Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 76 od 76

Tema: Catering za preporučiti?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    favory!!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa
    Za one malo dubljeg djepa, Ana Ungarkovic radi fenomenalan ketering. Nije jeftino ali je hrana zaista posebna.
    Imaš molim te neki kontakt?
    Hvala

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    meni je na kraju fešta dobila skroz drugi oblik, takoo da od cateringa ništa , ali restoran kvatrić mi se učinio najbolji

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Navi, pogledam sutra u uredu pa ti javim broj na PP ...

  5. #55
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    idući tjedan mi je rođenendan i kako najavljuju kišu mislim da neće biti nisšta od roštilja...trebalo bi mi biti između 15 -25 ljudi još nisam sigurna...isplatili mi se uzimati catering?

    Inače smo uvijek imali nareske, salate i kolače, prošle godine smo iz piterije naručili 2 ogromne pite od krumpira i zeljanicu, uz to nareske, salate itd....

    ove godine mi nešto kuhano, drugčije...ali meni se osobno ne da to pripremati, jer kako je netko rekao od umora mi dođe da zatućem goste

    što jeisplativije catering-restoran ili opet kućna radinost....?

    Molimvas i preporuke za isto! Hvala!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Mislim da ti se više isplati naručiti catering jer dok zbrojiš vrijeme za nabavu, kuhanje pa još živciranje oko svega... Ja sam više puta naručivala od cateringa Lisak i prezadovoljna sam.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,384

    Početno

    Ima li tko kakvih novih iskustava?
    Što ste naručivali od hrane?
    Cijene?
    Konkretno me zanima Lisak, i ostali ...

  8. #58
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi smo za ovaj ročkas naručili Lido i sad čekam kad prođe vikend pa javim dojmove.
    Ispada nas oko 60 kn po osobi bez cuge , to su uglavnom naresci i salate te mini zagrebački.

  9. #59
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Interijer definitivno nije po mojem ukusu, ali omjer cijene i kvalitete mi je aposoutno u korist Piterije Tomislav, rade finu autohtonu klopu, povrće koje koriste nije iz leda , meso odlično. Moj odabir su posebna sorta žganaca s umacima (meni je to delikates), svinjski but u povrću, ajdučki lonac, pite od gljiva, suhog mesa, povrća... Nije điđimiđi, ali može se napraviti kvalitetan vege izbor, a da nisu oni spužvasti sejtani i soje, a s druge strane domača familija se može pošteno najesti. Nitko u Tomislavu mi nije u rodu, ali postajem fan Neki puno skuplji kejterinzi razočarali su me u ovo doba recesije smrznutim povrćem, gomilama riže, njoka, banalnih štrukli, a konkretna klopa u tragovima...
    Posljednje uređivanje od pikula : 13.04.2011. at 21:40

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko kakvih novih iskustava?
    Što ste naručivali od hrane?
    Cijene?
    Konkretno me zanima Lisak, i ostali ...
    Sve se može dogovoriti s gospođom Lisak ovisno o prigodi o kojoj se radi, broju ljudi itd. Ja sam naručivala catering za pedeset osoba povodom krstitki svog mališana. Odlučili smo se za varijantu toplo-hladnog buffeta. Konkretno, imali smo od hladnog jela salatu od hobotnice i liganja (jako fino), domaću šunku pečenu u kruhu s hrenom, više vrsta sireva i voća. Od toplog zapečene štrukle, crni rižoto i naravno nešto mesno-zapečenu teletinu s krumpirom, rolice punjene sirom i šunkom, povrće sa žara, medaljoni u umaku od šampinjonima s kroketima. Za desert smo se odlučili za panna cottu od šumskog voća, sitne kolače i mous od čokolade. Što se tiče cijene ona je bila cca 120kn po osobi što mislim da nije puno za ovako kvalitetan izbor hrane. Sve u svemu, bilo smo i više nego zadovoljni. Sve je bilo jako ukusno i ničega nije pofalilo, još je i ostalo.

  11. #61
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Dizem, molim preporuke.
    18 ljudi.
    Uglavnom hladno, naresci, salate i neki desertici...
    I dalje isti na vrhu liste ili ima netko novi?

  12. #62
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Nitko ništa?

  13. #63
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    http://www.catering-kvatric.hr/

    Ove zadnje vrijeme ljudi hvale....

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    hop

    sprema se Pričest pa razmišljam i zbrajam ... bit će nas 15-tak ali organizacijski jako zgusnuto ...
    Imate li preporuka, novijih iskustava?

  15. #65
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    hop

    sprema se Pričest pa razmišljam i zbrajam ... bit će nas 15-tak ali organizacijski jako zgusnuto ...
    Imate li preporuka, novijih iskustava?
    Ja kada sam se raspitivala u firmi koja ima i catering i restoran ispalo mi je po cijeni li-la tako da smo se odlučili za restoran. Manje gnjavaže.

  16. #66
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Podižem! Molim Vaša svježa iskustva....kako se kreću cijene? Treba nam npr. za 30 ljudi catering...ručak juha i glavno jelo 3 vrste mesa i prilozi....

  17. #67
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Podižem.
    Trebam preporuku za cetering. Pogledala sam sve sto je vec spomenuto, javili su mi se samo Ivic sa ponudom, cekam jos Zrinski u njih polazem nade.
    Ima li jos netko kakvu preporuku?
    Hvala!

  18. #68
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Imam fantastičnu preporuku, javite mi se na pp. Prvi put angažirali na preporuku, za krštenje maloga, i prije mjesec dana za prvu pričest. Fino i povoljno. I jaaako dragi i uslužni ljudi.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem.
    Trebam preporuku za cetering. Pogledala sam sve sto je vec spomenuto, javili su mi se samo Ivic sa ponudom, cekam jos Zrinski u njih polazem nade.
    Ima li jos netko kakvu preporuku?
    Hvala!
    kontaktiraj Catering Placa (placa.catering@gmail.com), mi ih na poslu uvijek koristimo.

  20. #70
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Puno hvala na preporuakama, javit cu im se!

  21. #71
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja ću se propucati. Moja preporuka cateringa, kojeg sam ovdje na forumu preko privatnih poruka podijelila tonu, je zauzet sad kad nama trebaaaaaa buuuuuhuuuuuhuuuu

    Idem se propucati, ali zbilja

    Što da vam kažem, ima nas 40-ak, mogu lijepo prodati stan da ugostimo toliko ljudi (naravno da je to najuži mogući krug obitelji i najužih prijatelja)

    Dajte pliz recite da imate preporuku ili cateringa (imamo gdje primiti toliko ljudi i hrane), ili neki kao restoran!

  22. #72
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću se propucati. Moja preporuka cateringa, kojeg sam ovdje na forumu preko privatnih poruka podijelila tonu, je zauzet sad kad nama trebaaaaaa buuuuuhuuuuuhuuuu

    Idem se propucati, ali zbilja

    Što da vam kažem, ima nas 40-ak, mogu lijepo prodati stan da ugostimo toliko ljudi (naravno da je to najuži mogući krug obitelji i najužih prijatelja)

    Dajte pliz recite da imate preporuku ili cateringa (imamo gdje primiti toliko ljudi i hrane), ili neki kao restoran!
    Imaš pp.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,384

    Početno

    Ima li tko nove info? Ili molim Cathy da i meni pošalje pp
    meni trebaju hladno/topla predjela (nareske mogu sama...ali bih još nešto)

  24. #74
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko nove info? Ili molim Cathy da i meni pošalje pp
    meni trebaju hladno/topla predjela (nareske mogu sama...ali bih još nešto)
    Imam preporuku za restoran, catering nismo probali. Cavallino imaju oboje ali nisu jeftini.
    http://www.cateringlisak.hr/cavallino/

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,384

    Početno

    Za njih znam ... hvala

  26. #76
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    Imam preporuku za Catering Franja, nisu iz Zg: http://www.catering-franja.hr, cijene pristupačne i razno razne kombinacije se mogu dogov. Prijatelji i obitelj više puta od njih naručuju i hrana je odlična.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •