Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ecover omeksivac

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno Ecover omeksivac

    Kupuje li ga itko? Kakva su iskustva? Vidjela ga neki dan u bio ducanu, medjutim nisam sigurna koliko je bolji od npr. Frosch omeksivaca i prvo dosla da ispitam stvar po forumu. Smrdi li ili mu je miris ok? Po sastavu mi se cini kao i svaki drugi omeksivac, tj. pise da ima toliko i toliko kationskih tensida, miris i to je to. Ne govori bas puno, dakle.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Znaci, nitko nema iskustvo?

  3. #3
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ja sam ga koristila neko vrijeme, ali shvatila sam da nema velike razlike i vratila sam se na Frosch. Ima ugodan blagi miris, a rublje nije bilo ni mekše ni tvrđe nego inače. Budući da mu je cijena paprena, nije mi trebalo dugo da odustanem od njega.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Hvala na informaciji. Jos da mi je skuziti je li velika razlika izmedju Froscha i ostalih "obicnih"... Sjecam se da je jedan dm-ov imao prije par godina dobru ocjenu na eko testu, koliko je to za omeksivac moguce, jelte, ali od dm-ovih mi se na komadima odjece ne zadrzava miris bas nesto, a radi mirisa mi treba.

  5. #5
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Meni je Ecover bio super super. frosch su mi koma. čak se znaju zgrudati i onda to ostane na odjeći..a i miris je bezveze. jedino mi je ecover malo preskup....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •