Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Catering za preporučiti?

  1. #1
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno Catering za preporučiti?

    Napravili bi obiteljski ručak za skoro 20 ljudi i premda volim kuhati, nekako mi se kuhanje za 20 ljudi uz šestomjesečnog smješka koji se voli nositi čini malo

    Da li imate neki catering za preporučiti? Kolače bi rado složila sama, to mi je preveliki gušt, ali kuhanje.. Doduše, ako cijena bude preveliki faktor, možda ću na kraju kuhati sama (a onda se javim s novim topicom, što se jednostavno i brzo može pripremiti za puno ljudi )

    Hvala!

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja mogu preporuciti www.zlatnazvona.hr koji su vise puta uskocili udruzi kad je trebalo, te svoje susjede www.catering-majetic.hr

    moras poslat upit, a onda ti oni posalju nekoliko menija i ti si izaberes

  3. #3
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    ja mogu preporuciti www.zlatnazvona.hr
    X

  4. #4
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    a ja Favory. barem sam bila prezadovoljna njima prije 6 godina. ne znam jesu li još uvijek tako dobri i cijenom pristupačni.

    i Ivić je dobar (dalmatinska kuća).

    dakle

    http://favory.hr/menu.htm

    http://www.delikates-ivic.hr/

  5. #5
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja sam nedavno imala favory za rodjendan i bila sam zadovoljna. hrana je bila fina a cijena ne prestrasna. njihovi tanjuri case sve zivo. postavili i servirali, i kad je bilo gotovo pokupili. i stolove su svoje donijeli.

  6. #6
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    znači, ostali su isti. jako mi je drago. puno smo surađivali i baš su mi dragi, baš zbog tog profesionalizma i pristupačnosti.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Meni su super bili Catering Kvatrić
    http://www.catering-kvatric.hr/kvatric.html

  8. #8
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    a meni catering ivić

    a ima i neki tip koji radi mislim libanonsku klopu, ako te zanima pitat ću frendicu za kontakt

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    meni je majetić pet kopalja iznad svih, ali ipak preskup :/

    otkako sam kod Lu vidjela kako radi Favory, glasam za njih

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Ana Lisak (ketering Cavallino), Favory, Ana Ungarkovic uskoro pocima s vlastitim keteringom pa tko ima malo veci budzet svaki zalogaj je vrijdan tih novaca

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Catering Majetić ima finu klopu ali su užasno neprofesionalni (više puta značajno kašnjanje, isporuka krive hrane, loši konobari, požar). Dala sam im nekoliko šansi i svaki put je bilo .

    U Zlatnim zvonima je klopa bila bezukusna, a konobar posve nezainteresiran.

    Tražim dalje, hvala na topicu!

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Meni je Favory svakako za preporučiti i za hladno (tipa kanapei) i za toplo. Izvrsna klopa i usluga.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    meni je favory mrak
    radili su mi svadbu 8)

  14. #14
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    favory je na svakom bozicnom party-u u firmi mog tate!! :D

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    Mi smo uzeli catering Ivić kad smo imali krstitke, i bili smo prezadovoljni.
    Za njih imam samo riječi pohvale, i toplo preporučujem.

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jel netko spreman otkriti cijene cateringa, kako se to uopće naručuje, po osobi, ..? Jel' k'o domaće .. nije mi do toga da ljudi misle da sam sama pripremila, nego kad nešto kupim gotovo, to se ne pojede, ali valjda je catering ukusniji?

  17. #17
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Jel netko spreman otkriti cijene cateringa, kako se to uopće naručuje, po osobi, ..? Jel' k'o domaće .. nije mi do toga da ljudi misle da sam sama pripremila, nego kad nešto kupim gotovo, to se ne pojede, ali valjda je catering ukusniji?
    ja se više ne sjećam, ali znam da možeš nazvati Favory i da će ti poslati predračun bez obaveze.

    baš sam sretna što ste zadovoljne njima, ko da je moja firma. stvarno, ljudi su toliko dragi i tako su mi silno pomogli u ne baš lakom poslu i do neba sam im zahvalna na tome što su "samo" odradili vrhunski svoj posao

    što se tiče klope, ima stvari koje će svi znati da nisi sama doma frkala, recimo kanapejiće i tome slično, ali meni je njihova klopa baš jako ukusna i posebna.
    a kolači su im iz-van-red-ni

    ovo što cure kažu za Ivića, oni ti imaju delikates trgovinu pa možeš tamo probati. imaju fora salate i male, male kolačiće i pitice i isto je fino. ali Favory mi je ipak malo bolji. i malo mi je lakše bilo surađivati s njima.
    i još jedna na županijskoj osnovi, Favory su Zagorci, a Ivić Dalmatinac pa vidiš šta ti je lakše (nemojte se sad uvrijedit, šala je)

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    thalia, nazovi Dunju u Favoryju i reci joj od prilike sto zelis i koji ti je okvirni budzet. Kada ti posalje ponudu i vidis koja je cijena po osobi ne ustrucavaj se raditi izmjene u meniju kako bi ti eventualno ispalo jeftinije.

    Pica mozete uzeti u nekom diskontu ili lokalnom supermarketu i dogovoriti se da vratiti neotvorene boce (preskupo je uzimati pica preko cateringa, neka samo donesu case za sokove i vino).

    za dodatna pitanja mi se mozes javiti na PP

  19. #19
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Maxime, ne trebaju meni nego aqui

    ja sam davno s njima radila, i čula se s Dunjom puno puta, samo ih hvalim na sva usta

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    oprostite, bilo je jaaaaako kasno - da ne kazem rano nocas / jutros

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ivića znam, to sam jela, neke masne fritulice. A možda sam i Favory jela na nekom "eventu" pa ni ne znam .. nisu mi obično baš nešto ti caterinzi, ali pretpostavljam da ovi na eventima uzmi najjeftinije varijante
    (to na ovim šljakerskim eventima na koje ja idem).

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    mima, catering team Lisak ima jako finu hranu (ja sam jako zahtjevna sto se tice hrane) i u 10 god. suradnje me jos nikad nisu iznevjerili. ako te zanima kontakt javi se na pp ---

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    132

    Početno

    Apsolutno, gđa Lisak! Ima jako finu hranu, obilno, profesionalno, već godinama drži kvalitetu usluge i nije skupo.

  24. #24
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Lisak- hrana odlična, to potpisujem ali je meni osobno gđa Lisak stravično antipatična. :/
    Od prvog dana mi ne sjeda i ne volim s njom poslovati.

    Imate i Globusov catering. Ekipa jaaaako uslužna, profesionalna, hrana fenomenalna. Radili su mi zadnja 2-3 eventa i sve je bilo besprijekorno.

    Majetić je u zadnje vrijeme jako loš. Sve više i više ljudi se žali na njihovu i kvalitetu i uslugu.

    I jedva čekam da Ugarkovića počme raditi.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Uključuje li katering i poslugu? Je li to pravo posuđe i čaše ili plastika?
    Kad meni nešto slično treba za privatne potrebe (više gostiju i slično), naručim u Bili dan ranije da mi slože dva pladnja onoga što sama izaberem i to je to. Platim samo namirnice i pladnjeve.

  26. #26
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    mozes uzeti i konobare onda se to dodatno naplacuje. case su staklene, nista od posudja nije plasticno. bili su donijeli cak i pepeljare i kantu za smece sa postavljenom vrecicom. ma divota.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    catering restorana Placa; taj je restać ispod našeg stana u radićevoj i tamo smo kao doma, radili su nam catering za domjenak naše firme i bilo je od-li-čno. kuhar je jedan slatki bucmasti talijan, klopa super, pogledaj na:

    www.placa.hr

  28. #28
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    moj favorit FAVORY
    nekoliko puta radili sa njima i svaki put super
    (imaju prefine štrukle, a super mi je i šunka u kruhu)

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    LIDO

  30. #30
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Možete otprilike nabaciti cijene za cca 30 ili 30 ljudi? Znam da se razlikuje ovisno o meniju,ali onako,da vidim neki prosjek.

  31. #31
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    meni je ivić bio izvanredan. imaju svoj cjenik, pa možeš izabrati što i koliko želiš. cijene su nešto niže ukoliko je posuđe tvoje.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Mi smo rockas slavili u tri dana i svaki dan drugi meni,bilo je svaki put po cirka 20,25ljudi,ali posto su porcije jako obilne narucivali smo hranu za 15-ak ljudi.Ovako...jedan primjer... bio je jedan ovakav meni... teleci medaljoni u umaku od sampinjona,rizi-bizi i kroketi,kruh,posudje,stoljnjaci ...za 15ljudi 800,00kn
    Catering LIDO!!!

  33. #33
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ukratko, skupo.

  34. #34
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Pa kalkuriram,jer mi na svaki dječji rođendan pozovemo 30 ljudi (kumovi,bake,...) koji bi ionako danima dolazili,pa nikad ispod 1500 kn nismo potrošili,jer isto napravimo kuhanu večeru; ili roštilj,ili neki gulaš, pa si mislim da bi za te novce možda nahranili ljude da ja ne moram sve to pripremat kad gosti dođu,ali je problem što u tu cijenu nije uključeno piće,koje je na kraju krajeva i najskuplje. :/

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Tako i mi, 30 ljudi, potrošili smo oko 1.500 kuna na zadnji rođendan.
    Mislim da je vino koje smo kupili bilo povrh toga, ali njega smo ionako uglavnom MM i ja popili tj. nije niti kupljeno baš za rođendan.
    Ali - to je uključivalo sve, i hranu i piće i dve torte, jednu iz slastičarnice.

    Ja sam isto malo razmišljala o cateringu, ali za svoj rođendan, bumo vidli.

  36. #36
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Mislim da bumo ipak doma sami radili i ovaj put

  37. #37
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    Da se konačno zahvalim svima na preporukama. Na kraju smo se dogoovorili s cateringom Placa i bilo je ok.

    Favory su tražili duplo više novaca od njih tako da su u startu otpali.

    Uglavnom, klopa je bila ok, ali nije bila onako super kako sam se nadala. Bolje nego da sam spremala sama, ali ne dovoljno dobra da poželim ponovno to isto jesti. Super je bila usluga, sve su dopremili i otpremili.

  38. #38
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    podižem

    u firmi tražimo catering za jedan poslovni event i pred sobom imam ponude od cateringa Favory, Kvatrić, Kosović i Majetić

    e sad, tu sam vidjela da se piše a i čula sam sa još par strana da je Majetić tako tako, prema mojoj ponudi Kvatrić mi se čini najskuplji, znam da su za Favory preporuke super, a i menu mi izgleda jako dobro...

    ima li tko kakvo iskustvo sa Kosovićem?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Svojedobno sam radila s mnogim caterinzima - najbolji sam omjer cijene i kvalitete uvijek dobila od, ne biste vjerovali, cateringa hotela Panorama. Tada im je direktor cateringa bio g. Lojić, mlađi tip. Ako je on i dalje tamo, toplo preporučam. Također šalju predračun prema željama, bez obaveze.

    A primala sam predsjednike, tako da su morali proći (osim sigurnosnih) razne striktne higijenske mjere... koje neki od gorespomenutih nisu zadovoljili...

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24

    Početno

    Cekajte, samo malo...
    Je li itko ovdje pisao iskustva s kucne zabave?!

    Mozda sam malo staromodna, ali kako je to izgledalo da vam se netko mota po kuci?! Tj, zapravo hocu pitati, moze li se to organizirati tako da oni donesu klopu i sudje, nestanu, mi hendlamo sve sami, a onda kad je gotovo dodju po prazno sudje?! Znaci, bez njihove posluge.

    Jesam li smijesna sto mi je to malo neobicno, da ne kazem neugodno?

    Zapravo smo i MM i ja jako vjesti u kuhinji i strasno volimo kuhati i uzivamo u kucnim domjencima i kad se gostima dopada to sto im je spremljeno,

    ali... ukratko... i, dakako,

    svijet se preokrenuo naglavacke, prioriteti su se preslozili i stvari sasvim drugacije funkcioniraju otkad se rodila misica ))

  41. #41
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    može, konobara platiš ako uzmeš.
    mi smo to jednom napravili, super fora, nema pranja suđa, samo sve potrpaš u njihovu kutiju a oni pokupe kad se dogovorite

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Opet glasam za Favory. Kada doma radimo manju zabavu decki sve donesu, postave i dodju po sudje u dogovoreno vrijeme (obicno jutro nakon partyja). Ako je neka veca zabava super mi je kada se konobari brinu o picu (nemoras uzimati preko cateringa), skupljaju tanjure itd.

    Nema sanse da se vracam u stara vremena kada sam 3 dana jurila po raznim ducanim, nakuhavala i na kraju balade s masnom kosom i naotecenim nogama bila spremna zatuci goste umjesto da se lijepo zabavljam skupa s njima

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa
    Nema sanse da se vracam u stara vremena kada sam 3 dana jurila po raznim ducanim, nakuhavala i na kraju balade s masnom kosom i naotecenim nogama bila spremna zatuci goste umjesto da se lijepo zabavljam skupa s njima
    ovo je predobro napisano, tako se ja uvijek osjećam... upravo smo u fazi pregovora sa caterinzima, Favory nam je dao dosta skupu ponudu, a toliko su nam u blizini da smo čak htjeli pomoći oko dostave jer su dosta bukirani. Eto odabir je pao na Kvatrić pa ćemo vidjeti u subotu.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    čeka me rođendan, odlučila sam da bih isprobla catering
    dolazzi mi pravo jedačka ekipa, čini mi se da nemam ni nikakve velike rajngle za kuhanje

    jel bi se netko pliz oglasio o kosoviću? pliz pliz
    tražila sam ponudu kvatrić, favory, kosović

    nekak se bojim da sam za favory "premala"

  45. #45

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Najnajnajnaj preporuke za catering Zlatna zvona i gospođu Lorenku... Ma što god vam odrađivali, sigurna sam da će se pobrinuti za sve...

    Istina, mi smo ih imali za svadbu, ali smo uzeli i za salu i za doma... netko je pitao kako to doma izgleda? Ma nit ih čujete nit vidite... Mogu vam prije doći sve složiti i kasnije doći pokupiti ili da vam ostanu posluživati...

    Apsolutno sve oni donesu, tako da oko ničega nema brige...

    Cugu uvijek možete i 'posuditi' u nekom diskontu pića... Što bi reklo, kupit i što ostane vratit...

    Da imam ikakvu zabavu za više od 20 ljudi uvijek bih izabrala catering...

    Btw kad sam skupljala ponude, naučila sam da jako dobro treba paziti što sve u nju ide, ne samo gledati konačnu cifru i da se vrlo lako da korigirati... a i moram priznati da je navedeni catering bio itekako povoljan što nije ni najmanje umanjilo kvalitetu...

  46. #46
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj sunnyapril1 prvotno napisa
    čeka me rođendan, odlučila sam da bih isprobla catering
    dolazzi mi pravo jedačka ekipa, čini mi se da nemam ni nikakve velike rajngle za kuhanje

    jel bi se netko pliz oglasio o kosoviću? pliz pliz
    tražila sam ponudu kvatrić, favory, kosović

    nekak se bojim da sam za favory "premala"
    početkom godine sam ovdje tražila preporuke za catering i na kraju smo uzeli Kosović i bila sam prezadovoljna

    svi naši uzvanici na eventu su pohvalili catering, jako su bili profesionalni, taj dan smo se čuli nekoliko puta da tempiramo kada da dođu, bili su točni, prekrasno postavili stol, hrana ja bila jako ukusna i divno aranžirana, a cijenom su bili dosta povoljniji od drugih. poslije su došli, sve pokupili i pospremili.... ma divota
    uglavnom njihov broj mi je u mobu i sigurno ih angažiram za idući event

    mislim da negdje imam sliku stola pa ako nadjem stavit ću

  47. #47
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    evo dvije slike, nisu baš najbolje ali se vidi...

    http://public.fotki.com/mamamala/firma-event/

    moram ti samo napomenuti da smo mi imali kanape-e, bruschete, lisnate kiflice i te stvari, tako da ne znam kakvi su sa toplom i malo zahtjevnijom hranom

  48. #48
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    mamaduda daj mi pliz pp-aj kakve su bile cijene.

  49. #49
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Ja sam čula ( još nisam provjerila, ali budem jer mi treba za Prvu pričest ) da je Se-mi u Velikom Trgovišću odličan, uzimali ga naši frendovi za vjenčanje, i bili su prezadovoljni

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Za one malo dubljeg djepa, Ana Ungarkovic radi fenomenalan ketering. Nije jeftino ali je hrana zaista posebna.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •