dali kupiti sandalice otvorene na prstima i na peti ili dana prstima imaju otvore?
    Lara ima 12 mjeseci i 13 dana zanima me za ove ljetne vrućine sada ima cipelice.

  7. #57
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    To i mene zanima - zasad mislim da cu kupiti zatvorene, jer kako god ga vozila u kolicima, nogice su uvijek malo na suncu, pa mislim da nije lose da ih malo zastitim. A ako imaju male proreze, mislim da mu nece biti vruce :?

  8. #58
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Jel tko kupovao Preschooliansice s njihove original stranice http://preschoolians.com/ i ako da, koliko je došao s(kršitelj koda)ing i koliko im je trebalo da stignu?
    Hvala.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno PAPUČE

    Da ne otvaram novu temu nastavljam pitanjem u vezi PAPUČA.

    Moj dječak 13 mj. će uskoro krenuti u jaslice i htjela bih mu kupiti odgovarajuće papuče, pa me interesira na što trebam obratiti pažnju prilikom kupovine papuča, kakva su vaša iskustva i koje mi preporučujete.

    Hvala,

  10. #60
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    mene isto zanima za papuće.. moj Z ima 11 mj i još nije prohodao, a ploće su hladne za ove ABS čarape što smo uzeli u TL...

    isto tako, čitala sam sve ovo vezano za cipelice (savitljive, mekane, itd) ali nitko ne govori di se to može kupit (da nije preko interneta). ja bi ipak volila da moj mali može (kad dođe vrijeme za prve cipelice) bude tu da ja vidim kako mu stoji.. jeli prodaju dučanu kao bambi (i šta već) te savitljive, mekane, (bez uloška?! :? ).. ???

  11. #61

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    Jel tko kupovao Preschooliansice s njihove original stranice http://preschoolians.com/ i ako da, koliko je došao s(kršitelj koda)ing i koliko im je trebalo da stignu?
    Hvala.
    i mene ovo zanima!! ja sam ih vidjela na lutonjici al nije neki izbor bogotovo brojeva a na orginal stranici ima super izbor!!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    Citiraj riba26 prvotno napisa
    mene isto zanima za papuće.. moj Z ima 11 mj i još nije prohodao, a ploće su hladne za ove ABS čarape što smo uzeli u TL...

    isto tako, čitala sam sve ovo vezano za cipelice (savitljive, mekane, itd) ali nitko ne govori di se to može kupit (da nije preko interneta). ja bi ipak volila da moj mali može (kad dođe vrijeme za prve cipelice) bude tu da ja vidim kako mu stoji.. jeli prodaju dučanu kao bambi (i šta već) te savitljive, mekane, (bez uloška?! :? ).. ???
    ima u cicibanu ok stvari i papučica tj. šlapica. to je ono što sam ja provjerila, jedino ima baš cipele i nisu baš mekane.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    baš sam to lijepo sročila¨!! baš!

  14. #64
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ako hocete skroz meke papuce, jednostavno kupite balerinke, vidjela sam ih čak od broja 22 ili 23.

    moje cure su obje u vrticu u balerinkama

  15. #65
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno prve cipele-2 dio

    naručila sam preschoolians na www.lutonjica.hr. Stigle u roku od nekoliko dana i cijelo ljeto smo bili u njma više nego zadovoljni. :D

  16. #66

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno Re: prve cipele-2 dio

    Citiraj katjenka prvotno napisa
    naručila sam preschoolians na www.lutonjica.hr. Stigle u roku od nekoliko dana i cijelo ljeto smo bili u njma više nego zadovoljni. :D
    a jel netko probao ove zimske? čitala sam tu na forumu da je đon dosta tanak pa da misle da nije za zimu a opet zašto bi ih pravili kao zimske ak ne štite dovoljno??

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    96

    Početno

    ajme, čitam vas i upijam ... moja je Mia još daleko od bilo kakvih aktivnosti tipa stajanja, puzanja ili hodanja (još niti ne sjedimo), no baš ste mi super ... toliko informacija ...

  18. #68
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    Zanima me gdje bi mogla kupit cipelice jesen-zima....
    moj maleni...če u 11mj navršit 1godinu...ali što se tiče cipelicane želi ih imat na nogama...pa čak niti one lagane papučice....šta je po tom pitanju pametno napraviti?? :/

  19. #69
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj sunčica vk prvotno napisa
    Citiraj agata prvotno napisa
    Jel tko kupovao Preschooliansice s njihove original stranice http://preschoolians.com/ i ako da, koliko je došao s(kršitelj koda)ing i koliko im je trebalo da stignu?
    Hvala.
    i mene ovo zanima!! ja sam ih vidjela na lutonjici al nije neki izbor bogotovo brojeva a na orginal stranici ima super izbor!!
    kupila ja: poštarina za jedne 10 $, a za dvoje 11 $.Neznam koliko im treba da stignu (čekam ), mislim 10-tak dana, jer sam sama slagala boje, inače 7 dana.
    Ako neko želi kupiti može mi poslati mail na pp, pa dobijete 15 % popusta kod prve kupnje.

  20. #70
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa
    Citiraj sunčica vk prvotno napisa
    Citiraj agata prvotno napisa
    Jel tko kupovao Preschooliansice s njihove original stranice http://preschoolians.com/ i ako da, koliko je došao s(kršitelj koda)ing i koliko im je trebalo da stignu?
    Hvala.
    i mene ovo zanima!! ja sam ih vidjela na lutonjici al nije neki izbor bogotovo brojeva a na orginal stranici ima super izbor!!
    kupila ja: poštarina za jedne 10 $, a za dvoje 11 $.Neznam koliko im treba da stignu (čekam ), mislim 10-tak dana, jer sam sama slagala boje, inače 7 dana.
    Ako neko želi kupiti može mi poslati mail na pp, pa dobijete 15 % popusta kod prve kupnje.
    Mislim da ti na njihovoj stranici pise da putuju internacionalno 5 tjedana, pa tako racunaj. Meni nikad nisu stigle ispod 4 tjedna, narucivala sam 2 puta.

  21. #71
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Mislim da ti na njihovoj stranici pise da putuju internacionalno 5 tjedana, pa tako racunaj. Meni nikad nisu stigle ispod 4 tjedna, narucivala sam 2 puta.
    X. Meni su isto stigle za mjesec dana. 7 (ili 10) dana treba njima da obrade narudzbu i posalju.

    Ali mislim da je jedna cura tu na forumu, ne mogu sad naci gdje, napisala da su njoj nabili carinu kad je narucila 2 para odjedanput, pa ispadne jeftinije naruciti posebno ako narucujete vise pari.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    7

    Početno

    Čitam ovo sve o cipelicama. Jutros smo bili u potrazi, ali došli smo doma bez ičega. Moj bebač ima 10 mj., puzi od 7 mj. čini mi se da će uskoro prohodat. Zna li itko gdje u Splitu mogu naći dobre cipelice?[/code]

  23. #73
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno prve cipele-2 dio

    danas stigle preschoolians-ice iz njihovog shopa a naručili 28.08
    imamo zimske papuče i čizme pa javimo kad isprobamo :D

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    stvarno su brzo došle :shock: mene strah naručiti jer ak budem čekala 6 tjedana kak piše da je rok dostave narast će joj noga za broj

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ako hocete skroz meke papuce, jednostavno kupite balerinke, vidjela sam ih čak od broja 22 ili 23.

    moje cure su obje u vrticu u balerinkama
    Meni je frendica poslala par Bambi cipelica s onim uloškom unutra pa sam joj zahvalila i vratila jer "brijem" na ravne šuze. Ona mi kaže da su im na roditeljskom u vrtiću inzistirali na takvim visokim čvrstim papučama/cipelama. Kao, da se nogica ne izvrne :/

  26. #76
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ako hocete skroz meke papuce, jednostavno kupite balerinke, vidjela sam ih čak od broja 22 ili 23.

    moje cure su obje u vrticu u balerinkama
    a gdje si ih vidjela? (da ne moram obilazit ducane). i jel ima i muskih modela ?

  27. #77
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u nami
    obicno ima i nekih muskih boja, ali model je uvijek isti

    bas danas idem kupiti margiti nove za vrtic, ona je broj 23, pa cu javiti sto ima

  28. #78
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kupila 23 ljubicaste sa srebrnim nitima
    za cure u broju 23 ima ljubicastih, zlatnih, srebrnih i šljokičastih, a za dečke samo tamnoplave - ali ih ima.

    ima i crnih, ali u većim brojevima

  29. #79
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    super, mi vec imamo br.25, tak da cemo valjda nesto i pronaci. jel to nama na kvatricu ili? i kolika je cijena?

  30. #80
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    na jelačić placu
    cijene od 70 do 90 kn

  31. #81
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    našla sam jaaaaako mekane šlapice bez uloška :D

    u deichmannu

    gledala sam za cure, hello kity i disney princess, mi smo uzeli hello kitty

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    "Bambi cipelice imaju čvrst i malo povišeni dio u području pete i gležnja koji podržava stabilnost stopala. Đon im je savitljiv i elastičan, čime se omogućuje veća pokretljivost stopala. Važno je napomenuti da svi modeli Bambi obuće imaju anatomski uložak koji pruža potporu unutrašnjeg luka stopala. Bambi cipelice su udobne,
    dobro oblikovane prema dječjem stopalu i izrađene od prirodnih materijala."

    Ovo boldano je problematično kod takvih cipela, jel tako?

  33. #83
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    da
    dalo bi se raspravljati i o
    čvrst i malo povišeni dio u području pete i gležnja koji podržava stabilnost stopala
    alu uložak je definitivno puno veći problem

  34. #84
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    našla sam jaaaaako mekane šlapice bez uloška :D

    u deichmannu

    gledala sam za cure, hello kity i disney princess, mi smo uzeli hello kitty
    i ja sam ih kupila još prije mjesec dana, super su
    a i cijena 8)

  35. #85

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    cure, možda glupo pitanje, ali da li su ove cipke unisex:
    http://www.lutonjica.hr/details.php?itemId=112
    :?

  36. #86
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    po meni jesu.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    jesu, jesu, vidjeh sada na služb. stranici

  38. #88

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    molim vas savjet!
    mali "počinje" hodati (diže se, drži za kauč...), mislim da će to ubrzo uslijediti
    zanima me da li da kupim ove Preshoolians IWB, da li je dovoljno "debeo" džon sad za zimu (iako neće hodati, tu i tamo ćemo ga staviti na "tlo" možda)
    ili je možda bolji izbor Guccio, Pediped ili sl.?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    molim vas savjet!
    mali "počinje" hodati (diže se, drži za kauč...), mislim da će to ubrzo uslijediti
    zanima me da li da kupim ove Preshoolians IWB, da li je dovoljno "debeo" džon sad za zimu (iako neće hodati, tu i tamo ćemo ga staviti na "tlo" možda)
    ili je možda bolji izbor Guccio, Pediped ili sl.?

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    I mene zanima! Što za zimu?

  41. #91
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    mene zanima kakve slapice za jaslice?

    jel fura tko shooshoosice u jaslice?
    :?

  42. #92
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi trenutno furamo neke ultra mekane iz deichmanna ili balerinkice (iako svi ostali imaju čvrste cicibanke ili frodice)

  43. #93
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Lutonjice, kako izgledaju te iz deichmanna?jesu li slicne bambicamam i cicibanakama, samo mekane i ne ko kalupi?

  44. #94
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa
    mene zanima kakve slapice za jaslice?

    jel fura tko shooshoosice u jaslice?
    :?
    dorian nosi te, ili jedne slicne, i po doma ionako samo to nosi, ili je u carapama s abs-om

    sad trenutno nosi crocsice, jer ih ima i jedna curica u vrticu s kojom je opsjednut

    meni sve slape od druge djece izgledaju ko cipele :?

  45. #95
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa
    Lutonjice, kako izgledaju te iz deichmanna?jesu li slicne bambicamam i cicibanakama, samo mekane i ne ko kalupi?
    da
    onako su visoke i na čičak
    ali su cijele mekane, nemaju uloška, a đon je izrazito savitljiv, nekako je pjenast

  46. #96
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    hvala.ici cu pogledati i nadati se da imaju broj 17!

  47. #97
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Koje su cipelice dovoljno tople za prve korake djeteta zimi? Sve nesto gledam Pedipedice, prekrasne su mi, ali ostaje pitanje djona- je li dovoljno debeo za hodanje vani zimi? Ako nije, ima li kojih mekih, savitljivih, bez uloska, a toplih?

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    mene zanima koliko su tople Gucio... [/b]

  49. #99
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Da, mislim da sam naisla negdje na vezu izmedju cipelica Gucio i zime. Bilo bi dobro kad bi se javio netko tko pouzdano zna, probao ih ili nesto.

  50. #100
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    mi trenutno furamo neke ultra mekane iz deichmanna ili balerinkice (iako svi ostali imaju čvrste cicibanke ili frodice)
    M. ima mekane iz deichmanna. genijalne su. zapravo su vunene. može biti u njima cijeli dan a noga joj se uopće ne znoji. može ih sama obuti...
    evo ih

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •