Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 578 od 578

Tema: Božić se bliži - ponuda različitih programa

  1. #551
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Mi smo uspjele ipak nabaviti karte za Orašara.
    Meni je bilo odlično, njoj je bio super prvi čin. Zna o čemu se radi, ipak je gledala Barbi Orašara pa ju je zbunilo zašto se Klara neće udati za Orašara, tj. princa. I zašto Klara nije Šećerna vila

    Sve u svemu, idemo i nagodinu.

  2. #552
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj kokica prvotno napisa
    pa zar nitko nije bio u cc1 na darivanju :?
    Mi smo bili u petak,zadnji po rasporedu,a koliko čujem gužva je inače grozna,a prijaviti se više ne može.Mi smo se prijavili prije tjedan dana.
    Djed mraz je ok,mojoj curi se svidio,malo je popričao s njom,slikali su se,odmah je dobila sliku i poklon,ogromnu vreću punu svega.Unutra je bilo:Domaćica,Petit beure,Jaffa i Batons keksi,tri vrećica smokija,velika čoksa od 300g,jedna manja od 80g,vrećica čokoladne riže,dvije vrećice Kiki bombona,štapići,Ventilator sa Ninja kornjačom i lizalicom,čarobno jaje s Ninja kornjačom,te dva dvd-a,jedan Ninje,a drugi Traktor Tom.Stvarno velik i jako težak paket.Slatkiši su svi uglavnom Kraš i Franck,jedino ovo od Ninja nije,to i dvd-i su od One2play-a.Sve u svemu iznenađujuće dobro.Mi smo mislili kako će to biti nešto simbolično,a kad ono stvarno su se potrudili.

  3. #553
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    što ti je loš marketing...
    Da, nije bilo nigdje oglašeno, čak niti na njihovoj stranici. Ne bi ni saznala da nije Rodinog foruma . I. je bio stvarno jaaako sretan :D

  4. #554
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    bili dmo u žar ptici, i baš nam je bilo dobro.
    osobito kraj, kada djedica komunicira s djecom. zvao ih je na pozornicu, da otpjevaju božićnu pjesmu.

  5. #555
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Mi smo uspjele ipak nabaviti karte za Orašara.
    Meni je bilo odlično, njoj je bio super prvi čin. Zna o čemu se radi, ipak je gledala Barbi Orašara pa ju je zbunilo zašto se Klara neće udati za Orašara, tj. princa. I zašto Klara nije Šećerna vila

    Sve u svemu, idemo i nagodinu.
    Nisam stigla do sada, ali evo i naše prijave, mi smo bile 12.12. u prvom redu, pa joj je doživljaj to bio veći jer je mogla samo proviriti i vidjeti cijeli orkestar! I meni je to bio doživljaj, jer još do sada nisam bila u prvom redu, a i ovo mi je drugi posjet HNK-u, tak da nam je ovo bio veeelik i uzbuđujuć doživljaj! 8) Prvi čin je i mojoj bio super, a drugi je jedva izdržala, bio joj je zanimljiv jedino ruski ples i akrobacije plesača. Ono što me iznenadilo su kradljivci mjesta, dođeš, a ono neko na tvom mjestu, pa oprostite vi ste na mom mjestu, a dooobro, pa se sjednu na drugo mjesto, pa dođu drugi i opet vi ste na mom mjestu, joj pa kak, idemo si naći drugo mjesto.....a i čova koji stalno viče Braavooo balerini, a baletan jadan sa onim stoned smileom misli koji jarac stalno vičeš, viči malo i meni! Ali - kostimi su prekrasni i scenografija i svirači uštimani i cijeli doživljaj je u stvari fantastičan.
    Još jedan doživljaj iz Male scene 07.12.08. na predstavi Roda i lisac sa Sv. Nikolom - NAJ NAJ BOLJA predstava ikad! Drugi put smo je gledali i mogli bi opet, koliko truda i volje i veselja i sposobnosti za improvizaciju imaju Vita, Čuček i Ana! Najveći piš je bio sa jednom malom curicom iz prvog reda - u sceni gdje se Čuči i cure prepiru oko knjige, mala pruži ruke i poviče: A daj im tu knjigu! Zakaj im ne daš tu knjigu?! Ljudi stali, gledaju, pa se počnu ceriti i mala mu provali Ti si luzer! U sceni gdje je Čuči Roda i uvrijeđeno se svađa sa Liscem, mala se digne na noge, opet pruži ruke i viče: Nemojte se sva-đa-ti, dajte se nemojte svađaaatiii! Ljudi legli od smijeha, Čuček čučnuo i smije se, grize kažiprst da ne pukne...! Definitivno najbolji doživljaj kazališta ikad! (btw, Čuček je glumac koji je glumio konobara u Bitangama i princezama).

  6. #556
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi smo bili u subotu na darivanju u cc1.

    pričali su s DM skoro 15 minuta, poslikali se i dobili veliki poklon. hrpa slatkiša od kraša - domaćica, pettit beure, dvije vrećice kiki bombona, dvije velike dorine od 300 g čokoladice, tortice.... nismo sve n pogledali, samo dsam vreću sakrila od njih jer bi sve pootvarali. dobili su i dva paketa digata kockica - veliki i mali. vrijednost - preko 100 kn.

    sad mi stvarno nije žao što nismo išli u kraš, još kad vas čitam da je bajka u banani...

  7. #557
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Nisam stigla do sada, ali evo i naše prijave, mi smo bile 12.12. u prvom redu, pa joj je doživljaj to bio veći jer je mogla samo proviriti i vidjeti cijeli orkestar! I meni je to bio doživljaj, jer još do sada nisam bila u prvom redu, a i ovo mi je drugi posjet HNK-u, tak da nam je ovo bio veeelik i uzbuđujuć doživljaj! 8) Prvi čin je i mojoj bio super, a drugi je jedva izdržala, bio joj je zanimljiv jedino ruski ples i akrobacije plesača. Ono što me iznenadilo su kradljivci mjesta, dođeš, a ono neko na tvom mjestu, pa oprostite vi ste na mom mjestu, a dooobro, pa se sjednu na drugo mjesto, pa dođu drugi i opet vi ste na mom mjestu, joj pa kak, idemo si naći drugo mjesto.....a i čova koji stalno viče Braavooo balerini, a baletan jadan sa onim stoned smileom misli koji jarac stalno vičeš, viči malo i meni! Ali - kostimi su prekrasni i scenografija i svirači uštimani i cijeli doživljaj je u stvari fantastičan.
    Još jedan doživljaj iz Male scene 07.12.08. na predstavi Roda i lisac sa Sv. Nikolom - NAJ NAJ BOLJA predstava ikad! Drugi put smo je gledali i mogli bi opet, koliko truda i volje i veselja i sposobnosti za improvizaciju imaju Vita, Čuček i Ana! Najveći piš je bio sa jednom malom curicom iz prvog reda - u sceni gdje se Čuči i cure prepiru oko knjige, mala pruži ruke i poviče: A daj im tu knjigu! Zakaj im ne daš tu knjigu?! Ljudi stali, gledaju, pa se počnu ceriti i mala mu provali Ti si luzer! U sceni gdje je Čuči Roda i uvrijeđeno se svađa sa Liscem, mala se digne na noge, opet pruži ruke i viče: Nemojte se sva-đa-ti, dajte se nemojte svađaaatiii! Ljudi legli od smijeha, Čuček čučnuo i smije se, grize kažiprst da ne pukne...! Definitivno najbolji doživljaj kazališta ikad! (btw, Čuček je glumac koji je glumio konobara u Bitangama i princezama).
    mi bili 13. 12 isto je jedna stalno vikao braavo, braavo
    išao mi je na živce
    govorim o Orašaru

    a za MS potpisujem sve
    predstava genijalna, mi ćemo opet ići
    i isto smo popadali na pod zbog one curice, tako je bila slatka

  8. #558
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Jel zna netko jesu li zive jaslice vec kod katedrale?

  9. #559

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Jesu.

  10. #560
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    U kojim terminima?

  11. #561

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa
    Jesu.
    Sto je to tocno, zivi ljudi i zivotinje ili? I u kojim terminima?

  12. #562
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Bilbo7, nisu tu to kradljivci mjesta , nego ih je netko poznat uveo bez karte. Oni čekaju dok se sve popuni, pa sjednu gdje bude slobodno.

  13. #563
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    bilbo7, mala je u MS bila genijalna, kad im je vikala: "nemojte se svađati!"

    mi smo sve odgledali, jučer i "rock 'n' roll za dva miša" i djeda mraza upoznali i ja se nadaaaaam da je to dosta sv.nikola/djeda mraza i inih za ovu godinu!

  14. #564
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa
    mi smo bili u subotu na darivanju u cc1.

    pričali su s DM skoro 15 minuta, poslikali se i dobili veliki poklon. hrpa slatkiša od kraša - domaćica, pettit beure, dvije vrećice kiki bombona, dvije velike dorine od 300 g čokoladice, tortice.... nismo sve n pogledali, samo dsam vreću sakrila od njih jer bi sve pootvarali. dobili su i dva paketa digata kockica - veliki i mali. vrijednost - preko 100 kn.

    sad mi stvarno nije žao što nismo išli u kraš, još kad vas čitam da je bajka u banani...
    Jel ima toga još.
    Odnosno dali će se još održavati?
    I jeste vi morali dati neke novčeke za to?

  15. #565
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Čisto da podijelim svoj doživljaj Kraševe slatke bajke..........naime, dosta toga što najavljuju - nema!
    Ni Luke Nižetića , ni kraš expressa u potocima..............a DM dođe na par minuta na pozornicu i onda poklone dijeli na hodniku s vrata
    Naravno da djeca (hm, bar moje) valjda dođu vidjeti djeda mraza od kojeg će dobiti poklon, a to je bilo valjda zadnje što ga se tamo moglo dojmiti.
    Sve u svemu - bilo je zgodno, ali nekako sam se nadala da će s obzirom da je to ipak vrhunac priredbe, to ipak biti u prvom planu, ali ispalo je da je u zadnjem. Sva sreća da je mom djetetu ipak najvažnije da je dobio poklon, pa makar i od DM kojeg je vidio na 30 sekundi na hodniku

  16. #566
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nama je pjevao Luka Nižetić.
    A dar od DM nismo dobili jer pametna mama nije skužila da treba prvo kupiti bon

  17. #567
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Mene zanima onaj parti za klince koji organizira one2play u CC1 u subotu.
    Zanima me jer se mora negdje prijaviti i jel se mora nešto platiti?
    Zna li tko...... :? ?

  18. #568
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    domy,sve ti piše u mom postu gore.Niš se ne plaća,ali se prijaviti više ne može.Prijave su primali prije,patuljci koji su bili u toj kućici i to se događalo do 14.12.Sada su susreti s Djedom mrazom,po rasporedu svakih cca 10 minuta jedno dijete koje ima pozivnicu,koju su davali djeci prilikom prijavljivanja.Možda se jedino uspijete poslikati s Djedom,ak nažicate zaštitare da vas puste,ali pokloni su,koliko sam vidjela na ime prijavljene djece,tako da viška nema.

  19. #569
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Tanči, krivo si razumjela domy. Ona pita za subotnji party - "doček" NG:

    "U SUBOTU, 27. PROSINCA U 17 SATI POČINJE VELIKI NOVOGODIŠNJI TULUM ZA DJECU!
    Uz radionice izrade novogodišnjeg nakita, radionice plesa, nagradne igre "Sakupljanje novogodišnjih poklona" i "Iz stare uskoči u novu" te uz voćni šampanjac i puno zabave dočekujemo Novu 2009. godinu. Za zabavu i ludi provod brinut će One2play omiljeni likovi, a gosti s posebnim pozivnicama su djeca iz Udruge za djecu s Downovim sindromom."

  20. #570
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Na Hlapiću je bilo točno 5 djece :/
    Da li će možda predstava biti u još kojem terminu?

  21. #571
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Zna li itko što o tulumu 27.12. u one2play-u?

  22. #572
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    Citiraj babyboys prvotno napisa
    mi smo bili u subotu na darivanju u cc1.

    pričali su s DM skoro 15 minuta, poslikali se i dobili veliki poklon. hrpa slatkiša od kraša - domaćica, pettit beure, dvije vrećice kiki bombona, dvije velike dorine od 300 g čokoladice, tortice.... nismo sve n pogledali, samo dsam vreću sakrila od njih jer bi sve pootvarali. dobili su i dva paketa digata kockica - veliki i mali. vrijednost - preko 100 kn.

    sad mi stvarno nije žao što nismo išli u kraš, još kad vas čitam da je bajka u banani...
    Jel ima toga još.
    Odnosno dali će se još održavati?
    I jeste vi morali dati neke novčeke za to?
    nismon dali nikakve novce, to TL, interspar i O2P kompeziraju sa cc1 za najam, pa je besplatno.
    nemože se više naručiti, sad odrađuje ono što je dogovoreno prošli tjedan, ali kad smo mi bili, došla je jedna mama s dvoje klinaca, a patuljak im je rekao da pričekaju kraj, znači oko 17 h, pa da zamole DM da ih primi.... ne znam dal su uspjeli, ali možete probat i tako.

  23. #573
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Žive jaslice na Kaptolu su postavljene

    Predstave su od 23. prosinca do 6. siječnja svaki dan (osim na Badnjak i Staru godinu) u 17 sati

    Razgledati se mogu cijeli dan

  24. #574
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Žive jaslice na Kaptolu su postavljene

    Predstave su od 23. prosinca do 6. siječnja svaki dan (osim na Badnjak i Staru godinu) u 17 sati

    Razgledati se mogu cijeli dan
    Hvala na info! Idemo sigurno.

  25. #575
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Žive jaslice na Kaptolu su postavljene

    Predstave su od 23. prosinca do 6. siječnja svaki dan (osim na Badnjak i Staru godinu) u 17 sati

    Razgledati se mogu cijeli dan
    Hvala na info! Idemo sigurno.

  26. #576

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Božična priča u Grabovici kraj Čazme, imanje Salaj
    prekrasno i čarobno, baš pravo božično
    45 min od zagreba
    15 kn upad
    fini čaj i kuhano vino

  27. #577
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Citiraj mara prvotno napisa
    Božična priča u Grabovici kraj Čazme, imanje Salaj
    prekrasno i čarobno, baš pravo božično
    45 min od zagreba
    15 kn upad
    fini čaj i kuhano vino
    jeste bili?
    može se doći bilo kada, ili imaju "radno vrijeme"?
    pretpostavljam da se dolazi iza 17 h, kad padne mrak, radi svih tih lampica i ugođaja.

  28. #578

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    34

    Početno OBITELJ SALAJ U GRABOVNICI

    JAKO JE LIJEPO I IZ GODINE U GODINU SVE JE VIŠE LAMPICA, A POSEBAN JE UGOĐAJ I DOŽIVLJAJ KADA IMA SNIJEGA!
    http://www.salaj.net/

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •