Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Zajednički račun

  1. #51
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ana0206 prvotno napisa
    Citiraj litala prvotno napisa
    mi sad imamo i fizicki zajednicki racun u banci (jedan racun - dva vlasnika), al i do sad smo, sa samo jednim tekucim, isto funkcionirali.

    sav novac koji zaradimo - nas je zajednicki novac. svi troskovi su isto tako zajednicki.

    od prvog dana i prve zajednicke kune ni on ni ja nismo nikad pomislili ni rekli - ovo je moja kuna, ovo je tvoj racun... to mi je totalno nepojmljivo...


    nemamo svojih fondova, djeparaca, razdjeljivanja bilo koje vrste. oboje pazimo da ne pretjerujemo u trosnji, oboje obavljamo sve kupovine (kako tko stigne/moze/zgodnije je), sve vece investicije (popravke, kupovine namjestaja i ostalog) dogovaramo i biramo zajedno.


    sve materijalno sto posjedujemo jednostavno je - nase. tako se odnosimo i prema radu onog drugog. i mm i ja, kad radimo - radimo za nas. ne svaki za sebe pa onda na hrpu...


    a valjda smo cudni. a sto mi je, citajuci sve vas, jos cudnije, je da smo se nasli nas dvoje s istim stavovima i razmisljanjima

    x

    mi smo isto takvi, drugacije ne poznajem, al nas ne smatram cudnima.
    i mi smo takvi, nema moje tvoje, sve je naše

  2. #52
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Nešto u stilu ovoga što Jelka ima možete downloadati ovdje.
    na engleskom je i to je autoričina verzija (crazyauntpurl) ali naravno sve si preuredite kak vam paše...

  3. #53
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa
    imamo svak svoj račun i punomoć na račun drugoga...baš zbog banaka, kredita, minusa mislim da je bolje imat 2...
    X

  4. #54
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Malo bih podigla temu...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •