Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 473 od 473

Tema: Prve cipele- 2. dio

  1. #451
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    samo ti modeli s mekanim đonom su 229kn

    nama su stigle robeez tredz sandalice, jako savitljive, mekane, kožne, fensi šmensi, mrvica je oduševljena njima

  2. #452
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    a kaj velite za FROODO cipelice? to sam vidjela katalog,imaju ok modeliće cipelica,a koliko i vidim da je dosta djece u tim cipelicama. ubrzo ću morati kupiti prve cipelice,pa sad sve istražujem... naime taj FROODO ima baš te s anatomskim ulošcima,savitljivim potplatama,kolko vidim u katalogu kožne su,samo nažalost ne pišu cijene.

  3. #453
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja osobno ne bih uzela froddo jer su dosta tvrde i imaju anatomski uložak (koji oblikuje svod stopala umjesto da se sam oblikuje u mekim cipelicama bez uloška), baš ono što ne želim kod cipelica

  4. #454
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    froddo kao prvo imaju anatomski uložak, kao drugo čvrstu petu, kao treće jako su krute : nikad ih ne bih kupila za prve cipele

  5. #455
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ma mi smo kupili čizmice za zimu (bez uloška, savitljive, mekane, teške samo 183grama) da ne bude u preschoolians (ipak imaju tanak đon), ali ih ne želi uopće nositi, viče ne, ne i pokazuje to, to na preschoolians
    tako da dijete i samo daje do znanja kakve cipele želi nositi
    sad je ok, dolazi lijepo vrijeme, ali znam da ćemo slijedeću zimu ipak morati obući neke čizmice (bez uloška i mekane naravno)

  6. #456
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Ja sam kupila za ovu zimu ovakve: http://shooshoosusa.com/product_info...roducts_id=876, ali roze. Nažalost, do kad su stigle maloj je noga narasla i nismo ih nosili. Džon im je relativno debeo, a mekan i savitljiv.

  7. #457
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ja osobno ne bih uzela froddo jer su dosta tvrde i imaju anatomski uložak (koji oblikuje svod stopala umjesto da se sam oblikuje u mekim cipelicama bez uloška), baš ono što ne želim kod cipelica
    potpis

  8. #458
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ček,ček,znači cipelice nesmiju imati anatomski uložak? a ja mislila da moraju...

  9. #459
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    po meni je bolje da nemaju jer se tako svod stopala sam oblikuje

  10. #460
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ako imaju uložak, onda je puno veća šansa da će dijete imati spušteno stopalo jer se mišići svoda neće razviti.

  11. #461
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    sve ok,sad i to znam,a da li cipelica mora biti visoka da fiksira gležanj ili?

  12. #462
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    po meni dijete bi trebalo biti boso sto znaci po zimi u nkim cipelama koje imitiraju golu nogu (ako me kuzite kaj hocu rec...)
    ovo fiksiranje gleznja i anatomski ulosci i ostalo su zastarjele price
    najprirodnije moguce

  13. #463
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj andreja prvotno napisa Vidi poruku
    sve ok,sad i to znam,a da li cipelica mora biti visoka da fiksira gležanj ili?
    ne
    djetetu koje je samostalno prohodalo (a to znači da ga nitko ne navlači za rukice, nego da hoda bez pomoći druge osobe) ne treba fiksirati gležanj. jer da mu gležanj nije spreman za hodanje, onda ne bi ni samostalno prohodalo.

  14. #464
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Ne znam da li sam se več negdje davno uključila u ovu temu, ali da napišem "novosti".
    Moje dijete ima spuštena stopala, i onda sam pitala fizijatricu kakve su trebale biti njegove prve cipele.
    Odgovor: čvrsti prsti, čvrsta peta i jaaaaako savitljive između, bez uloška.
    Takve se cipele kod nas jako teško nađu.
    Zna imati Geox koji model.
    Sad smatram da je teško dati ovako mišljenje kakva treba biti cipela.
    Malu nožicu bi trebala vidjeti stručna osoba, ako ima bilo kakvih naznaka da nije sve 100% ok.
    Što se tiče anatomskih uložaka u cipelama, da li ste ih ikad probali izvaditi?
    U večini modela to samo izvana izgleda kao uložak.

  15. #465
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moje recimo nema spuštena stopala i ortoped je oduševljen kako ima genijalno razvijen svod još negdje od 2. godine.
    rekao nam je da samo nastavimo s cipelama kakve smo nosili do tad : bez uloška, mekane, bez čvrstog zgloba, bez ičeg čvrstog.

  16. #466
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Moja malecka nosi Froddice za van i nema spušteno stopalo, čak štoviše, ima baš lijepo oblikovano udubljenje na stopalu s svojih nepunih 2 godine. Po doma je malo u papučicama, malo u mišulicama. Ova teorija pada u vodu da će dijete od cipelica sličnih Froddu imati spušteno stopalo. Ako se mene pita Froddice i Cicibanke nisu baš tak jako tvrde (barem ne ovi modeli prvih cipelica koje uzimam), za razliku od Bambica koje su puno krutije i imaju puno veći anatomski uložak. U Froddicama je taj svod jako blago zaokružen i mekan.

  17. #467
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    moje recimo nema spuštena stopala i ortoped je oduševljen kako ima genijalno razvijen svod još negdje od 2. godine.
    rekao nam je da samo nastavimo s cipelama kakve smo nosili do tad : bez uloška, mekane, bez čvrstog zgloba, bez ičeg čvrstog.
    takve i mi biramo, npr. robeez i preschoolinas
    uostalom dijete mi uopće neće obući nijedne druge, pa valjda i to nešto govori

  18. #468
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Sniženje u Deichmanu!
    Jučer smo kupili Elefanten cipelice kakve je M. imala i jesenas, ali 21 broj (broj veće). TAda smo ih platili 229 kuna, a jučer 79 kuna. Jako su lagane, tankog, mekog potplata. Zanimljivo, ovosezonske cipelice (200 kuna) su malo kruće.

  19. #469
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    Sniženje u Deichmanu!
    Jučer smo kupili Elefanten cipelice kakve je M. imala i jesenas, ali 21 broj (broj veće). TAda smo ih platili 229 kuna, a jučer 79 kuna. Jako su lagane, tankog, mekog potplata. Zanimljivo, ovosezonske cipelice (200 kuna) su malo kruće.
    hvala!
    i mi ćemo zaviriti
    mi trenutno nosimo 21, ali kupila sam joj već dvoje broj 21/22 i baš 22 po proračunu da svaki 2-3 mjeseca mijenja broj, kupujem unaprijed, a bojim se da se ne preračunam

  20. #470
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa Vidi poruku
    Moja malecka nosi Froddice za van i nema spušteno stopalo, čak štoviše, ima baš lijepo oblikovano udubljenje na stopalu s svojih nepunih 2 godine. Po doma je malo u papučicama, malo u mišulicama. Ova teorija pada u vodu da će dijete od cipelica sličnih Froddu imati spušteno stopalo. Ako se mene pita Froddice i Cicibanke nisu baš tak jako tvrde (barem ne ovi modeli prvih cipelica koje uzimam), za razliku od Bambica koje su puno krutije i imaju puno veći anatomski uložak. U Froddicama je taj svod jako blago zaokružen i mekan.
    zavirila i ja u dućan Froddo i stvarno cipelice nisu krute,i imaju kao što ti kažeš svod blago zaokružen i mekan...
    no ja ću ipak još pričekati za prve cipelice jer beba mi ima tek 8,5mj,pa smatram da je još rano za prve prave cipelice...
    sad samo gledam i istražujem...

  21. #471

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Vi koji ste naručivali preschoolians, koliko im je trebalo da stignu?

  22. #472
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mojima je trebalo skoro mjesec dana

  23. #473
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Nastavite ovdje.

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •